Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostrava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostrava

Vintage apartment

9,7

Vintage apartment

Ubytování (Apartmán) Vintage apartment. Apartmán Vintage se nachází v Ostravě, asi 600 metrů od ulice Stodolní a 5 km od Národního kulturního památníku Dolní Vítkovice. Ubytování Vintage apartment se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Vintage apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vintage apartment momentálně evidujeme 62 recenzí.

Stylový Apartment Ostrava

9,7

Stylový Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Stylový Apartment Ostrava. Stylový Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 2,5 km od Stodolní ulice. Ubytování Stylový Apartment Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stylový Apartment Ostrava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stylový Apartment Ostrava momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartments Villa Whitehouse

9,7

Apartments Villa Whitehouse

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Whitehouse. Apartmány Villa Whitehouse jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Ostravě, 1,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartments Villa Whitehouse se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Villa Whitehouse má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments Villa Whitehouse momentálně evidujeme 93 recenzí.

Apartment Belvedere

9,6

Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmán) Apartment Belvedere. Apartmán Belvedere se nachází v Ostravě, 1,8 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a 2 km od Stodolní ulice. Ubytování Apartment Belvedere se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Belvedere má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Belvedere momentálně evidujeme 299 recenzí.

Apartmány City

9,6

Apartmány City

Ubytování (Apartmán) Apartmány City. Apartmány City se nachází v Ostravě a nabízí ubytování s kuchyní. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány City se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány City má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány City momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartments New Karolina Superior

9,6

Apartments New Karolina Superior

Ubytování (Apartmán) Apartments New Karolina Superior. Apartmán New Karolina Superior se nachází v Ostravě, necelý 1 km od ulice Stodolní, 4,4 km od Národního kulturního památníku Dolní Vítkovice a 1,7 km od... Ubytování Apartments New Karolina Superior se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments New Karolina Superior má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments New Karolina Superior momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ostrava Studio

9,6

Ostrava Studio

Ubytování (Apartmán) Ostrava Studio. Ostrava Studio se nachází v Ostravě, jen 1,3 km od Stodolní ulice a 5 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Ostrava Studio se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ostrava Studio má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ostrava Studio momentálně evidujeme 10 recenzí.

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

9,6

❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤

Ubytování (Apartmán) ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤. ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ se nachází v Ostravě, 2,9 km od Stodolní ulice a 7 km od národní kulturní památky Dolní oblast... Ubytování ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel Padre

9,5

Hotel Padre

Ubytování (Hotel) Hotel Padre. Nekuřácký hotel Padre se nachází v Ostravě, 300 metrů od Ostravar arény, 2,5 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 6 km od Stodolní... Ubytování Hotel Padre se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Padre má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Padre momentálně evidujeme 264 recenzí.

Trio Apartments

9,5

Trio Apartments

Ubytování (Apartmán) Trio Apartments. Trio Apartments se nachází v Ostravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Trio Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Trio Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Trio Apartments momentálně evidujeme 278 recenzí.

STING Boutique Apartments

9,5

STING Boutique Apartments

Ubytování (Apartmán) STING Boutique Apartments. STING Boutique Apartments se nachází v Ostravě a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování STING Boutique Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování STING Boutique Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán STING Boutique Apartments momentálně evidujeme 282 recenzí.

De Luxe Relax Vila

9,5

De Luxe Relax Vila

Ubytování (Vila) De Luxe Relax Vila. Party House poskytuje ubytování ve vile v Ostravě s bezplatným Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Vila zahrnuje 4 ložnice a 2 koupelny s vanou a... Ubytování De Luxe Relax Vila se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování De Luxe Relax Vila má celkové hodnocení 9,5. Pro Vila De Luxe Relax Vila momentálně evidujeme 7 recenzí.

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

9,5

Golden Apartments Rezidence Nová Karolina

Ubytování (Apartmán) Golden Apartments Rezidence Nová Karolina. Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází v Ostravě, necelý 1 km od Stodolní ulice. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Golden Apartments Rezidence Nová Karolina se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golden Apartments Rezidence Nová Karolina má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Golden Apartments Rezidence Nová Karolina momentálně evidujeme 76 recenzí.

Diamond Apartments

9,4

Diamond Apartments

Ubytování (Apartmán) Diamond Apartments. Diamond Apartments nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Ostravě, pouhých 1,4 km od Stodolní ulice a 2,5 km od národní kulturní památky... Ubytování Diamond Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Diamond Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Diamond Apartments momentálně evidujeme 37 recenzí.

Sunny Apartment Ostrava Center

9,4

Sunny Apartment Ostrava Center

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Ostrava Center. Tento apartmán se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 600 metrů od Komenského sadů, největšího parku v Ostravě, a 2,8 km od národní kulturní... Ubytování Sunny Apartment Ostrava Center se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sunny Apartment Ostrava Center má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Sunny Apartment Ostrava Center momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán u Arény Ostrava

9,4

Apartmán u Arény Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Arény Ostrava. Apartmán u Arény Ostrava se nachází v Ostravě, 3,7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartmán u Arény Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Arény Ostrava má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán u Arény Ostrava momentálně evidujeme 37 recenzí.

SILESIA Apartment

9,4

SILESIA Apartment

Ubytování (Apartmán) SILESIA Apartment. Apartmán SILESIA se nachází v Ostravě, 2 km od ulice Stodolní, 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 3,5 km ostravského hlavního... Ubytování SILESIA Apartment se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SILESIA Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán SILESIA Apartment momentálně evidujeme 96 recenzí.

Vila Na Landeku

9,4

Vila Na Landeku

Ubytování (Penzion) Vila Na Landeku. Vila Na Landeku se nachází v Ostravě, 5 km od ulice Stodolní a 10 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování v budově z roku... Ubytování Vila Na Landeku se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Na Landeku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Na Landeku momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartmán Moravská Ostrava

9,4

Apartmán Moravská Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Moravská Ostrava. Apartmán Moravská Ostrava se nachází 500 metrů od Stodolní ulice v Ostravě a 2,4 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a může se pochlubit... Ubytování Apartmán Moravská Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Moravská Ostrava má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Moravská Ostrava momentálně evidujeme 130 recenzí.

Golden Apartments

9,4

Golden Apartments

Ubytování (Apartmán) Golden Apartments. Apartmán Golden se nachází v Ostravě, 1,9 km od Stodolní ulice, 6 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 3,3 km od ostravského hlavního... Ubytování Golden Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golden Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Golden Apartments momentálně evidujeme 150 recenzí.

Apartment Ostrava

9,3

Apartment Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartment Ostrava. Apartmán Ostrava se nachází v Ostravě, 14 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice a 15 km od Stodolní ulice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Ostrava má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Ostrava momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Poruba

9,3

Penzion Poruba

Ubytování (Penzion) Penzion Poruba. Penzion Poruba se nachází v Ostravě, 10 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice a od ulice Stodolní, a nabízí neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion Poruba se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Poruba má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Poruba momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Svatava

9,3

Penzion Svatava

Ubytování (Penzion) Penzion Svatava. Penzion Svatava se nachází ve Vratimově, 11 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 12 km od Stodolní ulice. Ubytování Penzion Svatava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Svatava má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Svatava momentálně evidujeme 149 recenzí.

Školící středisko ABENA s ubytováním

9,3

Školící středisko ABENA s ubytováním

Ubytování (Privát) Školící středisko ABENA s ubytováním. Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází v Ostravě, 8 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Ubytování Školící středisko ABENA s ubytováním se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Školící středisko ABENA s ubytováním má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Školící středisko ABENA s ubytováním momentálně evidujeme 67 recenzí.

Superior Apartment Zámecká

9,3

Superior Apartment Zámecká

Ubytování (Apartmán) Superior Apartment Zámecká. Apartmán Superior Zámecká se nachází v Ostravě, 600 metrů od Stodolní ulice, 2,1 km od hlavního autobusového nádraží a 5 km od národní kulturní památky... Ubytování Superior Apartment Zámecká se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Superior Apartment Zámecká má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Superior Apartment Zámecká momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Aida Ostrava

9,3

Penzion Aida Ostrava

Ubytování (Penzion) Penzion Aida Ostrava. Penzion Aida se nachází v ostravské části Poruba, 100 metrů od klidného parku a 8 km od centra města. Ubytování Penzion Aida Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aida Ostrava má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Aida Ostrava momentálně evidujeme 61 recenzí.

Vila u Arény

9,3

Vila u Arény

Ubytování (Vila) Vila u Arény. Vila u Arény se nachází 4 km od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice v Ostravě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Vila u Arény se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila u Arény má celkové hodnocení 9,3. Pro Vila Vila u Arény momentálně evidujeme 74 recenzí.

Luxury Apartments Ostrava

9,3

Luxury Apartments Ostrava

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments Ostrava. Luxury Apartments Ostrava se nachází v Ostravě, 1 km od Stodolní ulice a 2,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí ubytování s... Ubytování Luxury Apartments Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Apartments Ostrava má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxury Apartments Ostrava momentálně evidujeme 284 recenzí.

Cozy Room near Ostrava Center

9,2

Cozy Room near Ostrava Center

Ubytování (Privát) Cozy Room near Ostrava Center. Cozy Room near Ostrava Center se nachází ve venkovském prostředí s množstvím cyklistických stezek na okraji Ostravy, 4,4 km od ulice Stodolní. Ubytování Cozy Room near Ostrava Center se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cozy Room near Ostrava Center má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Cozy Room near Ostrava Center momentálně evidujeme 7 recenzí.

Deluxe Apartment Hornopolní

9,2

Deluxe Apartment Hornopolní

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Hornopolní. Apartmán Deluxe Hornopolní se nachází v Ostravě v Moravskoslezském kraji a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Deluxe Apartment Hornopolní se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Deluxe Apartment Hornopolní má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Deluxe Apartment Hornopolní momentálně evidujeme 28 recenzí.

Golden Apartments

9,2

Golden Apartments

Ubytování (Apartmán) Golden Apartments. Golden Apartments se nachází v Ostravě, 2,3 km od Stodolní ulice a 7 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování má terasu. Ubytování Golden Apartments se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golden Apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Golden Apartments momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartments Ostrava Vítkovice

9,2

Apartments Ostrava Vítkovice

Ubytování (Apartmán) Apartments Ostrava Vítkovice. Apartmány Ostrava Vítkovice jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované ve vile z roku 1878, která patří ke kulturnímu dědictví. Ubytování Apartments Ostrava Vítkovice se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Ostrava Vítkovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartments Ostrava Vítkovice momentálně evidujeme 503 recenzí.

Penzion u Šípků

9,2

Penzion u Šípků

Ubytování (Penzion) Penzion u Šípků. Penzion u Šípků se nachází v Ostravě. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Cesta autem do ČEZ Areny trvá 11 minut. Ubytování Penzion u Šípků se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Šípků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u Šípků momentálně evidujeme 278 recenzí.

Penzio Ostrava

9,2

Penzio Ostrava

Ubytování (Apartmán) Penzio Ostrava. Penzion Ostrava Koblov se nachází v Ostravě, 3 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Penzio Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzio Ostrava má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzio Ostrava momentálně evidujeme 161 recenzí.

Duplex 3+kk

9,2

Duplex 3+kk

Ubytování (Apartmán) Duplex 3+kk. Duplex 3+kk se nachází v Ostravě, 2,2 km od ulice Stodolní, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.. Ubytování Duplex 3+kk se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Duplex 3+kk má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Duplex 3+kk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Designer Loft at Stodolní street

9,2

Designer Loft at Stodolní street

Ubytování (Apartmán) Designer Loft at Stodolní street. Designer Loft at Stodolní street se nachází v Ostravě, jen pár kroků od Stodolní ulice a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Designer Loft at Stodolní street se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Designer Loft at Stodolní street má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Designer Loft at Stodolní street momentálně evidujeme 82 recenzí.

Penzion Stare nadrazi

9,2

Penzion Stare nadrazi

Ubytování (Penzion) Penzion Stare nadrazi. Penzion Staré nádraží se nachází v Ostravě, 7 km od ulice Stodolní. Nabízí zahradu, terasu, bar a Wi-Fi zdarma. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Penzion Stare nadrazi se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stare nadrazi má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Stare nadrazi momentálně evidujeme 30 recenzí.

Zamek Zabreh

9,1

Zamek Zabreh

Ubytování (Hotel) Zamek Zabreh. Zámek Zábřeh obývá renesanční zámek ze začátku 16. století a nabízí historické pokoje s dřevěnými trámovými stropy a podlahovým vytápěním. Ubytování Zamek Zabreh se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zamek Zabreh má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Zamek Zabreh momentálně evidujeme 556 recenzí.

Apartmánový dům Landek

9,1

Apartmánový dům Landek

Ubytování (Aparthotel) Apartmánový dům Landek. Aparthotel Landek se nachází 7 km na sever od centra Ostravy a 300 metrů od autobusové zastávky U Nemocnice. Ubytování Apartmánový dům Landek se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dům Landek má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Apartmánový dům Landek momentálně evidujeme 412 recenzí.

Apartmán Stodolní

9,1

Apartmán Stodolní

Ubytování (Apartmán) Apartmán Stodolní. Apartmán Stodolní se nachází v Ostravě, 100 metrů od ulice Stodolní a 4,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartmán Stodolní se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Stodolní má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Stodolní momentálně evidujeme 16 recenzí.

VITOM Apartments Ostrava

9,1

VITOM Apartments Ostrava

Ubytování (Apartmán) VITOM Apartments Ostrava. Apartmány VITOM Ostrava se nacházejí v Ostravě, 500 metrů od Stodolní ulice. Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice leží od domu 1,5 km. Ubytování VITOM Apartments Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VITOM Apartments Ostrava má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán VITOM Apartments Ostrava momentálně evidujeme 256 recenzí.

Rodinný Penzion Karin

9,1

Rodinný Penzion Karin

Ubytování (Penzion – hostinec) Rodinný Penzion Karin. Rodinný Penzion Karin se nachází v Ostravě a nabízí Wi-Fi zdarma, vířivku a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rodinný Penzion Karin se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinný Penzion Karin má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Rodinný Penzion Karin momentálně evidujeme 145 recenzí.

Mercure Ostrava Center

9

Mercure Ostrava Center

Ubytování (Hotel) Mercure Ostrava Center. Hotel Mecure Center se nachází přímo v centru Ostravy. Ubytování Mercure Ostrava Center se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mercure Ostrava Center má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Mercure Ostrava Center momentálně evidujeme 575 recenzí.

Retro hotel Garage

9

Retro hotel Garage

Ubytování (Hotel) Retro hotel Garage. Retro hotel Garage se nachází v Ostravě, 11 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 11 km od Stodolní ulice. Ubytování Retro hotel Garage se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro hotel Garage má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Retro hotel Garage momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmany Ostrava

8,9

Apartmany Ostrava

Ubytování (Apartmán) Apartmany Ostrava. Apartmany Ostrava se nachází v centru města a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, ranní snídani a na vyžádání masáže. Ubytování Apartmany Ostrava se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Ostrava má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmany Ostrava momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Lhotka

8,9

Penzion Lhotka

Ubytování (Penzion) Penzion Lhotka. Penzion Lhotka se nachází na okraji Ostravy, 12 km od lyžařského areálu Skalka. Ubytování Penzion Lhotka se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lhotka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Lhotka momentálně evidujeme 136 recenzí.

Apartmány Rezidence Nová Karolina

8,9

Apartmány Rezidence Nová Karolina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rezidence Nová Karolina. Apartmány Rezidence Nová Karolina se nachází v Ostravě, necelý 1 km od Stodolní ulice a 4,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Ubytování Apartmány Rezidence Nová Karolina se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rezidence Nová Karolina má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Rezidence Nová Karolina momentálně evidujeme 592 recenzí.

Jan Maria

8,9

Jan Maria

Ubytování (Hotel) Jan Maria. Hotel Jan Maria byl postaven na místě bývalého důlního areálu a nachází se v klidné lokalitě nedaleko centra města a nákupního centra Nová Karolina. Ubytování Jan Maria se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jan Maria má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Jan Maria momentálně evidujeme 394 recenzí.

Hotel city.city

8,9

Hotel city.city

Ubytování (Hotel) Hotel city.city. Designový hotel city.city se nachází v Ostravě, 2,5 km od centra města, a nabízí loftovou restauraci, neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Hotel city. Ubytování Hotel city.city se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel city.city má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel city.city momentálně evidujeme 479 recenzí.

Spot Nádražní 73b

8,9

Spot Nádražní 73b

Ubytování (Apartmán) Spot Nádražní 73b. Spot Nádražní 73b je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Ostravě, 1 km od Stodolní ulice a 2,4 km od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Spot Nádražní 73b se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spot Nádražní 73b má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Spot Nádražní 73b momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Garni VŠB

8,9

Hotel Garni VŠB

Ubytování (Hotel) Hotel Garni VŠB. Hotel Garni VŠB je součástí ostravského vysokoškolského areálu, nachází se 6 km od centra města a do 9 km od ČEZ Arény, a nabízí nepřetržitě otevřenou... Ubytování Hotel Garni VŠB se nachází ve městě Ostrava (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Garni VŠB má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Garni VŠB momentálně evidujeme 186 recenzí.