Hledat

Ubytování

Krk

Na ostrově Krk (Chorvatsko) máme celkem 5485 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1098), Krk (814), Baška (666), Punat (370), Šilo (366), Njivice (356), Vrbnik (190), Omišalj (170), Kornić (139), Vantačići (111). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Krk

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Krk

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Villa Dora is situated in Sužan. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Mario

10

Apartmani Mario

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mario. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Apartmani Mario se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvone

10

Apartment Zvone

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvone. Apartment Zvone se nachází v Bašce, 100 metrů od pláže Vela, necelý 1 km od pláže Helena, 1,4 km od pláže Bunćuluka a 300 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Zvone se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Luxury Apartments Villa Stina se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytování (Vila) Villa Roko. Set just 2.5 km from Malin Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytování (Apartmán) The Forest House Krk 1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Forest House Krk 1 is set in Kras. Ubytování The Forest House Krk 1 se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Ruzmarinka 4*

10

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* je klimatizovaný apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný v Bašce, 1,1 km od místního autobusového nádraží a 1,3... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mrakovcic M.

10

Apartments Mrakovcic M.

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrakovcic M.. Set in Šilo in the Krk Island region, Apartments Mrakovcic M. Offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mrakovcic M. se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk).

Studio Apartments Svajka

10

Studio Apartments Svajka

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Svajka. Located in Baška in the Krk Island region and Baška Bus Station reachable within 2. Ubytování Studio Apartments Svajka se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Salatići a patří k němu gril. Dále poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tomy se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Tento apartmán se nachází v městečku Omišalj, 23 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytování (Apartmán) Apartman Adya. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Adya is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Adya se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Doris

10

Doris

Ubytování (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytování Doris se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vesna

10

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Situated in Krk, near Koralj Beach, Krk Town Square and Krk Bus Station, Apartmani Vesna has a garden. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna with Terrace

10

Apartment Vesna with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna with Terrace. Boasting garden views, Apartment Vesna offers accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Baška Riva Promenade. Ubytování Apartment Vesna with Terrace se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

La Villetta - First Class location with big private pool

10

La Villetta - First Class location with big private pool

Ubytování (Apartmán) La Villetta - First Class location with big private pool. Featuring a private outdoor swimming pool with sun terrace, La Villeta is set 300 meters from Porporela Beach and 600 metres from the centre of Krk. Ubytování La Villetta - First Class location with big private pool se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Đani

10

Apartmani Đani

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đani. Apartmány Đani jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Malinské, 600 metrů od autobusového nádraží Malinska a 800 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartmani Đani se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytování (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Situated in Baška, 700 metres from Baška Bus Station, Hotel & Resort ISOLA features views of the pool. Ubytování Hotel & Resort ISOLA se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytování (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartmani Heni se nachází ve městě Vrbnik (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melanie

9,9

Apartment Melanie

Ubytování (Apartmán) Apartment Melanie. Set in Skrbčići in the Krk Island region, Apartment Melanie has a patio and garden views. Ubytování Apartment Melanie se nachází ve městě Skrbčići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raj Muraj Ferienappartement

9,9

Raj Muraj Ferienappartement

Ubytování (Apartmány) Raj Muraj Ferienappartement. Located in Kornić in the Krk Island region, Raj Muraj Ferienappartement provides accommodation with free private parking. Ubytování Raj Muraj Ferienappartement se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Villa Hrustika

9,9

Villa Hrustika

Ubytování (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytování Villa Hrustika se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska

9,9

Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska

Ubytování (Apartmán) Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska. Featuring a terrace with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska can be found in Baška,... Ubytování Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Tarari Luxury Apartment

9,9

Tarari Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tarari Luxury Apartment. Tarari Luxury Apartment se nachází v Bašce, 2,6 km od autobusového nádraží Baška a 2,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Tarari Luxury Apartment se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Marwin

9,9

Apartment Marwin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marwin. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška, 700 metrů od přístavu. Ubytování Apartment Marwin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Luce

9,9

Apartment Luce

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce. Čtyřhvězdičkový apartmán Luce se nachází v letovisku Njivice na ostrově Krk, 35 km od Bašky, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Luce se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Porat

9,9

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Boasting a terrace, Apartment Porat features accommodation in Porat with free WiFi and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Luxury Villa Rivabel

9,9

Luxury Villa Rivabel

Ubytování (Vila) Luxury Villa Rivabel. Located just 700 metres from Malin Beach, Luxury Villa Rivabel provides accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Luxury Villa Rivabel se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Brand New Apartment in Malinska

9,9

Brand New Apartment in Malinska

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Malinska. Offering free WiFi and free private parking, Brand New Apartment in Malinska is located in Malinska, within just 300 metres of Malinska Bus Station. Ubytování Brand New Apartment in Malinska se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Relax Village Home Mare

9,9

Relax Village Home Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Village Home Mare. Set in Krk, 6 km from Krk Bus Station and 6 km from Krk Fortress, Relax Village Home Mare offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free... Ubytování Relax Village Home Mare se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guarda la vita

9,9

Guarda la vita

Ubytování (Apartmány) Guarda la vita. Guarda la vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Njivice. Ubytování Guarda la vita se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Kosic 1

9,9

Apartment Kosic 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kosic 1. Apartment Kosic 1, a property with a terrace, is situated in Krk, less than 1 km from Krk Town Square, a 16-minute walk from Krk Bus Station, as well as 1. Ubytování Apartment Kosic 1 se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk).

Apartment Viktorija with Terrace

9,9

Apartment Viktorija with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija with Terrace. Boasting a balcony with sea views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Viktorija with Terrace can be found in Baška, close to Baška Riva... Ubytování Apartment Viktorija with Terrace se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Azzuro & Lavanda

9,9

Azzuro & Lavanda

Ubytování (Apartmány) Azzuro & Lavanda. Azzuro & Lavanda se nachází ve městě Šilo na ostrově Krk. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Azzuro & Lavanda se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk).

Luxury apartments Vila Carissa

9,9

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Located in Malinska, Luxury apartments Vila Carissa provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Luxury apartments Vila Carissa se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Margarita

9,9

Margarita

Ubytování (Apartmán) Margarita. Margarita se nachází u pláže v Bašce, 100 metrů od přístavu Baška a 1,2 km od autobusového nádraží Baška. Ubytování Margarita se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytování (Apartmány) Villa Lux. Set in Malinska in the Krk Island region and Malinska Bus Station reachable within 1. Ubytování Villa Lux se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Studio Lea

9,9

Studio Lea

Ubytování (Apartmán) Studio Lea. Located in Krk, within 450 metres of Porporela Beach and 700 metres of Ježevac Beach, Studio Lea offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Studio Lea se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dora

9,9

Dora

Ubytování (Penzion) Dora. Dora se nachází ve městě Njivice. Nabízí Wi-Fi zdarma, apartmány s kuchyní, koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou a dopravu na letiště. Ubytování Dora se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2.1 km from Malin Beach and 2.6 km from Rova Beach, Traditional Stone House St. Ubytování Traditional Stone House St.Anton se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Petra

9,9

Apartman Petra

Ubytování (Privát) Apartman Petra. Apartman Petra se nachází ve Vrhu. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Vrh (Chorvatsko - Krk).

Apartment Smilja

9,9

Apartment Smilja

Ubytování (Apartmán) Apartment Smilja. Boasting garden views, Apartment Smilja offers accommodation with a garden and a patio, around 2 km from Haludovo Beach. Ubytování Apartment Smilja se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Kijec 27

9,9

Apartman Kijec 27

Ubytování (Apartmán) Apartman Kijec 27. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Kijec 27 is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Kijec 27 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Adria Punat Apartments

9,9

Adria Punat Apartments

Ubytování (Apartmány) Adria Punat Apartments. Situated in Punat in the Krk Island region and Punat Marina reachable within 2. Ubytování Adria Punat Apartments se nachází ve městě Punat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rendulic

9,9

Apartments Rendulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rendulic. Located in Malinska, within less than 650 metres of Malinska Bus Station and 1. Ubytování Apartments Rendulic se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Country Villa St Anton

9,9

Country Villa St Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Country Villa St Anton. Country Villa St Anton je prázdninový dům z roku 1904 situovaný v Malinske. Nabízí obývací pokoj vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování Country Villa St Anton se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Anđelka

9,9

Apartman Anđelka

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđelka. Apartman Anđelka se nachází na ostrově Krk, necelý 1 km od místního přístavu a 2,6 km od pevnosti Krk. Ubytování Apartman Anđelka se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk).

Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153

9,9

Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153. Located in Punat, 2.4 km from Punat Marina, Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 se nachází ve městě Punat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Kiki Candy

9,9

Apartment Kiki Candy

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiki Candy. Situated in Malinska, 400 metres from Rupa Beach and 400 metres from Maestral Beach, Apartment Kiki Candy features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Kiki Candy se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Villa Muraj-Kornić, Krk

9,9

Villa Muraj-Kornić, Krk

Ubytování (Vila) Villa Muraj-Kornić, Krk. Situated in Lakmartin, Villa Muraj-Kornić, Krk features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Muraj-Kornić, Krk se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Krk - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5485 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Krk.

Pro ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1098), Krk (814), Baška (666), Punat (370), Šilo (366), Njivice (356), Vrbnik (190), Omišalj (170), Kornić (139), Vantačići (111). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Krk máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Dora (10*), Apartment Zvone (10*), Villa Roko (10*), The Forest House Krk 1 (10*), Ruzmarinka 4* (10*), Apartments Mrakovcic M. (10*), Apartment Tomy (10*), Studio Apartments Svajka (10*), Mertik Apartment (10*), Apartman Adya (10*), Doris (10*), Apartment Vesna with Terrace (10*), La Villetta - First Class location with big private pool (10*), Apartmani Đani (10*), Apartment Melanie (9,9*), Raj Muraj Ferienappartement (9,9*), Villa Hrustika (9,9*), Tarari Luxury Apartment (9,9*), Apartment Marwin (9,9*), Apartment Luce (9,9*), Apartment Porat (9,9*), Luxury Villa Rivabel (9,9*), Brand New Apartment in Malinska (9,9*), Relax Village Home Mare (9,9*), Guarda la vita (9,9*), Apartment Kosic 1 (9,9*), Apartment Viktorija with Terrace (9,9*), Apartments Wagner (9,9*), Azzuro & Lavanda (9,9*), Luxury apartments Vila Carissa (9,9*), Margarita (9,9*), Villa Lux (9,9*), Apartman Petra (9,9*), Studio Lea (9,9*), Dora (9,9*), Traditional Stone House St.Anton (9,9*), Apartment Smilja (9,9*), Apartman Kijec 27 (9,9*), Adria Punat Apartments (9,9*), Apartments Rendulic (9,9*), Country Villa St Anton (9,9*), Apartman Anđelka (9,9*), Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 (9,9*), Apartment Kiki Candy (9,9*), Villa Muraj-Kornić, Krk (9,9*), Stone house with free E-bike (9,9*), Lola Dream (9,9*), Evelin (9,9*), Apartment Goran (9,9*), Lilly‘s Paradies 3**** (9,9*), Studio Apartment Branka (9,9*).

Ostrov Krk může být skvělým místem pro strávení dovolené.