Hledat

Ubytování

Moravskoslezský kraj

V regionu Moravskoslezský kraj (Česká republika) máme celkem 746 hotelů a ubytování.

Pro region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlova Studánka (6), Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Moravskoslezský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Moravskoslezský kraj

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce, 200 metrů od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 10 recenzí.

Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI

10

Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI

Ubytování (Vila) Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI. Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI is situated in Starý Jičín and offers a terrace. Ubytování Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI se nachází ve městě Starý Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

10

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice. Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází v Metylovicích. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází ve městě Metylovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány Modřínová Archa

10

Apartmány Modřínová Archa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Modřínová Archa. Located in Vaclavov u Bruntalu, 49 km from Ramzová, Apartmány Modřínová Archa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Modřínová Archa se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kopec 67

10

Kopec 67

Ubytování (Apartmán) Kopec 67. Kopec 67 je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, jen 80 metrů od hradu Štramberk a věže Trúba. Ubytování Kopec 67 se nachází ve městě Štramberk (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kopec 67 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Kopec 67 momentálně evidujeme 38 recenzí.

TERVEYS residence

10

TERVEYS residence

Ubytování (Prázdninový dům) TERVEYS residence. Rezidence Terveys se nachází ve Vělopolí a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TERVEYS residence se nachází ve městě Vělopolí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Silvie

9,9

Apartmány Silvie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Silvie. Apartmány Silvie se nacházejí na klidném místě v obci Čeladná v Beskydech, 2 km od golfového hřiště, a hosté mají na místě k dispozici zahradu a Wi-Fi... Ubytování Apartmány Silvie se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Silvie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Silvie momentálně evidujeme 10 recenzí.

Srub RANCH NA HRANICI

9,9

Srub RANCH NA HRANICI

Ubytování (Chata) Srub RANCH NA HRANICI. Srub RANCH NA HRANICI se nachází v obci Baška a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahrada. Ubytování Srub RANCH NA HRANICI se nachází ve městě Baška (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Srub RANCH NA HRANICI má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Srub RANCH NA HRANICI momentálně evidujeme 14 recenzí.

Holašovice UNESCO - Holiday home

9,9

Holašovice UNESCO - Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Holašovice UNESCO - Holiday home. Holašovice UNESCO - Holiday home je prázdninový dům situovaný v Holašovicích, 42 km od rakouského Guglwaldu. Ubytování Holašovice UNESCO - Holiday home se nachází ve městě Holasovice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartmán Relax

9,9

Wellness Apartmán Relax

Ubytování (Apartmán) Wellness Apartmán Relax. Wellness apartmán Relax se nachází v Českém Těšíně a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmán Relax se nachází ve městě Český Těšín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Apartmán Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Wellness Apartmán Relax momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa pod Hruškou

9,9

Chalupa pod Hruškou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod Hruškou. Chalupa pod Hruškou se nachází v Zubří v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chalupa pod Hruškou se nachází ve městě Zubří (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chalupa pod Hruškou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa pod Hruškou momentálně evidujeme 18 recenzí.

Centrum Zdraví Bez Limitu

9,9

Centrum Zdraví Bez Limitu

Ubytování (Penzion) Centrum Zdraví Bez Limitu. Centrum Zdraví Bez Limitu ve Starém Jičíně nabízí zahradu se zázemím pro grilování, terasu, společenskou místnost a bar. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Centrum Zdraví Bez Limitu se nachází ve městě Starý Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Centrum Zdraví Bez Limitu má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Centrum Zdraví Bez Limitu momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pension Rothschildův dvůr

9,9

Pension Rothschildův dvůr

Ubytování (Farma) Pension Rothschildův dvůr. Pension Rotschildův Dvůr s vlastním hřebčínem a vinným sklepem leží na vyvýšeném místě v klidné obci Bělá. Je situován v budově z 19. Ubytování Pension Rothschildův dvůr se nachází ve městě Bělá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Rothschildův dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Farma Pension Rothschildův dvůr momentálně evidujeme 55 recenzí.

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytování (Chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance se nachází v Ostravici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování a výhledem na hory. Ubytování Chalupa U Šance se nachází ve městě Ostravice (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U ponocného pod Ondřejníkem

9,9

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytování (Chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Chata U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 5 km od vleků Opálená 1 a Opálená 2, a nabízí výhled na hory. Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytování (Penzion) Penzion Flora. Penzion Flora se nachází v Soběšovicích, 100 metrů od Žermanické přehrady. Poskytuje pokoje a apartmá vybavené satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Flora se nachází ve městě Soběšovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Flora má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Flora momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartments Gerda

9,9

Apartments Gerda

Ubytování (Aparthotel) Apartments Gerda. Apartmány Gerda poskytují ubytování s kuchyní, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady ve Vřesině. Ubytování Apartments Gerda se nachází ve městě Vřesina (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Gerda má celkové hodnocení 9,9. Pro Aparthotel Apartments Gerda momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion V peřině

9,9

Penzion V peřině

Ubytování (Penzion) Penzion V peřině. Penzion V peřině se nachází v Trojanovicích a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu a lyžárnu. Ubytování Penzion V peřině se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V peřině má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion V peřině momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmán Písek

9,9

Apartmán Písek

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Písek. Apartmán Písek se nachází v Písku u Jablunkova a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Písek se nachází ve městě Písek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Písek má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Apartmán Písek momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment pod Lysou

9,8

Apartment pod Lysou

Ubytování (Apartmán) Apartment pod Lysou. Apartmán Pod Lysou se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 8 km od vleku Opálená 1. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment pod Lysou se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment pod Lysou má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment pod Lysou momentálně evidujeme 5 recenzí.

REZIDENCE 188

9,8

REZIDENCE 188

Ubytování (Apartmán) REZIDENCE 188. REZIDENCE 188 se nachází v Bílé, necelý 1 km od vleku Javořinka. Je přístupná na lyžích a lze v ní bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování REZIDENCE 188 se nachází ve městě Bílá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování REZIDENCE 188 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán REZIDENCE 188 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Kramer

9,8

Apartmány Kramer

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kramer. Apartmány Kramer se nacházejí v pěší zóně v historickém centru Opavy, pouhých 50 metrů od největšího opavského parku. Ubytování Apartmány Kramer se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kramer má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Kramer momentálně evidujeme 174 recenzí.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytování (Chata) Chata Janet. Chata Janet se nachází v obci Ostravice a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chata Janet se nachází ve městě Ostravice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Janet má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Janet momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmany Podhorama

9,8

Apartmany Podhorama

Ubytování (Apartmán) Apartmany Podhorama. Apartmány Podhorama se nachází na místě s výhledem na hory v obci Václavov u Bruntálu a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Podhorama se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Podhorama má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Podhorama momentálně evidujeme 107 recenzí.

Vilka Marticus

9,8

Vilka Marticus

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka Marticus. Prázdninový dům Vilka Marticus se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm a nabízí zázemí pro grilování, zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu a ubytování s... Ubytování Vilka Marticus se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vilka Marticus má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Vilka Marticus momentálně evidujeme 17 recenzí.

Mezi plutky

9,8

Mezi plutky

Ubytování (Hotel) Mezi plutky. Mezi plůtky se nachází v Čeladné a nabízí venkovní bazén, gril, zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Mezi plutky se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mezi plutky má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Mezi plutky momentálně evidujeme 38 recenzí.

Jízdárna Malenovice

9,8

Jízdárna Malenovice

Ubytování (Apartmán) Jízdárna Malenovice. Apartmány Jízdárna Malenovice se nacházejí v obci Malenovice, 3,8 km od jejího centra, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Jízdárna Malenovice se nachází ve městě Malenovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jízdárna Malenovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Jízdárna Malenovice momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartment Baťův Domek

9,8

Apartment Baťův Domek

Ubytování (Apartmán) Apartment Baťův Domek. Apartmán Baťův domek se nachází v Malé Morávce, pouhých 3,1 km od Dětského vleku a vleku Myšák, 3,8 km od lanové dráhy Kopřivná a 3,6 km od vleku na... Ubytování Apartment Baťův Domek se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Baťův Domek má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Baťův Domek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chata Na Kamenci

9,8

Chata Na Kamenci

Ubytování (Chata) Chata Na Kamenci. Chata Na Kamenci se nachází v obci Mosty u Jablunkova, 700 metrů od lyžařských vleků Mosty A a B, necelý 1 km od vleku Mosty D a 12 minut pěšky od vleku... Ubytování Chata Na Kamenci se nachází ve městě Mosty u Jablunkova (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Na Kamenci má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Na Kamenci momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány U Potoka

9,8

Apartmány U Potoka

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Potoka. Apartmány U Potoka se nachází v Dolní Moravici. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a posezením. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány U Potoka se nachází ve městě Dolní Moravice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Potoka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány U Potoka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Roubenka Bílá

9,8

Roubenka Bílá

Ubytování (Apartmán) Roubenka Bílá. Roubenka Bílá se nachází v obci Bílá a nabízí možnost lyžování přímo od budovy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Bílá se nachází ve městě Bílá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenka Bílá má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Roubenka Bílá momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Bez Modrého Páva

9,8

Penzion Bez Modrého Páva

Ubytování (Penzion) Penzion Bez Modrého Páva. Rodinný penzion Bez modrého páva se nachází ve Štramberku a je z něj výhled na věž Štramberská Trúba. Nabízí sluneční terasu a zahradu. Ubytování Penzion Bez Modrého Páva se nachází ve městě Štramberk (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bez Modrého Páva má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Bez Modrého Páva momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzion Aldo

9,8

Penzion Aldo

Ubytování (Penzion) Penzion Aldo. Pension Aldo se nachází v historické budově v centru Karviné a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkování přímo u budovy. Ubytování Penzion Aldo se nachází ve městě Karviná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aldo má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Aldo momentálně evidujeme 209 recenzí.

Chata Fortuna

9,8

Chata Fortuna

Ubytování (Chata) Chata Fortuna. Chata Fortuna se nachází v obci Dolní Lomná, 1,5 km od lyžařského vleku Dolní Lomná 1, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Fortuna se nachází ve městě Dolní Lomná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Fortuna má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Fortuna momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Sulov

9,8

Apartmán Sulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sulov. Apartmán Sulov se nachází v obci Staré Hamry a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. K dispozici je zde plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Sulov se nachází ve městě Staré Hamry (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sulov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Sulov momentálně evidujeme 25 recenzí.

Ostravice

9,8

Ostravice

Ubytování (Prázdninový dům) Ostravice. Ostravice se nachází 37 km od Ostravy a nabízí gril, zahradu, bar a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory a do zahrady. Ubytování Ostravice se nachází ve městě Ostravice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ostravice má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Ostravice momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány u Honzy

9,8

Apartmány u Honzy

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Honzy. Apartmány U Honzy se nachází v Moravskoslezských Beskydech a nabízí apartmá s výhledem na Lysou horu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Honzy se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Honzy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány u Honzy momentálně evidujeme 56 recenzí.

Retro chaty Soběšky

9,7

Retro chaty Soběšky

Ubytování (Chata) Retro chaty Soběšky. Retro chaty Soběšky se nachází v Horních Soběšovicích, 48 km od Brenny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Retro chaty Soběšky se nachází ve městě Soběšovice (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Námořníka

9,7

U Námořníka

Ubytování (Penzion) U Námořníka. U Námořníka je penzion situovaný v Hukvaldech. Nabízí restauraci, bar, terasu a turistické informace. Ubytování U Námořníka se nachází ve městě Hukvaldy (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Námořníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion U Námořníka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Chata Wostry

9,7

Chata Wostry

Ubytování (Chata) Chata Wostry. Chaty Wostry se nacházejí v Bílé v Moravskoslezském kraji a nabízejí ubytování dostupné na lyžích. Ubytování Chata Wostry se nachází ve městě Bílá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Wostry má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Wostry momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalupa za Křížkem

9,7

Chalupa za Křížkem

Ubytování (Chata) Chalupa za Křížkem. Chalupa Za Křížkem se nachází v obci Malá Morávka, necelý 1 km od lanovky Kopřivná, 2,7 km od Dětského vleku, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s... Ubytování Chalupa za Křížkem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa za Křížkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chalupa za Křížkem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Hotel Kramer

9,7

Hotel Kramer

Ubytování (Hotel) Hotel Kramer. Hotel Kramer se nachází v Opavě, 400 metrů od místa, kde probíhají vánoční trhy. Nabízí službu čištění oděvů a bezplatně dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kramer se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kramer má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Hotel Kramer momentálně evidujeme 222 recenzí.

Horské Apartmány Bílý Vlk

9,7

Horské Apartmány Bílý Vlk

Ubytování (Apartmán) Horské Apartmány Bílý Vlk. Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Horské Apartmány Bílý Vlk momentálně evidujeme 99 recenzí.

A&B Bungalovy

9,7

A&B Bungalovy

Ubytování (Prázdninový areál) A&B Bungalovy. A&B Bungalovy se nacházejí v Beskydech na klidném místě v Morávce, jsou prostorné, zařízené ve venkovském stylu a mají terasu. Ubytování A&B Bungalovy se nachází ve městě Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování A&B Bungalovy má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový areál A&B Bungalovy momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartment Poruba *Free Wifi*

9,7

Apartment Poruba *Free Wifi*

Ubytování (Apartmán) Apartment Poruba *Free Wifi*. Apartment Poruba * Free Wifi * se nachází v Ostravě, 10 km od Stodolní i ostravské arény a 12 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a... Ubytování Apartment Poruba *Free Wifi* se nachází ve městě Ostrava (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage apartment

9,7

Vintage apartment

Ubytování (Apartmán) Vintage apartment. Apartmán Vintage se nachází v Ostravě, asi 600 metrů od ulice Stodolní a 5 km od Národního kulturního památníku Dolní Vítkovice. Ubytování Vintage apartment se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Vintage apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vintage apartment momentálně evidujeme 62 recenzí.

Stylový Apartment Ostrava

9,7

Stylový Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Stylový Apartment Ostrava. Stylový Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 2,5 km od Stodolní ulice. Ubytování Stylový Apartment Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stylový Apartment Ostrava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stylový Apartment Ostrava momentálně evidujeme 44 recenzí.

Lucerna - dům s duší Příbor

9,7

Lucerna - dům s duší Příbor

Ubytování (Apartmán) Lucerna - dům s duší Příbor. Lucerna – dům s duší Příbor nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Příbor. V okolí se hosté mohou věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Lucerna - dům s duší Příbor se nachází ve městě Příbor (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lucerna - dům s duší Příbor má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lucerna - dům s duší Příbor momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartments Villa Whitehouse

9,7

Apartments Villa Whitehouse

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Whitehouse. Apartmány Villa Whitehouse jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Ostravě, 1,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartments Villa Whitehouse se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Villa Whitehouse má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments Villa Whitehouse momentálně evidujeme 93 recenzí.

Apartment Krnov

9,7

Apartment Krnov

Ubytování (Apartmán) Apartment Krnov. Apartmán Krnov se nachází v Krnově. Nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou rovněž využít plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Krnov se nachází ve městě Krnov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Krnov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Krnov momentálně evidujeme 52 recenzí.

Roubenky na stráni

9,7

Roubenky na stráni

Ubytování (Chata) Roubenky na stráni. Apartmán Beskydy Bílá nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bílé. Ubytování Roubenky na stráni se nachází ve městě Bílá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenky na stráni má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Roubenky na stráni momentálně evidujeme 48 recenzí.

Ubytování v městech regionu Moravskoslezský kraj

Ubytování v městech regionu Moravskoslezský kraj

Ubytování v regionu Moravskoslezský kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 746 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Moravskoslezský kraj.

Pro region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlova Studánka (6), Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Moravskoslezský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chata Alexandra (10*), Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice (10*), Apartmány Modřínová Archa (10*), Kopec 67 (10*), Apartmány Silvie (9,9*), Srub RANCH NA HRANICI (9,9*), Wellness Apartmán Relax (9,9*), Chalupa pod Hruškou (9,9*), Centrum Zdraví Bez Limitu (9,9*), Pension Rothschildův dvůr (9,9*).

Region Moravskoslezský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.