Hledat

Ubytování

Slovensko

Slovensko je nádhernou hornatou zemí plnou krásné přírody, historických památek, termálních pramenů, lázní či rekreačních středisek, aktivní odpočinek na vodě, v horách či lesích. 

Ubytování v regionech země Slovensko

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Dunaj

V regionu Dunaj (Slovensko) máme celkem 3265 hotelů a ubytování.

Žilinský kraj

V regionu Žilinský kraj (Slovensko) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Prešovský kraj

V regionu Prešovský kraj (Slovensko) máme celkem 1679 hotelů a ubytování.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nízké Tatry

V regionu Nízké Tatry (Slovensko) máme celkem 1499 hotelů a ubytování.

Vysoké Tatry

V regionu Vysoké Tatry (Slovensko) máme celkem 1278 hotelů a ubytování.

Liptov

V regionu Liptov (Slovensko) máme celkem 1132 hotelů a ubytování.

Bratislavský kraj

V regionu Bratislavský kraj (Slovensko) máme celkem 955 hotelů a ubytování.

Pro region Bratislavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bratislava (809), Senec (35), Pezinok (16), Modra (15), Malacky (10), Stupava (8), Chorvátský Grob (5), Trnávka (4), Nivy (4), Bernolákovo (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Košický kraj

V regionu Košický kraj (Slovensko) máme celkem 842 hotelů a ubytování.

Pro region Košický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Košice (517), Hrabušice (59), Smižany (32), Rožňava (20), Kaluža (19), Mlynky (13), Spišská Nová Ves (12), Spišské Tomášovce (10), Dedinky (10), Krompachy (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Banskobystrický kraj

V regionu Banskobystrický kraj (Slovensko) máme celkem 808 hotelů a ubytování.

Pro region Banskobystrický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Donovaly (193), Banská Štiavnica (102), Banská Bystrica (66), Tale (52), Brezno (26), Telgárt (22), Kremnica (22), Mýto pod Ďumbierom (22), Bystrá (19), Zvolen (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nitriansky kraj

V regionu Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Jasná

V regionu Jasná (Slovensko) máme celkem 461 hotelů a ubytování.

Orava

V regionu Orava (Slovensko) máme celkem 391 hotelů a ubytování.

Severovýchodní Slovensko

V regionu Severovýchodní Slovensko (Slovensko) máme celkem 357 hotelů a ubytování.

Trnavský kraj

V regionu Trnavský kraj (Slovensko) máme celkem 343 hotelů a ubytování.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Trenčiansky kraj

V regionu Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkem 289 hotelů a ubytování.

Pro region Trenčiansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trenčín (58), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Lazy pod Makytou (5), Nitrianske Rudno (5), Púchov (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Spiš

V regionu Spiš (Slovensko) máme celkem 262 hotelů a ubytování.

Donovaly

V regionu Donovaly (Slovensko) máme celkem 212 hotelů a ubytování.

Malá Fatra

V regionu Malá Fatra (Slovensko) máme celkem 185 hotelů a ubytování.

Ski Bachledova

V regionu Ski Bachledova (Slovensko) máme celkem 175 hotelů a ubytování.

Gemer County

V regionu Gemer County (Slovensko) máme celkem 168 hotelů a ubytování.

Roháče

V regionu Roháče (Slovensko) máme celkem 151 hotelů a ubytování.

Chopok Juh

V regionu Chopok Juh (Slovensko) máme celkem 140 hotelů a ubytování.

Vrátná dolina

V regionu Vrátná dolina (Slovensko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Kysuce

V regionu Kysuce (Slovensko) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Velká Rača Oščadnica

V regionu Velká Rača Oščadnica (Slovensko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Šírava

V regionu Šírava (Slovensko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Pezinská Baba

V regionu Pezinská Baba (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Certovica

V regionu Certovica (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Lopušná Dolina

V regionu Lopušná Dolina (Slovensko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Plejsy

V regionu Plejsy (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Drienica Lysá

V regionu Drienica - Lysá (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Domaša

V regionu Domaša (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Tokaj

V regionu Tokaj (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytování (Apartmán) Byt Pod Lesom. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Byt Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy apartment in an excellent location

10

Cosy apartment in an excellent location

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment in an excellent location. Cosy apartment in an excellent location se nachází ve Velké Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Cosy apartment in an excellent location se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Hestia 5

10

Apartmán Hestia 5

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 se nachází asi 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán Hestia 5 se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytování (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Apartman Othila, Apartman v Demanovskej doline se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Rosna

10

Apartman Rosna

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosna. Apartman Rosna se nachází v Košicích, 1,3 km od katedrály sv. Alžběty a 1,4 km od Steel Arény. Ubytování Apartman Rosna se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán pri parku

10

Apartmán pri parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri parku. Apartmán pri parku poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pri parku se nachází ve městě (Slovensko - Trnavský kraj).

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytování (Privát) SKRI Villa Ružbachy. SKRI Villa Ružbachy se nachází ve Vyšných Ružbachech a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování SKRI Villa Ružbachy se nachází ve městě Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Veľký apartmán 3

10

Veľký apartmán 3

Ubytování (Apartmán) Veľký apartmán 3. Veľký apartmán 3 se nachází v Karlově Vsi. 36 km od Mosonmagyaróváru. Ubytování Veľký apartmán 3 se nachází ve městě (Slovensko - Bratislavský kraj).

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

10

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Ubytování (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází v Demänovské Dolině v Žilinském kraji, nedaleko Jasné. Ubytování YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Wekings Apartments

10

Wekings Apartments

Ubytování (Apartmán) Wekings Apartments. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu. 40 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wekings Apartments se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Lieskovec

10

Chalupa Lieskovec

Ubytování (Chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí sdílený lounge a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 28 km. Ubytování Chalupa Lieskovec se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom se nachází v Betliaru a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, barem a zahradou. Ubytování Apartmány Nad Kostolom se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Trenčan

10

Apartmán Trenčan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan se nachází v Považské Bystrici a nabízí restauraci a terasu. 25 km od Žiliny. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Trenčan se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

SGL apartment Liptovska

10

SGL apartment Liptovska

Ubytování (Apartmán) SGL apartment Liptovska. SGL apartment Liptovska se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí balkon. Ubytování SGL apartment Liptovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Snowhouse

10

Snowhouse

Ubytování (Apartmány) Snowhouse. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Snowhouse se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Situated in Banská Štiavnica, Apartman Okamih Banská Štiavnica features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Apartman Okamih Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

10

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry. Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 11 km od Lomnického štítu i Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

AH Radnica

10

AH Radnica

Ubytování (Apartmán) AH Radnica. Offering a casino and city view, AH Radnica is set in Košice, 1.4 km from Cathedral of St. Elizabeth and 2.3 km from Steel Arena. Ubytování AH Radnica se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Burg nad Banskou Štiavnicou

10

Burg nad Banskou Štiavnicou

Ubytování (Venkovský dům) Burg nad Banskou Štiavnicou. Burg nad Banskou Štiavnicou is a holiday home with a garden, situated in Horná Roveň , part of Štiavnické Bane. Ubytování Burg nad Banskou Štiavnicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Duplex Emily

10

Duplex Emily

Ubytování (Apartmán) Duplex Emily. Offering free WiFi and city views, Duplex Emily is an accommodation set in Košice, just 550 m from Cathedral of St. Elizabeth and 1.6 km from Steel Arena. Ubytování Duplex Emily se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Duplex Emily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Duplex Emily momentálně evidujeme 18 recenzí.

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Le Monde Apartment Bratislava

10

Le Monde Apartment Bratislava

Ubytování (Apartmán) Le Monde Apartment Bratislava. Situated in the Stare Mesto of Bratislava, 450 m from Michalska Tower and 3.2 km from Ondrej Nepela Arena, Le Monde Apartment Bratislava offers free WiFi. Ubytování Le Monde Apartment Bratislava se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Le Monde Apartment Bratislava má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Le Monde Apartment Bratislava momentálně evidujeme 5 recenzí.

Private large room in the Heart of Bratislava

10

Private large room in the Heart of Bratislava

UbytováníPrivate large room in the Heart of Bratislava. Offering free WiFi and city views, Private large room in the Heart of Bratislava is an accommodation set in the heart of Bratislava, just 400 metres from... Ubytování Private large room in the Heart of Bratislava se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Rezidencia Family Rosná

10

Rezidencia Family Rosná

UbytováníRezidencia Family Rosná. Situated in Košice, 1.5 km from Kosice Train Station and 1.4 km from Cathedral of St. Ubytování Rezidencia Family Rosná se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Studio Apartman

10

Studio Apartman

UbytováníStudio Apartman. Studio flat se nachází v Martině, 20 km od hradu Strečno a 16 km od lyžařského střediska Snowland Valčianska dolina. Ubytování Studio Apartman se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Sofia Apartment with Free Parking

10

Sofia Apartment with Free Parking

UbytováníSofia Apartment with Free Parking. Sofia Apartment with Free Parking se nachází ve Starém Městě v Bratislavském kraji a nabízí balkon. Ubytování Sofia Apartment with Free Parking se nachází ve městě Staré Mesto (Slovensko - Bratislavský kraj).

Sky Park new 1-bedroom apartment

10

Sky Park new 1-bedroom apartment

UbytováníSky Park new 1-bedroom apartment. Sky Park new 1-bedroom apartment se nachází v centru Bratislavy a nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Sky Park new 1-bedroom apartment se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Smart Apartment l

10

Smart Apartment l

UbytováníSmart Apartment l. Smart Apartment l se nachází v Huncovcích, 36 km od Štrbského Plesa, 40 km od Dobšinské ledové jeskyně a 45 km od Spišského hradu. Ubytování Smart Apartment l se nachází ve městě Huncovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

10

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

UbytováníApartmán u Manišov blízko centra v Martine. Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází 44 km od městského hradu Kremnica a 25 km od hradu Strečno. Ubytování Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Nitra

10

Apartmán Nitra

UbytováníApartmán Nitra. Apartmán Nitra se nachází v Nitře, 18 km od zámku Mojmírovce a 24 km od zámku Appony, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmany Radka

10

Apartmany Radka

UbytováníApartmany Radka. Apartmány Radka se nacházejí v obci Pavčina Lehota v Žilinském kraji, 3,2 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmany Radka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment by the golf course

10

Apartment by the golf course

UbytováníApartment by the golf course. Apartment by the golf course se nachází v Hrubé Borše, 34 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 36 km od bratislavského hlavního nádraží. Ubytování Apartment by the golf course se nachází ve městě Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmánový dom Panoráma Park Vlková

10

Apartmánový dom Panoráma Park Vlková

UbytováníApartmánový dom Panoráma Park Vlková. Apartmánový dom Panoráma Park Vlková se nachází ve Vlkové, 34 km od Chodníku korunami stromů a 39 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Apartmánový dom Panoráma Park Vlková se nachází ve městě (Slovensko).

Apartmán Al-Garden s parking

10

Apartmán Al-Garden s parking

UbytováníApartmán Al-Garden s parking. In the Košice Old Town district of Košice, close to Kosice Train Station, Apartmán Al-Garden s parking features a garden and a washing machine. Ubytování Apartmán Al-Garden s parking se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartman Anita

10

Apartman Anita

UbytováníApartman Anita. Apartman Anita se nachází v Dunajské Stredě, 30 km od zámku Tomášov, 46 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 47 km od vyhlídkové věže UFO, a nabízí... Ubytování Apartman Anita se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman 7 Donovaly

10

Apartman 7 Donovaly

UbytováníApartman 7 Donovaly. Apartmán 7 Donovaly se nachází v Donovalech, 24 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od aquaparku Bešeňová a 38 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na... Ubytování Apartman 7 Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán City

10

Apartmán City

UbytováníApartmán City. Apartmán City se nachází ve Zvoleně, 35 km od městského hradu Kremnica, 44 km od Ružínu a 600 metrů od Zvolenského hradu. Ubytování Apartmán City se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Barbora

10

Apartmán Barbora

UbytováníApartmán Barbora. Apartmán Barbora se nachází v Banské Štiavnici, 1,4 km od Nového i kostela sv. Kateřiny a 1,6 km od Starého zámku. Ubytování Apartmán Barbora se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Beáta

10

Apartmán Beáta

UbytováníApartmán Beáta. Boasting garden views, Apartmán Beáta offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 19 km from Spis Castle. Ubytování Apartmán Beáta se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina

10

Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina

UbytováníChata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina. Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina se nachází v obci Pavčina Lehota, 1,4 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou... Ubytování Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata u pltníka Paľka

10

Chata u pltníka Paľka

UbytováníChata u pltníka Paľka. Chata u pltníky Pažnice se nachází asi 16 km od Oravského hradu a nabízí zahradu, sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Chata u pltníka Paľka se nachází ve městě Podbiel (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pri Kaštieli

10

Chata pri Kaštieli

UbytováníChata pri Kaštieli. Chata pri Kaštieli se nachází v Necpalech, pouhých 41 km od městského hradu Kremnica, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chata pri Kaštieli se nachází ve městě Necpaly nad Nitrou (Slovensko).

Chata Planina

10

Chata Planina

UbytováníChata Planina. Chata Planina se nachází v Michalové, 41 km od Chopku a 30 km od Muránu. Ubytování Chata Planina se nachází ve městě Michalová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pod lipou Bobrovník

10

Chata pod lipou Bobrovník

UbytováníChata pod lipou Bobrovník. Chata pod lipou Bobrovník se nachází v Bobrovníku, 30 km od Demänovské ledové jeskyně a 44 km od Oravského hradu. Ubytování Chata pod lipou Bobrovník se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Starou Horou

10

Chata pod Starou Horou

UbytováníChata pod Starou Horou. Chata pod Starou Horou se nachází asi 27 km od Oravského hradu a nabízí výhled na hory, venkovní vanu, zahradu a gril. Ubytování Chata pod Starou Horou se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Nejoblíbenější města v zemi Slovensko

Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších městech v zemi Slovensko


Lyžovačka na Slovensku, ubytování na Silvestr 2019 a jarní prázdniny?

Každoročně se setkáváme s otázkou, které lyžařská střediska navštívit, které ubytování na Slovensku nám vyhovuje nejvíce, vybrat si silvestrovské pobyty, víkendový pobyt nebo wellness pobyt spojený s lyžováním, relaxační pobyt, případně romantický pobyt pro dva. Na všechny tyto otázky víme velmi snadno odpovědět a je pouze na Vás co si vyberete.

Ti co mají rádi lyžování na Slovensku, určitě by si neměli nechat ujít lyžování na Jasná Chopok, kde mohou zažít nezapomenutelné chvíle a vychutnat tak pobyt v Tatrách. Právě proto je nutné si vybrat správné lyžařské středisko. Mezi nejznámější patří Jasná Chopok, Čičmany lyžařské středisko, Spálená lyžařské středisko, Kubínska hoľa lyžařské středisko, méně známé, ale také kvalitní lyžařské střediska Vernár, Kavečany, Skalka, Tále, či Bezovec. Tak jako lyžování v Rakousku (zejména Alpy) tak i lyžování na Slovensku je plná zážitků, překvapení, lyžařská střediska jsou plné kvalitních svahů pro náročné lyžaře, ale i pro děti. Když jsou sněhové podmínky špatné a počasí není příznivé, většina svahů jsou uměle zasněžovány.

Našli jsme si lyžařské středisko na Slovensku a co dál? Zvolíme si tentokrát pobyt v Tatrách? Nebo pobyt na Oravě? Nebo pobyt na Liptově? Nebo si vybereme wellness pobyt v jiné lokalitě? Vše je ovlivňováno kvalitou služeb hotelů, chat, chalup, dřevěnic, ale také gastronomie, či okolím. Co nám doporučují zákazníci? Jednou jsou chaty na Silvestra, kdy jsou chaty, chalupy, ale také hotely, penziony a apartmány plné v každém koutě Slovenska.

Jedno je však jasné, lyžování nemůže chybět v našem kalendáři ani letos! Ať už to je pobyt na Silvestra, na Vánoce, na Valentýna, pobyt na jarní prázdniny nebo kdykoliv jindy během sněhových podmínek. Výběrem správného termínu a místa si přinášíte nové vzpomínky, získáváte nové přátele a nové kontakty.

Nejkrásnější lokality, obce a místa na Slovensku

Mezi nejoblíbenější lokality pro ubytování na Slovensku patří Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Orava, Liptov, Kysuce, Donovaly, Ždiar, Slovenský Raj, ale také jih Slovenska.

V zimním období převládá ubytování Štrbské pleso ve Vysokých Tatrách. Na Oravě Dolný Kubín s Kubínska hoľou, Terchová a Zuberec. Na Kysucích si velmi dobře zalyžujete v Oščadnici, poblíž města Čadca. Odpočinek najdete v městečku Bešeňová s aquaparkem a termálním koupalištěm. Srdcem Liptova je Liptovský Mikuláše Liptovský Ján, kde najdete kvalitní ubytování. Krásné jeskyně najdete v Nízkých Tatrách, pod Chopkom, v Demänovské Dolině. Pouze kousek od lyžařského střediska Jasná. Oblíbeným střediskem lyžařů jsou Martinské hole, Malinô Brdo, Krahule, Makov, Valčianska dolina, Tatranská Lomnica, Vrátna či Ždiar.

V letním období jsou navštěvovány Sluneční jezera, město Senec a ubytování v hotelích přímo u vody, na jihu Slovenska Štúrovo, Velký Meder, Podhájská. Najdete zde množství tobogánů, Aqupark a letního oddechu při jezerech. Osvěžit své tělo můžete v přehradě Liptovská Mara při Liptovském Mikuláši. Na východě Slovenska jsou významné letní střediska Zemplínská Šírava a Domaša.

Pokud hledáte památky ve formě hradů tak si nenechte uniknout Trenčiansky hrad ve městě Trenčín, Nitrianský hrad ve městě Nitra, na SpišiSpišský hrad a v hlavním městě Bratislavy- Bratislavský hrad.

Nejkrásnější místa jsou Bardejov (Světové dědictví UNESCO), Banská Štiavnica (Světové kulturní a přírodní dědictví UNESCO), Komárno, Hrad Modrý Kámen, Terchová, Vlkolínec (Světové dědictví UNESCO), Liptovská Mara, Vysoké Tatry, Zemplínska Šírava a Žitný ostrov (největší říční ostrov v Evropě).

Něco málo o Slovensku

Slovenská republika je vnitrozemská země s rozlohou 19036 km2 a s počtem obyvatel kolem 5,5 milionu. Sousedí s 5 zeměmi, konkrétně s Českem, Rakouskem, Polskem, Maďarskem, s níž má nejdelší hranici (654,8 km) a Ukrajinou, s níž má nejkratší hranici (97,8 km).

Hlavním a zároveň největším, nejlidnatějším městem je Bratislava, kterou navštěvuje během celého roku velké množství turistů z celého světa. Regiony Slovenska jsou spojeny s většími městy, kromě Bratislavy jsou od roku 1996 dalšími regionálními městy Trnava, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Nejjižnějším městem Slovenska jsou Patincev blízkosti Komárna, které je hraničním městem s Maďarskem.

Pohoří a vrchy ... Nejvyšší vrch je Gerlachovský štít ve výšce 2655 m n.m., druhým je Lomnický štít ve výšce 2634 m n.m. a třetím Ledový štít ve výšce 2627 m n.m. Všechny tyto vrchy najdete v pohoří Vysoké Tatry, které jsou největším pohořím na Slovensku. Následují Nízké Tatry s vrchem Ďumbier a Chopok, pak Malá Fatra, Chočské vrchy a Velká Fatra.

Voda ... Nejdelší řekou je Váh (403 km), druhá nejdelší a také největší řece je Hron (298 km), třetí je Ipeľ a čtvrtá je Dunaj. Dunaj je nejtlustší a nejvodnatější řeka, která tvoří až 2850 km a přes Slovensko protéká v délce 172 km. Mezi nejznámější přehrady určitě patří Oravská přehrada při Oravském zámku, Zemplínska Šírava na východě Slovenska. Největší a nejhlubší jezero je Velké Hincovo pleso s rozlohou 20 hektarů a hloubkou až 53 metrů. Nejvýše položené jezero je Modré pleso ve Vysokých Tatrách a nejznámější je jezero na Štrbském plese, v blízkostí jsou i Popradské pleso, Skalnaté pleso, Zbojnická pleso, Velické Pleso. Největší rybníku jsou Senné a Hrhovské rybníky. V říčních usazeninách Dunaje v blízkosti města Dunajská Streda a oblasti Žitného ostrova se nacházejí největší zásoby pozemních vod (krasová voda, minerální voda, termální voda) na Slovensku. Salvator, Rajec, Santovka, Budiš, Slatina, Klášterní, zda Mitická jsou přírodní stolní vody z minerálních pramenů. Léčivé minerální vody tohoto druhu jsou Fatra, Korytnica, Cigeľka a jiné. Minerální a termální vody jsou různých lázních, nejznámější jsou Piešťany, Bojnice, Smrdáky, Dudince, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice, Kováčová, Korytnica, Bardejov apod.

Lidé ... Na Slovensku je dost národností, kromě Slováků i Maďaři, Češi, Romové, Rusíni či Ukrajinci, Němci, Poláci. Úředním jazykem je slovenština, v některých obcích a městech se domluvíte maďarsky (jih Slovenska), polsky a samozřejmostí je čeština, která je velmi podobným jazykem jako slovenský.