Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Havířov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Havířov

Apartmány Nad Pivovarem

9,7

Apartmány Nad Pivovarem

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nad Pivovarem. Apartmány Nad Pivovarem se nacházejí v Havířově. K dispozici je zahrada a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Nad Pivovarem se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nad Pivovarem má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Nad Pivovarem momentálně evidujeme 73 recenzí.

TennisHill Havířov

9,5

TennisHill Havířov

Ubytování (Penzion) TennisHill Havířov. Penzion TennisHill Havířov se nachází v Havířově - Životicích. Má restauraci a tenisový kurt a k dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování TennisHill Havířov se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování TennisHill Havířov má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion TennisHill Havířov momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Urban

9,3

Penzion Urban

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Urban. Penzion Urban se nachází v Havířově a nabízí zahradu, terasu, restauraci a Wi-Fi zdarma. K dispozici je doprava na letiště. Ubytování Penzion Urban se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Urban má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Penzion Urban momentálně evidujeme 89 recenzí.

Restaurace a penzion Amerika

9,2

Restaurace a penzion Amerika

Ubytování (Hotel) Restaurace a penzion Amerika. Restaurace a penzion Amerika, nově otevřená od roku 2011, se nachází v rezidenční části Havířova, 3 km od centra města, a nabízí stylové pokoje, restauraci... Ubytování Restaurace a penzion Amerika se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a penzion Amerika má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Restaurace a penzion Amerika momentálně evidujeme 154 recenzí.

STING Apartments Havířov

8,8

STING Apartments Havířov

Ubytování (Aparthotel) STING Apartments Havířov. Ubytování STING Apartments Havířov se nachází v Havířově, 400 metrů od centra města, a nabízí apartmány se zdarma dostupným Wi-Fi, fitness centrum i... Ubytování STING Apartments Havířov se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování STING Apartments Havířov má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel STING Apartments Havířov momentálně evidujeme 264 recenzí.

Restaurace a penzion Legendario

8,7

Restaurace a penzion Legendario

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Legendario. Restaurace a penzion Legendario nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v klidné části Havířova, v blízkosti městského parku, 19 km od Ostravy. Ubytování Restaurace a penzion Legendario se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a penzion Legendario má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Restaurace a penzion Legendario momentálně evidujeme 326 recenzí.

Zámek Havířov

8,7

Zámek Havířov

Ubytování (Hotel) Zámek Havířov. Zámek Havířov obklopený parkem s dětským hřištěm, se nachází v Havířově v Moravskoslezském kraji a nabízí sluneční terasu a restauraci. Ubytování Zámek Havířov se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Havířov má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Zámek Havířov momentálně evidujeme 158 recenzí.

Hotel Rudolf

8,5

Hotel Rudolf

Ubytování (Hotel) Hotel Rudolf. Hotel Rudolf se nachází v zelené části Havířova, 20 metrů od Koupaliště Šárka. Nabízí wellness centrum s masážemi, vířivkou a klasickou i parní saunou. Ubytování Hotel Rudolf se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rudolf má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Rudolf momentálně evidujeme 135 recenzí.

Hotel U Jelena

8,4

Hotel U Jelena

Ubytování (Hotel) Hotel U Jelena. Hotel U Jelena se nachází na okraji Havířova, 5 km od centra města. Nabízí vlastní restauraci s českou kuchyní. Hotelové pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Ubytování Hotel U Jelena se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Jelena má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel U Jelena momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Boršičanka

8,4

Hotel Boršičanka

Ubytování (Hotel) Hotel Boršičanka. Tříhvězdičkový Hotel Boršičanka se nachází v Havířově. Nabízí terasu a prostor pro zavazadla. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Hotel Boršičanka se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Boršičanka má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Boršičanka momentálně evidujeme 115 recenzí.

Penzion U Supa

7,9

Penzion U Supa

Ubytování (Penzion) Penzion U Supa. Penzion U Supa stojí na okraji Havířova, 1 km od centra. Ubytování Penzion U Supa se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Supa má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion U Supa momentálně evidujeme 38 recenzí.

Hotel Impuls

7

Hotel Impuls

Ubytování (Hotel) Hotel Impuls. Hotel Impuls se nachází v Havířově a nabízí fitness centrum, saunu a hernu s kulečníkem a stolním tenisem. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Hotel Impuls se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Impuls má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Impuls momentálně evidujeme 221 recenzí.

Luxor

6,8

Luxor

Ubytování (Penzion) Luxor. Luxor je penzion situovaný v Havířově. Nabízí zahradu a zapůjčení jízdních kol zdarma. K dispozici je i terasa, sdílený lounge a dětské hřiště. Ubytování Luxor se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxor má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Luxor momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmany Fit Gym

Apartmany Fit Gym

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Fit Gym. Apartmany Fit Gym nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do wellness centra v Havířově. Ubytování Apartmany Fit Gym se nachází ve městě Havířov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Apartmany Fit Gym nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Boršičanka

Boršičanka

Ubytování (Apartmány) Boršičanka. This apartment features accommodation with free WiFi. Boršičanka offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Boršičanka se nachází ve městě Havířov (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

platba kartou

platba kartou

Ubytování (Hotel) platba kartou. Platba kartou in Havířov features a restaurant and a terrace. This 3-star hotel offers free WiFi. The rooms come with a balcony. Ubytování platba kartou se nachází ve městě Havířov (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)