Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Opava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Opava

Apartmány Kramer

9,8

Apartmány Kramer

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kramer. Apartmány Kramer se nacházejí v pěší zóně v historickém centru Opavy, pouhých 50 metrů od největšího opavského parku. Ubytování Apartmány Kramer se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Kramer má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Kramer momentálně evidujeme 174 recenzí.

Hotel Kramer

9,7

Hotel Kramer

Ubytování (Hotel) Hotel Kramer. Hotel Kramer se nachází v Opavě, 400 metrů od místa, kde probíhají vánoční trhy. Nabízí službu čištění oděvů a bezplatně dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kramer se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Kramer má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Hotel Kramer momentálně evidujeme 222 recenzí.

Hotel Buly Opava

9,6

Hotel Buly Opava

Ubytování (Hotel) Hotel Buly Opava. Hotel Buly Opava se nachází v Opavě, 600 metrů od centra města. Ubytování Hotel Buly Opava se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Buly Opava má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Buly Opava momentálně evidujeme 219 recenzí.

Apartmán Opava s parkováním

9,5

Apartmán Opava s parkováním

UbytováníApartmán Opava s parkováním. Apartmán Opava s výhledem do zahrady se nachází v Opavě, 37 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 39 km od hlavního vlakového nádraží... Ubytování Apartmán Opava s parkováním se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Katharein

9,1

Hotel Katharein

Ubytování (Hotel) Hotel Katharein. Hotel Katharein stojí na klidném místě u řeky Opava, 5 minut chůze od centra Opavy. Provozuje restauraci s krbem a terasou na dvoře. Ubytování Hotel Katharein se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Katharein má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Katharein momentálně evidujeme 20 recenzí.

Panský mlýn

9

Panský mlýn

Ubytování (Penzion) Panský mlýn. Penzion Panský mlýn se nachází v Opavě, 3,9 km od místa konání vánočních trhů. Ubytování Panský mlýn se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Panský mlýn má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Panský mlýn momentálně evidujeme 190 recenzí.

Penzion A club

9

Penzion A club

Ubytování (Penzion) Penzion A club. Penzion A Club se nachází v Opavě, méně než 1 km od místa konání vánočních trhů. Ubytování Penzion A club se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion A club má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion A club momentálně evidujeme 195 recenzí.

House Garden

9

House Garden

Ubytování (Privát) House Garden. House Garden se nachází v Opavě, 3 km od místa konání vánočních trhů, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Garden se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování House Garden má celkové hodnocení 9. Pro Privát House Garden momentálně evidujeme 158 recenzí.

Hotel Koruna

8,9

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází v centru Opavy, v bezprostřední blízkosti pěší zóny. Nabízí pěkně zařízené pokoje a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 325 recenzí.

Apartmány Studio 58

8,9

Apartmány Studio 58

Ubytování (Apartmán) Apartmány Studio 58. Apartmány Studio 58 se nachází v centru Opavy a nabízí různá klimatizovaná studia v moderním stylu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Studio 58 se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Studio 58 má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Studio 58 momentálně evidujeme 329 recenzí.

Penzion Na Kurtech

8,9

Penzion Na Kurtech

Ubytování (Penzion) Penzion Na Kurtech. Penzion Na Kurtech se nachází ve Opavě, 15 km od Aquaparku Kravaře, a nabízí restauraci. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Kurtech se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Na Kurtech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Na Kurtech momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Algar

8,8

Hotel Algar

Ubytování (Hotel) Hotel Algar. Hotel Algar nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Hotel Algar se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Algar má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Algar momentálně evidujeme 111 recenzí.

Hostinec & Vitální svět Raduňka

8,7

Hostinec & Vitální svět Raduňka

Ubytování (Penzion) Hostinec & Vitální svět Raduňka. Hostinec & Vitální svět Raduňka se nachází v Opavě, 9 km od vánočního trhu. Ubytování Hostinec & Vitální svět Raduňka se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hostinec & Vitální svět Raduňka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Hostinec & Vitální svět Raduňka momentálně evidujeme 29 recenzí.

Ubytování Opava

8,7

Ubytování Opava

UbytováníUbytování Opava. Ubytování Opava se nachází v Opavě, 36 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, 38 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 27 km od... Ubytování Ubytování Opava se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Iberia

8,7

Hotel Iberia

Ubytování (Hotel) Hotel Iberia. Hotel Iberia najdete v Opavě v České republice. Hotel disponuje pokoji vybavenými satelitní TV a posezením. Ubytování Hotel Iberia se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Iberia má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Iberia momentálně evidujeme 143 recenzí.

Penzion Bárta

8,6

Penzion Bárta

Ubytování (Penzion) Penzion Bárta. Penzion Bárta se nachází v Opavě, 1 km od místa konání tamních vánočních trhů, a nabízí bohaté zázemí včetně sdíleného lounge a zdarma dostupného Wi-Fi. Ubytování Penzion Bárta se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Bárta má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Bárta momentálně evidujeme 73 recenzí.

Central Apartments Opava

8,5

Central Apartments Opava

UbytováníCentral Apartments Opava. Central Apartments Opava se nachází v Opavě, 37 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 38 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava. Ubytování Central Apartments Opava se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Wellness Hotel Opava

8,4

Wellness Hotel Opava

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Opava. Hotel se nachází v Opavě na Moravě, vedle městského parku. Ubytování Wellness Hotel Opava se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Wellness Hotel Opava má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Wellness Hotel Opava momentálně evidujeme 116 recenzí.

Penzion Raketa Bowling

7,8

Penzion Raketa Bowling

Ubytování (Penzion) Penzion Raketa Bowling. Penzion Raketa Bowling má terasu a nachází se v Opavě, 2,9 km od místa konání opavských vánočních trhů. Ubytování Penzion Raketa Bowling se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Raketa Bowling má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Raketa Bowling momentálně evidujeme 77 recenzí.

Parkhotel Opava

7,1

Parkhotel Opava

Ubytování (Hotel) Parkhotel Opava. Parkhotel Opava stojí na klidném místě na okraji městského parku a má restauraci s terasou, venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Parkhotel Opava se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Parkhotel Opava má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Parkhotel Opava momentálně evidujeme 237 recenzí.

Lidový dům Opava

Lidový dům Opava

Ubytování (Penzion) Lidový dům Opava. Situated in Opava, 700 metres from Opava Christmas Market, Lidový dům Opava features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytování Lidový dům Opava se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartman Danbo Retro opava

Apartman Danbo Retro opava

Ubytování (Apartmán) Apartman Danbo Retro opava. Apartmán Danbo Retro opava se nachází v Opavě, 1,3 km od místa konání vánočních trhů. K dispozici je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Danbo Retro opava se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Věrka

Chata Věrka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Věrka. Chata Věrka se nachází v Opavě, 9 km od místa konání vánočních trhů. Nabízí balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chata Věrka se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hajirna

Hajirna

Ubytování (Apartmán) Hajirna. Hajirna is set in Opava and offers a garden. It is situated 1.1 km from Opava Christmas Market and offers free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Hajirna se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Rodiný dům DERY v Opavě

Rodiný dům DERY v Opavě

Ubytování (Privát) Rodiný dům DERY v Opavě. Set 1.8 km from Opava Christmas Market and providing a garden, Rodiný dům DERY v Opavě features accommodation in Opava. Ubytování Rodiný dům DERY v Opavě se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pension Formanka

Pension Formanka

Ubytování (Penzion) Pension Formanka. Pension Formanka se nachází v Opavě, 3,2 km od místa konání tamních vánočních trhů, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Pension Formanka se nachází ve městě Opava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Pension Formanka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Danbo Retro Opava

Apartman Danbo Retro Opava

Ubytování (Apartmán) Apartman Danbo Retro Opava. Apartmán Danbo Retro se nachází v Opavě, asi 1,3 km od místa konání vánočních trhů, a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Apartman Danbo Retro Opava se nachází ve městě Opava (Česko - Moravskoslezský kraj).