Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Karlova Studánka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlova Studánka

Hotel Ovcarna pod Pradedem

8,9

Hotel Ovcarna pod Pradedem

Ubytování (Hotel) Hotel Ovcarna pod Pradedem. Hotel Ovčárna pod Pradědem se nachází v Hrubém Jeseníku, v nadmořské výšce 1 300 metrů, pouhých 100 metrů od sjezdovek a 3 km od Pradědu, a nabízí lázeňské... Ubytování Hotel Ovcarna pod Pradedem se nachází ve městě Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Rohelů

8,8

Ubytování U Rohelů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Rohelů. Ubytování U Rohelů se nachází v Karlově Studánce, 7 km od Pradědu, a má zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Ubytování U Rohelů se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Rohelů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytování U Rohelů momentálně evidujeme 198 recenzí.

Hotel Džbán

8,7

Hotel Džbán

Ubytování (Hotel) Hotel Džbán. Hotel Džbán se nachází v Karlově Studánce v Moravskoslezském kraji, 6 km od Pradědu. Na místě je restaurace a dostupná je i pokojová služba. Ubytování Hotel Džbán se nachází ve městě Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Vodopádu

8,7

Penzion u Vodopádu

Ubytování (Penzion) Penzion u Vodopádu. Penzion u Vodopádu se nachází v Karlově Studánce v Moravskoslezském kraji, 7 km od Pradědu. Ubytování Penzion u Vodopádu se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Vodopádu má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion u Vodopádu momentálně evidujeme 108 recenzí.

Hotel Džbán

8,2

Hotel Džbán

Ubytování (Hotel) Hotel Džbán. Hotel Džbán se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka a nabízí pokoje s koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Džbán se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Džbán má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Džbán momentálně evidujeme 527 recenzí.

Penzion Ski

8

Penzion Ski

Ubytování (Privát) Penzion Ski. Penzion Ski se nachází v Karlově Studánce, 7 km od Pradědu, a nabízí zahradu s grilem a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Ski se nachází ve městě Karlova Studánka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ski má celkové hodnocení 8. Pro Privát Penzion Ski momentálně evidujeme 87 recenzí.

Sporthotel Kurzovní pod Pradědem

7,5

Sporthotel Kurzovní pod Pradědem

Ubytování (Hotel) Sporthotel Kurzovní pod Pradědem. Sporthotel Kurzovní se nachází 1335 m nad mořem na svahu nejvyšší hory Moravy Pradědu. Nabízí wellness a fitness centrum a internet zdarma. Ubytování Sporthotel Kurzovní pod Pradědem se nachází ve městě Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orbit

Orbit

Ubytování (Apartmán) Orbit. Orbit se nachází v Karlově, pouhých 600 metrů od vleku Pawlín Karlov K. Ubytování Orbit se nachází ve městě Karlova Studánka (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)