Hledat

Ubytování

Nejnovější ubytování

Neustále přidáváme nové hotely, penziony, apartmány a další nová ubytování po celém světě
Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

10

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

Ubytování (Apartmány) Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht. Komkomfortne Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází v obci Sautens, 2,4 km od oblasti Area 47. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Maisonett - Appartement 201

10

Maisonett - Appartement 201

Ubytování (Apartmány) Maisonett - Appartement 201. Maisonett - Appartement 201 se nachází v Bichlbachu a nabízí restauraci a terasu. 18 km od Füssenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Maisonett - Appartement 201 se nachází ve městě Bichlbach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Greet

10

Haus Greet

Ubytování (Apartmány) Haus Greet. Haus Greet se nachází ve městě Muhr a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Greet se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gruber

10

Haus Gruber

Ubytování (Apartmány) Haus Gruber. Nachází se v Altenmarkt iHaus Gruber se nachází v salcburském regionu m Pongau a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Haus Gruber se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hanshois

10

Haus Hanshois

Ubytování (Farma) Haus Hanshois. Haus Hanshois se nachází v Millstattu, 3,6 km od opatství Millstatt. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Hanshois se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

10

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

Ubytování (Apartmány) Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz. Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází v Abwindenu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Bad Schallerbachu. Ubytování Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Glonersbühelhof Top 2

10

Glonersbühelhof Top 2

Ubytování (Apartmán) Glonersbühelhof Top 2. Glonersbühelhof Top 2 se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Glonersbühelhof Top 2 se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday-Home 22 district

10

Holiday-Home 22 district

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday-Home 22 district. Holiday-Home 22 district se nachází ve Vídni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 6 km od konferenčního centra Austria Center Vienna. Ubytování Holiday-Home 22 district se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

HIDE-AWAY Corinna

10

HIDE-AWAY Corinna

Ubytování (Apartmány) HIDE-AWAY Corinna. HIDE-AWAY Corinna se nachází v Drobollachu am Faakersee a nabízí zahradu a terasu. 49 km od jezera Weissensee. Ubytování HIDE-AWAY Corinna se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

HERK am Sulzerweg

10

HERK am Sulzerweg

Ubytování (Vily) HERK am Sulzerweg. HERK am Sulzerweg se nachází v Deutschlandsbergu, v blízkosti hradu Deutschlandsberg. Ubytování HERK am Sulzerweg se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko).

OFFGRID Haus am Angelteich

10

OFFGRID Haus am Angelteich

Ubytování (Prázdninové domy) OFFGRID Haus am Angelteich. OFFGRID Haus am Angelteich se nachází v Thallernu a nabízí venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Dürnstein je vzdálený 12 km. Ubytování OFFGRID Haus am Angelteich se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Trautenburg Stub`n

10

Trautenburg Stub`n

Ubytování (Penzion – hostinec) Trautenburg Stub`n. Trautenburg Stub`n v Leutschachu an der Weinstraße nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Trautenburg Stub`n se nachází ve městě Leutschach (Rakousko - Štýrsko).

Tiny Home am Bach

10

Tiny Home am Bach

Ubytování (Prázdninové domy) Tiny Home am Bach. Tiny Home am Bach se nachází v Pettenbachu v Horním Rakousku. má zahradu. 41 km od Grundlsee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tiny Home am Bach se nachází ve městě Pettenbach (Rakousko - Horní Rakousko).

TYROL PURElife Lodges

10

TYROL PURElife Lodges

Ubytování (Chata) TYROL PURElife Lodges. Situated in Sankt Jakob in Defereggen, 22 km from Dobbiaco, TYROL PURElife Lodges features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování TYROL PURElife Lodges se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

10

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms. Stunning home in Gaas Weinberg se nachází ve městě Gaas v Burgenlandu a nabízí Wi-Fi a 1 ložnici s terasou. 39 km od Zalaegerszegu. Ubytování Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Gaas (Rakousko - Burgenland).

ZillerApart

10

ZillerApart

Ubytování (Apartmány) ZillerApart. ZillerApart se nachází v Brandbergu a nabízí restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ZillerApart se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Room

10

Room

Ubytování (Privát) Room. Pokoj se nachází v 02. vídeňská čtvrť Leopoldstadt, 500 metrů od Kunst Haus Wien - Museum Hundertwasser, 600 metrů od vídeňského Prátru a 1,3 km od... Ubytování Room se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

Rosewood Vienna

10

Rosewood Vienna

Ubytování (Hotel) Rosewood Vienna. Rosewood Vienna se nachází ve Vídni, jen pár kroků od katolického kostela sv. Ubytování Rosewood Vienna se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

Residenz am Lift Top 2

10

Residenz am Lift Top 2

Ubytování (Apartmány) Residenz am Lift Top 2. Residenz am Lift Top 2 se nachází v Kitzbühelu, 400 metrů od kasina, 1,1 km od závodiště Streif - Hahnenkamm a 4,1 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Residenz am Lift Top 2 se nachází ve městě Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Tritscher

10

Ferienwohnung Tritscher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Tritscher. Ferienwohnung Tritscher se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Schönau am Königssee leží 22 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Tritscher se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Jörgenhof

10

Ferienwohnung Jörgenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Jörgenhof. Ferienwohnung Jörgenhof se nachází v Telfesu. im Stubai. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Jörgenhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Haus Roßfeld

10

Ferienwohnung Haus Roßfeld

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Roßfeld. Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve Schladmingu, 1,4 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel a 2,7 km od kongresového centra Schladming, a... Ubytování Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Kultique

10

Chalet Kultique

Ubytování (Horské chaty) Chalet Kultique. Chalet Kultique se nachází v Innerschwandu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Schönau am Königssee leží 41 km daleko. Ubytování Chalet Kultique se nachází ve městě Innerschwand (Rakousko - Horní Rakousko).

Camping Breznik

10

Camping Breznik

Ubytování (Kemp) Camping Breznik. Camping Breznik se nachází 15 km od hradu Neudenstein a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Camping Breznik se nachází ve městě Unternarrach (Rakousko - Korutany).

Brilliant Souterrain Apt. - Prater Amuesement Park

10

Brilliant Souterrain Apt. - Prater Amuesement Park

Ubytování (Apartmány) Brilliant Souterrain Apt. - Prater Amuesement Park. V 02. Leopoldstadt district of Vienna, close to Vienna Prater, Brilliant Souterrain Apt. - Prater Amuesement Park poskytuje bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Brilliant Souterrain Apt. - Prater Amuesement Park se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg

10

Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg

Ubytování (Apartmán) Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg. Bungalov s Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg se nachází v Breitenau a nabízí zahradu, gril a terasu. 32 km od Badenu. Ubytování Bungalow mit Garten und Carport Nähe Asia Linsberg Therme und Golfclub Linsberg se nachází ve městě Breitenau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Das Taja Paznaun Penthouse Apartments

10

Das Taja Paznaun Penthouse Apartments

Ubytování (Apartmán) Das Taja Paznaun Penthouse Apartments. Ubytování v See v Tyrolsku, Das Taja Paznaun Penthouse Apartments má balkon a výhled na hory. 18 km od Samnaunu. Ubytování Das Taja Paznaun Penthouse Apartments se nachází ve městě See (Rakousko - Tyrolsko).

DasHausAmSee

10

DasHausAmSee

Ubytování (Prázdninové domy) DasHausAmSee. DasHausAmSee se nachází v Döbriachu a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování DasHausAmSee se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Dependance Dachsteinperle

10

Dependance Dachsteinperle

Ubytování (Apartmány) Dependance Dachsteinperle. Dependance Dachsteinperle se nachází v Ramsau am Dachstein, 1,4 km od pláže Ramsau. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dependance Dachsteinperle se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See

10

Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See

Ubytování (Prázdninové domy) Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See. Engelwirtskeusch'n- idyllisches se nachází v Oberdorfu v Korutanech. Ferienhaus beim Ossiacher See má balkon a výhled do zahrady. 45 km od Weissensee. Ubytování Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See se nachází ve městě Oberdorf (Rakousko - Korutany).

Chaletdorf am Sonnenhang

10

Chaletdorf am Sonnenhang

Ubytování (Apartmány) Chaletdorf am Sonnenhang. Chaletdorf am Sonnenhang se nachází v Neukirchenu am Großvenediger, 3,7 km od Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chaletdorf am Sonnenhang se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

10

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

Ubytování (Chata) Chalets Schladming Ski-in Ski-out. Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve Schladmingu, v blízkosti lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel, a nabízí ubytování s fitness centrem,... Ubytování Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Cozy Designer 1BD Apartment in Heart of Vienna

10

Cozy Designer 1BD Apartment in Heart of Vienna

Ubytování (Apartmány) Cozy Designer 1BD Apartment in Heart of Vienna. Cozy Designer 1BD Apartment in Heart of Vienna se nachází ve Vídni, 1,1 km od Prátru a 1,2 km od Kunst Haus Wien - Museum Hundertwasser, a nabízí zahradu a... Ubytování Cozy Designer 1BD Apartment in Heart of Vienna se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

Panoramaalm - Ski in - Ski out

10

Panoramaalm - Ski in - Ski out

Ubytování (Apartmány) Panoramaalm - Ski in - Ski out. Ubytování se nachází v Bad Kleinkirchheimu, v blízkosti Termální lázně St. Ubytování Panoramaalm - Ski in - Ski out se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Sorina's Unterkunft Top 13

10

Sorina's Unterkunft Top 13

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 13. Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve Wagersbachu a nabízí restauraci, sdílený lounge a terasu. 49 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

10

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

Ubytování (Horské chaty) Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See. Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See nabízí ubytování se zahradou, soukromou pláží a terasou, asi 4,4 km od římského kamenolomu St. Margarethen. Ubytování Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Apartments Nähe Red Bull Ring

10

Apartments Nähe Red Bull Ring

Ubytování (Apartmány) Apartments Nähe Red Bull Ring. Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází v Prolebu ve Štýrsku a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází ve městě Proleb (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Seehof

10

Appartement Seehof

Ubytování (Apartmány) Appartement Seehof. Appartement Seehof se nachází v Nassereith, 5 km od Fernpassu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. K dispozici je také terasa. Ubytování Appartement Seehof se nachází ve městě Nassereith (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ulrike Steiner

10

Appartement Ulrike Steiner

Ubytování (Apartmány) Appartement Ulrike Steiner. Appartement Ulrike Steiner se nachází v obci Spittal an der Drau, jen 1,3 km od hradu Porcia. Ubytování Appartement Ulrike Steiner se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Appartement Haus Kruschitz II

10

Appartement Haus Kruschitz II

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Kruschitz II. Appartement Haus Kruschitz II se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí terasu. 15 km od Klagenfurtu. Ubytování Appartement Haus Kruschitz II se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Appartement Gsaller

10

Appartement Gsaller

Ubytování (Apartmány) Appartement Gsaller. Appartement Gsaller se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Gsaller se nachází ve městě Hopfgarten (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Sophia

10

Apartment Sophia

Ubytování (Apartmány) Apartment Sophia. Apartmán Sophia se nachází v obci Wildermieming. Ubytování je vzdálené 30 km od Innsbrucku a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sophia se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Tauernblick Top 7

10

Apartment Tauernblick Top 7

Ubytování (Apartmány) Apartment Tauernblick Top 7. Apartment Tauernblick Top 7 se nachází v Kaprunu, 5 km od Kitzsteinhorn, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment Tauernblick Top 7 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Lehengut

10

Bauernhof Lehengut

Ubytování (Prázdninové domy) Bauernhof Lehengut. Bauernhof Lehengut se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí restauraci a terasu. Schönau am Königssee leží 24 km daleko. Ubytování Bauernhof Lehengut se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Appartments Das Franzal

10

Appartments Das Franzal

Ubytování (Apartmány) Appartments Das Franzal. Appartments Das Franzal se nachází v Zell am Ziller a nabízí terasu. Ubytování Appartments Das Franzal se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller

10

Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller

Ubytování (Apartmány) Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller. Apartmán Zillertal Arena Zell am Ziller se nachází v Zell am Ziller. 44 km od Ellmau. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Zillertal Arena Zell am Ziller se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Alphof Grän Ferienwohnung 9

10

Alphof Grän Ferienwohnung 9

Ubytování (Apartmán) Alphof Grän Ferienwohnung 9. Alphof Grän Ferienwohnung 9 se nachází v obci Grän v Tyrolsku a nabízí balkon. 14 km od Füssenu. Ubytování Alphof Grän Ferienwohnung 9 se nachází ve městě Grän (Rakousko - Tyrolsko).

AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3

10

AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3

Ubytování (Apartmány) AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3. AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 nabízí ubytování s terasou v Mauterndorfu, 5 km od hradu Mauterndorf a 6 km od Grosseck-Speiereck. Ubytování AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Almblick in ruhiger Lage

10

Almblick in ruhiger Lage

Ubytování (Apartmány) Almblick in ruhiger Lage. Almblick in ruhiger Lage se nachází v Trahüttenu. 33 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almblick in ruhiger Lage se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Apart Stuben

10

Apart Stuben

Ubytování (Apartmány) Apart Stuben. Apart Stuben se nachází v obci Pfunds a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Stuben se nachází ve městě Pfunds (Rakousko - Tyrolsko).