Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Frýdlant nad Ostravicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frýdlant nad Ostravicí

U ponocného pod Ondřejníkem

9,9

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytování (Chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Chata U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 5 km od vleků Opálená 1 a Opálená 2, a nabízí výhled na hory. Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment pod Lysou

9,8

Apartment pod Lysou

Ubytování (Apartmán) Apartment pod Lysou. Apartmán Pod Lysou se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 8 km od vleku Opálená 1. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment pod Lysou se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment pod Lysou má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment pod Lysou momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány u Honzy

9,8

Apartmány u Honzy

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Honzy. Apartmány U Honzy se nachází v Moravskoslezských Beskydech a nabízí apartmá s výhledem na Lysou horu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Honzy se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Honzy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány u Honzy momentálně evidujeme 56 recenzí.

Rebel House

9,7

Rebel House

Ubytování (Apartmán) Rebel House. Rebel House se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 5 km od lyžařských vleků Opálená 1 a Opálená 2, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, výhled... Ubytování Rebel House se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rebel House má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rebel House momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán u Toma

9,7

Apartmán u Toma

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Toma. Apartmán u Toma se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí. Nabízí zahradu s venkovním bazénem a hosté mohou využít bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Toma se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Toma má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán u Toma momentálně evidujeme 160 recenzí.

Hotel Kolonie

9,6

Hotel Kolonie

Ubytování (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 8 km od lyžařského vleku Opálená 1. Ubytování Hotel Kolonie se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kolonie má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Kolonie momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion Na Vyhlídce

9,6

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, asi 6 km od vleků Opálená 1 a Opálená 2. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyni. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Vyhlídce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Na Vyhlídce momentálně evidujeme 99 recenzí.

Ydykseb

9,5

Ydykseb

Ubytování (Penzion) Ydykseb. Penzion Ydykseb se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí v Beskydech. Nabízí restauraci, venkovní gril, sluneční terasu a dětské hřiště. Ubytování Ydykseb se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Lupíků

9,3

Penzion u Lupíků

Ubytování (Penzion) Penzion u Lupíků. Penzion U Lupíků se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 13 km od lyžařských vleků Opálená 1 a 2. Ubytování Penzion u Lupíků se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Lupíků má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion u Lupíků momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Letohrádek

9,2

Penzion Letohrádek

Ubytování (Penzion) Penzion Letohrádek. Penzion Letohrádek ve Frýdlantu nad Ostravicí má mnoho unikátních dřevěných prvků na fasádě, kterými připomíná architektonický styl Dušana Jurkoviče. Ubytování Penzion Letohrádek se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Letohrádek má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Letohrádek momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Design

9,2

Penzion Design

Ubytování (Penzion) Penzion Design. Penzion se nachází v přírodním parku/lese, mezi řekou a mlýnským náhonem. Interiéry pochází ze 40. Ubytování Penzion Design se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Design má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Design momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata Tulirna

9,1

Chata Tulirna

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Tulirna. Chata Tulírna se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Tulirna se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Tulirna má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chata Tulirna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Budoucnost

9,1

Hotel Budoucnost

Ubytování (Hotel) Hotel Budoucnost. Hotel Budoucnost se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 8 km od lyžařských vleků Opálená 1 a Opálená 2. Ubytování Hotel Budoucnost se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Budoucnost má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Budoucnost momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata U Libora

8,6

Chata U Libora

Ubytování (Chata) Chata U Libora. Chata U Libora nabízí pronájem chaty ve Frýdlantu nad Ostravicí. Polské město Wisła je vzdálené 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata U Libora se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata U Libora má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata U Libora momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion PALMA

8,1

Penzion PALMA

Ubytování (Penzion) Penzion PALMA. Penzion PALMA nabízí ubytování ve Frýdlantu nad Ostravicí. Vybavení pokojů zahrnuje kabelovou TV. Všechny mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion PALMA se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion PALMA má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion PALMA momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Merlin

8,1

Penzion Merlin

Ubytování (Penzion) Penzion Merlin. Penzion Merlin se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 7 km od lanovek Opálená 1 a Opálená 2. Nabízí terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Merlin se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Merlin má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Merlin momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Harcovna

8

Pension Harcovna

Ubytování (Penzion) Pension Harcovna. Pension Harcovna se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 37 km od poslkého města Visla a 50 km od města Szczyrk, a nabízí restauraci. Ubytování Pension Harcovna se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Harcovna má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Pension Harcovna momentálně evidujeme 71 recenzí.

Penzion Šance

7,4

Penzion Šance

Ubytování (Penzion) Penzion Šance. Penzion Šance se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí a nabízí gril. Poskytuje společný lounge, restauraci a terasu. Ubytování Penzion Šance se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šance má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Šance momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hotel Petr Bezruc

6,6

Hotel Petr Bezruc

Ubytování (Hotel) Hotel Petr Bezruc. Hotel Petr Bezruč se nachází na tichém místě v Beskydech, obklopen přírodou. Nabízí bohatý wellness program, krytý bazén a venkovní tenisový kurt. Ubytování Hotel Petr Bezruc se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vily Jedličí

Vily Jedličí

Ubytování (Vily) Vily Jedličí. Providing pool views, Vily Jedličí in Frýdlant nad Ostravicí provides accommodation, an outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a... Ubytování Vily Jedličí se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka V poli

Chaloupka V poli

Ubytování (Vila) Chaloupka V poli. Boasting a hot tub, Chaloupka V poli is located in Frýdlant nad Ostravicí. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Chaloupka V poli se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka u řeky

Chaloupka u řeky

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka u řeky. Set in Frýdlant nad Ostravicí in the Moravia-Silesia region, Chalupa u řeky features a terrace and garden views. The accommodation is 38 km from Wisła. Ubytování Chaloupka u řeky se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beskydy

Beskydy

Ubytování (Apartmán) Beskydy. Ubytování Beskydy se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 6 km od lyžařských vleků Opálená 1 a 2. Ubytování Beskydy se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

penzion BABÍ VRCH

penzion BABÍ VRCH

Ubytování (Penzion) penzion BABÍ VRCH. Tříhvězdičkový nekuřácký penzion BABÍ VRCH se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí v Moravskoslezkém kraji, jen 7 km od vleků Opálená 1 a Opálená 2. Ubytování penzion BABÍ VRCH se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion penzion BABÍ VRCH nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

HOTEL BESKYD

HOTEL BESKYD

Ubytování (Hotel) HOTEL BESKYD. HOTEL BESKYD se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, 7 km od lanovek Opálená 1 a Opálená 2. Ubytování HOTEL BESKYD se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel HOTEL BESKYD nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Jezevčí brloh

Jezevčí brloh

Ubytování (Apartmán) Jezevčí brloh. Featuring accommodation with a balcony, Jezevčí bloh is situated in Frýdlant nad Ostravicí. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Jezevčí brloh se nachází ve městě Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)