Hledat

Ubytování

Moravskoslezský kraj

V regionu Moravskoslezský kraj (Česká republika) máme celkem 746 hotelů a ubytování.

Pro region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlova Studánka (6), Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Moravskoslezský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Moravskoslezský kraj

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce, 200 metrů od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 10 recenzí.

Na seně

10

Na seně

UbytováníNa seně. Na seně se nachází v Kozlovicích, 35 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 31 km od Ostravar Arény. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Na seně se nachází ve městě Kozlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Luxusní apartmán Designo

10

Luxusní apartmán Designo

UbytováníLuxusní apartmán Designo. Luxusní apartmán Designo se nachází 3,7 km od hlavního vlakového nádraží v Ostravě a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Luxusní apartmán Designo se nachází ve městě Ostrava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Roubenka Lomná

10

Roubenka Lomná

UbytováníRoubenka Lomná. Roubenka Lomná se nachází asi 28 km od lyžařského střediska Zagron Istebna a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Roubenka Lomná se nachází ve městě Horní Lomná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa Bezvětří

10

Chalupa Bezvětří

UbytováníChalupa Bezvětří. Chalupa Bezvětří se nachází v Malé Morávce, 16 km od Pradědu. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Chalupa Bezvětří se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Nad Přehradou

10

Apartmán Nad Přehradou

UbytováníApartmán Nad Přehradou. Ubytování ve Frýdku-Místku, pouhých 21 km od národní kulturní památky. Ubytování Apartmán Nad Přehradou se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán na Náměstí ve Štramberku

10

Apartmán na Náměstí ve Štramberku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Náměstí ve Štramberku. Apartmán na Náměstí ve Štramberku se nachází ve Štramberku, 100 metrů od hradu Štramberk a Trúby. Hosté tohoto apartmánu mohou využít balkon. Ubytování Apartmán na Náměstí ve Štramberku se nachází ve městě Štramberk (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Karlovice - Jeseníky

10

Apartmán Karlovice - Jeseníky

UbytováníApartmán Karlovice - Jeseníky. Apartmán Karlovice - Jeseníky se nachází v Karlovicích, pouhých 25 km od Pradědu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Karlovice - Jeseníky se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata POUSTEVNA ( Střelecká )

10

Chata POUSTEVNA ( Střelecká )

UbytováníChata POUSTEVNA ( Střelecká ). Chata POUSTEVNA (Střelecká) se nachází ve Vrbně pod Pradědem, 25 km od Pradědu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Chata POUSTEVNA ( Střelecká ) se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Pohádka Vyšní Lhoty

10

Chata Pohádka Vyšní Lhoty

UbytováníChata Pohádka Vyšní Lhoty. Chata Pohádka Vyšní Lhoty se nachází v obci Vyšní Lhoty, 34 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 38 km od hlavního vlakového nádraží... Ubytování Chata Pohádka Vyšní Lhoty se nachází ve městě Vyšní Lhoty (Česko - Moravskoslezský kraj).

Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI

10

Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI

Ubytování (Vila) Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI. Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI is situated in Starý Jičín and offers a terrace. Ubytování Luxusní VILA POD HRADEM s velkými TERASAMI se nachází ve městě Starý Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Byt 1+1

10

Byt 1+1

UbytováníByt 1+1. Byt 1+1 se nachází v Hrabůvce, 4,3 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 8,6 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 2,3 km od Ostravar Arény. Ubytování Byt 1+1 se nachází ve městě Hrabůvka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa Lilien pod Medvědí skálou Jeseníky

10

Chalupa Lilien pod Medvědí skálou Jeseníky

UbytováníChalupa Lilien pod Medvědí skálou Jeseníky. Chalupa Lilien pod Medvědí skálou má výhled do zahrady. Jeseníky nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 12 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Lilien pod Medvědí skálou Jeseníky se nachází ve městě Jindřichov (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion U Křížové Cesty

10

Penzion U Křížové Cesty

UbytováníPenzion U Křížové Cesty. Penzion U Křížové Cesty se nachází v Tvrdkově, 37 km od Olomouckého hradu a 44 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a... Ubytování Penzion U Křížové Cesty se nachází ve městě Tvrdkov (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion - VILA VERI 1

10

Penzion - VILA VERI 1

UbytováníPenzion - VILA VERI 1. Penzion - VILA VERI 1 se nachází v Ostravě a nabízí saunu. Vila sídlí v budově z roku 2021 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion - VILA VERI 1 se nachází ve městě Rychvald (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Beáta v Jeseníkách

10

Apartmán Beáta v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beáta v Jeseníkách. Apartmán Beáta v Karlovickém dvoře se nachází v obci Karlovice. Nabízí soukromý bazén a Wi-Fi zdarma. Lądek-Zdrój leží 48 km odsud. Ubytování Apartmán Beáta v Jeseníkách se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Modřínová Archa

10

Apartmány Modřínová Archa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Modřínová Archa. Located in Vaclavov u Bruntalu, 49 km from Ramzová, Apartmány Modřínová Archa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Modřínová Archa se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

10

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice. Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází v Metylovicích. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice se nachází ve městě Metylovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány U 3 Zbujů

10

Apartmány U 3 Zbujů

UbytováníApartmány U 3 Zbujů. Nachází se 39 km od národní kulturní památky Apartmány U 3 Zbujů se nacházejí v Dolních Vítkovicích a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány U 3 Zbujů se nachází ve městě Malenovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán 25 Karlova Studánka

10

Apartmán 25 Karlova Studánka

UbytováníApartmán 25 Karlova Studánka. Apartmán 25 Karlova Studánka se nachází v Karlově Studánce, 46 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán 25 Karlova Studánka se nachází ve městě Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Cozy mountain cottage with terrace in Dolni Lomna

10

Cozy mountain cottage with terrace in Dolni Lomna

UbytováníCozy mountain cottage with terrace in Dolni Lomna. Cozy mountain cottage with terrace se nachází v Dolní Lomné, 22 km od lyžařského střediska Zagron Istebna a 34 km od muzea lyžování, a nabízí zahradu a... Ubytování Cozy mountain cottage with terrace in Dolni Lomna se nachází ve městě Dolní Lomná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chaloupka Na Gruni

10

Chaloupka Na Gruni

UbytováníChaloupka Na Gruni. Chaloupka Na Gruni se nachází v Hrádku, 23 km od lyžařského střediska Zagron Istebna a 37 km od muzea lyžování, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Chaloupka Na Gruni se nachází ve městě Hrádek (Česko - Moravskoslezský kraj).

D&T by Tomazzo

10

D&T by Tomazzo

Ubytování (Apartmán) D&T by Tomazzo. D&T by Tomazzo se nachází v Třinci a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování D&T by Tomazzo se nachází ve městě Třinec (Česko - Moravskoslezský kraj).

TERVEYS residence

10

TERVEYS residence

Ubytování (Prázdninový dům) TERVEYS residence. Rezidence Terveys se nachází ve Vělopolí a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TERVEYS residence se nachází ve městě Vělopolí (Česko - Moravskoslezský kraj).

Kopec 67

10

Kopec 67

Ubytování (Apartmán) Kopec 67. Kopec 67 je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Štramberku, jen 80 metrů od hradu Štramberk a věže Trúba. Ubytování Kopec 67 se nachází ve městě Štramberk (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Kopec 67 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Kopec 67 momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Husovka Bruntál - pokoj POLLY

10

Apartmán Husovka Bruntál - pokoj POLLY

UbytováníApartmán Husovka Bruntál - pokoj POLLY. Apartmán Husovka Bruntál - pokoj POLLY se nachází 26 km od Pradědu a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán Husovka Bruntál - pokoj POLLY se nachází ve městě Bruntál (Česko - Moravskoslezský kraj).

BUDDHA City Center Apartments

10

BUDDHA City Center Apartments

UbytováníBUDDHA City Center Apartments. BUDDHA City Center Apartments se nachází v Moravské Ostravě, 3 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 5 km od národní kulturní památky Dolní oblast... Ubytování BUDDHA City Center Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování U nás doma

10

Ubytování U nás doma

UbytováníUbytování U nás doma. Ubytování U nás Apartmán doma s terasou se nachází v Bašce, 28 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava, 24 km od Ostravar Arény a hlavního autobusového... Ubytování Ubytování U nás doma se nachází ve městě Baška (Česko - Moravskoslezský kraj).

Brunetti Apartmány Jeseníky

9,9

Brunetti Apartmány Jeseníky

Ubytování (Apartmány) Brunetti Apartmány Jeseníky. Brunetti Apartmány Jeseníky se nacházejí v Karlovicích, 46 km od Dolní Moravy. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Brunetti Apartmány Jeseníky se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Nýdečanka

9,9

Apartmány Nýdečanka

UbytováníApartmány Nýdečanka. Apartmány Nýdečanka se nacházejí v Nýdku, 12 km od Muzea lyžování, a nabízejí výhled do klidné ulice, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Nýdečanka se nachází ve městě Nýdek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Felix

9,9

Apartmán Felix

UbytováníApartmán Felix. Apartmán Felix se nachází ve Václavově u Bruntálu, pouhých 21 km od Pradědu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Felix se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán na Pasekách

9,9

Apartmán na Pasekách

UbytováníApartmán na Pasekách. Apartmán na Pasekách se nachází v Bystřici, 30 km od parku eXtreme a 32 km od muzea lyžování, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na Pasekách se nachází ve městě Bystřice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Holašovice UNESCO - Holiday home

9,9

Holašovice UNESCO - Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Holašovice UNESCO - Holiday home. Holašovice UNESCO - Holiday home je prázdninový dům situovaný v Holašovicích, 42 km od rakouského Guglwaldu. Ubytování Holašovice UNESCO - Holiday home se nachází ve městě Holasovice (Česko - Jihočeský kraj).

Srub RANCH NA HRANICI

9,9

Srub RANCH NA HRANICI

Ubytování (Chata) Srub RANCH NA HRANICI. Srub RANCH NA HRANICI se nachází v obci Baška a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahrada. Ubytování Srub RANCH NA HRANICI se nachází ve městě Baška (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Srub RANCH NA HRANICI má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Srub RANCH NA HRANICI momentálně evidujeme 14 recenzí.

APARTMáN POD SMRČINOU

9,9

APARTMáN POD SMRČINOU

UbytováníAPARTMáN POD SMRČINOU. APARTMáN POD SMRČINOU se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování APARTMáN POD SMRČINOU se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Čavisov

9,9

Penzion Čavisov

Ubytování (Penzion) Penzion Čavisov. Penzion Čavisov se nachází v Čavisově a nabízí zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Čavisov se nachází ve městě Čavisov (Česko - Moravskoslezský kraj).

Wellness Apartmán Relax

9,9

Wellness Apartmán Relax

Ubytování (Apartmán) Wellness Apartmán Relax. Wellness apartmán Relax se nachází v Českém Těšíně a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmán Relax se nachází ve městě Český Těšín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Wellness Apartmán Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Wellness Apartmán Relax momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa u Pavelků

9,9

Chalupa u Pavelků

UbytováníChalupa u Pavelků. Chalupa u Pavelků se nachází v Oborné v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Chalupa u Pavelků se nachází ve městě Oborná (Česko).

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytování (Chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance se nachází v Ostravici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování a výhledem na hory. Ubytování Chalupa U Šance se nachází ve městě Ostravice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pension Rothschildův dvůr

9,9

Pension Rothschildův dvůr

Ubytování (Farma) Pension Rothschildův dvůr. Pension Rotschildův Dvůr s vlastním hřebčínem a vinným sklepem leží na vyvýšeném místě v klidné obci Bělá. Je situován v budově z 19. Ubytování Pension Rothschildův dvůr se nachází ve městě Bělá (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Pension Rothschildův dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Farma Pension Rothschildův dvůr momentálně evidujeme 55 recenzí.

Centrum Zdraví Bez Limitu

9,9

Centrum Zdraví Bez Limitu

Ubytování (Penzion) Centrum Zdraví Bez Limitu. Centrum Zdraví Bez Limitu ve Starém Jičíně nabízí zahradu se zázemím pro grilování, terasu, společenskou místnost a bar. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Centrum Zdraví Bez Limitu se nachází ve městě Starý Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Centrum Zdraví Bez Limitu má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Centrum Zdraví Bez Limitu momentálně evidujeme 28 recenzí.

VILA POD LIPAMI

9,9

VILA POD LIPAMI

Ubytování (Apartmán) VILA POD LIPAMI. VILA POD LIPAMI se nachází v Bruntálu a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování VILA POD LIPAMI se nachází ve městě Bruntál (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion V Poli

9,9

Penzion V Poli

Ubytování (Penzion) Penzion V Poli. Penzion V Poli se nachází v Klimkovicích a nabízí společný lounge, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Na místě je sdílená kuchyň a slunná terasa. Ubytování Penzion V Poli se nachází ve městě Klimkovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Písek

9,9

Apartmán Písek

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Písek. Apartmán Písek se nachází v Písku u Jablunkova a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Písek se nachází ve městě Písek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmán Písek má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Apartmán Písek momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartments Gerda

9,9

Apartments Gerda

Ubytování (Aparthotel) Apartments Gerda. Apartmány Gerda poskytují ubytování s kuchyní, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady ve Vřesině. Ubytování Apartments Gerda se nachází ve městě Vřesina (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartments Gerda má celkové hodnocení 9,9. Pro Aparthotel Apartments Gerda momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion V peřině

9,9

Penzion V peřině

Ubytování (Penzion) Penzion V peřině. Penzion V peřině se nachází v Trojanovicích a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu a lyžárnu. Ubytování Penzion V peřině se nachází ve městě Trojanovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion V peřině má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion V peřině momentálně evidujeme 52 recenzí.

U ponocného pod Ondřejníkem

9,9

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytování (Chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Chata U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 5 km od vleků Opálená 1 a Opálená 2, a nabízí výhled na hory. Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytování (Penzion) Penzion Flora. Penzion Flora se nachází v Soběšovicích, 100 metrů od Žermanické přehrady. Poskytuje pokoje a apartmá vybavené satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Flora se nachází ve městě Soběšovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Flora má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Flora momentálně evidujeme 44 recenzí.

Celý byt blízko centra Ostravy

9,8

Celý byt blízko centra Ostravy

Ubytování (Apartmán) Celý byt blízko centra Ostravy. Celý byt blízko centra Ostravy se nachází ve Vyškovicích, 7 km od Ostravy. Ubytování Celý byt blízko centra Ostravy se nachází ve městě Ostrava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování v městech regionu Moravskoslezský kraj

Ubytování v městech regionu Moravskoslezský kraj

Ubytování v regionu Moravskoslezský kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 746 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Moravskoslezský kraj.

Pro region Moravskoslezský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Karlova Studánka (6), Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Moravskoslezský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chata Alexandra (10*), Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice (10*), Apartmány Modřínová Archa (10*), Kopec 67 (10*), Apartmány Silvie (9,9*), Srub RANCH NA HRANICI (9,9*), Wellness Apartmán Relax (9,9*), Chalupa pod Hruškou (9,9*), Centrum Zdraví Bez Limitu (9,9*), Pension Rothschildův dvůr (9,9*).

Region Moravskoslezský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.