Hledat

Ubytování

Marienbad Apartment Apartmán

Hlavní třída 161/42 Mariánské Lázně, Czechia 2. patro, Mariánské Lázně, 353 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Marienbad Apartment. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marienbad Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Marienbad Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Marienbad Apartment momentálně evidujeme 43 recenzí.

Popis ubytování Marienbad Apartment

Ubytování je vzdálené 5 minut chůze od Zpívající fontány. V okolí se lze věnovat cyklistice a na místě využít službu půjčení jízdních kol. Apartmán má mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a myčku nádobí. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi-Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Letištní transfer

Vybavení ubytování Marienbad Apartment

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Squash Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Zajištění lístků a vstupenek Dodatečný poplatek
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Služba concierge
 • Rezervace vstupenek
 • Turistické informace
 • Televizní programy pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Mariánské Lázně

2 balconies above colonnade apartment

10

2 balconies above colonnade apartment

Ubytování (Apartmán) 2 balconies above colonnade apartment. Apartmán 2 Balconies above Colonnade se nachází 1 km od Kolonády u Zpívající fontány a nabízí výhled na město, balkon, plně vybavenou kuchyň a bezplatné... Ubytování 2 balconies above colonnade apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 2 balconies above colonnade apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán 2 balconies above colonnade apartment momentálně evidujeme 15 recenzí.

Rose 2

10

Rose 2

Ubytování (Apartmány) Rose 2. Rose 2 se nachází v Mariánských Lázních v Karlovarském kraji, 500 metrů od Zpívající fontány a 600 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí balkon. Ubytování Rose 2 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marienbad best View Apartment

10

Marienbad best View Apartment

Ubytování (Apartmán) Marienbad best View Apartment. Featuring garden views, Marienbad best View Apartment offers accommodation with a balcony, around 400 metres from Colonnade by the Singing Fountain. Ubytování Marienbad best View Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Frank

9,9

Apartment Villa Frank

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Frank. Apartmán Villa Frank se nachází v Mariánských Lázních, v blízkosti Kolonády u Zpívající fontány, Zpívající fontány a římskokatolického kostela Nanebevzetí... Ubytování Apartment Villa Frank se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Forstamt Glatzen

9,9

Apartman Forstamt Glatzen

Ubytování (Apartmán) Apartman Forstamt Glatzen. Apartmán Forstamt Glatzen se nachází 9 km od Mariánských Lázní a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Forstamt Glatzen se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Forstamt Glatzen má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Forstamt Glatzen momentálně evidujeme 33 recenzí.

Galerie Suites

9,9

Galerie Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Galerie Suites. Galerie Suites se nachází v klidné části centra Mariánských Lázní, 200 metrů od Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Galerie Suites se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Galerie Suites má celkové hodnocení 9,9. Pro Bed and breakfast Galerie Suites momentálně evidujeme 173 recenzí.

Apart House Plesia2

9,9

Apart House Plesia2

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia2. Apart House Plesia2 se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí výhled do zahrady, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Apart House Plesia2 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apart House Plesia2 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apart House Plesia2 momentálně evidujeme 6 recenzí.

dv | your new home

9,8

dv | your new home

Ubytování (Apartmán) dv | your new home. Dv | your new home se nachází v Mariánských Lázních, jen 1,7 km od Zpívající fontány a 1,8 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí terasu a neplacené... Ubytování dv | your new home se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování dv | your new home má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán dv | your new home momentálně evidujeme 34 recenzí.

Residence Kolonada

9,8

Residence Kolonada

Ubytování (Apartmán) Residence Kolonada. Apartmán Residence Kolonáda se nachází v Mariánských Lázních, 200 metrů od kolonády se Zpívající fontánou i od evangelického kostela Corporis Christi. Ubytování Residence Kolonada se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Kolonada má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Residence Kolonada momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán U kolonády

9,8

Apartmán U kolonády

Ubytování (Apartmán) Apartmán U kolonády. Apartmán U kolonády se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartmán U kolonády se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment Britania

9,7

Apartment Britania

Ubytování (Apartmán) Apartment Britania. Apartment Britania nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Mariánských Lázních. Ubytování Apartment Britania se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment Britania má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Britania momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartman Ludmila

9,7

Apartman Ludmila

Ubytování (Apartmán) Apartman Ludmila. Apartmán Ludmila se nachází v Mariánských Lázních, 1,6 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Ludmila se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Ludmila má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Ludmila momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Kamila

9,7

Apartmán Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od pravoslavného kostela sv. Ubytování Apartmán Kamila se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Kamila má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Kamila momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

9,7

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

Ubytování (Apartmán) Apartment Marienbad Hlavni 131/50. Apartmán Marienbad Hlavní 131/50 se nachází v Mariánských Lázních. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marienbad Hlavni 131/50 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Marienbad Hlavni 131/50 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Marienbad Hlavni 131/50 momentálně evidujeme 81 recenzí.

Nueva Fiesta Apartment

9,7

Nueva Fiesta Apartment

Ubytování (Apartmán) Nueva Fiesta Apartment. Nueva Fiesta Apartment leží 300 metrů od Kolonády Ferdinandova pramene a nabízí bezplatné Wi-Fi, donášku potravin, bezplatné parkování a dopravu na letiště... Ubytování Nueva Fiesta Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nueva Fiesta Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Nueva Fiesta Apartment momentálně evidujeme 21 recenzí.

ML Apartment

9,7

ML Apartment

Ubytování (Apartmán) ML Apartment. ML Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 300 metrů od Zpívající fontány a 400 metrů od Hlavní lázeňské kolonády, a nabízí soukromé parkoviště. Ubytování ML Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ML Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán ML Apartment momentálně evidujeme 25 recenzí.

ContiMarienbad

9,7

ContiMarienbad

Ubytování (Apartmán) ContiMarienbad. ContiMarienbad se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od kolonády se Zpívající fontánou, 500 metrů od Ferdinandova pramene a 800 metrů od pravoslavného... Ubytování ContiMarienbad se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension-Apartmany Cesky Dvur

9,7

Pension-Apartmany Cesky Dvur

Ubytování (Apartmán) Pension-Apartmany Cesky Dvur. Apartmány Pension Český Dvůr se nachází v pasáži Omega, pouhých 10 metrů od parku a 200 metrů od kolonády v Mariánských Lázních. Ubytování Pension-Apartmany Cesky Dvur se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension-Apartmany Cesky Dvur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pension-Apartmany Cesky Dvur momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmány Lidická

9,7

Apartmány Lidická

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lidická. Apartmány Lidická se nachází v Mariánských lázních, 1,5 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lidická se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lidická má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Lidická momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzion U lesa

9,7

Penzion U lesa

Ubytování (Chata) Penzion U lesa. Penzion U lesa se nachází v Mariánských Lázních, 13 km od kolonády a Zpívající fontány. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U lesa se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U lesa má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Penzion U lesa momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Plesia

9,6

Apartment Plesia

Ubytování (Apartmán) Apartment Plesia. Apartmán Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 3,4 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Plesia se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Plesia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Plesia momentálně evidujeme 59 recenzí.

Villa Karlstein

9,6

Villa Karlstein

Ubytování (Apartmán) Villa Karlstein. Villa Karlstein se nachází v lázeňském městě Mariánské Lázně, 5 minut chůze od lázeňského parku, krytého bazénu se saunou, restaurací i obchodů. Ubytování Villa Karlstein se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Karlstein má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Villa Karlstein momentálně evidujeme 103 recenzí.

Apart House Plesia

9,6

Apart House Plesia

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia. Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Kolonády se Zpívající fontánou. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Apart House Plesia se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apart House Plesia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apart House Plesia momentálně evidujeme 97 recenzí.

Apartments u Zlaté Koruny

9,6

Apartments u Zlaté Koruny

Ubytování (Apartmán) Apartments u Zlaté Koruny. Apartments U Zlaté Koruny se nachází v Mariánských Lázních, 100 metrů od kolonády u Zpívající fontány a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments u Zlaté Koruny se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments u Zlaté Koruny má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments u Zlaté Koruny momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartment Marina

9,6

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Mariánských Lázních, 50 metrů od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Marina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Marina momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Chalet Kladska

9,6

Apartment Chalet Kladska

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Kladska. Apartment Chalet Kladska se nachází ve srubové chatě z 19. Ubytování Apartment Chalet Kladska se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Chalet Kladska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Chalet Kladska momentálně evidujeme 33 recenzí.

APARTMENT AZIMUTH

9,6

APARTMENT AZIMUTH

Ubytování (Apartmán) APARTMENT AZIMUTH. APARTMENT AZIMUTH je vzdálený asi 2,3 km od kolonády u Zpívající fontány a nabízí ubytování s terasou, výhledem na město a rychlovarnou konvicí. Ubytování APARTMENT AZIMUTH se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vahanec

9,6

Vahanec

Ubytování (Prázdninový dům) Vahanec. Vahaneč se nachází ve vesnici Vahaneč, 50 km od Božího Daru. Ubytování Vahanec se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj).

Villa Shafaly

9,6

Villa Shafaly

Ubytování (Apartmán) Villa Shafaly. Villa Shafaly se nachází v Mariánských Lázních, v klidném prostředí 150 metrů od Rudolfova pramene, 300 metrů od Ferdinandova pramene a 1,6 km od Kolonády... Ubytování Villa Shafaly se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Shafaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Villa Shafaly momentálně evidujeme 102 recenzí.

Mercedes Apartment

9,6

Mercedes Apartment

Ubytování (Apartmán) Mercedes Apartment. Mercedes Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Kolonády se Zpívající fontánou, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mercedes Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mercedes Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Mercedes Apartment momentálně evidujeme 13 recenzí.

CENTRAL Marienbad Apartaments

9,6

CENTRAL Marienbad Apartaments

Ubytování (Apartmán) CENTRAL Marienbad Apartaments. CENTRAL Marienbad Apartaments se nachází v Mariánských Lázních, 1,1 km od Zpívající fontány, 500 metrů od Karolinina pramene a 500 metrů od památníku... Ubytování CENTRAL Marienbad Apartaments se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Provence

9,6

Hotel La Provence

Ubytování (Aparthotel) Hotel La Provence. Hotel La Provence se nachází na klidném místě v centru Mariánských Lázní, pouhých 250 metrů od kolonády s minerálními prameny. Ubytování Hotel La Provence se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel La Provence má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Hotel La Provence momentálně evidujeme 195 recenzí.

ML Suites

9,6

ML Suites

Ubytování (Apartmán) ML Suites. ML Suites se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány a 500 metrů od Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování ML Suites se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ML Suites má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán ML Suites momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartman St. Vladimir kirche

9,6

Apartman St. Vladimir kirche

Ubytování (Apartmán) Apartman St. Vladimir kirche. Apartman St. Vladimir kirche se nachází v Mariánských Lázních, 1,7 km od kolonády a Zpívající fontány. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman St. Vladimir kirche se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman St. Vladimir kirche má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman St. Vladimir kirche momentálně evidujeme 18 recenzí.

Spa Hotel Villa Walir

9,5

Spa Hotel Villa Walir

Ubytování (Penzion) Spa Hotel Villa Walir. Spa Hotel Villa Walir se nachází v centru města, jen 200 metrů od pramenů Rudolf a Ferdinand a 10 minut pěšky od hlavního lázeňského centra Mariánské... Ubytování Spa Hotel Villa Walir se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spa Hotel Villa Walir má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Spa Hotel Villa Walir momentálně evidujeme 101 recenzí.

Homely Apartments Villa Christiana

9,5

Homely Apartments Villa Christiana

Ubytování (Apartmán) Homely Apartments Villa Christiana. Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků. Ubytování Homely Apartments Villa Christiana se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homely Apartments Villa Christiana má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Homely Apartments Villa Christiana momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apart Plesia - De Luxe

9,5

Apart Plesia - De Luxe

Ubytování (Apartmán) Apart Plesia - De Luxe. Apart Plesia - De Luxe se nachází asi 500 metrů od Zpívající fontány. Nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apart Plesia - De Luxe se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matylda Apartments

9,5

Matylda Apartments

Ubytování (Apartmány) Matylda Apartments. Apartmány Matylda se zahradou se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko Ferdinandova pramene. Ubytování Matylda Apartments se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Merlin

9,5

Apartments Merlin

Ubytování (Apartmán) Apartments Merlin. Apartments Merlin nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Mariánských Lázních, 2,2 km od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartments Merlin se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Merlin má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Merlin momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartment Alex

9,5

Apartment Alex

Ubytování (Apartmán) Apartment Alex. Apartmán Alex se nachází v Mariánských Lázních, 1,5 km od Kolonády a od Zpívající fontány, a až k němu lze dojet na lyžích. Ubytování Apartment Alex se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Alex má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Alex momentálně evidujeme 6 recenzí.

Spacious QUADRUPLE Apt & BALCONY + PARKING

9,5

Spacious QUADRUPLE Apt & BALCONY + PARKING

Ubytování (Apartmán) Spacious QUADRUPLE Apt & BALCONY + PARKING. Spacious QUADRUPLE Apt & BALCONY + PARKING se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Zpívající fontány a 2,1 km od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Spacious QUADRUPLE Apt & BALCONY + PARKING se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ML Suites 2

9,5

ML Suites 2

Ubytování (Apartmán) ML Suites 2. ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování ML Suites 2 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ML Suites 2 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán ML Suites 2 momentálně evidujeme 47 recenzí.

Rainmühle

9,5

Rainmühle

Ubytování (Prázdninový dům) Rainmühle. Rainmühle je dům patřící ke komplexu historického mlýna, který slouží jako rekreační sídlo a nachází se 7 km od Mariánských Lázní. Ubytování Rainmühle se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rainmühle má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Rainmühle momentálně evidujeme 37 recenzí.

Sant Georg Garni

9,5

Sant Georg Garni

Ubytování (Penzion) Sant Georg Garni. Hotel Sant Georg Garni, který podle časopisu GEO patří k nejlepším hotelům v České republice, se nachází v Mariánských Lázních, 250 metrů od lázeňského... Ubytování Sant Georg Garni se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sant Georg Garni má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Sant Georg Garni momentálně evidujeme 361 recenzí.

Apartman Lidicka

9,5

Apartman Lidicka

Ubytování (Apartmán) Apartman Lidicka. Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartman Lidicka se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lidicka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Lidicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartman Karlovarská

9,5

Apartman Karlovarská

Ubytování (Apartmány) Apartman Karlovarská. Apartmán Karlovarská se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Karlovarská se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Apartment

9,5

White Apartment

Ubytování (Apartmán) White Apartment. Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování White Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování White Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán White Apartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Lesni Pramen

9,5

Apartman Lesni Pramen

Ubytování (Apartmán) Apartman Lesni Pramen. Apartmán Lesní Pramen se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od Kolonády a 700 metrů od Zpívající fontány, a nabízí zahradu, terasu, společenskou... Ubytování Apartman Lesni Pramen se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lesni Pramen má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Lesni Pramen momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Dream

9,4

Apartment Dream

Ubytování (Apartmán) Apartment Dream. Apartmán Dream se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od kolonády se Zpívající fontánou a 400 metrů od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apartment Dream se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dream má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Dream momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Dvorakova

9,4

Apartman Dvorakova

Ubytování (Apartmán) Apartman Dvorakova. Apartmán Dvořákova se nachází v Mariánských Lázních, 2,4 km od kolonády i od Zpívající fontány a 1,3 km od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apartman Dvorakova se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dvorakova má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Dvorakova momentálně evidujeme 17 recenzí.

Pension u Šťastných

9,4

Pension u Šťastných

Ubytování (Penzion) Pension u Šťastných. Penzion u Šťastných se nachází v Mariánských Lázních, kousek od Ferdinandova pramene a 2,1 km od Zpívající fontány. Ubytování Pension u Šťastných se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)