Kopec 67 Apartmán

 • (38 hodnocení)
Kopec 67, Štramberk, 742 66, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Kopec 67. Kopec 67 je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, jen 80 metrů od hradu Štramberk a věže Trúba. Ubytování Kopec 67 se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kopec 67

Popis ubytování Kopec 67

Apartmány mají kuchyň s myčkou, sporákem a mikrovlnnou troubou. Každé ráno se zde podává snídaně formou bufetu a kontinentální snídaně. V okolí se lze věnovat cyklistice. Kopec 67 je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, jen 80 metrů od hradu Štramberk a věže Trúba. Na letiště Leoše Janáčka Ostrava je to 17 km. Kopec 67 disponuje také terasou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Kopec 67

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší prohlídky
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma!Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma!Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • VIP pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Štramberk

Kopec 67

10

Kopec 67

Ubytování (Apartmán) Kopec 67. Kopec 67 je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, jen 80 metrů od hradu Štramberk a věže Trúba. Ubytování Kopec 67 se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bez Modrého Páva

9,8

Penzion Bez Modrého Páva

Ubytování (Penzion) Penzion Bez Modrého Páva. Rodinný penzion Bez modrého páva se nachází ve Štramberku a je z něj výhled na věž Štramberská Trúba. Nabízí sluneční terasu a zahradu. Ubytování Penzion Bez Modrého Páva se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Jaroňkova pekárna

9,2

Penzion Jaroňkova pekárna

Ubytování (Penzion) Penzion Jaroňkova pekárna. Tento penzion se nachází v historickém měšťanském domě ve Štramberku. Je zde galerie, cukrárna a prostorné pokoje s dřevěným nábytkem a kabelovou TV. Ubytování Penzion Jaroňkova pekárna se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion v Podhradí

9,2

Penzion v Podhradí

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion v Podhradí. Penzion v Podhradí se nachází v obci Štramberk, 400 metrů od Štramberského hradu s věží Trúba, a nabízí ubytování se zahradou, gril i ve všech prostorách... Ubytování Penzion v Podhradí se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Štramberk

9,2

Hotel Štramberk

Ubytování (Hotel) Hotel Štramberk. Hotel Štramberk byl otevřený v prosinci roku 2009 v malebném městečku Štramberk v podhůří Beskyd a nabízí pivní lázně a solnou jeskyni. Ubytování Hotel Štramberk se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Štramberk 10

9,1

Štramberk 10

Ubytování (Apartmán) Štramberk 10. Štramberk 10 se nachází v Štramberku, nedaleko hradu a Trúby. V apartmánu lze využívat bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Štramberk 10 se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gong

8,7

Hotel Gong

Ubytování (Hotel) Hotel Gong. Hotel Gong se nachází v malém městečku Štramberk v Beskydech, v blízkosti Kopřivnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování zdarma. Ubytování Hotel Gong se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Šipka

8,6

Hotel Šipka

Ubytování (Hotel) Hotel Šipka. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází přímo v historickém centru města Štramberk, 100 metrů od věže Trúba. Ubytování Hotel Šipka se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Becirk

Becirk

Ubytování (Vila) Becirk. Vila Becirk se nachází ve Štramberku v Moravskoslezském kraji, 1,1 km od hradu Štramberk s věží Trúba. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Becirk se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bílá hora Štramberk

Bílá hora Štramberk

Ubytování (Apartmán) Bílá hora Štramberk. Bílá hora Štramberk se nachází ve Štramberku, 200 metrů od štramberského hradu a věže Trúba. Ubytování Bílá hora Štramberk se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka

Roubenka

Ubytování (Chata) Roubenka. Roubenka je chata situovaná ve Štramberku, 400 metrů od hradu Štramberk s věží Trúba. Nabízí zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Roubenka se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)