Hledat

Ubytování

Ubytování město Štúrovo

Ve městě Štúrovo (Slovensko) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štúrovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štúrovo

Dom Marhuľa

10

Dom Marhuľa

UbytováníDom Marhuľa. Dom Marhuľa se nachází ve Štúrovu, 47 km od japonské zahrady Margaret Island, 49 km od Řetězového mostu a 50 km od Náměstí hrdinů. Ubytování Dom Marhuľa se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytování (Penzion) K-plus penzión. Penzion K-plus se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje/apartmány s kuchyňským... Ubytování K-plus penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování K-plus penzión má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion K-plus penzión momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytování (Penzion) Penzión Mika. Penzión Mika stojí ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš a jedná se o rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Mika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mika momentálně evidujeme 218 recenzí.

Residence 7

9,6

Residence 7

UbytováníResidence 7. Residence 7 se nachází 47 km od japonské zahrady Margaret Island a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence 7 se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra se nachází v obci Štúrovo, 800 metrů od termálního koupaliště Vadas Štúrovo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem... Ubytování Apartmány Dimitra se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Dimitra má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Dimitra momentálně evidujeme 33 recenzí.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. SUNNY Apartman se nachází 1,1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SUNNY Apartman se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování SUNNY Apartman má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálně evidujeme 12 recenzí.

Duna Apartments Štúrovo

9,6

Duna Apartments Štúrovo

UbytováníDuna Apartments Štúrovo. Nachází se ve Štúrovu v Nitranském kraji. Duna Apartments Štúrovo se nachází 47 km od japonské zahrady Margaret Island a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Duna Apartments Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Štúrovská Rezidencia

9,5

Štúrovská Rezidencia

UbytováníŠtúrovská Rezidencia. Štúrovská Rezidencia se nachází asi 47 km od Japonské zahrady na Markétině ostrově a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Štúrovská Rezidencia se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytování (Penzion) Afrodita. Afrodita se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Afrodita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Afrodita má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Afrodita momentálně evidujeme 29 recenzí.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytování (Penzion) Las Palmas. Penzion Las Plamas se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš Štúrovo, a nabízí restauraci, bar i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Las Palmas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Las Palmas má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Las Palmas momentálně evidujeme 348 recenzí.

Penzión Mika

9,4

Penzión Mika

UbytováníPenzión Mika. Penzión Mika se nachází ve Štúrovu v Nitranském kraji, 47 km od Japonské zahrady na Markétině ostrově. Nabízí rodinné pokoje a piknikovou zónu. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Bee welcome

9,4

Bee welcome

UbytováníBee welcome. Bee welcome se nachází ve Štúrovu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výtah. Ubytování Bee welcome se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

The Central Border Premium Apartment

9,4

The Central Border Premium Apartment

UbytováníThe Central Border Premium Apartment. The Central Border Premium Apartment se nachází ve Štúrovu, 50 km od Řetězového mostu a náměstí Hrdinů, a nabízí klimatizaci. Ubytování The Central Border Premium Apartment se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán One To One

9,4

Apartmán One To One

UbytováníApartmán One To One. Apartmán One To One se nachází ve Štúrovu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán One To One se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Flower Bike

9,3

Flower Bike

Ubytování (Penzion) Flower Bike. Flower Bike se nachází v obci Štúrovo v Nitranském kraji, necelý 1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Flower Bike se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Flower Bike má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Flower Bike momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Hindi

9,3

Apartmán Hindi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi se nachází v obci Štúrovo, jen 1,2 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Apartmán Hindi se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Hindi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Hindi momentálně evidujeme 6 recenzí.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytování (Apartmány) La Familia. Apartmán La Familia se nachází ve městě Štúrovo, 500 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Familia se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování La Familia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány La Familia momentálně evidujeme 36 recenzí.

MG Apartments Štúrovo

9,3

MG Apartments Štúrovo

UbytováníMG Apartments Štúrovo. MG Apartments Štúrovo se nachází ve Štúrovu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování MG Apartments Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Dimitra 2

9,3

Apartmány Dimitra 2

UbytováníApartmány Dimitra 2. Apartmány Dimitra 2 se nacházejí ve Štúrovu, pouhých 48 km od Japonské zahrady na Markétině ostrově, a nabízejí zahradu, gril i sdílenou kuchyň. Ubytování Apartmány Dimitra 2 se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytování (Penzion) CENTRO. CENTRO se nachází ve městě Štúrovo a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyň a terasu. Ubytování CENTRO se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování CENTRO má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion CENTRO momentálně evidujeme 6 recenzí.

Adria penzión

9,3

Adria penzión

Ubytování (Penzion) Adria penzión. Adria penzión nabízí studia s TV s plochou obrazovkou, kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi v centru Štúrova, 250 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Adria penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Adria penzión má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Adria penzión momentálně evidujeme 20 recenzí.

Elite Pension

9,2

Elite Pension

Ubytování (Apartmány) Elite Pension. Elite Penzion se nachází v centru Štúrova, v blízkosti všech nákupních středisek, barů, restaurací, obchodů, trhů a moderního 3D kina v centru města. Ubytování Elite Pension se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Artemis Resort Wellness Hotel je situován nedaleko Dunaje ve městě Štúrovo a nabízí moderní wellness centrum s vnitřními i venkovními prostory. Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Artemis Resort Wellness Hotel momentálně evidujeme 171 recenzí.

Karavan Sturovo

9,2

Karavan Sturovo

Ubytování (Kemp) Karavan Sturovo. Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo, 250 metrů od centra města a 500 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Karavan Sturovo má celkové hodnocení 9,2. Pro Kemp Karavan Sturovo momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Silver

9,2

Villa Silver

Ubytování (Vila) Villa Silver. Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo, 1 km od centra města a rezortu s termálními prameny Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Silver má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Villa Silver momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Kristína

9,2

Apartmán Kristína

UbytováníApartmán Kristína. Apartmán Kristína se nachází ve Štúrovu v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartmán Kristína se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytování (Penzion) Penzión Korzo. Penzión Korzo se nachází na pěší zóně v centru Štúrova, jen 250 metrů od termálních lázní Vadaš a nabízí dvůr se zahradou, stolní tenis a gril. Ubytování Penzión Korzo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Korzo má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Korzo momentálně evidujeme 339 recenzí.

Abturist penzion

9,1

Abturist penzion

Ubytování (Penzion) Abturist penzion. Abturist penzion se nachází ve Štúrovu, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Abturist penzion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Abturist penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Abturist penzion momentálně evidujeme 129 recenzí.

Studio Florida

9,1

Studio Florida

Ubytování (Penzion) Studio Florida. Penzion Studio Florida je situovaný 100 metrů od centra města Štúrovo, jen 200 metrů od termálních lázní Vadaš, a nabízí pokoje a studia se zařízenou... Ubytování Studio Florida se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Studio Florida má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Studio Florida momentálně evidujeme 67 recenzí.

Villa Marta

9

Villa Marta

UbytováníVilla Marta. Villa Marta se nachází ve Štúrovu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marta se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Rose

9

Penzion Rose

Ubytování (Penzion) Penzion Rose. Penzion Rose se nachází v obci Štúrovo, 700 metrů od termálních lázní Vadas a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a společný lounge. Ubytování Penzion Rose se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Rose má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rose momentálně evidujeme 43 recenzí.

Villa El Camino

9

Villa El Camino

Ubytování (Vily) Villa El Camino. El Camino Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti mostu Márie Valérie, 500 metrů od centra slovenského města Štúrovo i maďarského města Ostřihom. Ubytování Villa El Camino se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa El Camino má celkové hodnocení 9. Pro Vily Villa El Camino momentálně evidujeme 254 recenzí.

Balassi apartment

9

Balassi apartment

Ubytování (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Štúrovu, 800 metrů od termálního koupaliště Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Balassi apartment se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Balassi apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Balassi apartment momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo, 10 minut pěšky od termálního koupaliště Vadas. Nabízí zahradu a sluneční terasu. Ubytování Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Eliot Štúrovo má celkové hodnocení 8,9. Pro Bed and breakfast Hotel Eliot Štúrovo momentálně evidujeme 309 recenzí.

Apartment Larion

8,8

Apartment Larion

Ubytování (Apartmány) Apartment Larion. Apartmán Larion se nachází ve městě Štúrovo a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Larion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartment Larion má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartment Larion momentálně evidujeme 25 recenzí.

Everlast

8,8

Everlast

Ubytování (Penzion) Everlast. Everlast se nachází ve Štúrovu, 250 metrů od pěší zóny s malým parkem. V létě poskytuje ubytování Everlast různé služby, které jsou zahrnuté v ceně. Ubytování Everlast se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Everlast má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Everlast momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzión KORMOŠ

8,7

Penzión KORMOŠ

Ubytování (Penzion) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Nabízí bar, terasu a gril. Ubytování Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión KORMOŠ má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión KORMOŠ momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmány Solaris

8,6

Apartmány Solaris

Ubytování (Apartmány) Apartmány Solaris. Featuring a terrace, Apartmány Solaris is situated in Štúrovo, not far from Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Apartmány Solaris se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hunter

8,6

Hunter

Ubytování (Prázdninový dům) Hunter. Hunter se nachází ve Štúrovu, 400 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Hunter se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytování (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo se nachází v centru města Štúrovo, 10 minut chůze od termálního bazénu Vadas. Ubytování Hotel St.Florian Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel St.Florian Sturovo má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel St.Florian Sturovo momentálně evidujeme 285 recenzí.

Penzión Malý Dvor

8,5

Penzión Malý Dvor

UbytováníPenzión Malý Dvor. Penzión Malý Dvor se nachází ve Štúrovu, 47 km od Japonské zahrady na Markétině ostrově a 50 km od Řetězového mostu. Ubytování Penzión Malý Dvor se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Thermal

8,5

Hotel Thermal

Ubytování (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo. V létě je v ceně zahrnutý volný vstup do areálu Vadaš Thermal s bazény. Ubytování Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Pepo

8,5

Ubytovanie Pepo

Ubytování (Privát) Ubytovanie Pepo. Situated 400 meters from the Štúrovo town centre and the Vadas Thermal Pool reachable within 600 meters, approx.9 min. walk. Ubytování Ubytovanie Pepo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Pepo má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie Pepo momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ubytování ve městě Štúrovo

Město Štúrovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů a ubytování ve městě Štúrovo.