Hledat

Ubytování

Nejlépe hodnocené hotely a ubytování

Zakládáme si na to, aby naši zákazníci bydleli ve skvělých hotelech, penzionech a dalších typech ubytování. Na této stránce jsou nejlepší ubytování po celém světě, která navštívili a hodnotily tisíce spokojených zákazníků
Casa Pauet d'Escalarre

10

Casa Pauet d'Escalarre

Ubytování (Apartmán) Casa Pauet d'Escalarre. Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre. 49 km od Luchonu. Ubytování Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre (Španělsko - Katalánsko).

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

10

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nueva en Vigo-Rural-Mos. Casa nueva en s vířivkou Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra. 22 km od autobusového nádraží Pontevedra. Ubytování Casa nueva en Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa Rural La Candelaria

10

Casa Rural La Candelaria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Candelaria. Casa Rural La Candelaria se nachází v Burujónu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Casa Rural La Candelaria se nachází ve městě Burujón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

CASA RURAL VERSOS

10

CASA RURAL VERSOS

Ubytování (Vila) CASA RURAL VERSOS. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA RURAL VERSOS se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa rural del salado

10

Casa rural del salado

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural del salado. Casa rural del salado se nachází v Jaénu, 20 km od katedrály a paláce Palacio de Villardompardo. Ubytování Casa rural del salado se nachází ve městě La Guardia de Jaén (Španělsko - Andalusie).

Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo

10

Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo

Ubytování (Prázdninový dům) Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo. Elysium - a Romantic escape se nachází v Mojacar Pueblo, asi 2 km od pláže El Descargador. Nabízí výhled na moře, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo se nachází ve městě Mojácar (Španělsko - Andalusie).

Encantador apart a diez minutos de la playa

10

Encantador apart a diez minutos de la playa

Ubytování (Apartmán) Encantador apart a diez minutos de la playa. Encantador apart a diez minutos de la playa se nachází v Marbelle, necelý 1 km od pláže San Pedro a 2,4 km od pláže El Saladillo, a nabízí ubytování s... Ubytování Encantador apart a diez minutos de la playa se nachází ve městě Marbella (Španělsko - Andalusie).

El Refugio de las Arribes

10

El Refugio de las Arribes

Ubytování (Prázdninové domy) El Refugio de las Arribes. El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires, 31 km od Miranda do Douro. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires (Španělsko - Kastilie a León).

Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden

10

Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden

Ubytování (Apartmán) Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden. Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden se nachází v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Martianez a 1,2 km od pláže San Telmo. Ubytování Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden se nachází ve městě Puerto de la Cruz (Španělsko - Tenerife).

El Rincón de las Estrellas

10

El Rincón de las Estrellas

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón de las Estrellas. El Rincón de las Estrellas se nachází v Alborece v regionu Castilla-La Mancha a nabízí terasu a výhled na řeku. 9 km od města Sigüenza. Ubytování El Rincón de las Estrellas se nachází ve městě Guadalajara (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Boutique & Chic

10

Boutique & Chic

Ubytování (Apartmán) Boutique & Chic. Boutique & Chic se nachází v Oviedu, 600 metrů od náměstí Plaza de España, 1,2 km od náměstí Plaza de la Constitución a 1,4 km od Oftalmologického... Ubytování Boutique & Chic se nachází ve městě Oviedo (Španělsko - Asturie).

Can Rayo

10

Can Rayo

Ubytování (Vila) Can Rayo. Can Rayo se nachází v Pině a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 17 km od letoviska El Arenal. Ubytování Can Rayo se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca).

Candas Apartamento 2 habitaciones

10

Candas Apartamento 2 habitaciones

Ubytování (Apartmán) Candas Apartamento 2 habitaciones. Candas Apartamento 2 habitaciones se nachází v Candásu. Cudillero je vzdálené 44 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Candas Apartamento 2 habitaciones se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Callao3gijon

10

Callao3gijon

Ubytování (Apartmán) Callao3gijon. Callao3gijon se nachází 400 metrů od pláže Playa del Arbeyal a 1,5 km od pláže Playa de Poniente. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Callao3gijon se nachází ve městě Gijón (Španělsko - Asturie).

Cal Tut

10

Cal Tut

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Tut. Cal Tut se nachází v Borredé v Katalánsku a nabízí zahradu. 41 km od Font-Romeu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cal Tut se nachází ve městě Borredá (Španělsko - Katalánsko).

Amelia de Mar

10

Amelia de Mar

Ubytování (Apartmán) Amelia de Mar. Amelia de Mar se nachází v Almuñécaru, 100 metrů od pláže Puerta del Mar, 550 metrů od pláže San Cristobal a 1,5 km od pláže Velilla. Ubytování Amelia de Mar se nachází ve městě Almuñécar (Španělsko - Andalusie).

Alojamiento Simón Beach

10

Alojamiento Simón Beach

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Simón Beach. Alojamiento Simón Beach se nachází v letovisku Orihuela, 2,1 km od pláže Aquamarina a pláže Playa La Caleta, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Alojamiento Simón Beach se nachází ve městě Orihuela (Španělsko - Valencijské společenství).

Alojamiento turístico rural Zona Bienestar

10

Alojamiento turístico rural Zona Bienestar

Ubytování (Apartmán) Alojamiento turístico rural Zona Bienestar. Alojamiento turístico rural Zona Bienestar se nachází v obci Aldeaquemada a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Alojamiento turístico rural Zona Bienestar se nachází ve městě Aldeaquemada (Španělsko - Andalusie).

Casa Beta allotjament rural

10

Casa Beta allotjament rural

Ubytování (Apartmán) Casa Beta allotjament rural. Casa Beta allotjament rural se nachází v Pujalu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 37 km od Arties. Ubytování Casa Beta allotjament rural se nachází ve městě Pujal (Španělsko - Katalánsko).

Casa Blanca

10

Casa Blanca

Ubytování (Apartmán) Casa Blanca. Casa Blanca se nachází v La Matanza de Acentejo a nabízí zahradu a terasu. 47 km od El Médano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Blanca se nachází ve městě La Matanza de Acentejo (Španělsko - Tenerife).

Casa Estela

10

Casa Estela

Ubytování (Vila) Casa Estela. Casa Estela se nachází ve Villaverde a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Estela se nachází ve městě Las Palmas de Gran Canaria (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Felimar

10

Casa Felimar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Felimar. Casa Felimar se nachází ve vile de Mazo a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Ubytování Casa Felimar se nachází ve městě (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa El Regall

10

Casa El Regall

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Regall. Casa El Regall se nachází v obci Cálig a nabízí sdílený lounge a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa El Regall se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa José

10

Casa José

Ubytování (Prázdninový dům) Casa José. Casa José se nachází v obci Rota, 450 metrů od pláže La Costilla a 550 metrů od pláže Playa el Chorrilo del Rompillo. Ubytování Casa José se nachází ve městě Rota (Španělsko - Andalusie).

CASA ISABEL: LUXURY QUIET RESORT

10

CASA ISABEL: LUXURY QUIET RESORT

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ISABEL: LUXURY QUIET RESORT. CASA ISABEL nabízí venkovní bazén a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování CASA ISABEL: LUXURY QUIET RESORT se nachází ve městě Marbella (Španělsko - Andalusie).

CASA GELA. Entorno rural

10

CASA GELA. Entorno rural

Ubytování (Prázdninový dům) CASA GELA. Entorno rural. CASA GELA. Entorno rural se nachází v Berrocalu a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 20 km od Rascafría. Ubytování CASA GELA. Entorno rural se nachází ve městě Berrocal (Španělsko - Kastilie a León).

Casa De Ana

10

Casa De Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa De Ana. Casa De Ana se nachází v Alhaurín el Grande a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Casa De Ana se nachází ve městě Alhaurín el Grande (Španělsko - Andalusie).

Bosque Alto

10

Bosque Alto

Ubytování (Prázdninový dům) Bosque Alto. Bosque Alto se nachází v El Bosque a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a bankomat. Ubytování Bosque Alto se nachází ve městě El Bosque (Španělsko - Andalusie).

Can Plan Rural

10

Can Plan Rural

Ubytování (Vila) Can Plan Rural. Nachází se jen 2,6 km od Platja Gran v Pineda de Mar, Can Plan Rural nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Can Plan Rural se nachází ve městě Pineda de Mar (Španělsko - Katalánsko).

MOMI'S HOUSE FUERTEVENTURA HOLIDAYS - Corralejo Parque

10

MOMI'S HOUSE FUERTEVENTURA HOLIDAYS - Corralejo Parque

Ubytování (Apartmán) MOMI'S HOUSE FUERTEVENTURA HOLIDAYS - Corralejo Parque. MOMI'S HOUSE FUERTEVENTURA HOLIDAYS - Corralejo Parque nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 2,3 km od Las Agujas. Ubytování MOMI'S HOUSE FUERTEVENTURA HOLIDAYS - Corralejo Parque se nachází ve městě Corralejo (Španělsko - Fuerteventura).

Residencial Dulcinea - Chalet

10

Residencial Dulcinea - Chalet

Ubytování (Vily) Residencial Dulcinea - Chalet. Residencial Dulcinea - Chalet se nachází 250 metrů od pláže Tres Playas a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Residencial Dulcinea - Chalet se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Sol i Mar II

10

Sol i Mar II

Ubytování (Apartmán) Sol i Mar II. Ubytování se nachází v Alcudii, 250 metrů od Platja del Corral d'en Bennàssar a necelý 1 km od Platja Es Clot. Sol i Mar II nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Sol i Mar II se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Sailor House SLOW LIFE in Nature

10

Sailor House SLOW LIFE in Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Sailor House SLOW LIFE in Nature. Sailor House SLOW LIFE in Nature se nachází v Málaze a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Ubytování Sailor House SLOW LIFE in Nature se nachází ve městě Malaze (Španělsko - Andalusie).

Capuchinos Deluxe

10

Capuchinos Deluxe

Ubytování (Apartmán) Capuchinos Deluxe. Capuchinos Deluxe se nachází v centru Málagy, 1,6 km od pláže La Malagueta, 1,9 km od pláže La Caleta a 2,7 km od pláže San Andres. Ubytování Capuchinos Deluxe se nachází ve městě Malaze (Španělsko - Andalusie).

Albergue Casa Vacas

10

Albergue Casa Vacas

Ubytování (Hostel) Albergue Casa Vacas. Albergue Casa Vacas se nachází v Carriazu, 2,3 km od pláže Playa de Langre La Grande, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým... Ubytování Albergue Casa Vacas se nachází ve městě Carriazo (Španělsko - Kantábrie).

Apartamento San Matias

10

Apartamento San Matias

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Matias. Apartamento San Matias se nachází v centru Granady, kousek od katedrály a čtvrti Albaicin. Ubytování Apartamento San Matias se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Santo Domingo - Cuarto Verode

10

Apartamento Santo Domingo - Cuarto Verode

Ubytování (Apartmán) Apartamento Santo Domingo - Cuarto Verode. Apartamento Santo Domingo - Cuarto Verode se nachází v La Guancha. 38 km od Playa de las Americas. Ubytování Apartamento Santo Domingo - Cuarto Verode se nachází ve městě La Guancha (Španělsko - Tenerife).

Apartamento subida al faro

10

Apartamento subida al faro

Ubytování (Apartmán) Apartamento subida al faro. Apartamento subida al faro se nachází v Cabo de Palos, 450 metrů od pláže Cala Fria a 1,1 km od pláže Cala Flores, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartamento subida al faro se nachází ve městě Cabo de Palos (Španělsko - Murcie).

Apartamento Colada I

10

Apartamento Colada I

Ubytování (Apartmán) Apartamento Colada I. Apartamento Colada I se nachází v Conil de la Frontera a nabízí sezónní venkovní bazén. 29 km od Cádizu. Ubytování Apartamento Colada I se nachází ve městě Conil de la Frontera (Španělsko - Andalusie).

Apartamento La Invencible Mojacar en 1ª Línea de Playa

10

Apartamento La Invencible Mojacar en 1ª Línea de Playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Invencible Mojacar en 1ª Línea de Playa. Apartamento La Invencible Mojacar se nachází v Mojácaru, pouhých 50 metrů od Ventanicas - Venta del Bancal. Ubytování Apartamento La Invencible Mojacar en 1ª Línea de Playa se nachází ve městě Mojácar (Španělsko - Andalusie).

Apartamento ideal para estancias largas y teletrabajo

10

Apartamento ideal para estancias largas y teletrabajo

Ubytování (Apartmán) Apartamento ideal para estancias largas y teletrabajo. Apartamento ideal para estancias largas se nachází přímo v srdci Sevilly, v krátké vzdálenosti od Isla Mágica a Plaza de Armas. Ubytování Apartamento ideal para estancias largas y teletrabajo se nachází ve městě Seville (Španělsko - Andalusie).

Apartamento IMPERIO 2 - Marbella centro

10

Apartamento IMPERIO 2 - Marbella centro

Ubytování (Apartmán) Apartamento IMPERIO 2 - Marbella centro. Apartamento IMPERIO 2 - Marbella centro se nachází v centru Marbelly, 200 metrů od pláže Venus a 300 metrů od pláže El Faro. Ubytování Apartamento IMPERIO 2 - Marbella centro se nachází ve městě Marbella (Španělsko - Andalusie).

Family Suite

10

Family Suite

Ubytování (Apartmán) Family Suite. Family Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Family Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).