Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vrbno pod Pradědem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrbno pod Pradědem

Chata POUSTEVNA ( Střelecká )

10

Chata POUSTEVNA ( Střelecká )

UbytováníChata POUSTEVNA ( Střelecká ). Chata POUSTEVNA (Střelecká) se nachází ve Vrbně pod Pradědem, 25 km od Pradědu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Chata POUSTEVNA ( Střelecká ) se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pronájem chaty v Jeseníkách

9,7

Pronájem chaty v Jeseníkách

Ubytování (Chata) Pronájem chaty v Jeseníkách. Pronájem chaty v Jeseníkách nabízí ubytování 4,2 km od Vrbna pod Pradědem. Chata má kuchyni a vlastní zahradu. Ubytování Pronájem chaty v Jeseníkách se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Pronájem chaty v Jeseníkách má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Pronájem chaty v Jeseníkách momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Smrk

9,6

Apartmán Smrk

UbytováníApartmán Smrk. Apartmán Smrk se nachází ve Vrbně pod Pradědem v Moravskoslezském kraji a nabízí balkon. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Smrk se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Karlovický dvůr

9,6

Apartmány Karlovický dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karlovický dvůr. Apartmány Karlovický dvůr se nachází v Karlovicích, 14 km od Karlovy studánky, a nabízí venkovní bazén, vířivku v zahradě, bezplatné Wi-Fi, gril a soukromé... Ubytování Apartmány Karlovický dvůr se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Karlovický dvůr má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Karlovický dvůr momentálně evidujeme 104 recenzí.

apartmány Gingo

9,5

apartmány Gingo

Ubytování (Apartmán) apartmány Gingo. Aartmány Gingo se nachází ve Vrbně pod Pradědem a nabízí zahradu, venkovní bazén, saunu a bezplatné Wi-Fi připojení. K vybavení patří také zahradní gril. Ubytování apartmány Gingo se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování apartmány Gingo má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán apartmány Gingo momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování - Žáková

9,4

Ubytování - Žáková

Ubytování (Privát) Ubytování - Žáková. Ubytování - Žáková se nachází ve Vrbně pod Pradědem, 39 km od města Nysa a 43 km od města Ladek-Zdrój. Využívat zde můžete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování - Žáková se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování - Žáková má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování - Žáková momentálně evidujeme 47 recenzí.

Parkhotel Garni

9,4

Parkhotel Garni

Ubytování (Penzion) Parkhotel Garni. Parkhotel Garni se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Nabízí bar, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Parkhotel Garni se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmany Stone

9,3

Apartmany Stone

Ubytování (Apartmán) Apartmany Stone. Apartmány Stone nabízí ubytování ve Vrbně pod Pradědem. K dispozici je bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Stone se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmany Stone má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Stone momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzion Adam

9,2

Penzion Adam

Ubytování (Penzion) Penzion Adam. Penzion Adam se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Nabízí zahradu, restauraci, kde se podávají pokrmy lokální kuchyně a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Adam se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Adam

9,2

Penzion Adam

Ubytování (Penzion) Penzion Adam. Penzion Adam se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Nabízí zahradu, restauraci, kde se podávají pokrmy lokální kuchyně a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Adam se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa u Hrušků pod Pradědem

9,2

Chalupa u Hrušků pod Pradědem

UbytováníChalupa u Hrušků pod Pradědem. Ubytování se nachází v obci Vrbno pod Pradědem, 19 km od Pradědu. Ubytování Chalupa u Hrušků pod Pradědem se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Guest House Krahulec

8,9

Guest House Krahulec

Ubytování (Penzion) Guest House Krahulec. Guest House Krahulec se nachází ve Vrbně pod Pradědem a nabízí gril, zahradu, terasu, sdílený lounge a v některých případech ubytování s balkonem s... Ubytování Guest House Krahulec se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Guest House Krahulec má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Guest House Krahulec momentálně evidujeme 153 recenzí.

Penzion Pomodoro

8,8

Penzion Pomodoro

Ubytování (Penzion) Penzion Pomodoro. Penzion Pomodoro se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Místní restaurace nabízí pizzu. Ubytování Penzion Pomodoro se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Pomodoro má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Pomodoro momentálně evidujeme 132 recenzí.

Golden Moon

8,7

Golden Moon

Ubytování (Venkovský dům) Golden Moon. Golden Moon se nachází v Andělské Hoře. Má satelitní TV a koupelnu se sprchovým koutem, vanou nebo masážní vanou. Ubytování Golden Moon se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Golden Moon má celkové hodnocení 8,7. Pro Venkovský dům Golden Moon momentálně evidujeme 21 recenzí.

Pension Dana

8,6

Pension Dana

Ubytování (Penzion) Pension Dana. Penzion Dana se nachází ve Vrbnu pod Pradědem. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Penzion poskytuje ubytování v pokojích se šatní skříní a TV. Ubytování Pension Dana se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Pension Dana má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Dana momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion u Hradilů

8,5

Penzion u Hradilů

Ubytování (Penzion) Penzion u Hradilů. Penzion u Hradilů se nachází ve Vrbně pod Pradědem a nabízí restauraci, bar, sdílenou kuchyň, společný prostor pro posezení, zahradu a sluneční terasu. Ubytování Penzion u Hradilů se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Stavař

8,3

Penzion Stavař

Ubytování (Penzion) Penzion Stavař. Penzion Stavař se nachází ve Vrbně pod Pradědem a nabízí různé vybavení, včetně lyžárny, zahrady a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Stavař se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Stavař má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Stavař momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Figura

7,7

Hotel Figura

Ubytování (Hotel) Hotel Figura. Hotel Figura se nachází v Pradědu v Moravskoslezském kraji, 40 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Hotel Figura se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Centrum Stone

7,7

Centrum Stone

Ubytování (Hotel) Centrum Stone. Centrum Stone se nachází ve Vrbně pod Pradědem a nabízí restauraci a malé fitness centrum. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Centrum Stone se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Centrum Stone má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Centrum Stone momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Železná 83

Chata Železná 83

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Železná 83. Chata Železná 83 se nachází ve Vrbně pod Pradědem v Moravskoslezském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chata Železná 83 se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartman Ariana

Apartman Ariana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ariana. Apartman Ariana se nachází ve Vrbnu pod Pradědem, 43 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Apartman Ariana se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Apartmán Apartman Ariana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány AMADE Jeseníky

Apartmány AMADE Jeseníky

Ubytování (Apartmán) Apartmány AMADE Jeseníky. Apartmány AMADE Jeseníky se nachází ve Vrbně pod Pradědem, 22 km od obce Jarnołtówek. Apartmán má bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány AMADE Jeseníky se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách

Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách. Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách is set in Vrbno pod Pradědem. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský hotel Vidly

Horský hotel Vidly

Ubytování (Penzion) Horský hotel Vidly. Horský hotel Vidly is offering accommodation in Vrbno pod Pradědem. A hot tub is available for guests, along with a sauna. Free WiFi is available. Ubytování Horský hotel Vidly se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Dům Mnichov Bazén Klimatizace

Dům Mnichov Bazén Klimatizace

Ubytování (Vila) Dům Mnichov Bazén Klimatizace. Dům Mnichov Bazén Klimatizace se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Dům Mnichov Bazén Klimatizace se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Dagmara

Dagmara

Ubytování (Prázdninový dům) Dagmara. Dagmara is located in Vrbno pod Pradědem and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Dagmara se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Prázdninový dům Dagmara nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home M.Alse

Holiday home M.Alse

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home M.Alse. Holiday home M.Alše se nachází ve Vrbnu pod Pradědem a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home M.Alse se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home M.Alse nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách

Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách. Boasting accommodation with a terrace, Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách is located in Vrbno pod Pradědem. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartmán 1+1 s vlastním vchodem v Jeseníkách se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Ariana

Apartmán Ariana

UbytováníApartmán Ariana. Apartmán Ariana s výhledem do zahrady se nachází ve Vrbně pod Pradědem, 49 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán Ariana se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem (Česko - Moravskoslezský kraj).