Hledat

Ubytování

Ubytování město Štúrovo

Ve městě Štúrovo (Slovensko) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štúrovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štúrovo

Apartmanovy dom Grand

9,7

Apartmanovy dom Grand

Ubytování (Privát) Apartmanovy dom Grand. Apartmánový dom Grand se nachází ve Štúrovu. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartmanovy dom Grand se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmanovy dom Grand má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmanovy dom Grand momentálně evidujeme 73 recenzí.

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytování (Penzion) K-plus penzión. Penzion K-plus se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje/apartmány s kuchyňským... Ubytování K-plus penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování K-plus penzión má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion K-plus penzión momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytování (Penzion) Penzión Mika. Penzión Mika stojí ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš a jedná se o rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Mika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mika momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra se nachází v obci Štúrovo, 800 metrů od termálního koupaliště Vadas Štúrovo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem... Ubytování Apartmány Dimitra se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Dimitra má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Dimitra momentálně evidujeme 33 recenzí.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. SUNNY Apartman se nachází 1,1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SUNNY Apartman se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SUNNY Apartman má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálně evidujeme 12 recenzí.

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytování (Penzion) Afrodita. Afrodita se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Afrodita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Afrodita má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Afrodita momentálně evidujeme 29 recenzí.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytování (Penzion) Las Palmas. Penzion Las Plamas se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš Štúrovo, a nabízí restauraci, bar i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Las Palmas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Las Palmas má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Las Palmas momentálně evidujeme 348 recenzí.

Apartmány Alenka

9,4

Apartmány Alenka

Ubytování (Privát) Apartmány Alenka. Apartmány Alenka se nachází ve městě Štúrovo v Nitranském kraji, 500 metrů od termálního koupaliště Vadaš. Nabízí gril, dětské hřiště a terasu. Ubytování Apartmány Alenka se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Alenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Apartmány Alenka momentálně evidujeme 41 recenzí.

apartman Panorama

9,3

apartman Panorama

Ubytování (Apartmán) apartman Panorama. Apartmán Panorama se nachází ve Štúrově, 100 metrů od termálních lázní Vadas. Ubytování apartman Panorama se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování apartman Panorama má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán apartman Panorama momentálně evidujeme 39 recenzí.

Flower Bike

9,3

Flower Bike

Ubytování (Penzion) Flower Bike. Flower Bike se nachází v obci Štúrovo v Nitranském kraji, necelý 1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Flower Bike se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Flower Bike má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Flower Bike momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Hindi

9,3

Apartmán Hindi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi se nachází v obci Štúrovo, jen 1,2 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Apartmán Hindi se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hindi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Hindi momentálně evidujeme 6 recenzí.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytování (Apartmány) La Familia. Apartmán La Familia se nachází ve městě Štúrovo, 500 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Familia se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Familia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány La Familia momentálně evidujeme 36 recenzí.

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytování (Penzion) CENTRO. CENTRO se nachází ve městě Štúrovo a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyň a terasu. Ubytování CENTRO se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CENTRO má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion CENTRO momentálně evidujeme 6 recenzí.

Adria penzión

9,3

Adria penzión

Ubytování (Penzion) Adria penzión. Adria penzión nabízí studia s TV s plochou obrazovkou, kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi v centru Štúrova, 250 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Adria penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Adria penzión má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Adria penzión momentálně evidujeme 20 recenzí.

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Artemis Resort Wellness Hotel je situován nedaleko Dunaje ve městě Štúrovo a nabízí moderní wellness centrum s vnitřními i venkovními prostory. Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Artemis Resort Wellness Hotel momentálně evidujeme 171 recenzí.

Elite Pension

9,2

Elite Pension

Ubytování (Apartmány) Elite Pension. Elite Penzion se nachází v centru Štúrova, v blízkosti všech nákupních středisek, barů, restaurací, obchodů, trhů a moderního 3D kina v centru města. Ubytování Elite Pension se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karavan Sturovo

9,2

Karavan Sturovo

Ubytování (Kemp) Karavan Sturovo. Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo, 250 metrů od centra města a 500 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Karavan Sturovo má celkové hodnocení 9,2. Pro Kemp Karavan Sturovo momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Silver

9,2

Villa Silver

Ubytování (Vila) Villa Silver. Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo, 1 km od centra města a rezortu s termálními prameny Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Silver má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Villa Silver momentálně evidujeme 24 recenzí.

Danieli Holiday Home

9,2

Danieli Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Danieli Holiday Home. Prázdninový dům Danieli se nachází ve Štúrovu, 500 metrů od termálních pramenů Vadas, a nabízí zahradu s grilem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Danieli Holiday Home se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Danieli Holiday Home má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Danieli Holiday Home momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytování (Penzion) Penzión Korzo. Penzión Korzo se nachází na pěší zóně v centru Štúrova, jen 250 metrů od termálních lázní Vadaš a nabízí dvůr se zahradou, stolní tenis a gril. Ubytování Penzión Korzo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Korzo má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Korzo momentálně evidujeme 339 recenzí.

Abturist penzion

9,1

Abturist penzion

Ubytování (Penzion) Abturist penzion. Abturist penzion se nachází ve Štúrovu, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Abturist penzion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Abturist penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Abturist penzion momentálně evidujeme 129 recenzí.

Studio Florida

9,1

Studio Florida

Ubytování (Penzion) Studio Florida. Penzion Studio Florida je situovaný 100 metrů od centra města Štúrovo, jen 200 metrů od termálních lázní Vadaš, a nabízí pokoje a studia se zařízenou... Ubytování Studio Florida se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Florida má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Studio Florida momentálně evidujeme 67 recenzí.

Villa El Camino

9

Villa El Camino

Ubytování (Vily) Villa El Camino. El Camino Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti mostu Márie Valérie, 500 metrů od centra slovenského města Štúrovo i maďarského města Ostřihom. Ubytování Villa El Camino se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa El Camino má celkové hodnocení 9. Pro Vily Villa El Camino momentálně evidujeme 254 recenzí.

Penzion Rose

9

Penzion Rose

Ubytování (Penzion) Penzion Rose. Penzion Rose se nachází v obci Štúrovo, 700 metrů od termálních lázní Vadas a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a společný lounge. Ubytování Penzion Rose se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rose má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rose momentálně evidujeme 43 recenzí.

Balassi apartment

9

Balassi apartment

Ubytování (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Štúrovu, 800 metrů od termálního koupaliště Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Balassi apartment se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Balassi apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Balassi apartment momentálně evidujeme 13 recenzí.

Ubytovanie Némethová

8,9

Ubytovanie Némethová

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Némethová. Tento prázdninový dům s terasou se nachází ve městě Štúrovo, 600 metrů od komplexu Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Ubytovanie Némethová se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Némethová má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Némethová momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo, 10 minut pěšky od termálního koupaliště Vadas. Nabízí zahradu a sluneční terasu. Ubytování Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Eliot Štúrovo má celkové hodnocení 8,9. Pro Bed and breakfast Hotel Eliot Štúrovo momentálně evidujeme 309 recenzí.

City Apartment

8,8

City Apartment

Ubytování (Bed and breakfast) City Apartment. City Apartment se nachází ve městě Štúrovo a nabízí zahradu a terasu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování City Apartment se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartment Larion

8,8

Apartment Larion

Ubytování (Apartmány) Apartment Larion. Apartmán Larion se nachází ve městě Štúrovo a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Larion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Larion má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartment Larion momentálně evidujeme 25 recenzí.

Everlast

8,8

Everlast

Ubytování (Penzion) Everlast. Everlast se nachází ve Štúrovu, 250 metrů od pěší zóny s malým parkem. V létě poskytuje ubytování Everlast různé služby, které jsou zahrnuté v ceně. Ubytování Everlast se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Everlast má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Everlast momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzión KORMOŠ

8,7

Penzión KORMOŠ

Ubytování (Penzion) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Nabízí bar, terasu a gril. Ubytování Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión KORMOŠ má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión KORMOŠ momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmány Solaris

8,6

Apartmány Solaris

Ubytování (Apartmány) Apartmány Solaris. Featuring a terrace, Apartmány Solaris is situated in Štúrovo, not far from Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Apartmány Solaris se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytování (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo se nachází v centru města Štúrovo, 10 minut chůze od termálního bazénu Vadas. Ubytování Hotel St.Florian Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel St.Florian Sturovo má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel St.Florian Sturovo momentálně evidujeme 285 recenzí.

Hotel Thermal

8,5

Hotel Thermal

Ubytování (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo. V létě je v ceně zahrnutý volný vstup do areálu Vadaš Thermal s bazény. Ubytování Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Pepo

8,5

Ubytovanie Pepo

Ubytování (Privát) Ubytovanie Pepo. Situated 400 meters from the Štúrovo town centre and the Vadas Thermal Pool reachable within 600 meters, approx.9 min. walk. Ubytování Ubytovanie Pepo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Pepo má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie Pepo momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzión Fortuna

8,5

Penzión Fortuna

Ubytování (Penzion) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna se nachází ve Štúrově a má vlastní bezplatné parkoviště. Penzión Fortuna nabízí také zdarma Wi-Fi. K dispozici je i TV. Ubytování Penzión Fortuna se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Fortuna má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Fortuna momentálně evidujeme 39 recenzí.

Starý orech

8,5

Starý orech

Ubytování (Prázdninový dům) Starý orech. Starý orech se nachází ve Štúrovu, 3 km od termálních lázní Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Starý orech se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Starý orech má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Starý orech momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita se nachází ve Štúrovu, 500 metrů od termálního vodního parku Vadaš. Nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným parkovištěm. Ubytování Ubytovanie Bonita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Bonita má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Ubytovanie Bonita momentálně evidujeme 94 recenzí.

Central House

8,4

Central House

Ubytování (Apartmány) Central House. Central House se nachází ve městě Štúrovo, jen pár kroků od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo, a nabízí bezplatné WiFi a výhled na město. Ubytování Central House se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Central House má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmány Central House momentálně evidujeme 182 recenzí.

Apartment Kata

8,4

Apartment Kata

Ubytování (Privát) Apartment Kata. Apartmán Kata nabízí ubytování ve Štúrovu s grilem a výhledem do zahrady. Má neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kata se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Kata má celkové hodnocení 8,4. Pro Privát Apartment Kata momentálně evidujeme 63 recenzí.

ubytovanie OPÁL

8,4

ubytovanie OPÁL

Ubytování (Venkovský dům) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL se nachází ve Štúrovu, 1,5 km od termálního koupaliště Vadaš Thermal. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a kuchyň. Ubytování ubytovanie OPÁL se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ubytovanie OPÁL má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům ubytovanie OPÁL momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartment Bitter

8,3

Apartment Bitter

Ubytování (Apartmány) Apartment Bitter. Apartment Bitter se nachází ve Štúrovu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Bitter se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Bitter má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmány Apartment Bitter momentálně evidujeme 15 recenzí.

Villa Ametyst

8,3

Villa Ametyst

Ubytování (Vila) Villa Ametyst. Ametyst Wellness se nachází ve městě Štúrovo a nabízí klimatizaci, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Ametyst se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Ametyst má celkové hodnocení 8,3. Pro Vila Villa Ametyst momentálně evidujeme 5 recenzí.

Európa Penzión

8,3

Európa Penzión

Ubytování (Penzion) Európa Penzión. Nekuřácký Európa Penzión se nachází v obci Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadas Thermal. Ubytování Európa Penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Európa Penzión má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Európa Penzión momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hotel Átrium

8,2

Hotel Átrium

Ubytování (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Átrium se nachází ve městě Štúrovo, 10 minut chůze od termálního koupaliště Vadaš. Ubytování Hotel Átrium se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Átrium má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Átrium momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytování (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfin se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Štúrovo, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a ubytování v nekuřáckých... Ubytování Hostel Delfin se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Delfin má celkové hodnocení 8,1. Pro Hostel Hostel Delfin momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Atlas

8

Penzion Atlas

Ubytování (Penzion) Penzion Atlas. Penzion Atlas se nachází ve Štúrovu, 700 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Atlas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Atlas má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Atlas momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytovanie Danube

7,9

Ubytovanie Danube

Ubytování (Hotel) Ubytovanie Danube. Ubytovanie Danube se nachází ve Štúrovu, 1,6 km od termálního koupaliště Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Ubytovanie Danube se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Danube má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Ubytovanie Danube momentálně evidujeme 21 recenzí.

Dom štúdia Petra

7,9

Dom štúdia Petra

Ubytování (Penzion) Dom štúdia Petra. Dom štúdia Petra se nachází v rezidenční čtvrti, 1 km od centra Štúrova a 500 metrů od nábřeží Dunaje. Nabízí ubytování ve studiích se satelitní TV. Ubytování Dom štúdia Petra se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom štúdia Petra má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Dom štúdia Petra momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmanovy Dom Zlatica

7,5

Apartmanovy Dom Zlatica

Ubytování (Privát) Apartmanovy Dom Zlatica. Apartmanovy Dom Zlatica se nachází ve městě Štúrovo, 700 metrů od aquaparku Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Apartmanovy Dom Zlatica se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanovy Dom Zlatica má celkové hodnocení 7,5. Pro Privát Apartmanovy Dom Zlatica momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chatky - Štúrovo Vadaš

7,4

Chatky - Štúrovo Vadaš

Ubytování (Prázdninový dům) Chatky - Štúrovo Vadaš. Ubytování Chatky - Štúrovo Vadaš se nachází ve městě Štúrovo, přímo u termálního koupaliště Vadaš. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Chatky - Štúrovo Vadaš se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatky - Štúrovo Vadaš má celkové hodnocení 7,4. Pro Prázdninový dům Chatky - Štúrovo Vadaš momentálně evidujeme 52 recenzí.

Ubytování ve městě Štúrovo

Město Štúrovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů a ubytování ve městě Štúrovo.