Hledat

Ubytování

U Pramene Virskeho Vanku Apartmán

Vír 29, Vír, 592 66, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) U Pramene Virskeho Vanku. Apartmán U Pramene Vírského Vánku se nachází v obci Vír na Vysočině a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování U Pramene Virskeho Vanku se nachází ve městě Vír (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Pramene Virskeho Vanku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U Pramene Virskeho Vanku momentálně evidujeme 8 recenzí.

Popis ubytování U Pramene Virskeho Vanku

Relaxovat lze v zahradě a v okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. Apartmán stojí 34 km od obce Podlesí. Na letiště Brno-Tuřany je to 64 km. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Apartmán U Pramene Vírského Vánku se nachází v obci Vír na Vysočině a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Vybavení ubytování U Pramene Virskeho Vanku

  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Cyklistika
  • Pěší turistika
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Masáže Dodatečný poplatek
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Vír

Hotel Vír

8,8

Hotel Vír

Ubytování (Hotel) Hotel Vír. Hotel Vír se nachází v obci Vír a má terasu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí pokojovou službu, prodej vstupenek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Vír se nachází ve městě Vír (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vír má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Vír momentálně evidujeme 165 recenzí.

Chaloupka u řeky

Chaloupka u řeky

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka u řeky. Chaloupka u řeky poskytuje ubytování s výhledem na bazén a řeku, bezplatným Wi-Fi, zázemím pro vodní sporty i grilování a tenisovým kurtem v obci Vír. Ubytování Chaloupka u řeky se nachází ve městě Vír (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chaloupka u řeky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.