Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čeladná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čeladná

Mezi plutky

9,8

Mezi plutky

Ubytování (Hotel) Mezi plutky. Mezi plůtky se nachází v Čeladné a nabízí venkovní bazén, gril, zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Mezi plutky se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Mezi plutky má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Mezi plutky momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán 1006 Čeladná

9,7

Apartmán 1006 Čeladná

UbytováníApartmán 1006 Čeladná. Apartmán 1006 Čeladná se nachází v Čeladné, 35 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 39 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava. Ubytování Apartmán 1006 Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Beskydy

9,7

Apartmán Beskydy

UbytováníApartmán Beskydy. Apartmán Beskydy se nachází v Čeladné, 34 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 38 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava, a nabízí... Ubytování Apartmán Beskydy se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Tera

9,7

Apartmán Tera

UbytováníApartmán Tera. Apartmán Tera se nachází v Čeladné a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a balkonem. Ubytování Apartmán Tera se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování v soukromí s bazénem Tři Splavy

9,6

Ubytování v soukromí s bazénem Tři Splavy

UbytováníUbytování v soukromí s bazénem Tři Splavy. Ubytování v Čeladné v Moravskoslezském kraji a národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice je vzdálená 34 km. Ubytování Ubytování v soukromí s bazénem Tři Splavy se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartment Čeladná

9,6

Apartment Čeladná

Ubytování (Apartmán) Apartment Čeladná. Tento apartmán se nachází v Čeladné, 40 km od města Visla, a nabízí terasu s výhledem na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartment Čeladná má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Čeladná momentálně evidujeme 132 recenzí.

Ubytování u Přadků

9,5

Ubytování u Přadků

Ubytování (Privát) Ubytování u Přadků. Ubytování u Přadků v Čeladné nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování u Přadků se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování u Přadků má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Ubytování u Přadků momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata u Chrobáčků s terasou

9,5

Chata u Chrobáčků s terasou

UbytováníChata u Chrobáčků s terasou. Chata u Chrobáčků s terasou se nachází 39 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 35 km od Ostravar Arény. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Chata u Chrobáčků s terasou se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Teehouse Golf Apartment

9,5

Teehouse Golf Apartment

Ubytování (Apartmán) Teehouse Golf Apartment. Teehouse Golf Apartmán se nachází v Čeladné. Nabízí ubytování se soukromým bazénem a soukromým parkovištěm. Ubytování Teehouse Golf Apartment se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský hotel Lorkova vila

9,4

Horský hotel Lorkova vila

Ubytování (Hotel) Horský hotel Lorkova vila. Horský hotel Lorkova vila has a restaurant and a garden in Čeladná. This 4-star hotel offers a terrace. The accommodation provides a 24-hour front desk. Ubytování Horský hotel Lorkova vila se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování Čeladná

9,4

Ubytování Čeladná

Ubytování (Chata) Ubytování Čeladná. Samostatně stojící prázdninový dům Ubytování Čeladná se nachází v Čeladné v Moravskoslezském kraji, 40 km od Wisły a je možno si jej pronajmout celý. Ubytování Ubytování Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování Čeladná má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Ubytování Čeladná momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán na golfu

9,3

Apartmán na golfu

Ubytování (Apartmán) Apartmán na golfu. Apartmán na golfu se nachází v Čeladné v Moravskoslezském kraji, 33 km od Ostravy. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartmán na golfu se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Čeladná

9,3

Chata Čeladná

UbytováníChata Čeladná. Chata Čeladná se nachází v Čeladné a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chata Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horská Chata Čeladná

9,2

Horská Chata Čeladná

UbytováníHorská Chata Čeladná. Horská Chata Čeladná se nachází v Čeladné a nabízí zahradu, tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horská Chata Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán u Jelena

9,2

Apartmán u Jelena

UbytováníApartmán u Jelena. Ubytování se nachází v Čeladné, pouhých 34 km od národní kulturní památky. Ubytování Apartmán u Jelena se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa Maruška

9,2

Chalupa Maruška

Ubytování (Chata) Chalupa Maruška. Tento prázdninový dům se nachází v Čeladné a nabízí gril a dětské hřiště. Na místě je k dispozici terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Maruška se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chalupa Maruška má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalupa Maruška momentálně evidujeme 27 recenzí.

Miura Hotel

9,1

Miura Hotel

Ubytování (Hotel) Miura Hotel. Miura Hotel, otevřený v květnu 2011, se nachází 5 km od centra města Čeladná. Ubytování Miura Hotel se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Miura Hotel má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Miura Hotel momentálně evidujeme 263 recenzí.

Apartmán u golfu v Beskydech

9,1

Apartmán u golfu v Beskydech

Ubytování (Apartmán) Apartmán u golfu v Beskydech. Apartmán u golfu v Beskydech se nachází v Čeladné a nabízí soukromou terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u golfu v Beskydech se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmán u golfu v Beskydech má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán u golfu v Beskydech momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hotel Zámeček na Čeladné

9,1

Hotel Zámeček na Čeladné

Ubytování (Hotel) Hotel Zámeček na Čeladné. Tříhvězdičkový Hotel Zámeček na Čeladné se nachází v obci Čeladná a nabízí bezplatná jízdní kola. Ubytování Hotel Zámeček na Čeladné se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Zámeček na Čeladné má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Zámeček na Čeladné momentálně evidujeme 137 recenzí.

Apartmán Golf Čeladná

9

Apartmán Golf Čeladná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Golf Čeladná. Apartmány Tee House se nachází v Čeladné a nabízí bar a terasu. Výhled směřuje na hory. Ostrava je odsud 34 km. Ubytování Apartmán Golf Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Golf Apartments

9

Golf Apartments

Ubytování (Hotel) Golf Apartments. Golf Apartments se nachází v Čeladné a nabízí terasu, restauraci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Za příplatek hotel zajišťuje letištní transfery. Ubytování Golf Apartments se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Golf Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Golf Apartments momentálně evidujeme 94 recenzí.

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

8,7

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort. Horský hotel Čeladenka se nachází v obci Čeladná, 3 km od golfového rezortu. Ubytování Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort momentálně evidujeme 306 recenzí.

Hotel U Holubů

8,7

Hotel U Holubů

Ubytování (Hotel) Hotel U Holubů. Hotel U Holubů stojící na úpatí hory Smrk uprostřed Beskyd se nachází v budově ze 30. let 20. Ubytování Hotel U Holubů se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel U Holubů má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Holubů momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Prosper

8,2

Hotel Prosper

Ubytování (Hotel) Hotel Prosper. Hotel Prosper má fitness centrum, krytý bazén a wellness centrum s nabídkou hubnoucích programů. Tento beskydský hotel nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Prosper se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Prosper má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Prosper momentálně evidujeme 368 recenzí.

YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA

8,1

YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA

Ubytování (Hotel) YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA. Hotel Čeladná - BAZÉN A SAUNA ZDARMA se nachází v Čeladné a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

chata manka

chata manka

Ubytování (Apartmán) chata manka. Chata manka se nachází v Čeladné v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování chata manka se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány LIZARD

Apartmány LIZARD

Ubytování (Apartmány) Apartmány LIZARD. Apartmány LIZARD se nacházejí v Čeladné. Nabízejí ubytování s kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmány jsou vzdálené 39 km od Visly. Ubytování Apartmány LIZARD se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu

Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu

Ubytování (Apartmán) Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu. Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu is situated in Čeladná. The property is 43 km from Wisła and free private parking is offered. Ubytování Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apalucha 49

Apalucha 49

Ubytování (Penzion) Apalucha 49. Apalucha 49 se nachází v Čeladné a nabízí zázemí pro grilování, saunu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apalucha 49 se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Apalucha 49 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

YURA vila Čeladná

YURA vila Čeladná

UbytováníYURA vila Čeladná. Nachází se jen 34 km od národní kulturní památky YURA vila Čeladná se nachází v Čeladné a nabízí bar, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné půjčení... Ubytování YURA vila Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Babiččin Vejminek

Babiččin Vejminek

Ubytování (Vila) Babiččin Vejminek. Babiččin Vejminek se nachází v Čeladné a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště a do Těšína je to 44 km. Ubytování Babiččin Vejminek se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Na Rozcestí

Hotel Na Rozcestí

Ubytování (Hotel) Hotel Na Rozcestí. Set in Čeladná, Hotel Na Rozcestí features a restaurant and garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Na Rozcestí se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Golf House Čeladná

Golf House Čeladná

Ubytování (Apartmán) Golf House Čeladná. Golf House Čeladná is situated in Čeladná and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Golf House Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování v Beskydech

Ubytování v Beskydech

Ubytování (Apartmány) Ubytování v Beskydech. Ubytování v Beskydech se nachází v Čeladné, 32 km od Ostravy, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v Beskydech se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Dukla

Chata Dukla

Ubytování (Penzion) Chata Dukla. Chata Dukla se nachází v Čeladné a nabízí bar, zahradu a terasu. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s šatní skříní. Ubytování Chata Dukla se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Kanada na Čeladné

Kanada na Čeladné

Ubytování (Chata) Kanada na Čeladné. Kanada na Čeladné se nachází v Čeladné, 41 km od Visly. Chata nabízí bazén, terasu a výhled na hory i do zahrady. Ubytování Kanada na Čeladné se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Kanada na Čeladné nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinný apartmán Čeladná

Rodinný apartmán Čeladná

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán Čeladná. Rodinný Apartman Čeladná (6 osob) is located in Čeladná. This property offers access to free WiFi. Ubytování Rodinný apartmán Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Golfapartmány Čeladná

Golfapartmány Čeladná

Ubytování (Apartmány) Golfapartmány Čeladná. Located in Čeladná, 41 km from Wisła, Golfapartmány Čeladná features a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Golfapartmány Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob

Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob

Ubytování (Penzion) Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob. Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob, postavená v roce 2018, se nachází v Čeladné, 9 km od lyžařského areálu Opálená. Ubytování Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.