Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čeladná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čeladná

Apartmány Silvie

9,9

Apartmány Silvie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Silvie. Apartmány Silvie se nacházejí na klidném místě v obci Čeladná v Beskydech, 2 km od golfového hřiště, a hosté mají na místě k dispozici zahradu a Wi-Fi... Ubytování Apartmány Silvie se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Silvie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Silvie momentálně evidujeme 10 recenzí.

Mezi plutky

9,8

Mezi plutky

Ubytování (Hotel) Mezi plutky. Mezi plůtky se nachází v Čeladné a nabízí venkovní bazén, gril, zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Mezi plutky se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mezi plutky má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Mezi plutky momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartment Čeladná

9,6

Apartment Čeladná

Ubytování (Apartmán) Apartment Čeladná. Tento apartmán se nachází v Čeladné, 40 km od města Visla, a nabízí terasu s výhledem na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Čeladná má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Čeladná momentálně evidujeme 132 recenzí.

Ubytování u Přadků

9,5

Ubytování u Přadků

Ubytování (Privát) Ubytování u Přadků. Ubytování u Přadků v Čeladné nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování u Přadků se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Přadků má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Ubytování u Přadků momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytování Čeladná

9,4

Ubytování Čeladná

Ubytování (Chata) Ubytování Čeladná. Samostatně stojící prázdninový dům Ubytování Čeladná se nachází v Čeladné v Moravskoslezském kraji, 40 km od Wisły a je možno si jej pronajmout celý. Ubytování Ubytování Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Čeladná má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Ubytování Čeladná momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalupa Maruška

9,2

Chalupa Maruška

Ubytování (Chata) Chalupa Maruška. Tento prázdninový dům se nachází v Čeladné a nabízí gril a dětské hřiště. Na místě je k dispozici terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Maruška se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Maruška má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalupa Maruška momentálně evidujeme 27 recenzí.

Miura Hotel

9,1

Miura Hotel

Ubytování (Hotel) Miura Hotel. Miura Hotel, otevřený v květnu 2011, se nachází 5 km od centra města Čeladná. Ubytování Miura Hotel se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Miura Hotel má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Miura Hotel momentálně evidujeme 263 recenzí.

Apartmán u golfu v Beskydech

9,1

Apartmán u golfu v Beskydech

Ubytování (Apartmán) Apartmán u golfu v Beskydech. Apartmán u golfu v Beskydech se nachází v Čeladné a nabízí soukromou terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u golfu v Beskydech se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u golfu v Beskydech má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán u golfu v Beskydech momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hotel Zámeček na Čeladné

9,1

Hotel Zámeček na Čeladné

Ubytování (Hotel) Hotel Zámeček na Čeladné. Tříhvězdičkový Hotel Zámeček na Čeladné se nachází v obci Čeladná a nabízí bezplatná jízdní kola. Ubytování Hotel Zámeček na Čeladné se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámeček na Čeladné má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Zámeček na Čeladné momentálně evidujeme 137 recenzí.

Golf Apartments

9

Golf Apartments

Ubytování (Hotel) Golf Apartments. Golf Apartments se nachází v Čeladné a nabízí terasu, restauraci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Za příplatek hotel zajišťuje letištní transfery. Ubytování Golf Apartments se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golf Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Golf Apartments momentálně evidujeme 94 recenzí.

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

8,7

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort. Horský hotel Čeladenka se nachází v obci Čeladná, 3 km od golfového rezortu. Ubytování Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort momentálně evidujeme 306 recenzí.

Hotel U Holubů

8,7

Hotel U Holubů

Ubytování (Hotel) Hotel U Holubů. Hotel U Holubů stojící na úpatí hory Smrk uprostřed Beskyd se nachází v budově ze 30. let 20. Ubytování Hotel U Holubů se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Holubů má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Holubů momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Prosper

8,2

Hotel Prosper

Ubytování (Hotel) Hotel Prosper. Hotel Prosper má fitness centrum, krytý bazén a wellness centrum s nabídkou hubnoucích programů. Tento beskydský hotel nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Prosper se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Prosper má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Prosper momentálně evidujeme 368 recenzí.

Tee House Čeladná

Tee House Čeladná

Ubytování (Hotel) Tee House Čeladná. Set in Čeladná, Tee House Čeladná features a restaurant. A sauna is available for guests. Free WiFi and a 24-hour front desk are provided. Ubytování Tee House Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apalucha 49

Apalucha 49

Ubytování (Penzion) Apalucha 49. Apalucha 49 se nachází v Čeladné a nabízí zázemí pro grilování, saunu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apalucha 49 se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Apalucha 49 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Výhledy Stolová

Výhledy Stolová

Ubytování (Apartmán) Výhledy Stolová. Situated in Čeladná in the Moravia-Silesia region, Výhledy Stolová features a terrace. Ubytování Výhledy Stolová se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Babiččin Vejminek

Babiččin Vejminek

Ubytování (Vila) Babiččin Vejminek. Babiččin Vejminek se nachází v Čeladné a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště a do Těšína je to 44 km. Ubytování Babiččin Vejminek se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Na Rozcestí

Hotel Na Rozcestí

Ubytování (Hotel) Hotel Na Rozcestí. Set in Čeladná, Hotel Na Rozcestí features a restaurant and garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Na Rozcestí se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanada na Čeladné

Kanada na Čeladné

Ubytování (Chata) Kanada na Čeladné. Kanada na Čeladné se nachází v Čeladné, 41 km od Visly. Chata nabízí bazén, terasu a výhled na hory i do zahrady. Ubytování Kanada na Čeladné se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Kanada na Čeladné nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Resort CATTALEYA

Resort CATTALEYA

Ubytování (Rezort) Resort CATTALEYA. Rezort CATTALEYA se nachází v Čeladné a nabízí tenisový kurt, restauraci, zahradu, krytý bazén, saunu a slunnou terasu. Ubytování Resort CATTALEYA se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj).

Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob

Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob

Ubytování (Penzion) Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob. Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob, postavená v roce 2018, se nachází v Čeladné, 9 km od lyžařského areálu Opálená. Ubytování Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob se nachází ve městě Čeladná (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Vila Apalucha49 Čeladná - 12 osob nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Golfapartmány Čeladná

Golfapartmány Čeladná

Ubytování (Apartmány) Golfapartmány Čeladná. Located in Čeladná, 41 km from Wisła, Golfapartmány Čeladná features a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Golfapartmány Čeladná se nachází ve městě Čeladná (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)