Hledat

Ubytování

Ubytování město Außervillgraten

Ve městě Außervillgraten (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Außervillgraten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Außervillgraten

Ferienwohnung Webhofer

9,9

Ferienwohnung Webhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Webhofer. Ferienwohnung Webhofer se nachází v obci Außervillgraten, 2 km od lanovky Ausservillgraten a 6 km od lyžařského vleku Gadein. Ubytování Ferienwohnung Webhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Oberschupferhof

9,8

Oberschupferhof

Ubytování (Farma) Oberschupferhof. Located in Außervillgraten in East Tyrol, the Oberschupferhof offers a self-catering house with mountain views and free WiFi. Ubytování Oberschupferhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Walder

9,8

Ferienwohnung Walder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Walder. Boasting mountain views, Ferienwohnung Walder provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Ausservillgraten. Ubytování Ferienwohnung Walder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus "Die Zinne"

9,8

Haus "Die Zinne"

Ubytování (Apartmán) Haus "Die Zinne". Haus "Die Zinne" se nachází v obci Außervillgraten, pouhé 2 km od obce Ausservillgraten a 6 km od lanovky Gadein, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Haus "Die Zinne" se nachází ve městě Außervillgraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dolomitenheim

9,7

Ferienwohnung Dolomitenheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dolomitenheim. Apartmán Ferienwohnung Dolomitenheim o rozloze 70 m² se nachází v centru Außervillgratenu a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Ferienwohnung Dolomitenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergmann

9,6

Ferienwohnung Bergmann

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bergmann. Ferienwohnung Bergmann se nachází v údolí Außervillgraten ve východním Tyrolsku, 150 metrů od malého lyžařského vleku a přímo u zastávky skibusu. Ubytování Ferienwohnung Bergmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edelberg Apartments

9,6

Edelberg Apartments

Ubytování (Apartmány) Edelberg Apartments. Edelberg Apartments, obklopen pohořím Villgraten, se nachází 5 minut pěšky od centra Außervillgratenu ve východním Tyrolsku. Ubytování Edelberg Apartments se nachází ve městě Außervillgraten 185 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Egger Obheimat

9,3

Almhütte Egger Obheimat

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte Egger Obheimat. Almhütte Egger Obheimat se nachází v obci Außervillgraten, 36 km od města Cortina d’Ampezzo a 12 km od města San Candido. Ubytování Almhütte Egger Obheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mühlmann

9,2

Ferienwohnung Mühlmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mühlmann. Featuring mountain views, Ferienwohnung Mühlmann provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.9 km from Ausservillgraten. Ubytování Ferienwohnung Mühlmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dorfblick

9,1

Ferienhaus Dorfblick

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dorfblick. Located in Außervillgraten, 2.2 km from Ausservillgraten, Ferienhaus Dorfblick provides accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus Dorfblick se nachází ve městě Dorf 163 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Perfler

8,7

Gasthof Perfler

Ubytování (Penzion) Gasthof Perfler. Gasthof Perfler se nachází v obci Außervillgraten v Tyrolsku, 35 km od města Cortina d'Ampezzo, a pyšní se sluneční terasou a výhledem na hory. Ubytování Gasthof Perfler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghütte Volkzeinerhütte

8,6

Berghütte Volkzeinerhütte

Ubytování (Venkovský dům) Berghütte Volkzeinerhütte. With mountain views, Berghütte Volkzeinerhütte is set in Außervillgraten and has free WiFi. Ubytování Berghütte Volkzeinerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Thurntaler Rast

8,5

Thurntaler Rast

Ubytování (Apartmány) Thurntaler Rast. Located in Außervillgraten, Thurntaler Rast provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and ski-to-door access. Ubytování Thurntaler Rast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Exklusive Ferienwohnung

Exklusive Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Exklusive Ferienwohnung. Set in Außervillgraten in the Tyrol region, Exklusive Ferienwohnung has a patio and river views. Ubytování Exklusive Ferienwohnung se nachází ve městě Außervillgraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bachlechner

Haus Bachlechner

Ubytování (Apartmán) Haus Bachlechner. Set in Außervillgraten, 7 km from Ausservillgraten and 11 km from Gadein, Haus Bachlechner offers free WiFi. Ubytování Haus Bachlechner se nachází ve městě Außervillgraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Außervillgraten

Město Außervillgraten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Außervillgraten.