Hledat

Ubytování

Ubytování město Risika

Ve městě Risika (Chorvatsko) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Risika

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Risika

Apartman Marija 218

9,7

Apartman Marija 218

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija 218. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Marija 218 is located in Risika. Ubytování Apartman Marija 218 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Svjetlana

9,6

Holiday Home Svjetlana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Svjetlana. Located in Risika, within less than 1 km of Supovica Beach and a 16-minute walk of St. Ubytování Holiday Home Svjetlana se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mavri

9,6

Apartments Mavri

Ubytování (Apartmány) Apartments Mavri. Apartments Mavri se nachází v obci Risika. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Mavri se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Villa Antiqua

9,6

Villa Antiqua

Ubytování (Vila) Villa Antiqua. Boasting a patio with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge, Villa Antiqua can be found in Risika, close to Melska Beach and... Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Seka

9,4

Apartments Seka

Ubytování (Apartmány) Apartments Seka. Apartmány Seka se nachází v obci Risika a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Seka se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Risika 103A

9,4

Risika 103A

Ubytování (Apartmány) Risika 103A. Risika 103A se nachází v obci Risika a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Risika 103A se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

HARMONY

9,4

HARMONY

Ubytování (Vila) HARMONY. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, HARMONY provides accommodation in Risika with free WiFi and pool views. Ubytování HARMONY se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartman Đina

9,2

Apartman Đina

Ubytování (Apartmán) Apartman Đina. Apartman Đina is situated in Risika. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartman Đina se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Marica

9,2

Apartmani Marica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marica. Situated in Risika in the Krk Island region, Apartmani Marica offers accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Apartmani Marica se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petra

9,1

Apartments Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra se nacházejí v obci Risika na ostrově Krk a mají svěží zahradu. Hosté mohou využít zařízenou terasu s výhledem na zahradu a grilem. Ubytování Apartments Petra se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gota

8,9

Apartment Gota

Ubytování (Apartmán) Apartment Gota. Apartmán Gota se nachází v obci Risika a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Gota se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Martincic

8,1

Holiday Home Martincic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Martincic. Prázdninové domy Holiday Home Martincic se nacházejí v obci Risika, 37 km od Opatije, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky i zdarma dostupné... Ubytování Holiday Home Martincic se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Franka's Retreat

Franka's Retreat

Ubytování (Prázdninový dům) Franka's Retreat. Located in Risika in the Krk Island region, Franka's Retreat has a balcony. Ubytování Franka's Retreat se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Risika/Island Krk 35824

Apartment in Risika/Island Krk 35824

Ubytování (Apartmán) Apartment in Risika/Island Krk 35824. Apartment in Risika/Island Krk 35824 is situated in Risika. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment in Risika/Island Krk 35824 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Villa Eva

Villa Eva

Ubytování (Vila) Villa Eva. Boasting a balcony with sea views, and a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Villa Eva can be found in Risika, close to St. Marak Beach and 1. Ubytování Villa Eva se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday house RISIKA

Holiday house RISIKA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house RISIKA. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday house RISIKA can be found in Risika, close to St. Marak Beach and 1. Ubytování Holiday house RISIKA se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lidija

Apartment Lidija

Ubytování (Apartmán) Apartment Lidija. Complete with a garden and a terrace, Apartment Lidija is set in Risika, 1.2 km from St. Marak Beach and 1.5 km from Supovica Beach. Ubytování Apartment Lidija se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Katica

Holiday house Katica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Katica. Holiday house Katica is set in Risika. The accommodation has free WiFi. Ubytování Holiday house Katica se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vidovic

Apartment Vidovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidovic. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Vidovic is set in Risika. Ubytování Apartment Vidovic se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Casa Risika 226

Casa Risika 226

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Risika 226. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Casa Risika 226 is set in Risika. Ubytování Casa Risika 226 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 27687

Apartment in Risika/Insel Krk 27687

Ubytování (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 27687. Apartment in Risika/Insel Krk 27687 is set in Risika. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Risika/Insel Krk 27687 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Guest House Risika

Guest House Risika

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House Risika. Situated in Risika, Guest House Risika offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytování Guest House Risika se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 36000

Holiday home in Risika/Insel Krk 36000

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Risika/Insel Krk 36000. Holiday home in Risika/Insel Krk 36000 is set in Risika. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home in Risika/Insel Krk 36000 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 36778

Apartment in Risika/Insel Krk 36778

Ubytování (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 36778. Apartment in Risika/Insel Krk 36778 is situated in Risika. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Risika/Insel Krk 36778 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi

Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi

Ubytování (Apartmán) Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi is set in Gorica. Ubytování Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Risika with Sea View I

Holiday Home Risika with Sea View I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Risika with Sea View I. Holiday Home Risika with Sea View I is set in Risika. This holiday home has barbecue facilities and free private parking. Ubytování Holiday Home Risika with Sea View I se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartment Noa with pool

Apartment Noa with pool

Ubytování (Apartmán) Apartment Noa with pool. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Apartment Noa with pool features accommodation in Risika with free WiFi and pool... Ubytování Apartment Noa with pool se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday home in Risika/Insel Krk 38570

Holiday home in Risika/Insel Krk 38570

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Risika/Insel Krk 38570. Holiday home in Risika/Insel Krk 38570 in Risika features accommodation with free WiFi, 1 km from St. Marak Beach, 1.1 km from Supovica Beach and 1. Ubytování Holiday home in Risika/Insel Krk 38570 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Krčine

Apartma Krčine

Ubytování (Apartmán) Apartma Krčine. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartma Krčine is situated in Risika. Ubytování Apartma Krčine se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartments Lidija

Apartments Lidija

Ubytování (Apartmán) Apartments Lidija. Apartman Lidija is situated in Risika. This apartment features a terrace. Ubytování Apartments Lidija se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Garica (Krk) - 17469

Luxury villa with a swimming pool Garica (Krk) - 17469

Ubytování (Vila) Luxury villa with a swimming pool Garica (Krk) - 17469. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Luxury villa with a swimming pool Garica (Krk) - 17469 is situated in Risika. Ubytování Luxury villa with a swimming pool Garica (Krk) - 17469 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartment Josip

Apartment Josip

Ubytování (Apartmán) Apartment Josip. Apartmán Josip se nachází v obci Apartmán Josip má výhled do zahrady a je 37 km od Opatije. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Adriana

Villa Adriana

Ubytování (Vila) Villa Adriana. House Adriana is a holiday home with a seasonal outdoor pool, set in Risika. The air-conditioned unit is 37 km from Opatija. Ubytování Villa Adriana se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Risika/Insel Krk 27220

Apartments in Risika/Insel Krk 27220

Ubytování (Apartmány) Apartments in Risika/Insel Krk 27220. Apartments in Risika/Insel Krk 27220 se nachází v obci Risika a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány zahrnují kuchyň s toustovačem. Ubytování Apartments in Risika/Insel Krk 27220 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday home in Risika/Insel Krk 36899

Holiday home in Risika/Insel Krk 36899

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Risika/Insel Krk 36899. Featuring a hot tub, Holiday home in Risika/Insel Krk 36899 is located in Risika. Ubytování Holiday home in Risika/Insel Krk 36899 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 36855

Apartment in Risika/Insel Krk 36855

Ubytování (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 36855. Apartment in Risika/Insel Krk 36855 is set in Risika. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Risika/Insel Krk 36855 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pepina

Villa Pepina

Ubytování (Vila) Villa Pepina. Located in Risika, Villa Pepina provides accommodation with a private pool. Guests benefit from a terrace and an outdoor pool. Ubytování Villa Pepina se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Risika II

Holiday home Risika II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Risika II. Holiday home Risika II is set in Risika and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Risika II se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday house Risika

Holiday house Risika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Risika. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house Risika is situated in Risika. Ubytování Holiday house Risika se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Prpic

Holiday Home Prpic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prpic. Holiday Home Prpic is a semi-detached holiday home with a barbecue, situated in Risika in the Krk Island Region. Ubytování Holiday Home Prpic se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk

Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk. Featuring an outdoor pool and pool views, Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk is set in Risika. Ubytování Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Risika/Insel Krk 36797

Apartment in Risika/Insel Krk 36797

Ubytování (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 36797. Apartment in Risika/Insel Krk 36797 is situated in Risika. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment in Risika/Insel Krk 36797 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 38433

Holiday home in Risika/Insel Krk 38433

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Risika/Insel Krk 38433. Holiday home in Risika/Insel Krk 38433 is situated in Risika. This holiday home features free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home in Risika/Insel Krk 38433 se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk).

Vila Pepina

Vila Pepina

Ubytování (Vila) Vila Pepina. Located in Risika, Vila Pepina offers a private pool and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Vila Pepina se nachází ve městě Risika (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Risika

Město Risika se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Risika.