Hledat

Ubytování

Slovensko

Slovensko je nádhernou hornatou zemí plnou krásné přírody, historických památek, termálních pramenů, lázní či rekreačních středisek, aktivní odpočinek na vodě, v horách či lesích. 

Ubytování v regionech země Slovensko

Nejlepší ubytování v hotelech země Slovensko

Dunaj

V regionu Dunaj (Slovensko) máme celkem 3265 hotelů a ubytování.

Žilinský kraj

V regionu Žilinský kraj (Slovensko) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Prešovský kraj

V regionu Prešovský kraj (Slovensko) máme celkem 1679 hotelů a ubytování.

Nízké Tatry

V regionu Nízké Tatry (Slovensko) máme celkem 1499 hotelů a ubytování.

Vysoké Tatry

V regionu Vysoké Tatry (Slovensko) máme celkem 1278 hotelů a ubytování.

Liptov

V regionu Liptov (Slovensko) máme celkem 1132 hotelů a ubytování.

Bratislavský kraj

V regionu Bratislavský kraj (Slovensko) máme celkem 955 hotelů a ubytování.

Košický kraj

V regionu Košický kraj (Slovensko) máme celkem 842 hotelů a ubytování.

Banskobystrický kraj

V regionu Banskobystrický kraj (Slovensko) máme celkem 808 hotelů a ubytování.

Nitriansky kraj

V regionu Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Jasná

V regionu Jasná (Slovensko) máme celkem 461 hotelů a ubytování.

Orava

V regionu Orava (Slovensko) máme celkem 391 hotelů a ubytování.

Severovýchodní Slovensko

V regionu Severovýchodní Slovensko (Slovensko) máme celkem 357 hotelů a ubytování.

Trnavský kraj

V regionu Trnavský kraj (Slovensko) máme celkem 343 hotelů a ubytování.

Trenčiansky kraj

V regionu Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkem 289 hotelů a ubytování.

Spiš

V regionu Spiš (Slovensko) máme celkem 262 hotelů a ubytování.

Donovaly

V regionu Donovaly (Slovensko) máme celkem 212 hotelů a ubytování.

Malá Fatra

V regionu Malá Fatra (Slovensko) máme celkem 185 hotelů a ubytování.

Ski Bachledova

V regionu Ski Bachledova (Slovensko) máme celkem 175 hotelů a ubytování.

Gemer County

V regionu Gemer County (Slovensko) máme celkem 168 hotelů a ubytování.

Roháče

V regionu Roháče (Slovensko) máme celkem 151 hotelů a ubytování.

Chopok Juh

V regionu Chopok Juh (Slovensko) máme celkem 140 hotelů a ubytování.

Vrátná dolina

V regionu Vrátná dolina (Slovensko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Kysuce

V regionu Kysuce (Slovensko) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Velká Rača Oščadnica

V regionu Velká Rača Oščadnica (Slovensko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Šírava

V regionu Šírava (Slovensko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Pezinská Baba

V regionu Pezinská Baba (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Certovica

V regionu Certovica (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Lopušná Dolina

V regionu Lopušná Dolina (Slovensko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Plejsy

V regionu Plejsy (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Drienica Lysá

V regionu Drienica - Lysá (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Domaša

V regionu Domaša (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Tokaj

V regionu Tokaj (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Chata Vanesa

10

Chata Vanesa

Ubytování (Chata) Chata Vanesa. Chata Vanesa se nachází v Liptovském Jánu, 1,7 km od Thermal Paradise. Ubytování Chata Vanesa se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Vanesa má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Vanesa momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Zoe

10

Chalupa Zoe

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zoe. Chalupa Zoe se nachází v obci Zuberec v Žilinském kraji a má terasu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Zoe se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Zoe má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Chalupa Zoe momentálně evidujeme 10 recenzí.

Duplex Emily

10

Duplex Emily

Ubytování (Apartmán) Duplex Emily. Offering free WiFi and city views, Duplex Emily is an accommodation set in Košice, just 550 m from Cathedral of St. Elizabeth and 1.6 km from Steel Arena. Ubytování Duplex Emily se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Duplex Emily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Duplex Emily momentálně evidujeme 18 recenzí.

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Le Monde Apartment Bratislava

10

Le Monde Apartment Bratislava

Ubytování (Apartmán) Le Monde Apartment Bratislava. Situated in the Stare Mesto of Bratislava, 450 m from Michalska Tower and 3.2 km from Ondrej Nepela Arena, Le Monde Apartment Bratislava offers free WiFi. Ubytování Le Monde Apartment Bratislava se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Le Monde Apartment Bratislava má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Le Monde Apartment Bratislava momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Silvester

10

Chata Silvester

Ubytování (Chata) Chata Silvester. Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od skiparku Malinô Brdo a 20 km od vesnice Vlkolínec. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Silvester má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Silvester momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytování (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Linda má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Chata Linda momentálně evidujeme 7 recenzí.

Heart of the Old Town Apt - Terrace&View

10

Heart of the Old Town Apt - Terrace&View

Ubytování (Apartmán) Heart of the Old Town Apt - Terrace&View. In a central area of Bratislava, located within a short distance of Michalska Tower and Bratislava Castle, Heart of the Old Town Apt - Terrace&View offers... Ubytování Heart of the Old Town Apt - Terrace&View se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Heart of the Old Town Apt - Terrace&View má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Heart of the Old Town Apt - Terrace&View momentálně evidujeme 18 recenzí.

Drevenica Huty

10

Drevenica Huty

Ubytování (Chata) Drevenica Huty. Drevenica Huty je horská chata situovaná v Hutech. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu s grilem, dětské hřiště, venkovní posezení a v celém... Ubytování Drevenica Huty se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Huty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Drevenica Huty momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Stará Izba

10

Stará Izba

Ubytování (Chata) Stará Izba. Chata Stará Izba se nachází v obci Novoť, 4 km od hranice s Polskem a 20 km od Oravské přehrady a města Námestovo. Ubytování Stará Izba se nachází ve městě Novoť (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Stará Izba má celkové hodnocení 10. Pro Chata Stará Izba momentálně evidujeme 22 recenzí.

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytování (Chata) Pillow House Tatras. Chata Pillow House Tatras se nachází ve Staré Lesné a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pillow House Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pillow House Tatras má celkové hodnocení 10. Pro Chata Pillow House Tatras momentálně evidujeme 13 recenzí.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytování (Penzion) Villa Vodicka. Villa Vodicka se nachází v Piešťanech, 1 minutu chůze od lázní Piešťany a má zahradu. Ubytování Villa Vodicka se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Vodicka má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Villa Vodicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

MJ Vila

10

MJ Vila

Ubytování (Vila) MJ Vila. MJ Vila nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Stará Lesná, uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Na místě lze parkovat zdarma. Ubytování MJ Vila se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování MJ Vila má celkové hodnocení 10. Pro Vila MJ Vila momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartment Poprad

10

Apartment Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartment Poprad. Apartmán Poprad se nachází v Popradu, 1 km od zimního stadionu, 600 metrů od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Poprad má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartment Poprad momentálně evidujeme 20 recenzí.

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytování (Vila) Vila Valča. Vila Valča se nachází ve Valče, 4,1 km od skiareálu Snowland ve Valčianské dolině. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Valča se nachází ve městě Valča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Valča má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Valča momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

XLSuite

10

XLSuite

Ubytování (Apartmány) XLSuite. XLSuite se nachází v Piešťanech, 700 metrů od termálních lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování XLSuite se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování XLSuite má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány XLSuite momentálně evidujeme 8 recenzí.

Bright stylish apartment right in a city centre

10

Bright stylish apartment right in a city centre

Ubytování (Apartmán) Bright stylish apartment right in a city centre. In a central area of Bratislava, located around 2.2 km from Michalska Tower, Bright stylish apartment right in a city centre offers free WiFi, air... Ubytování Bright stylish apartment right in a city centre se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bright stylish apartment right in a city centre má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Bright stylish apartment right in a city centre momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupy EFENDY

10

Chalupy EFENDY

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupy EFENDY. Chalupy Efendy se nachází v Krompaších a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Chalupy EFENDY se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupy EFENDY má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninové domy Chalupy EFENDY momentálně evidujeme 5 recenzí.

Holiday House Sabala 2

10

Holiday House Sabala 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sabala 2. Prázdninový dům Sabala 2 se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji. Dům postavený v roce 2018 nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday House Sabala 2 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Holiday House Sabala 2 má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Holiday House Sabala 2 momentálně evidujeme 14 recenzí.

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

Premium Apartments

10

Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments. Premium Apartments se nachází v Košicích, 1,4 km od katedrály sv. Alžběty a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Premium Apartments se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Premium Apartments má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány Premium Apartments momentálně evidujeme 58 recenzí.

Huge Loft in CENTER of Košice

10

Huge Loft in CENTER of Košice

Ubytování (Apartmán) Huge Loft in CENTER of Košice. Set in Košice, 400 metres from Cathedral of St. Elizabeth and 1. Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Huge Loft in CENTER of Košice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Located in Banská Štiavnica, 1.4 km from The Church of St. Catherine, 1.8 km from New Chateau Banska Stiavnica and 1. Ubytování Apartmán pri Kalvárii se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Located in Donovaly, Apartmanica Residence 606 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmanica Residence 606 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Residence 606 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálně evidujeme 8 recenzí.

AirConditioned Luxury Smarthome Apartment

10

AirConditioned Luxury Smarthome Apartment

Ubytování (Apartmán) AirConditioned Luxury Smarthome Apartment. Situated in Košice, 1.8 km from Cathedral of St. Elizabeth and 2 km from Steel Arena, AirConditioned Luxury Smarthome Apartment offers free WiFi, a casino... Ubytování AirConditioned Luxury Smarthome Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování AirConditioned Luxury Smarthome Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán AirConditioned Luxury Smarthome Apartment momentálně evidujeme 21 recenzí.

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytování (Vily) Spillenberg House. Spillenberg House is a villa located in the UNESCO-protected town of Levoča, 100 meters from St. Jacobs Cathedral and 14 km from Spis Castle. Ubytování Spillenberg House se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spillenberg House má celkové hodnocení 10. Pro Vily Spillenberg House momentálně evidujeme 7 recenzí.

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytování (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského hradu, a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálně evidujeme 10 recenzí.

Domček Monika

9,9

Domček Monika

Ubytování (Venkovský dům) Domček Monika. Situated in Liptovské Revúce, Domček Monika features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Domček Monika se nachází ve městě Nižná Revúca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček Monika má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Domček Monika momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalet Veľké Ostré

9,9

Chalet Veľké Ostré

Ubytování (Chata) Chalet Veľké Ostré. Surrounded by the the nature, Chalet Veľké Ostré is situated in the Radola and features a self-catered accommodation with a children´s playground and a... Ubytování Chalet Veľké Ostré se nachází ve městě Radola (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Veľké Ostré má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chalet Veľké Ostré momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Katrina

9,9

Chata Katrina

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Katrina. Chata Katrina se nachází v obci Liptovský Trnovec v Žilinském kraji a nabízí zahradu. Sídlí v budově z roku 2012 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Katrina se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Katrina má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chata Katrina momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Pod Klinom

9,9

Apartmán Pod Klinom

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Klinom. Apartmán Pod Klinom se nachází v Pribylině a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pod Klinom se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Pod Klinom má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Pod Klinom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin nabízí ubytování s balkonem, terasou a výhledem na hory v Martinu v Žilinském kraji. Ubytování Apartmán Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Martin má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Martin momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytování (Apartmán) Apartman Partman. Apartman Partman se nachází na hlavním náměstí Sv. Egídia, pouhých 650 metrů od Aquacity Poprad. Ubytování Apartman Partman se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Partman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Partman momentálně evidujeme 45 recenzí.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytování (Apartmán) Aba Apartment. Aba Apartment is located in Poprad, 2.6 km from Poprad Ice Stadium, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Aba Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aba Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Aba Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytování (Privát) Apartman Anro. Set in Kanianka, Apartman Anro offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Anro se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Anro má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Apartman Anro momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Emes

9,9

Apartmán Emes

Ubytování (Apartmán) Apartmán Emes. Situated in Kežmarok, Apartmán Emes features accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views, and is 1. Ubytování Apartmán Emes se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Emes má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Emes momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

Banícky dom Pod Zvonicou

9,9

Banícky dom Pod Zvonicou

Ubytování (Prázdninový dům) Banícky dom Pod Zvonicou. Set in Štiavnické Bane, Banícky dom Pod Zvonicou offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Banícky dom Pod Zvonicou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Biela

9,9

Apartment Biela

Ubytování (Apartmán) Apartment Biela. Situated in Bratislava, 180 m from Michalska Tower, 2.2 km from Bratislava Castle and 3. Ubytování Apartment Biela se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Biela má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Biela momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Bartek Ski Rental

9,9

Apartment Bartek Ski Rental

Ubytování (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmány Bartek Ski Rental se nachází v lyžařském areálu Jasná, je obklopený Tatranským národním parkem a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Bartek Ski Rental se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálně evidujeme 155 recenzí.

RR bus station apartment

9,9

RR bus station apartment

Ubytování (Apartmán) RR bus station apartment. Offering free WiFi and city views, RR bus station apartment is an accommodation situated in Bratislava. Ubytování RR bus station apartment se nachází ve městě Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování RR bus station apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán RR bus station apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Synergy House

9,9

Synergy House

Ubytování (Bed and breakfast) Synergy House. Set in Dudince, Synergy House offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Synergy House se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Synergy House má celkové hodnocení 9,9. Pro Bed and breakfast Synergy House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Nejoblíbenější města v zemi Slovensko

Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších městech v zemi Slovensko


Lyžovačka na Slovensku, ubytování na Silvestr 2019 a jarní prázdniny?

Každoročně se setkáváme s otázkou, které lyžařská střediska navštívit, které ubytování na Slovensku nám vyhovuje nejvíce, vybrat si silvestrovské pobyty, víkendový pobyt nebo wellness pobyt spojený s lyžováním, relaxační pobyt, případně romantický pobyt pro dva. Na všechny tyto otázky víme velmi snadno odpovědět a je pouze na Vás co si vyberete.

Ti co mají rádi lyžování na Slovensku, určitě by si neměli nechat ujít lyžování na Jasná Chopok, kde mohou zažít nezapomenutelné chvíle a vychutnat tak pobyt v Tatrách. Právě proto je nutné si vybrat správné lyžařské středisko. Mezi nejznámější patří Jasná Chopok, Čičmany lyžařské středisko, Spálená lyžařské středisko, Kubínska hoľa lyžařské středisko, méně známé, ale také kvalitní lyžařské střediska Vernár, Kavečany, Skalka, Tále, či Bezovec. Tak jako lyžování v Rakousku (zejména Alpy) tak i lyžování na Slovensku je plná zážitků, překvapení, lyžařská střediska jsou plné kvalitních svahů pro náročné lyžaře, ale i pro děti. Když jsou sněhové podmínky špatné a počasí není příznivé, většina svahů jsou uměle zasněžovány.

Našli jsme si lyžařské středisko na Slovensku a co dál? Zvolíme si tentokrát pobyt v Tatrách? Nebo pobyt na Oravě? Nebo pobyt na Liptově? Nebo si vybereme wellness pobyt v jiné lokalitě? Vše je ovlivňováno kvalitou služeb hotelů, chat, chalup, dřevěnic, ale také gastronomie, či okolím. Co nám doporučují zákazníci? Jednou jsou chaty na Silvestra, kdy jsou chaty, chalupy, ale také hotely, penziony a apartmány plné v každém koutě Slovenska.

Jedno je však jasné, lyžování nemůže chybět v našem kalendáři ani letos! Ať už to je pobyt na Silvestra, na Vánoce, na Valentýna, pobyt na jarní prázdniny nebo kdykoliv jindy během sněhových podmínek. Výběrem správného termínu a místa si přinášíte nové vzpomínky, získáváte nové přátele a nové kontakty.

Nejkrásnější lokality, obce a místa na Slovensku

Mezi nejoblíbenější lokality pro ubytování na Slovensku patří Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Orava, Liptov, Kysuce, Donovaly, Ždiar, Slovenský Raj, ale také jih Slovenska.

V zimním období převládá ubytování Štrbské pleso ve Vysokých Tatrách. Na Oravě Dolný Kubín s Kubínska hoľou, Terchová a Zuberec. Na Kysucích si velmi dobře zalyžujete v Oščadnici, poblíž města Čadca. Odpočinek najdete v městečku Bešeňová s aquaparkem a termálním koupalištěm. Srdcem Liptova je Liptovský Mikuláše Liptovský Ján, kde najdete kvalitní ubytování. Krásné jeskyně najdete v Nízkých Tatrách, pod Chopkom, v Demänovské Dolině. Pouze kousek od lyžařského střediska Jasná. Oblíbeným střediskem lyžařů jsou Martinské hole, Malinô Brdo, Krahule, Makov, Valčianska dolina, Tatranská Lomnica, Vrátna či Ždiar.

V letním období jsou navštěvovány Sluneční jezera, město Senec a ubytování v hotelích přímo u vody, na jihu Slovenska Štúrovo, Velký Meder, Podhájská. Najdete zde množství tobogánů, Aqupark a letního oddechu při jezerech. Osvěžit své tělo můžete v přehradě Liptovská Mara při Liptovském Mikuláši. Na východě Slovenska jsou významné letní střediska Zemplínská Šírava a Domaša.

Pokud hledáte památky ve formě hradů tak si nenechte uniknout Trenčiansky hrad ve městě Trenčín, Nitrianský hrad ve městě Nitra, na SpišiSpišský hrad a v hlavním městě Bratislavy- Bratislavský hrad.

Nejkrásnější místa jsou Bardejov (Světové dědictví UNESCO), Banská Štiavnica (Světové kulturní a přírodní dědictví UNESCO), Komárno, Hrad Modrý Kámen, Terchová, Vlkolínec (Světové dědictví UNESCO), Liptovská Mara, Vysoké Tatry, Zemplínska Šírava a Žitný ostrov (největší říční ostrov v Evropě).

Něco málo o Slovensku

Slovenská republika je vnitrozemská země s rozlohou 19036 km2 a s počtem obyvatel kolem 5,5 milionu. Sousedí s 5 zeměmi, konkrétně s Českem, Rakouskem, Polskem, Maďarskem, s níž má nejdelší hranici (654,8 km) a Ukrajinou, s níž má nejkratší hranici (97,8 km).

Hlavním a zároveň největším, nejlidnatějším městem je Bratislava, kterou navštěvuje během celého roku velké množství turistů z celého světa. Regiony Slovenska jsou spojeny s většími městy, kromě Bratislavy jsou od roku 1996 dalšími regionálními městy Trnava, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Nejjižnějším městem Slovenska jsou Patincev blízkosti Komárna, které je hraničním městem s Maďarskem.

Pohoří a vrchy ... Nejvyšší vrch je Gerlachovský štít ve výšce 2655 m n.m., druhým je Lomnický štít ve výšce 2634 m n.m. a třetím Ledový štít ve výšce 2627 m n.m. Všechny tyto vrchy najdete v pohoří Vysoké Tatry, které jsou největším pohořím na Slovensku. Následují Nízké Tatry s vrchem Ďumbier a Chopok, pak Malá Fatra, Chočské vrchy a Velká Fatra.

Voda ... Nejdelší řekou je Váh (403 km), druhá nejdelší a také největší řece je Hron (298 km), třetí je Ipeľ a čtvrtá je Dunaj. Dunaj je nejtlustší a nejvodnatější řeka, která tvoří až 2850 km a přes Slovensko protéká v délce 172 km. Mezi nejznámější přehrady určitě patří Oravská přehrada při Oravském zámku, Zemplínska Šírava na východě Slovenska. Největší a nejhlubší jezero je Velké Hincovo pleso s rozlohou 20 hektarů a hloubkou až 53 metrů. Nejvýše položené jezero je Modré pleso ve Vysokých Tatrách a nejznámější je jezero na Štrbském plese, v blízkostí jsou i Popradské pleso, Skalnaté pleso, Zbojnická pleso, Velické Pleso. Největší rybníku jsou Senné a Hrhovské rybníky. V říčních usazeninách Dunaje v blízkosti města Dunajská Streda a oblasti Žitného ostrova se nacházejí největší zásoby pozemních vod (krasová voda, minerální voda, termální voda) na Slovensku. Salvator, Rajec, Santovka, Budiš, Slatina, Klášterní, zda Mitická jsou přírodní stolní vody z minerálních pramenů. Léčivé minerální vody tohoto druhu jsou Fatra, Korytnica, Cigeľka a jiné. Minerální a termální vody jsou různých lázních, nejznámější jsou Piešťany, Bojnice, Smrdáky, Dudince, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice, Kováčová, Korytnica, Bardejov apod.

Lidé ... Na Slovensku je dost národností, kromě Slováků i Maďaři, Češi, Romové, Rusíni či Ukrajinci, Němci, Poláci. Úředním jazykem je slovenština, v některých obcích a městech se domluvíte maďarsky (jih Slovenska), polsky a samozřejmostí je čeština, která je velmi podobným jazykem jako slovenský.