Hledat

Ubytování

Brač

Na ostrově Brač (Chorvatsko) máme celkem 2924 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Brač doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Supetar (608), Bol (572), Postira (387), Sutivan (277), Milna (212), Sumartin (210), Povlja (126), Splitska (121), Pučišća (119), Selca (81). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Brač

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Brač

Apartmani Nila

10

Apartmani Nila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nila. Apartmány Nila se nacházejí v městečku Pučišća, 22 km od města Bol, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nila se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Hacienda Nikolic

10

Hacienda Nikolic

Ubytování (Vila) Hacienda Nikolic. Set in Milna, Hacienda Nikolic offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Hacienda Nikolic se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov).

Pave

10

Pave

Ubytování (Apartmán) Pave. Situated in Bol, a few steps from Račić Beach and 200 metres from Kotlina Beach, Pave features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant... Ubytování Pave se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov).

ROOMS LUCE

10

ROOMS LUCE

Ubytování (Penzion) ROOMS LUCE. ROOMS LUCE provides beachfront accommodation in Supetar. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování ROOMS LUCE se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivana

10

Ivana

Ubytování (Apartmán) Ivana. Ivana, a property with a terrace, is located in Bol, 400 metres from Račić Beach, 200 metres from Bol Promenade, as well as 300 metres from Bol Catamaran... Ubytování Ivana se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment Matoni

10

Studio apartment Matoni

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Matoni. Set in Postira, within 5 km of Lovrećina Bay, Studio apartment Matoni offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Studio apartment Matoni se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Puteus

10

Holiday Home Puteus

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Puteus. Situated in Pučišća, Holiday Home Puteus offers free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Holiday Home Puteus se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Luxury Villa Kate

10

Luxury Villa Kate

Ubytování (Vila) Luxury Villa Kate. Villa Kate se nachází v Milně v zálivu Lučice. Vila je situována na pláži a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu s výhledem na moře. Ubytování Luxury Villa Kate se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Villa Frančeska

10

Holiday Home Villa Frančeska

Ubytování (Vila) Holiday Home Villa Frančeska. Prázdninový dům Villa Frančeska se nachází v obci Postira na ostrově Brač, 3,5 km od zálivu Lovrećina. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Holiday Home Villa Frančeska se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Sveti Ivan

10

Apartment Sveti Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Sveti Ivan. Apartment Sveti Ivan is set in Sutivan and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Apartment Sveti Ivan se nachází ve městě Sutivan (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Ema&Stela

10

Villa Ema&Stela

Ubytování (Vila) Villa Ema&Stela. Situated in Bol, Villa Ema&Stela features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an seasonal outdoor pool. Ubytování Villa Ema&Stela se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Allure

10

Apartment Allure

Ubytování (Apartmán) Apartment Allure. Set in Bol, a few steps from Bol Bus Station and 1.1 km from Kitesurfing School Bol, Apartment Allure offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Allure se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Puntinak island Brac

10

Villa Puntinak island Brac

Ubytování (Vila) Villa Puntinak island Brac. Vila Puntinak Island Brac se nachází na pláži v letovisku Sumartin. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a bazén. Ubytování Villa Puntinak island Brac se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Simon

10

Apartment Simon

Ubytování (Apartmány) Apartment Simon. Set in Bol, just 100 metres from Bol Promenade, Apartment Simon offers beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Simon se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman Vrsalović

10

Apartman Vrsalović

Ubytování (Apartmán) Apartman Vrsalović. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman Vrsalović has a patio and sea views. Ubytování Apartman Vrsalović se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Damir

10

Apartment Damir

Ubytování (Apartmány) Apartment Damir. Situated in Postira in the Brac Island region, Apartment Damir features accommodation with free private parking. Ubytování Apartment Damir se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Mis

10

Villa Mis

Ubytování (Vila) Villa Mis. Villa Mis se nachází v obci Supetar, 35 km od Umagu. Ubytování Villa Mis se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Zvonimir

10

Apartment Zvonimir

Ubytování (Apartmány) Apartment Zvonimir. Apartment Zvonimir se nachází v obci Mirce. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zvonimir se nachází ve městě Mirce (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Ino

9,9

Apartmani Ino

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmani Ino. Prázdninový dům Apartmani Ino se nachází v obci Škrip, 80 metrů od muzea Olivového oleje v Brači, a nabízí klimatizované ubytování se zahradou, patiem,... Ubytování Apartmani Ino se nachází ve městě Škrip (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elena

9,9

Apartment Elena

Ubytování (Apartmán) Apartment Elena. Apartment Elena is set in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Elena se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Matanovi dvori

9,9

Matanovi dvori

Ubytování (Apartmány) Matanovi dvori. Matanovi dvori se nachází v Milně, 6 km od zálivu Lučice a 29 km od skalního kláštera Blaca. Ubytování Matanovi dvori se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov).

Salsa

9,9

Salsa

Ubytování (Apartmány) Salsa. Salsa se nachází v obci Supetar, 35 km od Bolu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, klimatizaci a masážní vanu. Ubytování Salsa se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Shiraz

9,9

Villa Shiraz

Ubytování (Vila) Villa Shiraz. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Shiraz offers accommodation in Selca with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Shiraz se nachází ve městě Selca (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Lučica

9,9

Holiday Home Lučica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lučica. Holiday Home Lučica se nachází v Sutivanu, 41 km od Bolu. Nabízí klimatizované ubytování, sdílený prostor pro posezení, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Holiday Home Lučica se nachází ve městě Sutivan (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday home Pavarotti

9,9

Holiday home Pavarotti

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pavarotti. Holiday home Pavarotti is set in Supetar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Pavarotti se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Secluded Seaside Holiday Home

9,9

Secluded Seaside Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Secluded Seaside Holiday Home. Set in Milna, 2.3 km from Lučice Bay and 30 km from Blaca Desert, Secluded Seaside Holiday Home offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Secluded Seaside Holiday Home se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrba

9,9

Apartment Vrba

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrba. Apartment Vrba has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Supetar, 200 metres from Beach Vrilo. Ubytování Apartment Vrba se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Get

9,9

Apartment Get

Ubytování (Apartmán) Apartment Get. Apartmán Get nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Supetaru, 17 km od Splitu a 39 km od Makarské. Ubytování Apartment Get se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brki

9,9

Apartments Brki

Ubytování (Apartmány) Apartments Brki. Apartments Brki features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetar, 500 metres from Vela Luka Beach. Ubytování Apartments Brki se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mediterrane 2

9,9

Haus Mediterrane 2

Ubytování (Apartmán) Haus Mediterrane 2. Set in Bol, just 300 metres from Bol Bus Station, Haus Mediterrane offers accommodation with barbecue facilities, a garden and free WiFi. Ubytování Haus Mediterrane 2 se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

9,9

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

Ubytování (Apartmán) Apartman Michelangelo in the centar of Supetar. Offering free WiFi and sea views, Apartman Michelangelo in the centar of Supetar is an accommodation situated in Supetar. Ubytování Apartman Michelangelo in the centar of Supetar se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman Matan,Postira

9,9

Apartman Matan,Postira

Ubytování (Apartmán) Apartman Matan,Postira. Situated 5 km from Lovrećina Bay, Apartman Matan, Postira is in Postira and has a garden and a terrace. Ubytování Apartman Matan,Postira se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Tonka

9,9

Apartment Tonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartment Tonka features a terrace. Ubytování Apartment Tonka se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Pucisca 11416a

9,9

Apartment Pucisca 11416a

Ubytování (Penzion) Apartment Pucisca 11416a. Located in Pučišća, Apartment Pucisca 11416a provides 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartment Pucisca 11416a se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Pjaca

9,9

Apartment Pjaca

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjaca. Located in Postira, within 5 km of Lovrećina Bay, Apartment Pjaca offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartment Pjaca se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tonšić

9,9

Apartments Tonšić

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonšić. Set in Sutivan, 41 km from Bol, Apartments Tonšić offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Tonšić se nachází ve městě Sutivan (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tudor

9,9

Apartment Tudor

Ubytování (Apartmán) Apartment Tudor. Apartmán Tudor se nachází v obci Povlja na ostrově Brač a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Apartment Tudor se nachází ve městě Povlja (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa More

9,9

Villa More

Ubytování (Apartmány) Villa More. Set in Pučišća, 22 km from Bol, Villa More offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa More se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Petra Sea View Island Brac

9,9

Villa Petra Sea View Island Brac

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Petra Sea View Island Brac. Set just 6 km from Lovrećina Bay, Villa Petra Sea View Island Brac offers accommodation in Postira with access to a garden, a terrace, as well as a shared... Ubytování Villa Petra Sea View Island Brac se nachází ve městě Postira (Chorvatsko - Brač ostrov).

Summer House Trovna

9,9

Summer House Trovna

Ubytování (Prázdninový dům) Summer House Trovna. Summer House Trovna se nachází v samostatné zátoce přímo u moře v obci Pučišća. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Summer House Trovna se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Vila Magdalena

9,9

Vila Magdalena

Ubytování (Apartmány) Vila Magdalena. Located in Supetar, 35 km from Bol, Vila Magdalena provides a terrace and free WiFi. Ubytování Vila Magdalena se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Gustirna

9,9

Holiday Home Gustirna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gustirna. Located in Selca, Holiday Home Gustirna offers accommodation with a private outdoor pool. Ubytování Holiday Home Gustirna se nachází ve městě Selca (Chorvatsko - Brač ostrov).

Juka house

9,9

Juka house

Ubytování (Prázdninový dům) Juka house. Situated in Milna, 200 metres from Osibova Bay Beach and 550 metres from Beach Lucica, Juka house offers a garden and air conditioning. Ubytování Juka house se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Captain Bepo's court-house by the sea

9,9

Captain Bepo's court-house by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Captain Bepo's court-house by the sea. Captain Bepo's court-house by the sea se nachází v Sumartinu a nabízí klimatizované ubytování, zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný obývací... Ubytování Captain Bepo's court-house by the sea se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Venato

9,9

Holiday Home Venato

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Venato. Holiday Home Venato has a balcony and is set in Bol, within just 500 metres of Bol Catamaran Terminal and less than 1 km of Bol Promenade. Ubytování Holiday Home Venato se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mariner

9,9

Apartment Mariner

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariner. Apartmán Mariner se nachází v Sutivanu, 750 metrů od centra města a 100 metrů od moře, a nabízí ubytování s klimatizací, Wi-Fi zdarma a bezplatným... Ubytování Apartment Mariner se nachází ve městě Sutivan (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Davor

9,9

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Apartmány Davor se nachází v obci Postira na ostrově Brač, přímo u pláže a 11 km od přístaviště trajektů, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Nina

9,9

Villa Nina

Ubytování (Vila) Villa Nina. Located in Bol, Villa Nina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Bol (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Čanaki

9,9

Apartmani Čanaki

Ubytování (Apartmán) Apartmani Čanaki. Apartmani Čanaki is located in Splitska and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartmani Čanaki se nachází ve městě Splitska (Chorvatsko - Brač ostrov).

Stone House

9,9

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Stone House se nachází v Supetaru na ostrově Brač. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, bazén, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stone House se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Galicija apartment

9,9

Galicija apartment

Ubytování (Apartmán) Galicija apartment. Located in Milna, 6 km from Lučice Bay and 29 km from Blaca Desert, Galicija apartment provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Galicija apartment se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Brač - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2924 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Brač.

Pro ostrov Brač doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Supetar (608), Bol (572), Postira (387), Sutivan (277), Milna (212), Sumartin (210), Povlja (126), Splitska (121), Pučišća (119), Selca (81). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Brač máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani Nila (10*), Hacienda Nikolic (10*), Pave (10*), Studio apartment Matoni (10*), Holiday Home Puteus (10*), Luxury Villa Kate (10*), Holiday Home Villa Frančeska (10*), Apartment Sveti Ivan (10*), Villa Ema&Stela (10*), Apartment Allure (10*), Villa Puntinak island Brac (10*), Apartment Simon (10*), Apartman Vrsalović (10*), Apartment Damir (10*), Villa Mis (10*), Apartment Zvonimir (10*), Apartmani Ino (9,9*), Apartment Elena (9,9*), Matanovi dvori (9,9*), Salsa (9,9*), Villa Shiraz (9,9*), Holiday Home Lučica (9,9*), Holiday home Pavarotti (9,9*), Secluded Seaside Holiday Home (9,9*), Apartment Vrba (9,9*), Apartment Get (9,9*), Apartments Brki (9,9*), Apartman Michelangelo in the centar of Supetar (9,9*), Apartman Matan,Postira (9,9*), Apartment Tonka (9,9*), Apartment Pucisca 11416a (9,9*), Apartment Pjaca (9,9*), Apartments Tonšić (9,9*), Apartment Tudor (9,9*), Villa More (9,9*), Villa Petra Sea View Island Brac (9,9*), Summer House Trovna (9,9*), Vila Magdalena (9,9*), Holiday Home Gustirna (9,9*), Captain Bepo's court-house by the sea (9,9*), Juka house (9,9*), Holiday Home Venato (9,9*), Apartment Mariner (9,9*), Apartments Davor (9,9*), Villa Nina (9,9*), Apartmani Čanaki (9,9*), Stone House (9,9*), Galicija apartment (9,9*), Holiday home Villa Helena (9,9*), Apartment Tempera (9,9*), Villa Vicina (9,9*).

Ostrov Brač může být skvělým místem pro strávení dovolené.