Marienbad Apartment Apartmán

 • (43 hodnocení)
Hlavní třída 161/42 Mariánské Lázně, Czechia 2. patro, Mariánské Lázně, 353 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Marienbad Apartment. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marienbad Apartment se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marienbad Apartment

Popis ubytování Marienbad Apartment

Ubytování je vzdálené 5 minut chůze od Zpívající fontány. V okolí se lze věnovat cyklistice a na místě využít službu půjčení jízdních kol. Apartmán má mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a myčku nádobí. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi-Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Letištní transfer

Vybavení ubytování Marienbad Apartment

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • AquaparkMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • SquashMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • Jízda na koniMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • BowlingMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • CyklistikaMimo ubytování
 • Pěší turistikaMimo ubytování
 • RybařeníMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km)Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurtMimo ubytováníDodatečný poplatek
 • Zdarma!Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Transfer na letištěDodatečný poplatek
 • Transfer z letištěDodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Zajištění lístků a vstupenekDodatečný poplatek
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Služba concierge
 • Rezervace vstupenek
 • Turistické informace
 • Televizní programy pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Mariánské Lázně

Marienbad Apartment

10

Marienbad Apartment

Ubytování (Apartmán) Marienbad Apartment. Marienbad Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Kolonády se zpívající fontánou, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marienbad Apartment se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 balconies above colonnade apartment

10

2 balconies above colonnade apartment

Ubytování (Apartmán) 2 balconies above colonnade apartment. Apartmán 2 Balconies above Colonnade se nachází 1 km od Kolonády u Zpívající fontány a nabízí výhled na město, balkon, plně vybavenou kuchyň a bezplatné... Ubytování 2 balconies above colonnade apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Forstamt Glatzen

9,9

Apartman Forstamt Glatzen

Ubytování (Apartmán) Apartman Forstamt Glatzen. Apartmán Forstamt Glatzen se nachází 9 km od Mariánských Lázní a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Forstamt Glatzen se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galerie Suites

9,9

Galerie Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Galerie Suites. Galerie Suites se nachází v klidné části centra Mariánských Lázní, 200 metrů od Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Galerie Suites se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart House Plesia2

9,9

Apart House Plesia2

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia2. Apart House Plesia2 se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí výhled do zahrady, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Apart House Plesia2 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dv | your new home

9,8

dv | your new home

Ubytování (Apartmán) dv | your new home. Dv | your new home se nachází v Mariánských Lázních, jen 1,7 km od Zpívající fontány a 1,8 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí terasu a neplacené... Ubytování dv | your new home se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Kolonada

9,8

Residence Kolonada

Ubytování (Apartmán) Residence Kolonada. Apartmán Residence Kolonáda se nachází v Mariánských Lázních, 200 metrů od kolonády se Zpívající fontánou i od evangelického kostela Corporis Christi. Ubytování Residence Kolonada se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Britania

9,7

Apartment Britania

Ubytování (Apartmán) Apartment Britania. Apartment Britania nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Mariánských Lázních. Ubytování Apartment Britania se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman Ludmila

9,7

Apartman Ludmila

Ubytování (Apartmán) Apartman Ludmila. Apartmán Ludmila se nachází v Mariánských Lázních, 1,6 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Ludmila se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kamila

9,7

Apartmán Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od pravoslavného kostela sv. Ubytování Apartmán Kamila se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

9,7

Apartment Marienbad Hlavni 131/50

Ubytování (Apartmán) Apartment Marienbad Hlavni 131/50. Apartmán Marienbad Hlavní 131/50 se nachází v Mariánských Lázních. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marienbad Hlavni 131/50 se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nueva Fiesta Apartment

9,7

Nueva Fiesta Apartment

Ubytování (Apartmán) Nueva Fiesta Apartment. Nueva Fiesta Apartment leží 300 metrů od Kolonády Ferdinandova pramene a nabízí bezplatné Wi-Fi, donášku potravin, bezplatné parkování a dopravu na letiště... Ubytování Nueva Fiesta Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ML Apartment

9,7

ML Apartment

Ubytování (Apartmán) ML Apartment. ML Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 300 metrů od Zpívající fontány a 400 metrů od Hlavní lázeňské kolonády, a nabízí soukromé parkoviště. Ubytování ML Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Lidická

9,7

Apartmány Lidická

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lidická. Apartmány Lidická se nachází v Mariánských lázních, 1,5 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lidická se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension-Apartmany Cesky Dvur

9,7

Pension-Apartmany Cesky Dvur

Ubytování (Apartmán) Pension-Apartmany Cesky Dvur. Apartmány Pension Český Dvůr se nachází v pasáži Omega, pouhých 10 metrů od parku a 200 metrů od kolonády v Mariánských Lázních. Ubytování Pension-Apartmany Cesky Dvur se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U lesa

9,7

Penzion U lesa

Ubytování (Chata) Penzion U lesa. Penzion U lesa se nachází v Mariánských Lázních, 13 km od kolonády a Zpívající fontány. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U lesa se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plesia

9,6

Apartment Plesia

Ubytování (Apartmán) Apartment Plesia. Apartmán Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 3,4 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Plesia se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karlstein

9,6

Villa Karlstein

Ubytování (Apartmán) Villa Karlstein. Villa Karlstein se nachází v lázeňském městě Mariánské Lázně, 5 minut chůze od lázeňského parku, krytého bazénu se saunou, restaurací i obchodů. Ubytování Villa Karlstein se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart House Plesia

9,6

Apart House Plesia

Ubytování (Apartmán) Apart House Plesia. Apart House Plesia se nachází v Mariánských Lázních, 2 km od Kolonády se Zpívající fontánou. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Apart House Plesia se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments u Zlaté Koruny

9,6

Apartments u Zlaté Koruny

Ubytování (Apartmán) Apartments u Zlaté Koruny. Apartments U Zlaté Koruny se nachází v Mariánských Lázních, 100 metrů od kolonády u Zpívající fontány a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments u Zlaté Koruny se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

9,6

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Mariánských Lázních, 50 metrů od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Kladska

9,6

Apartment Chalet Kladska

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Kladska. Apartment Chalet Kladska se nachází ve srubové chatě z 19. Ubytování Apartment Chalet Kladska se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Shafaly

9,6

Villa Shafaly

Ubytování (Apartmán) Villa Shafaly. Villa Shafaly se nachází v Mariánských Lázních, v klidném prostředí 150 metrů od Rudolfova pramene, 300 metrů od Ferdinandova pramene a 1,6 km od Kolonády... Ubytování Villa Shafaly se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercedes Apartment

9,6

Mercedes Apartment

Ubytování (Apartmán) Mercedes Apartment. Mercedes Apartment se nachází v Mariánských Lázních, 2,3 km od Kolonády se Zpívající fontánou, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mercedes Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Provence

9,6

Hotel La Provence

Ubytování (Aparthotel) Hotel La Provence. Hotel La Provence se nachází na klidném místě v centru Mariánských Lázní, pouhých 250 metrů od kolonády s minerálními prameny. Ubytování Hotel La Provence se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman St. Vladimir kirche

9,6

Apartman St. Vladimir kirche

Ubytování (Apartmán) Apartman St. Vladimir kirche. Apartman St. Vladimir kirche se nachází v Mariánských Lázních, 1,7 km od kolonády a Zpívající fontány. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman St. Vladimir kirche se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ML Suites

9,6

ML Suites

Ubytování (Apartmán) ML Suites. ML Suites se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od Zpívající fontány a 500 metrů od Kolonády u Zpívající fontány. Ubytování ML Suites se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homely Apartments Villa Christiana

9,5

Homely Apartments Villa Christiana

Ubytování (Apartmán) Homely Apartments Villa Christiana. Apartments Villa Christiana leží v centru Mariánských Lázní, 400 metrů od nákupního centra a v docházkové vzdálenosti od mnoha parků. Ubytování Homely Apartments Villa Christiana se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spa Hotel Villa Walir

9,5

Spa Hotel Villa Walir

Ubytování (Penzion) Spa Hotel Villa Walir. Spa Hotel Villa Walir se nachází v centru města, jen 200 metrů od pramenů Rudolf a Ferdinand a 10 minut pěšky od hlavního lázeňského centra Mariánské... Ubytování Spa Hotel Villa Walir se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Merlin

9,5

Apartments Merlin

Ubytování (Apartmán) Apartments Merlin. Apartments Merlin nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Mariánských Lázních, 2,2 km od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartments Merlin se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alex

9,5

Apartment Alex

Ubytování (Apartmán) Apartment Alex. Apartmán Alex se nachází v Mariánských Lázních, 1,5 km od Kolonády a od Zpívající fontány, a až k němu lze dojet na lyžích. Ubytování Apartment Alex se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lidicka

9,5

Apartman Lidicka

Ubytování (Apartmán) Apartman Lidicka. Apartmán Lidická se nachází v Mariánských Lázních, 800 metrů od Zpívající fontány a 900 metrů od kolonády u Zpívající fontány. Ubytování Apartman Lidicka se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rainmühle

9,5

Rainmühle

Ubytování (Prázdninový dům) Rainmühle. Rainmühle je dům patřící ke komplexu historického mlýna, který slouží jako rekreační sídlo a nachází se 7 km od Mariánských Lázní. Ubytování Rainmühle se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sant Georg Garni

9,5

Sant Georg Garni

Ubytování (Penzion) Sant Georg Garni. Hotel Sant Georg Garni, který podle časopisu GEO patří k nejlepším hotelům v České republice, se nachází v Mariánských Lázních, 250 metrů od lázeňského... Ubytování Sant Georg Garni se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ML Suites 2

9,5

ML Suites 2

Ubytování (Apartmán) ML Suites 2. ML Suites 2 se nachází v Mariánských Lázních, 1,4 km od Zpívající fontány. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování ML Suites 2 se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lesni Pramen

9,5

Apartman Lesni Pramen

Ubytování (Apartmán) Apartman Lesni Pramen. Apartmán Lesní Pramen se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od Kolonády a 700 metrů od Zpívající fontány, a nabízí zahradu, terasu, společenskou... Ubytování Apartman Lesni Pramen se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Apartment

9,5

White Apartment

Ubytování (Apartmán) White Apartment. Tento apartmán se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od Zpívající fontány, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování White Apartment se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dream

9,4

Apartment Dream

Ubytování (Apartmán) Apartment Dream. Apartmán Dream se nachází v Mariánských Lázních, 1,9 km od kolonády se Zpívající fontánou a 400 metrů od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apartment Dream se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dvorakova

9,4

Apartman Dvorakova

Ubytování (Apartmán) Apartman Dvorakova. Apartmán Dvořákova se nachází v Mariánských Lázních, 2,4 km od kolonády i od Zpívající fontány a 1,3 km od pravoslavného kostela sv. Vladimíra. Ubytování Apartman Dvorakova se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sweet

9,4

Apartment Sweet

Ubytování (Apartmán) Apartment Sweet. Offering free WiFi and city views, Apartment Sweet is an accommodation set in Mariánské Lázně. Ubytování Apartment Sweet se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u pramene

9,4

Penzion u pramene

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion u pramene. Penzion u Pramene se nachází v Mariánských Lázních, 500 metrů od kolonády u Zpívající fontány a 600 metrů od Zpívající fontány. Ubytování Penzion u pramene se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mima Apartments

9,4

Mima Apartments

Ubytování (Apartmán) Mima Apartments. Apartmán Mima se nachází v Mariánských Lázních, pouhých 700 metrů od pravoslavného kostela sv. Ubytování Mima Apartments se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

George Pension

9,4

George Pension

Ubytování (Penzion) George Pension. George Penzion, vila v secesním stylu, se nachází v tichém parku v Mariánských Lázních, nedaleko Ferdinandova pramene. Ubytování George Pension se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eva

9,4

Apartmán Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eva. Apartmán Eva se nachází v Mariánských Lázních, 400 metrů od pravoslavného kostela svatého Vladimíra a 1,6 km od kolonády se Zpívající fontánou. Ubytování Apartmán Eva se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sonnenstrahl

9,4

Villa Sonnenstrahl

Ubytování (Vila) Villa Sonnenstrahl. Tato historická vila z roku 1910 se nachází na poklidném místě v Mariánských Lázních, pouhých 300 metrů od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou, a... Ubytování Villa Sonnenstrahl se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Harmony

9,3

Pension Harmony

Ubytování (Penzion) Pension Harmony. Pension Harmony stojí na klidném místě, 20 minut chůze nebo 5 minut jízdy od centra Mariánských Lázní. Ubytování Pension Harmony se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hany

9,3

Apartmán Hany

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hany. Apartmán Hany se nachází v centru lázeňského města Mariánských Lázní, 15 minut chůze od kolonády a zpívající fontány a nabízí ubytování s možností... Ubytování Apartmán Hany se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gourmet Hotel Villa Patriot

9,3

Gourmet Hotel Villa Patriot

Ubytování (Hotel) Gourmet Hotel Villa Patriot. Gourmet Hotel Villa Patriot sídlí v historickém domě, který byl v květnu 2014 zrekonstruován. Ubytování Gourmet Hotel Villa Patriot se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Purkynova

9,3

Apartment Purkynova

Ubytování (Penzion) Apartment Purkynova. Apartment Purkyňova s bezplatným Wi-Fi se nachází v Mariánských Lázních, v blízkosti několika známých atrakcí, pouhých 200 metrů od evangelické církve... Ubytování Apartment Purkynova se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf-Castle Hotel Collection

9,3

Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf-Castle Hotel Collection

Ubytování (Hotel) Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf-Castle Hotel Collection. Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf-Castle Hotel Collection se nachází v Mariánských Lázních, v blízkosti lyžařského rezortu,... Ubytování Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf-Castle Hotel Collection se nachází ve městě (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Villa Eiche

9,3

Apartman Villa Eiche

Ubytování (Apartmán) Apartman Villa Eiche. Apartman Villa Eiche se nachází v Mariánských Lázních, 600 metrů od Zpívající fontány a přilehlé kolonády. Ubytování Apartman Villa Eiche se nachází ve městě Mariánské Lázně (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)