Hledat

Ubytování

Mary's Home Prázdninový dům

Eparchiaki Odos Zakinthou - Volimon, Kipseli, 29100, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Mary's Home. Mary's Home se nachází v Kipseli, 2,6 km od pláže Drosia a 2,7 km od pláže Psarou, a nabízí zahradu a terasu. 2,5 km od pláže Amboula. Ubytování Mary's Home se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Popis ubytování Mary's Home

Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Mary's Home se nachází v Kipseli, 2,6 km od pláže Drosia a 2,7 km od pláže Psarou, a nabízí zahradu a terasu. Na mezinárodní letiště Dionysios Solomos Zakynthos je to 9 km. 2,5 km od pláže Amboula. Prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu s fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Zakynthos

BlueWind Villa

10

BlueWind Villa

Ubytování (Vila) BlueWind Villa. Offering free WiFi and garden views, BlueWind Villa is an accommodation situated in Zakynthos Town. This property offers access to a balcony. Ubytování BlueWind Villa se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Miriam's Apartment

10

Miriam's Apartment

Ubytování (Apartmán) Miriam's Apartment. Set in Zakynthos Town, 1.3 km from Zante Town Beach and 2. Ubytování Miriam's Apartment se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Addimare Sea View Villa, a Coastal Retreat

10

Addimare Sea View Villa, a Coastal Retreat

Ubytování (Vila) Addimare Sea View Villa, a Coastal Retreat. Addimare Sea View Villa, a Coastal Retreat se nachází v Alykes, necelý 1 km od pláže Alykes a 11 minut chůze od pláže Laparda. Ubytování Addimare Sea View Villa, a Coastal Retreat se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Villa Verde

10

Villa Verde

Ubytování (Vila) Villa Verde. Villa Verde se nachází v Kallithea a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Verde se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

La Casa Di Luce

10

La Casa Di Luce

Ubytování (Apartmán) La Casa Di Luce. La Casa Di Luce se nachází ve městě Zakynthos, 1,3 km od pláže Zante Town a 2,4 km od pláže Argassi. Ubytování La Casa Di Luce se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Lambros Seafront Apartments

10

Lambros Seafront Apartments

Ubytování (Apartmány) Lambros Seafront Apartments. Lambros Seafront Apartments se nachází jen pár kroků od pláže Zante Town a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lambros Seafront Apartments se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Kozanos Suites with Private Pool

10

Kozanos Suites with Private Pool

Ubytování (Apartmán) Kozanos Suites with Private Pool. Kozanos Suites with Private Pool se nachází v Amoudi, 250 metrů od pláže Psarou a 450 metrů od pláže Ammoudi. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Kozanos Suites with Private Pool se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

ELYSIAN VILLA

10

ELYSIAN VILLA

Ubytování (Vila) ELYSIAN VILLA. ELYSIAN VILLA se nachází v Amoudi a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování ELYSIAN VILLA se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Dennis City Center Elegant Apartment (2)

10

Dennis City Center Elegant Apartment (2)

Ubytování (Apartmán) Dennis City Center Elegant Apartment (2). Dennis City Center Elegant Apartment (2) se nachází ve městě Zakynthos, 1,4 km od pláže Zante Town a 2,5 km od pláže Argassi. Ubytování Dennis City Center Elegant Apartment (2) se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Tsilivi Blue Vista Apartment

10

Tsilivi Blue Vista Apartment

Ubytování (Apartmán) Tsilivi Blue Vista Apartment. Featuring garden views, Tsilivi Blue Vista Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Planos Beach. Ubytování Tsilivi Blue Vista Apartment se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

PL House

10

PL House

Ubytování (Apartmán) PL House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, PL House is set in Zakynthos Town. The property features city views and is 1. Ubytování PL House se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Sosos 2 Bedroom House with Sea View

9,9

Sosos 2 Bedroom House with Sea View

Ubytování (Apartmán) Sosos 2 Bedroom House with Sea View. Sosos 2 Bedroom House with Sea View se nachází v Plánosu, v blízkosti pláže Gaidaros a necelý 1 km od pláže Bouka. Ubytování Sosos 2 Bedroom House with Sea View se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Anemomilos

9,9

Anemomilos

Ubytování (Vila) Anemomilos. Anemomilos is situated in Korithion and offers a garden and a terrace. Ubytování Anemomilos se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

potami appts

9,9

potami appts

Ubytování (Apartmány) potami appts. Potami appts se nachází v obci Áno Yerakaríon, 2,4 km od pláže Alykanas. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování potami appts se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Cozy Corner Analipsi Apartment

9,9

Cozy Corner Analipsi Apartment

Ubytování (Apartmán) Cozy Corner Analipsi Apartment. Cozy Corner Analipsi Apartment se nachází ve městě Zakynthos, 750 metrů od pláže Zante Town a 2,8 km od pláže Argassi. Ubytování Cozy Corner Analipsi Apartment se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Boutique Seafront Suites

9,9

Boutique Seafront Suites

Ubytování (Apartmány) Boutique Seafront Suites. Boutique Seafront Suites se nachází jen pár kroků od pláže Zante Town a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Boutique Seafront Suites se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Giannis apartment

9,9

Giannis apartment

Ubytování (Apartmán) Giannis apartment. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Giannis apartment can be found in Zakynthos Town, close to Agios Dionysios Church... Ubytování Giannis apartment se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Dion Suite & Spa

9,9

Dion Suite & Spa

Ubytování (Vila) Dion Suite & Spa. Dion Suite is a villa set in the northeast part of Zakynthos in Aghios Nikolaos, just a short drive to the fishing port. Zakynthos Τοwn is 32 km away. Ubytování Dion Suite & Spa se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).