Hledat

Ubytování

Tyrolsko

V regionu Tyrolsko (Rakousko) máme celkem 12593 hotelů a ubytování.

Pro region Tyrolsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sölden (541), Kappl (378), Mayrhofen (375), Neustift im Stubaital (327), Innsbruck (308), Ischgl (288), Längenfeld (287), Seefeld in Tirol (278), Sankt Anton am Arlberg (254), Kirchberg in Tirol (199). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Tyrolsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Tyrolsko

Chalet M&M

10

Chalet M&M

Ubytování (Apartmán) Chalet M&M. Chalet M&M se nachází v Innsbrucku, 5 km od skokanského můstku Bergisel, Zlaté střechy a císařského paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet M&M se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus zur Biene

10

Ferienhaus zur Biene

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus zur Biene. Ferienhaus zur Biene se nachází v obci Söll v Tyrolsku a nabízí terasu. 5 km od Čarodějnické vody Hochsöll. Ubytování Ferienhaus zur Biene se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Alpenluft

10

Ferienwohnung Alpenluft

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenluft. Ferienwohnung Alpenluft se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Schönau am Königssee leží 32 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Alpenluft se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen Apart Stubaital

10

Alpen Apart Stubaital

Ubytování (Apartmán) Alpen Apart Stubaital. Alpen Apart Stubaital se nachází v obci Fulpmes. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alpen Apart Stubaital se nachází ve městě Medraz (Rakousko - Tyrolsko).

Arrivar

10

Arrivar

Ubytování (Apartmán) Arrivar. Arrivar se nachází v obci Kappl a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Arrivar se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko).

Schönes Apartment in Telfs

10

Schönes Apartment in Telfs

Ubytování (Apartmán) Schönes Apartment in Telfs. Schönes Apartment in Telfs se nachází v Telfs v Tyrolsku a nabízí terasu a výhled na hory. 25 km od Innsbrucku. Ubytování Schönes Apartment in Telfs se nachází ve městě Telfs (Rakousko - Tyrolsko).

Zirbenchalet Obergruben

10

Zirbenchalet Obergruben

Ubytování (Apartmán) Zirbenchalet Obergruben. Zirbenchalet Obergruben se nachází v Brixleggu a nabízí vířivku. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Zirbenchalet Obergruben se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Waldrand

10

Haus am Waldrand

Ubytování (Apartmán) Haus am Waldrand. Haus am Waldrand se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu. 40 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Waldrand se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit

10

Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit

Ubytování (Apartmán) Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit. Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für se nachází v obci Tulfes v Tyrolsku. Ihre Auszeit má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Mocking Ferienappartements

10

Mocking Ferienappartements

Ubytování (Apartmány) Mocking Ferienappartements. Mocking Ferienappartements se nachází v Kitzbühelu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Mocking Ferienappartements se nachází ve městě Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Felseck Zimmer

10

Felseck Zimmer

Ubytování (Apartmán) Felseck Zimmer. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Felseck Zimmer can be found in Innsbruck, close to Tiroler Bier Brauerei and 2. Ubytování Felseck Zimmer se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienbauernhof - Berger

10

Ferienbauernhof - Berger

Ubytování (Apartmán) Ferienbauernhof - Berger. Ferienbauernhof – Berger se nachází na farmě jen 100 metrů od ski areálu Grossglockner - Kals Matrei. Ubytování Ferienbauernhof - Berger se nachází ve městě Großdorf 51 (Rakousko - Tyrolsko).

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

10

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

Ubytování (Apartmány) Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht. Komkomfortne Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází v obci Sautens, 2,4 km od oblasti Area 47. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Maisonett - Appartement 201

10

Maisonett - Appartement 201

Ubytování (Apartmány) Maisonett - Appartement 201. Maisonett - Appartement 201 se nachází v Bichlbachu a nabízí restauraci a terasu. 18 km od Füssenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Maisonett - Appartement 201 se nachází ve městě Bichlbach (Rakousko - Tyrolsko).

Glonersbühelhof Top 2

10

Glonersbühelhof Top 2

Ubytování (Apartmán) Glonersbühelhof Top 2. Glonersbühelhof Top 2 se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Glonersbühelhof Top 2 se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

TYROL PURElife Lodges

10

TYROL PURElife Lodges

Ubytování (Chata) TYROL PURElife Lodges. Situated in Sankt Jakob in Defereggen, 22 km from Dobbiaco, TYROL PURElife Lodges features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování TYROL PURElife Lodges se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

ZillerApart

10

ZillerApart

Ubytování (Apartmány) ZillerApart. ZillerApart se nachází v Brandbergu a nabízí restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ZillerApart se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Residenz am Lift Top 2

10

Residenz am Lift Top 2

Ubytování (Apartmány) Residenz am Lift Top 2. Residenz am Lift Top 2 se nachází v Kitzbühelu, 400 metrů od kasina, 1,1 km od závodiště Streif - Hahnenkamm a 4,1 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Residenz am Lift Top 2 se nachází ve městě Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Jörgenhof

10

Ferienwohnung Jörgenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Jörgenhof. Ferienwohnung Jörgenhof se nachází v Telfesu. im Stubai. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Jörgenhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Das Taja Paznaun Penthouse Apartments

10

Das Taja Paznaun Penthouse Apartments

Ubytování (Apartmán) Das Taja Paznaun Penthouse Apartments. Ubytování v See v Tyrolsku, Das Taja Paznaun Penthouse Apartments má balkon a výhled na hory. 18 km od Samnaunu. Ubytování Das Taja Paznaun Penthouse Apartments se nachází ve městě See (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Seehof

10

Appartement Seehof

Ubytování (Apartmány) Appartement Seehof. Appartement Seehof se nachází v Nassereith, 5 km od Fernpassu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. K dispozici je také terasa. Ubytování Appartement Seehof se nachází ve městě Nassereith (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gsaller

10

Appartement Gsaller

Ubytování (Apartmány) Appartement Gsaller. Appartement Gsaller se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Gsaller se nachází ve městě Hopfgarten (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Sophia

10

Apartment Sophia

Ubytování (Apartmány) Apartment Sophia. Apartmán Sophia se nachází v obci Wildermieming. Ubytování je vzdálené 30 km od Innsbrucku a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sophia se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).

Appartments Das Franzal

10

Appartments Das Franzal

Ubytování (Apartmány) Appartments Das Franzal. Appartments Das Franzal se nachází v Zell am Ziller a nabízí terasu. Ubytování Appartments Das Franzal se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller

10

Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller

Ubytování (Apartmány) Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller. Apartmán Zillertal Arena Zell am Ziller se nachází v Zell am Ziller. 44 km od Ellmau. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Alphof Grän Ferienwohnung 9

10

Alphof Grän Ferienwohnung 9

Ubytování (Apartmán) Alphof Grän Ferienwohnung 9. Alphof Grän Ferienwohnung 9 se nachází v obci Grän v Tyrolsku a nabízí balkon. 14 km od Füssenu. Ubytování Alphof Grän Ferienwohnung 9 se nachází ve městě Grän (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Stuben

10

Apart Stuben

Ubytování (Apartmány) Apart Stuben. Apart Stuben se nachází v obci Pfunds a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Stuben se nachází ve městě Pfunds (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Jenewein

10

Ferienwohnungen Jenewein

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Jenewein. Ferienwohnungen Jenewein se nachází v obci Gries am Brenner v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Ferienwohnungen Jenewein se nachází ve městě Gries am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Anna

10

Apart Anna

Ubytování (Apartmány) Apart Anna. Apart Anna se nachází 46 km od vodopádů Krimml a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Apart Anna se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Bruni Bock

10

Ferienwohnung Bruni Bock

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bruni Bock. Ferienwohnung Bruni Bock se nachází v Itteru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Tegernsee. Ubytování Ferienwohnung Bruni Bock se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Hoamatl

10

Hoamatl

Ubytování (Apartmány) Hoamatl. Located in Tannheim in the Tyrol region and Ressebichllift reachable within 600 metres, Hoamatl provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Hoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Moderne und gemütliche Wohnung

10

Moderne und gemütliche Wohnung

Ubytování (Apartmán) Moderne und gemütliche Wohnung. Moderne und gemütliche Wohnung is located in Volders and offers a garden and a terrace. Ubytování Moderne und gemütliche Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alblerhof Mesner

10

Alblerhof Mesner

Ubytování (Apartmán) Alblerhof Mesner. Situated in Innervillgraten in the Tyrol region, Alblerhof Mesner features a patio and river views. Ubytování Alblerhof Mesner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Leni

10

Appartment Leni

Ubytování (Apartmán) Appartment Leni. Appartement Leni se nachází na klidném místě, pouhých 300 metrů od centra Längenfeldu, 200 metrů od termálních lázní Aqua Dome, 20 minut autem od... Ubytování Appartment Leni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Heidegger

10

Appartement Heidegger

Ubytování (Apartmán) Appartement Heidegger. Appartement Heidegger se nachází v obci Brixen im Thale, 2 km od lanovek Hochbrixen a Skiweltbahn, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Appartement Heidegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Lodge am Hirschen

10

Lodge am Hirschen

UbytováníLodge am Hirschen. Lodge am nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do klidné ulice. Hirschen se nachází v Pettneu am Arlberg. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lodge am Hirschen se nachází ve městě Pettneu am Arlberg (Rakousko - Tyrolsko).

Kikombe Lodge

10

Kikombe Lodge

UbytováníKikombe Lodge. Kikombe Lodge se nachází v obci Sankt Anton am Arlberg. Ubytování Kikombe Lodge se nachází ve městě Sankt Anton am Arlberg (Rakousko - Tyrolsko).

Kaunergrat Appartement

10

Kaunergrat Appartement

UbytováníKaunergrat Appartement. Kaunergrat Appartement se nachází v Kaunerbergu v Tyrolsku a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kaunergrat Appartement se nachází ve městě Kaunerberg (Rakousko - Tyrolsko).

Komfort Chalet

10

Komfort Chalet

UbytováníKomfort Chalet. Komfort Chalet se nachází v Itteru, 24 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 27 km od kasina Kitzbuhel. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Komfort Chalet se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Luxury mountain chalet near lake with gym, sauna & whirlpool

10

Luxury mountain chalet near lake with gym, sauna & whirlpool

UbytováníLuxury mountain chalet near lake with gym, sauna & whirlpool. Luxusní horská chata v blízkosti jezera s posilovnou, saunou a vířivkou se nachází v Scheffau am Wilden Kaiser a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol,... Ubytování Luxury mountain chalet near lake with gym, sauna & whirlpool se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Chardonnay

10

Chalet Chardonnay

UbytováníChalet Chardonnay. Chalet Chardonnay se nachází v Kaunertalu, 46 km od oblasti 47. Nabízí výhled do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Chardonnay se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos

10

Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos

UbytováníChalet Residenz Zillertal Mühlermoos. Ubytování v Ramsau im Zillertal in the Tyrol region and Krimml Waterfalls within 48 kmChalet Residenz Zillertal Mühlermoos nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Chalet Residenz Zillertal Mühlermoos se nachází ve městě Ramsau (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment zum Stoaner

10

Appartment zum Stoaner

UbytováníAppartment zum Stoaner. Appartment zum Stoaner se nachází v Mayrhofenu. Ubytování je vzdálené 1,4 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a hosté mohou využívat... Ubytování Appartment zum Stoaner se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Span

10

Apartment Span

UbytováníApartment Span. Apartment Span se nachází v obci Fulpmes, 18 km od Tyrolského státního muzea Ferdinandeum a 19 km od Zlaté střechy. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment Span se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Bergwelt A1

10

Bergwelt A1

UbytováníBergwelt A1. Bergwelt A1 se nachází v Niederau, 24 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Bergwelt A1 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Bergbauernhof-Grinzens

10

Bergbauernhof-Grinzens

UbytováníBergbauernhof-Grinzens. Bergbauernhof-Grinzens se nachází v obci Grinzens, 16 km od hlavního nádraží v Innsbrucku, císařského paláce a Státního muzea Tyrolska - Ferdinandeum. Ubytování Bergbauernhof-Grinzens se nachází ve městě Grinzens (Rakousko - Tyrolsko).

Berg Apartment Barbara

10

Berg Apartment Barbara

UbytováníBerg Apartment Barbara. Berg Apartment Barbara se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku a nabízí terasu. Ubytování Berg Apartment Barbara se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Bergmadl Apartments

10

Bergmadl Apartments

UbytováníBergmadl Apartments. Nachází se v Neustiftu iBergmadl Apartments se nachází v tyrolském Stubaitalu, 21 km od hlavního nádraží v Innsbrucku. Ubytování Bergmadl Apartments se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v městech regionu Tyrolsko

Ubytování v městech regionu Tyrolsko

Ubytování v regionu Tyrolsko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 12593 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Tyrolsko.

Pro region Tyrolsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sölden (541), Kappl (378), Mayrhofen (375), Neustift im Stubaital (327), Innsbruck (308), Ischgl (288), Längenfeld (287), Seefeld in Tirol (278), Sankt Anton am Arlberg (254), Kirchberg in Tirol (199). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Tyrolsko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Appartement Heidegger (10*), Oberrieserhof (10*), Alblerhof Mesner (10*), Apart Zillertal (10*), Appartment Leni (10*), Moderne und gemütliche Wohnung (10*), Hoamatl (10*), Ferienbauernhof - Berger (10*), Haus Ferienglück (10*), Saxerhof (10*).

Region Tyrolsko může být skvělým místem pro strávení dovolené.