Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Olomouc

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olomouc

Apartmán v historickém centru u parku

10

Apartmán v historickém centru u parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v historickém centru u parku. Apartmán v historickém centru u parku se nachází v Olomouci a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a turistické informace. Ubytování Apartmán v historickém centru u parku se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v historickém centru u parku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán v historickém centru u parku momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Litovelská

9,8

Apartmány Litovelská

Ubytování (Apartmán) Apartmány Litovelská. Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmány Litovelská se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Litovelská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Litovelská momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán 4U Olomouc

9,8

Apartmán 4U Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartmán 4U Olomouc. Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným... Ubytování Apartmán 4U Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 4U Olomouc má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán 4U Olomouc momentálně evidujeme 128 recenzí.

Apartmán City Olomouc

9,7

Apartmán City Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartmán City Olomouc. Apartmán Olomouc se nachází přímo vedle tramvajové zastávky, 1,5 km od centra Olomouce se sloupem Nejsvětější Trojice, který je zapsaný na seznamu UNESCO,... Ubytování Apartmán City Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán City Olomouc má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán City Olomouc momentálně evidujeme 126 recenzí.

New City Centre Apartment

9,7

New City Centre Apartment

Ubytování (Apartmán) New City Centre Apartment. New City Center Apartment se nachází v Olomouci, 1 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,2 km od Olomouckého hradu, 400 metrů od radnice a 1 km od Horního... Ubytování New City Centre Apartment se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování New City Centre Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán New City Centre Apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartments 4U center + free parking

9,7

Apartments 4U center + free parking

Ubytování (Apartmán) Apartments 4U center + free parking. Apartments 4U centrum + free parking jsou studia s kuchyňským koutem, Wi-Fi zdarma a bezplatným parkováním situovaná v Olomouci. Ubytování Apartments 4U center + free parking se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments 4U center + free parking má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments 4U center + free parking momentálně evidujeme 280 recenzí.

Studia Letců 2A

9,7

Studia Letců 2A

Ubytování (Apartmán) Studia Letců 2A. Studia Letců 2A nabízí ubytování v Olomouci, 2,3 km od centra města. Ubytování Studia Letců 2A se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia Letců 2A má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Studia Letců 2A momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartman Relax Olomouc

9,6

Apartman Relax Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax Olomouc. Apartmán Relax Olomouc s možností vlastního stravování se nachází v Olomouci, 700 metrů od Olomouckého hradu a 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartman Relax Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Relax Olomouc má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Relax Olomouc momentálně evidujeme 111 recenzí.

Apartmán s terasou

9,6

Apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán s terasou. Apartmán s terasou se nachází v Olomouci, 1,5 km od Olomouckého hradu a 2,3 km od sloupu Nejsvatější Trojice, a nabízí bezplatnou službu půjčení jízdních... Ubytování Apartmán s terasou se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán s terasou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán s terasou momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmán Horní Lán

9,6

Apartmán Horní Lán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Lán. Apartmán Horní Lán se nachází v Olomouci, 2,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice a Horního náměstí, 4,1 km od hradu a 2,9 km od olomoucké radnice. Ubytování Apartmán Horní Lán se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Horní Lán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Horní Lán momentálně evidujeme 9 recenzí.

LivinginCZ

9,6

LivinginCZ

Ubytování (Apartmán) LivinginCZ. LivinginCZ se nachází v Olomouci, 1,8 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 2,7 km od Olomouckého hradu. Ubytování LivinginCZ se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování LivinginCZ má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán LivinginCZ momentálně evidujeme 136 recenzí.

Long Story Short Hostel & Café

9,6

Long Story Short Hostel & Café

Ubytování (Hostel) Long Story Short Hostel & Café. Long Story Short Hostel & Café se nachází v Olomouci, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a kavárnu. Ubytování Long Story Short Hostel & Café se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Long Story Short Hostel & Café má celkové hodnocení 9,6. Pro Hostel Long Story Short Hostel & Café momentálně evidujeme 863 recenzí.

Apartmán U Nemocnice

9,6

Apartmán U Nemocnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Nemocnice. Apartmán U Nemocnice se nachází v Olomouci, 2,8 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 5 km od Olomouckého hradu. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na... Ubytování Apartmán U Nemocnice se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Nemocnice má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán U Nemocnice momentálně evidujeme 66 recenzí.

Villa Grande - Apartmány

9,6

Villa Grande - Apartmány

Ubytování (Apartmán) Villa Grande - Apartmány. Villa Grande - Apartmány se nachází v Olomouci, 5 km od olomouckého hradu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemím pro vodní sporty. Ubytování Villa Grande - Apartmány se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Grande - Apartmány má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Villa Grande - Apartmány momentálně evidujeme 229 recenzí.

Apartmán 4U Centrum + free parking

9,6

Apartmán 4U Centrum + free parking

Ubytování (Apartmán) Apartmán 4U Centrum + free parking. Apartmán 4U Centrum + free parking se nachází v Olomouci, 1,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 4U Centrum + free parking se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 4U Centrum + free parking má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán 4U Centrum + free parking momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartment Bořivojova

9,6

Apartment Bořivojova

Ubytování (Apartmán) Apartment Bořivojova. Apartmán Bořivojova s výhledem do zahrady se nachází v Olomouci, zhruba 1,4 km od Olomouckého hradu a 2,1 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartment Bořivojova se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment Bořivojova má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Bořivojova momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmán 1+KK

9,5

Apartmán 1+KK

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+KK. Apartmán 1+KK se nachází v Olomouci, 2,4 km od Olomouckého hradu, 2,7 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,8 km od radnice. Nabízí zázemí pro vodní sporty. Ubytování Apartmán 1+KK se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 1+KK má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán 1+KK momentálně evidujeme 9 recenzí.

Theatre Hotel

9,5

Theatre Hotel

Ubytování (Hotel) Theatre Hotel. Theatre Hotel se nachází v Olomouci, 2 km od Olomouckého hradu. Ubytování Theatre Hotel se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Theatre Hotel má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Theatre Hotel momentálně evidujeme 707 recenzí.

Apartmán Dolní náměstí

9,5

Apartmán Dolní náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dolní náměstí. Apartmán Dolní náměstí se nachází v Olomouci, 250 metrů od centra města, 300 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 900 metrů od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmán Dolní náměstí se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Dolní náměstí má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Dolní náměstí momentálně evidujeme 209 recenzí.

Apartment Centrum + Parking I.

9,5

Apartment Centrum + Parking I.

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum + Parking I.. Apartment Centrum + Parking I. se nachází v Olomouci, 600 metrů od Olomouckého hradu a Arcibiskupského paláce, 1,8 km od olomoucké radnice a 1,9 km od... Ubytování Apartment Centrum + Parking I. se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Centrum + Parking I. má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Centrum + Parking I. momentálně evidujeme 5 recenzí.

Šmeralova Vila

9,5

Šmeralova Vila

Ubytování (Penzion) Šmeralova Vila. Šmeralova Vila se nachází v Olomouci, 450 metrů od zoo, a hostům nabízí saunu, vířivku, Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného půjčení jízdních kol. Ubytování Šmeralova Vila se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šmeralova Vila má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Šmeralova Vila momentálně evidujeme 72 recenzí.

Restaurace a Penzion U Klásků

9,5

Restaurace a Penzion U Klásků

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion U Klásků. Restaurace a Penzion U Klásků se nachází v Olomouci, 2,5 km od centra města a 3,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí restauraci, dětské hřiště,... Ubytování Restaurace a Penzion U Klásků se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a Penzion U Klásků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Restaurace a Penzion U Klásků momentálně evidujeme 537 recenzí.

Amálie Vila 1921 secesní nostalgie

9,5

Amálie Vila 1921 secesní nostalgie

Ubytování (Privát) Amálie Vila 1921 secesní nostalgie. Amálie Vila 1921 secesní nostalgie se nachází na výborném místě v Olomouci, nedaleko Olomouckého hradu, arcibiskupského paláce a olomoucké radnice, a... Ubytování Amálie Vila 1921 secesní nostalgie se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Amálie Vila 1921 secesní nostalgie má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Amálie Vila 1921 secesní nostalgie momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartment Centrum + Parking

9,5

Apartment Centrum + Parking

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum + Parking. Apartment Centrum + Parking se nachází 600 metrů od olomouckého hradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, posezením a TV s... Ubytování Apartment Centrum + Parking se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Centrum + Parking má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Centrum + Parking momentálně evidujeme 153 recenzí.

Apartment Olomouc Horni Namesti

9,5

Apartment Olomouc Horni Namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Olomouc Horni Namesti. Apartment Olomouc Horní Náměstí se nachází v Olomouci, 1 km od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,1 km od olomouckého hradu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Olomouc Horni Namesti se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Olomouc Horni Namesti má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Olomouc Horni Namesti momentálně evidujeme 36 recenzí.

NH Collection Olomouc Congress

9,4

NH Collection Olomouc Congress

Ubytování (Hotel) NH Collection Olomouc Congress. NH Collection Olomouc Congress se nachází vedle Androva stadionu, přibližně 10 minut pěšky od historického centra Olomouce. Ubytování NH Collection Olomouc Congress se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování NH Collection Olomouc Congress má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel NH Collection Olomouc Congress momentálně evidujeme 585 recenzí.

Janského

9,4

Janského

Ubytování (Apartmán) Janského. Janského nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Olomouci, 2,8 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 3,7 km od Olomouckého hradu. Ubytování Janského se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Janského má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Janského momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Holický dvůr

9,4

Penzion Holický dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Holický dvůr. Penzion Holický dvůr se nachází v Olomouci, 6 km od Olomouckého hradu i od sloupu Nejsvětější Trojice. Na hlavni autobusové nádraží Olomouc je to 2,5 km. Ubytování Penzion Holický dvůr se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Holický dvůr má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Holický dvůr momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Conti

9,4

Hotel Conti

Ubytování (Hotel) Hotel Conti. Hotel Conti v Olomouci nabízí výhled do zahrady, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Conti se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Conti má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Conti momentálně evidujeme 252 recenzí.

Apartmán Olomouc Ručilova

9,4

Apartmán Olomouc Ručilova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Olomouc Ručilova. Apartmán Olomouc Ručilova poskytuje ubytování v Olomouci s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Olomouc Ručilova se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Olomouc Ručilova má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Olomouc Ručilova momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartment Al Centro

9,4

Apartment Al Centro

Ubytování (Apartmán) Apartment Al Centro. Apartment Al Centro zaujímá výhodnou polohu na klidném místě v centru Olomouce, jen 300 metrů od hlavního náměstí. Přímo za budovou se nachází svěží park. Ubytování Apartment Al Centro se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Al Centro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Al Centro momentálně evidujeme 72 recenzí.

LivinginCZ1

9,4

LivinginCZ1

Ubytování (Apartmán) LivinginCZ1. Apartmán LivinginCZ1 se nachází v Olomouci, 1,9 km od Horního náměstí, radnice a sloupu Nejsvětější Trojice a 2,6 km od hradu. Ubytování LivinginCZ1 se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování LivinginCZ1 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán LivinginCZ1 momentálně evidujeme 49 recenzí.

Hotel Alley

9,4

Hotel Alley

Ubytování (Hotel) Hotel Alley. Hotel Alley se nachází v centru Olomouce, na poklidném místě v bezprostřední blízkosti parku, a nabízí klimatizované pokoje i volně přístupné wellness... Ubytování Hotel Alley se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alley má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Alley momentálně evidujeme 402 recenzí.

Smarthotel Nezvalova Archa

9,4

Smarthotel Nezvalova Archa

Ubytování (Hotel) Smarthotel Nezvalova Archa. Smarthotel Nezvalova Archa se nachází v centru Olomouce, 1 km od olomouckého hradu. Nabízí sdílený lounge. Ubytování Smarthotel Nezvalova Archa se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Smarthotel Nezvalova Archa má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Smarthotel Nezvalova Archa momentálně evidujeme 383 recenzí.

Miss Sophie's Olomouc

9,4

Miss Sophie's Olomouc

Ubytování (Hotel) Miss Sophie's Olomouc. Miss Sophie's Olomouc se nachází v Olomouci a nabízí zahradu a bar. Stojí v blízkosti Olomouckého hradu, sloupu Nejsvětější Trojice a radnice. Ubytování Miss Sophie's Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Miss Sophie's Olomouc má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Miss Sophie's Olomouc momentálně evidujeme 537 recenzí.

Apartmán Olomouc 2+KK

9,3

Apartmán Olomouc 2+KK

Ubytování (Apartmán) Apartmán Olomouc 2+KK. Apartmán Olomouc 2+KK se nachází v Olomouci, 1,4 km od Olomouckého hradu, 1,6 km od Arcibiskupského paláce a 1,7 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartmán Olomouc 2+KK se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Olomouc 2+KK má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Olomouc 2+KK momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment Za Poštou

9,3

Apartment Za Poštou

Ubytování (Apartmán) Apartment Za Poštou. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi a terasou se nachází v obci Bělkovice, 13 km od lyžařského střediska Hrubá Voda. Do Olomouce je to odtud 10 km. Ubytování Apartment Za Poštou se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Za Poštou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Za Poštou momentálně evidujeme 38 recenzí.

Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc

9,3

Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc

Ubytování (Apartmán) Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc. Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc se nachází v Olomouci, 3,5 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 4,4 km od Olomouckého hradu. Ubytování Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartments Centre in Style

9,3

Apartments Centre in Style

Ubytování (Apartmán) Apartments Centre in Style. Apartmány Center in Style se nacházejí v Olomouci a nabízejí posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Centre in Style se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Centre in Style má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments Centre in Style momentálně evidujeme 62 recenzí.

U Hlavního nádraží

9,2

U Hlavního nádraží

Ubytování (Apartmán) U Hlavního nádraží. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází 1,1 km od olomouckého hradu. Ke Sloupu Nejsvětější Trojice je to 1,8 km. Ubytování U Hlavního nádraží se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Hlavního nádraží má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán U Hlavního nádraží momentálně evidujeme 92 recenzí.

Penzion Olomouc

9,2

Penzion Olomouc

Ubytování (Penzion) Penzion Olomouc. Penzion Olomouc stojí 4 km od sloupu Nejsvětější Trojice, zapsaného na seznamu UNESCO, a 6 km od zoo Svatý Kopeček. Zdarma nabízí Wi-Fi a úschovu... Ubytování Penzion Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Olomouc má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Olomouc momentálně evidujeme 498 recenzí.

Nutrend World

9,2

Nutrend World

Ubytování (Hotel) Nutrend World. Nutrend World je 4hvězdičkový hotel situovaný v Olomouci, 3,5 km od Olomouckého hradu, 4,1 km od Arcibiskupského paláce a 5 km od sloupu Nejsvětější... Ubytování Nutrend World se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nutrend World má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Nutrend World momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartment Amazing View

9,2

Apartment Amazing View

Ubytování (Apartmán) Apartment Amazing View. Apartmán Amazing View se nachází v Olomouci, 500 metrů od sloupu Svaté Trojice a 2,2 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartment Amazing View se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Amazing View má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Amazing View momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartment Ztracená 8

9,2

Apartment Ztracená 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Ztracená 8. Apartmán Ztracená 8 se nachází v Olomouci, 1,1 km od tamního hradu, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 0,5 km od radnice města, a nabízí TV i zdarma... Ubytování Apartment Ztracená 8 se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Ztracená 8 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Ztracená 8 momentálně evidujeme 124 recenzí.

Sausage dog's apartments

9,2

Sausage dog's apartments

Ubytování (Apartmán) Sausage dog's apartments. Sausage dog's apartments jsou apartmány situované v Olomouci, nedaleko hlavního autobusového nádraží. Ubytování Sausage dog's apartments se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sausage dog's apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Sausage dog's apartments momentálně evidujeme 164 recenzí.

Theresian Hotel & Spa

9,2

Theresian Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Theresian Hotel & Spa. Theresian hotel & Spa se nachází v centru Olomouce, 400 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Theresian Hotel & Spa se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Theresian Hotel & Spa má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Theresian Hotel & Spa momentálně evidujeme 1065 recenzí.

Hotel Penzion Na Hradě

9,1

Hotel Penzion Na Hradě

Ubytování (Penzion) Hotel Penzion Na Hradě. Nový penzion Na Hradě sídlí v historické budově v samém centru Olomouce, 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Hotel Penzion Na Hradě se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Penzion Na Hradě má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hotel Penzion Na Hradě momentálně evidujeme 577 recenzí.

Apartment Lilly Olomouc

9,1

Apartment Lilly Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly Olomouc. Apartment Lilly Olomouc se nachází v Olomouci, 2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 3 km od Olomouckého hradu a 2,1 km od Horního náměstí, a nabízí výhled... Ubytování Apartment Lilly Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Lilly Olomouc má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment Lilly Olomouc momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Arigone

9,1

Penzion Arigone

Ubytování (Hotel) Penzion Arigone. Penzion Arigone se nachází v historickém centru Olomouce, 20 metrů od Horního náměstí se Sloupem Nejsvětější Trojice, který je pod ochranou organizace... Ubytování Penzion Arigone se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Arigone má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzion Arigone momentálně evidujeme 286 recenzí.

Apartman Rooseveltova

9,1

Apartman Rooseveltova

Ubytování (Apartmán) Apartman Rooseveltova. Apartmán Rooseveltova se nachází v Olomouci, 2,3 km od sloupu Svaté Trojice i od Horního náměstí a 3,2 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartman Rooseveltova se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Rooseveltova má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Rooseveltova momentálně evidujeme 35 recenzí.

4 SMART HOTEL

9,1

4 SMART HOTEL

Ubytování (Hotel) 4 SMART HOTEL. 4 SMART HOTEL se nachází v Olomouci, 3 km od Olomouckého hradu, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a přepážkou s turistickými informacemi. Ubytování 4 SMART HOTEL se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 4 SMART HOTEL má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel 4 SMART HOTEL momentálně evidujeme 17 recenzí.