Hledat

Ubytování

Slovensko

Slovensko je nádhernou hornatou zemí plnou krásné přírody, historických památek, termálních pramenů, lázní či rekreačních středisek, aktivní odpočinek na vodě, v horách či lesích. 

Ubytování v regionech země Slovensko

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Dunaj

V regionu Dunaj (Slovensko) máme celkem 3265 hotelů a ubytování.

Žilinský kraj

V regionu Žilinský kraj (Slovensko) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Prešovský kraj

V regionu Prešovský kraj (Slovensko) máme celkem 1679 hotelů a ubytování.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nízké Tatry

V regionu Nízké Tatry (Slovensko) máme celkem 1499 hotelů a ubytování.

Vysoké Tatry

V regionu Vysoké Tatry (Slovensko) máme celkem 1278 hotelů a ubytování.

Liptov

V regionu Liptov (Slovensko) máme celkem 1132 hotelů a ubytování.

Bratislavský kraj

V regionu Bratislavský kraj (Slovensko) máme celkem 955 hotelů a ubytování.

Pro region Bratislavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bratislava (809), Senec (35), Pezinok (16), Modra (15), Malacky (10), Stupava (8), Chorvátský Grob (5), Trnávka (4), Nivy (4), Bernolákovo (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Košický kraj

V regionu Košický kraj (Slovensko) máme celkem 842 hotelů a ubytování.

Pro region Košický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Košice (517), Hrabušice (59), Smižany (32), Rožňava (20), Kaluža (19), Mlynky (13), Spišská Nová Ves (12), Spišské Tomášovce (10), Dedinky (10), Krompachy (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Banskobystrický kraj

V regionu Banskobystrický kraj (Slovensko) máme celkem 808 hotelů a ubytování.

Pro region Banskobystrický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Donovaly (193), Banská Štiavnica (102), Banská Bystrica (66), Tale (52), Brezno (26), Telgárt (22), Kremnica (22), Mýto pod Ďumbierom (22), Bystrá (19), Zvolen (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nitriansky kraj

V regionu Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Jasná

V regionu Jasná (Slovensko) máme celkem 461 hotelů a ubytování.

Orava

V regionu Orava (Slovensko) máme celkem 391 hotelů a ubytování.

Severovýchodní Slovensko

V regionu Severovýchodní Slovensko (Slovensko) máme celkem 357 hotelů a ubytování.

Trnavský kraj

V regionu Trnavský kraj (Slovensko) máme celkem 343 hotelů a ubytování.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Trenčiansky kraj

V regionu Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkem 289 hotelů a ubytování.

Pro region Trenčiansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trenčín (58), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Lazy pod Makytou (5), Nitrianske Rudno (5), Púchov (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Spiš

V regionu Spiš (Slovensko) máme celkem 262 hotelů a ubytování.

Donovaly

V regionu Donovaly (Slovensko) máme celkem 212 hotelů a ubytování.

Malá Fatra

V regionu Malá Fatra (Slovensko) máme celkem 185 hotelů a ubytování.

Ski Bachledova

V regionu Ski Bachledova (Slovensko) máme celkem 175 hotelů a ubytování.

Gemer County

V regionu Gemer County (Slovensko) máme celkem 168 hotelů a ubytování.

Roháče

V regionu Roháče (Slovensko) máme celkem 151 hotelů a ubytování.

Chopok Juh

V regionu Chopok Juh (Slovensko) máme celkem 140 hotelů a ubytování.

Vrátná dolina

V regionu Vrátná dolina (Slovensko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Kysuce

V regionu Kysuce (Slovensko) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Velká Rača Oščadnica

V regionu Velká Rača Oščadnica (Slovensko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Šírava

V regionu Šírava (Slovensko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Pezinská Baba

V regionu Pezinská Baba (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Certovica

V regionu Certovica (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Lopušná Dolina

V regionu Lopušná Dolina (Slovensko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Plejsy

V regionu Plejsy (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Drienica Lysá

V regionu Drienica - Lysá (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Domaša

V regionu Domaša (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Tokaj

V regionu Tokaj (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AH Radnica

10

AH Radnica

Ubytování (Apartmán) AH Radnica. Offering a casino and city view, AH Radnica is set in Košice, 1.4 km from Cathedral of St. Elizabeth and 2.3 km from Steel Arena. Ubytování AH Radnica se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Situated in Banská Štiavnica, Apartman Okamih Banská Štiavnica features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Apartman Okamih Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Vanesa

10

Chata Vanesa

Ubytování (Chata) Chata Vanesa. Chata Vanesa se nachází v Liptovském Jánu, 1,7 km od Thermal Paradise. Ubytování Chata Vanesa se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Vanesa má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Vanesa momentálně evidujeme 7 recenzí.

Burg nad Banskou Štiavnicou

10

Burg nad Banskou Štiavnicou

Ubytování (Venkovský dům) Burg nad Banskou Štiavnicou. Burg nad Banskou Štiavnicou is a holiday home with a garden, situated in Horná Roveň , part of Štiavnické Bane. Ubytování Burg nad Banskou Štiavnicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Zoe

10

Chalupa Zoe

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zoe. Chalupa Zoe se nachází v obci Zuberec v Žilinském kraji a má terasu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Zoe se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Zoe má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Chalupa Zoe momentálně evidujeme 10 recenzí.

Duplex Emily

10

Duplex Emily

Ubytování (Apartmán) Duplex Emily. Offering free WiFi and city views, Duplex Emily is an accommodation set in Košice, just 550 m from Cathedral of St. Elizabeth and 1.6 km from Steel Arena. Ubytování Duplex Emily se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Duplex Emily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Duplex Emily momentálně evidujeme 18 recenzí.

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Le Monde Apartment Bratislava

10

Le Monde Apartment Bratislava

Ubytování (Apartmán) Le Monde Apartment Bratislava. Situated in the Stare Mesto of Bratislava, 450 m from Michalska Tower and 3.2 km from Ondrej Nepela Arena, Le Monde Apartment Bratislava offers free WiFi. Ubytování Le Monde Apartment Bratislava se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Le Monde Apartment Bratislava má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Le Monde Apartment Bratislava momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

10

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry. Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 11 km od Lomnického štítu i Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Silvester

10

Chata Silvester

Ubytování (Chata) Chata Silvester. Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od skiparku Malinô Brdo a 20 km od vesnice Vlkolínec. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Silvester má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Silvester momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytování (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Linda má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Chata Linda momentálně evidujeme 7 recenzí.

ELEMIR

10

ELEMIR

Ubytování (Apartmány) ELEMIR. Apartmány ELEMIR se nacházejí v Bešeňové v Žilinském kraji, 1,6 km od místního aquaparku. Ubytování ELEMIR se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart of the Old Town Apt - Terrace&View

10

Heart of the Old Town Apt - Terrace&View

Ubytování (Apartmán) Heart of the Old Town Apt - Terrace&View. In a central area of Bratislava, located within a short distance of Michalska Tower and Bratislava Castle, Heart of the Old Town Apt - Terrace&View offers... Ubytování Heart of the Old Town Apt - Terrace&View se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Heart of the Old Town Apt - Terrace&View má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Heart of the Old Town Apt - Terrace&View momentálně evidujeme 18 recenzí.

Drevenica Huty

10

Drevenica Huty

Ubytování (Chata) Drevenica Huty. Drevenica Huty je horská chata situovaná v Hutech. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu s grilem, dětské hřiště, venkovní posezení a v celém... Ubytování Drevenica Huty se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Huty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Drevenica Huty momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Stará Izba

10

Stará Izba

Ubytování (Chata) Stará Izba. Chata Stará Izba se nachází v obci Novoť, 4 km od hranice s Polskem a 20 km od Oravské přehrady a města Námestovo. Ubytování Stará Izba se nachází ve městě Novoť (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Stará Izba má celkové hodnocení 10. Pro Chata Stará Izba momentálně evidujeme 22 recenzí.

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytování (Chata) Pillow House Tatras. Chata Pillow House Tatras se nachází ve Staré Lesné a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pillow House Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pillow House Tatras má celkové hodnocení 10. Pro Chata Pillow House Tatras momentálně evidujeme 13 recenzí.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytování (Penzion) Villa Vodicka. Villa Vodicka se nachází v Piešťanech, 1 minutu chůze od lázní Piešťany a má zahradu. Ubytování Villa Vodicka se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Vodicka má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Villa Vodicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

MJ Vila

10

MJ Vila

Ubytování (Vila) MJ Vila. MJ Vila nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Stará Lesná, uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Na místě lze parkovat zdarma. Ubytování MJ Vila se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování MJ Vila má celkové hodnocení 10. Pro Vila MJ Vila momentálně evidujeme 20 recenzí.

AH Luxury Skynight Apartment

10

AH Luxury Skynight Apartment

Ubytování (Apartmán) AH Luxury Skynight Apartment. AH Luxury Skynight Apartment in Košice provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from Cathedral of St. Elizabeth, 3 km from Steel Arena and 2. Ubytování AH Luxury Skynight Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytování (Vila) Majer Mailath. Located 2.7 km from Vratna Free Time Zone in Terchová, Luxury chalet in the heart of National Park offers accommodation with a kitchen. Ubytování Majer Mailath se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ForRest Glamping

10

ForRest Glamping

Ubytování (Luxusní stan) ForRest Glamping. ForRest Glamping je luxusní stanový tábor situovaný v Banské Štiavnici. Nabízí zahradu, terasu, bar a sdílený lounge. Ubytování ForRest Glamping se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Štefánka

10

Apartment Štefánka

Ubytování (Apartmán) Apartment Štefánka. Situated in Púchov in the Trenčiansky kraj region, Apartment Štefánka features a balcony. Ubytování Apartment Štefánka se nachází ve městě Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartment Poprad

10

Apartment Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartment Poprad. Apartmán Poprad se nachází v Popradu, 1 km od zimního stadionu, 600 metrů od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Poprad má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartment Poprad momentálně evidujeme 20 recenzí.

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytování (Vila) Vila Valča. Vila Valča se nachází ve Valče, 4,1 km od skiareálu Snowland ve Valčianské dolině. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Valča se nachází ve městě Valča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Valča má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Valča momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

XLSuite

10

XLSuite

Ubytování (Apartmány) XLSuite. XLSuite se nachází v Piešťanech, 700 metrů od termálních lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování XLSuite se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování XLSuite má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány XLSuite momentálně evidujeme 8 recenzí.

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

10

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

Ubytování (Vila) Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska. Set in Fekete-Nyék in the Trnavský kraj region, Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska has a patio and river views. Ubytování Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska se nachází ve městě (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment near City Centre

10

Modern Apartment near City Centre

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment near City Centre. Situated in Strohhüte, Modern Apartment near City Centre features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Modern Apartment near City Centre se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán s átriom v historickom centre

10

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmán s átriom v historickom centre is located in Trenčín. Ubytování Apartmán s átriom v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Owl Home Bernolákova, apartment in a quiet center

10

Owl Home Bernolákova, apartment in a quiet center

Ubytování (Apartmán) Owl Home Bernolákova, apartment in a quiet center. In a central area of Bratislava, set within a short distance of Michalska Tower and Ondrej Nepela Arena, Owl Home Bernolákova, apartment in a quiet center... Ubytování Owl Home Bernolákova, apartment in a quiet center se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuto Apartman Exclusive Trnava

10

Kuto Apartman Exclusive Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Exclusive Trnava. Kuto Apartman Exclusive Trnava is situated in Trnava. The property is 39 km from Pezinok and free private parking is available. Ubytování Kuto Apartman Exclusive Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bright stylish apartment right in a city centre

10

Bright stylish apartment right in a city centre

Ubytování (Apartmán) Bright stylish apartment right in a city centre. In a central area of Bratislava, located around 2.2 km from Michalska Tower, Bright stylish apartment right in a city centre offers free WiFi, air... Ubytování Bright stylish apartment right in a city centre se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bright stylish apartment right in a city centre má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Bright stylish apartment right in a city centre momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupy EFENDY

10

Chalupy EFENDY

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupy EFENDY. Chalupy Efendy se nachází v Krompaších a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Chalupy EFENDY se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupy EFENDY má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninové domy Chalupy EFENDY momentálně evidujeme 5 recenzí.

Holiday House Sabala 2

10

Holiday House Sabala 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sabala 2. Prázdninový dům Sabala 2 se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji. Dům postavený v roce 2018 nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday House Sabala 2 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Holiday House Sabala 2 má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Holiday House Sabala 2 momentálně evidujeme 14 recenzí.

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

Premium Apartments

10

Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments. Premium Apartments se nachází v Košicích, 1,4 km od katedrály sv. Alžběty a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Premium Apartments se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Premium Apartments má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány Premium Apartments momentálně evidujeme 58 recenzí.

Huge Loft in CENTER of Košice

10

Huge Loft in CENTER of Košice

Ubytování (Apartmán) Huge Loft in CENTER of Košice. Set in Košice, 400 metres from Cathedral of St. Elizabeth and 1. Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Huge Loft in CENTER of Košice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytování (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Set in Zvolen in the Banskobystrický kraj region, Apartmán CENTRUM komfort has a balcony and garden views. Ubytování Apartmán CENTRUM komfort se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytování (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna se nachází v Příslopu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VRÁTNA Apartmány Stoh B1 se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pri gejzíri

10

Apartmán pri gejzíri

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri gejzíri. Situated in Herľany in the Košický kraj region, Apartmán pri gejzíri has a garden. Ubytování Apartmán pri gejzíri se nachází ve městě (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucid C207

10

Apartman Lucid C207

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucid C207. Set just 6 km from Lomnicky peak, Apartman LUCID C207 offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as an ATM. Ubytování Apartman Lucid C207 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Claudie de Luxe

10

Apartment Claudie de Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudie de Luxe. Located in Demanovska Dolina, 500 metres from Jasna, Apartment Claudie de Luxe provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, room service, and... Ubytování Apartment Claudie de Luxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nejoblíbenější města v zemi Slovensko

Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších městech v zemi Slovensko


Lyžovačka na Slovensku, ubytování na Silvestr 2019 a jarní prázdniny?

Každoročně se setkáváme s otázkou, které lyžařská střediska navštívit, které ubytování na Slovensku nám vyhovuje nejvíce, vybrat si silvestrovské pobyty, víkendový pobyt nebo wellness pobyt spojený s lyžováním, relaxační pobyt, případně romantický pobyt pro dva. Na všechny tyto otázky víme velmi snadno odpovědět a je pouze na Vás co si vyberete.

Ti co mají rádi lyžování na Slovensku, určitě by si neměli nechat ujít lyžování na Jasná Chopok, kde mohou zažít nezapomenutelné chvíle a vychutnat tak pobyt v Tatrách. Právě proto je nutné si vybrat správné lyžařské středisko. Mezi nejznámější patří Jasná Chopok, Čičmany lyžařské středisko, Spálená lyžařské středisko, Kubínska hoľa lyžařské středisko, méně známé, ale také kvalitní lyžařské střediska Vernár, Kavečany, Skalka, Tále, či Bezovec. Tak jako lyžování v Rakousku (zejména Alpy) tak i lyžování na Slovensku je plná zážitků, překvapení, lyžařská střediska jsou plné kvalitních svahů pro náročné lyžaře, ale i pro děti. Když jsou sněhové podmínky špatné a počasí není příznivé, většina svahů jsou uměle zasněžovány.

Našli jsme si lyžařské středisko na Slovensku a co dál? Zvolíme si tentokrát pobyt v Tatrách? Nebo pobyt na Oravě? Nebo pobyt na Liptově? Nebo si vybereme wellness pobyt v jiné lokalitě? Vše je ovlivňováno kvalitou služeb hotelů, chat, chalup, dřevěnic, ale také gastronomie, či okolím. Co nám doporučují zákazníci? Jednou jsou chaty na Silvestra, kdy jsou chaty, chalupy, ale také hotely, penziony a apartmány plné v každém koutě Slovenska.

Jedno je však jasné, lyžování nemůže chybět v našem kalendáři ani letos! Ať už to je pobyt na Silvestra, na Vánoce, na Valentýna, pobyt na jarní prázdniny nebo kdykoliv jindy během sněhových podmínek. Výběrem správného termínu a místa si přinášíte nové vzpomínky, získáváte nové přátele a nové kontakty.

Nejkrásnější lokality, obce a místa na Slovensku

Mezi nejoblíbenější lokality pro ubytování na Slovensku patří Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Orava, Liptov, Kysuce, Donovaly, Ždiar, Slovenský Raj, ale také jih Slovenska.

V zimním období převládá ubytování Štrbské pleso ve Vysokých Tatrách. Na Oravě Dolný Kubín s Kubínska hoľou, Terchová a Zuberec. Na Kysucích si velmi dobře zalyžujete v Oščadnici, poblíž města Čadca. Odpočinek najdete v městečku Bešeňová s aquaparkem a termálním koupalištěm. Srdcem Liptova je Liptovský Mikuláše Liptovský Ján, kde najdete kvalitní ubytování. Krásné jeskyně najdete v Nízkých Tatrách, pod Chopkom, v Demänovské Dolině. Pouze kousek od lyžařského střediska Jasná. Oblíbeným střediskem lyžařů jsou Martinské hole, Malinô Brdo, Krahule, Makov, Valčianska dolina, Tatranská Lomnica, Vrátna či Ždiar.

V letním období jsou navštěvovány Sluneční jezera, město Senec a ubytování v hotelích přímo u vody, na jihu Slovenska Štúrovo, Velký Meder, Podhájská. Najdete zde množství tobogánů, Aqupark a letního oddechu při jezerech. Osvěžit své tělo můžete v přehradě Liptovská Mara při Liptovském Mikuláši. Na východě Slovenska jsou významné letní střediska Zemplínská Šírava a Domaša.

Pokud hledáte památky ve formě hradů tak si nenechte uniknout Trenčiansky hrad ve městě Trenčín, Nitrianský hrad ve městě Nitra, na SpišiSpišský hrad a v hlavním městě Bratislavy- Bratislavský hrad.

Nejkrásnější místa jsou Bardejov (Světové dědictví UNESCO), Banská Štiavnica (Světové kulturní a přírodní dědictví UNESCO), Komárno, Hrad Modrý Kámen, Terchová, Vlkolínec (Světové dědictví UNESCO), Liptovská Mara, Vysoké Tatry, Zemplínska Šírava a Žitný ostrov (největší říční ostrov v Evropě).

Něco málo o Slovensku

Slovenská republika je vnitrozemská země s rozlohou 19036 km2 a s počtem obyvatel kolem 5,5 milionu. Sousedí s 5 zeměmi, konkrétně s Českem, Rakouskem, Polskem, Maďarskem, s níž má nejdelší hranici (654,8 km) a Ukrajinou, s níž má nejkratší hranici (97,8 km).

Hlavním a zároveň největším, nejlidnatějším městem je Bratislava, kterou navštěvuje během celého roku velké množství turistů z celého světa. Regiony Slovenska jsou spojeny s většími městy, kromě Bratislavy jsou od roku 1996 dalšími regionálními městy Trnava, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Nejjižnějším městem Slovenska jsou Patincev blízkosti Komárna, které je hraničním městem s Maďarskem.

Pohoří a vrchy ... Nejvyšší vrch je Gerlachovský štít ve výšce 2655 m n.m., druhým je Lomnický štít ve výšce 2634 m n.m. a třetím Ledový štít ve výšce 2627 m n.m. Všechny tyto vrchy najdete v pohoří Vysoké Tatry, které jsou největším pohořím na Slovensku. Následují Nízké Tatry s vrchem Ďumbier a Chopok, pak Malá Fatra, Chočské vrchy a Velká Fatra.

Voda ... Nejdelší řekou je Váh (403 km), druhá nejdelší a také největší řece je Hron (298 km), třetí je Ipeľ a čtvrtá je Dunaj. Dunaj je nejtlustší a nejvodnatější řeka, která tvoří až 2850 km a přes Slovensko protéká v délce 172 km. Mezi nejznámější přehrady určitě patří Oravská přehrada při Oravském zámku, Zemplínska Šírava na východě Slovenska. Největší a nejhlubší jezero je Velké Hincovo pleso s rozlohou 20 hektarů a hloubkou až 53 metrů. Nejvýše položené jezero je Modré pleso ve Vysokých Tatrách a nejznámější je jezero na Štrbském plese, v blízkostí jsou i Popradské pleso, Skalnaté pleso, Zbojnická pleso, Velické Pleso. Největší rybníku jsou Senné a Hrhovské rybníky. V říčních usazeninách Dunaje v blízkosti města Dunajská Streda a oblasti Žitného ostrova se nacházejí největší zásoby pozemních vod (krasová voda, minerální voda, termální voda) na Slovensku. Salvator, Rajec, Santovka, Budiš, Slatina, Klášterní, zda Mitická jsou přírodní stolní vody z minerálních pramenů. Léčivé minerální vody tohoto druhu jsou Fatra, Korytnica, Cigeľka a jiné. Minerální a termální vody jsou různých lázních, nejznámější jsou Piešťany, Bojnice, Smrdáky, Dudince, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice, Kováčová, Korytnica, Bardejov apod.

Lidé ... Na Slovensku je dost národností, kromě Slováků i Maďaři, Češi, Romové, Rusíni či Ukrajinci, Němci, Poláci. Úředním jazykem je slovenština, v některých obcích a městech se domluvíte maďarsky (jih Slovenska), polsky a samozřejmostí je čeština, která je velmi podobným jazykem jako slovenský.