Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Karlova Studánka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlova Studánka

Ubytování U Rohelů

8,8

Ubytování U Rohelů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Rohelů. Ubytování U Rohelů se nachází v Karlově Studánce, 7 km od Pradědu, a má zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Ubytování U Rohelů se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Rohelů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytování U Rohelů momentálně evidujeme 198 recenzí.

Penzion u Vodopádu

8,7

Penzion u Vodopádu

Ubytování (Penzion) Penzion u Vodopádu. Penzion u Vodopádu se nachází v Karlově Studánce v Moravskoslezském kraji, 7 km od Pradědu. Ubytování Penzion u Vodopádu se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Vodopádu má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion u Vodopádu momentálně evidujeme 108 recenzí.

Hotel Džbán

8,2

Hotel Džbán

Ubytování (Hotel) Hotel Džbán. Hotel Džbán se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka a nabízí pokoje s koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Džbán se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Džbán má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Džbán momentálně evidujeme 527 recenzí.

Penzion Ski

8

Penzion Ski

Ubytování (Privát) Penzion Ski. Penzion Ski se nachází v Karlově Studánce, 7 km od Pradědu, a nabízí zahradu s grilem a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Ski se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ski má celkové hodnocení 8. Pro Privát Penzion Ski momentálně evidujeme 87 recenzí.