Hledat

Ubytování

Eressian Hotel & Hammam Spa Hotel

Eressian Hotel & Hammam Spa, Eresós, 81105, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Eressian Hotel & Hammam Spa. Eressian Hotel & Hammam Spa se nachází v Eresosu a nabízí bar a terasu. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Eressian Hotel & Hammam Spa se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Popis ubytování Eressian Hotel & Hammam Spa

Eressian Hotel & Hammam Spa se nachází v Eresosu a nabízí bar a terasu. Hotel poskytuje klimatizované pokoje s psacím stolem, rychlovarnou konvicí, lednicí, bezpečnostní schránkou, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou. Všechny pokoje mají kávovar a některé také kuchyň s mikrovlnnou troubou a minibarem. Eressian Hotel & Hammam Spa stojí 47 km od Skopelos Lesvou a 43 km od Plomarionu. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel má krytý bazén a sdílený lounge. Eressian Hotel & Hammam Spa poskytuje pokoje s ložním prádlem a ručníky. Každé ráno se podává snídaně à la carte.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Eresós

Villa Notia

9,6

Villa Notia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Notia. Just 200 metres from the centre of Eressos Village, the traditionally built Villa Notia is made of stone. Ubytování Villa Notia se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Studio Aspa

9,3

Studio Aspa

Ubytování (Apartmány) Studio Aspa. Surrounded by lush garden 700 metres from Skala Eresos Beach, Studio Aspa offers self-catering accommodation with free WiFi and terrace overlooking the... Ubytování Studio Aspa se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Afroditi's 2

9,2

Afroditi's 2

Ubytování (Apartmán) Afroditi's 2. Afroditi's 2 se nachází v Eresosu na ostrově Lesbos a nabízí terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 47 km od Skopelos Lesvou. Ubytování Afroditi's 2 se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Zaira Studios

9,2

Zaira Studios

Ubytování (Apartmány) Zaira Studios. Located at Skala Eresou, within 750 metres from Yialos Beach, Zaira Studios offers self-catering units with free Wi-Fi and a balcony. Ubytování Zaira Studios se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Arcadia Guesthouse

9

Arcadia Guesthouse

Ubytování (Penzion) Arcadia Guesthouse. Surrounded by a blossomed garden, Arcadia Guesthouse offers self-catering accommodation with a patio in Eresos. Ubytování Arcadia Guesthouse se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Villa Marilena

8,8

Villa Marilena

Ubytování (Penzion) Villa Marilena. Located in Eresos Village, the beachfront Villa Marilena offers a garden and a terrace. Ubytování Villa Marilena se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Pansion Eresos

8,7

Pansion Eresos

Ubytování (Penzion – hostinec) Pansion Eresos. Pansion Eresos is located in Skala Eresou. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Pansion Eresos se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Villa Christos

8,5

Villa Christos

Ubytování (Apartmán) Villa Christos. Just 400 metres from Skala Eresos Beach, the family-run Villa Christos is set in a garden. It offers self-catered accommodation with air conditioning. Ubytování Villa Christos se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).

Afroditi's 1

7,8

Afroditi's 1

Ubytování (Prázdninový dům) Afroditi's 1. Afroditi's 1 se nachází v Eresosu na ostrově Lesbos a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 47 km od Skopelos Lesvou. Ubytování Afroditi's 1 se nachází ve městě Eresós (Řecko - Lesvos).