Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hukvaldy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hukvaldy

U Námořníka

9,7

U Námořníka

Ubytování (Penzion) U Námořníka. U Námořníka je penzion situovaný v Hukvaldech. Nabízí restauraci, bar, terasu a turistické informace. Ubytování U Námořníka se nachází ve městě Hukvaldy (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Námořníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion U Námořníka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Apartmán Hukvaldy

9,7

Apartmán Hukvaldy

Ubytování (Privát) Apartmán Hukvaldy. Apartmán Hukvaldy se nachází v Hukvaldech v Moravskoslezském kraji. Ubytování je zasazené do budovy z roku 2009 a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Hukvaldy se nachází ve městě Hukvaldy (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hukvaldy má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmán Hukvaldy momentálně evidujeme 7 recenzí.

Dvůr Hukvaldy

8,1

Dvůr Hukvaldy

Ubytování (Penzion) Dvůr Hukvaldy. Penzion - Dvůr Hukvaldy se nachází v Hukvaldech. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu. Ubytování Dvůr Hukvaldy se nachází ve městě Hukvaldy (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvůr Hukvaldy má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Dvůr Hukvaldy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Guest house Roubenka

Guest house Roubenka

Ubytování (Prázdninový dům) Guest house Roubenka. Prázdninový dům Guest house Roubenka se nachází v Horním Sklenově, 900 metrů od centra Hukvald, a nabízí venkovní bazén, bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Guest house Roubenka se nachází ve městě Hukvaldy (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Guest house Roubenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Hukvaldy

Hotel Hukvaldy

Ubytování (Hotel) Hotel Hukvaldy. Hotel Hukvaldy se nachází v Hukvaldech a nabízí restauraci. Z apartmánu se otevírá výhled na město. Do Těšína je to 40 km. Ubytování Hotel Hukvaldy se nachází ve městě Hukvaldy (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)