Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malá Morávka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malá Morávka

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce, 200 metrů od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chalupa Bezvětří

10

Chalupa Bezvětří

UbytováníChalupa Bezvětří. Chalupa Bezvětří se nachází v Malé Morávce, 16 km od Pradědu. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Chalupa Bezvětří se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartment Baťův Domek

9,8

Apartment Baťův Domek

Ubytování (Apartmán) Apartment Baťův Domek. Apartmán Baťův domek se nachází v Malé Morávce, pouhých 3,1 km od Dětského vleku a vleku Myšák, 3,8 km od lanové dráhy Kopřivná a 3,6 km od vleku na... Ubytování Apartment Baťův Domek se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartment Baťův Domek má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Baťův Domek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chalupa U Potoka

9,7

Chalupa U Potoka

UbytováníChalupa U Potoka. Chalupa U Potoka se nachází v Malé Morávce, 16 km od Pradědu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, dětský klub a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa za Křížkem

9,7

Chalupa za Křížkem

Ubytování (Chata) Chalupa za Křížkem. Chalupa Za Křížkem se nachází v obci Malá Morávka, necelý 1 km od lanovky Kopřivná, 2,7 km od Dětského vleku, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s... Ubytování Chalupa za Křížkem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chalupa za Křížkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chalupa za Křížkem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chata Slunce

9,7

Chata Slunce

UbytováníChata Slunce. Chata Slunce se nachází v Malé Morávce, 19 km od Pradědu a 47 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí gril a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Chata Slunce se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata pod Třešní

9,7

Chata pod Třešní

UbytováníChata pod Třešní. Chata pod Třešní se nachází 13 km od Pradědu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chata pod Třešní se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování U potůčku

9,7

Ubytování U potůčku

UbytováníUbytování U potůčku. Ubytování U potůčku se nachází v Malé Morávce, 49 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Ubytování U potůčku se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Vila Vivenot

9,7

Vila Vivenot

Ubytování (Vila) Vila Vivenot. Vila Vivenot se nachází v obci Malá Morávka, nedaleko Myšáku a Dětského vleku. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Vila Vivenot se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Vila Vivenot má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Vivenot momentálně evidujeme 279 recenzí.

Penzion Marie

9,6

Penzion Marie

Ubytování (Apartmán) Penzion Marie. Rodinný Penzion Marie se nachází v obci Malá Morávka v Jeseníkách. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Marie se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Marie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Marie momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmány a chata MONTANUS

9,6

Apartmány a chata MONTANUS

UbytováníApartmány a chata MONTANUS. Apartmány a chata MONTANUS se nachází v Malé Morávce v Moravskoslezském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Apartmány a chata MONTANUS se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pension Pohoda

9,5

Pension Pohoda

UbytováníPension Pohoda. Pension Pohoda se nachází v Malé Morávce, 15 km od Pradědu a 44 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Pension Pohoda se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Resort Na Horské

9,4

Resort Na Horské

Ubytování (Apartmány) Resort Na Horské. Resort Na Horské se nachází v Malé Morávce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Na Horské se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartment Orbit Karlov P.P.

9,4

Apartment Orbit Karlov P.P.

Ubytování (Apartmán) Apartment Orbit Karlov P.P.. Apartmán Orbit Karlov PP leží v Malé Morávce, pouhých 800 metrů od lanovky Pawlín Karlov I a necelý 1 km od lanovky Pawlín Karlov H. Ubytování Apartment Orbit Karlov P.P. se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartment Orbit Karlov P.P. má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Orbit Karlov P.P. momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel pod Kapličkou

9,4

Hotel pod Kapličkou

Ubytování (Hotel) Hotel pod Kapličkou. Tříhvězdičkový Hotel Pod Kapličkou se nachází v obci Malá Morávka, 1,7 km od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel pod Kapličkou se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel pod Kapličkou má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel pod Kapličkou momentálně evidujeme 62 recenzí.

Chata U Vlastíka

9,4

Chata U Vlastíka

Ubytování (Privát) Chata U Vlastíka. Chata U Vlastíka v Malé Morávce nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, v celém objektu zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Chata U Vlastíka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata U Vlastíka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Chata U Vlastíka momentálně evidujeme 108 recenzí.

Ubytovani F

9,3

Ubytovani F

Ubytování (Penzion) Ubytovani F. Ubytování F se nachází v Malé Morávce, 800 metrů od lanové dráhy Kopřivná, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Ubytovani F se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytovani F má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovani F momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chata Sedmikraska

9,2

Chata Sedmikraska

Ubytování (Chata) Chata Sedmikraska. Chata Sedmikráska se nachází v Malé Morávce, v blízkosti lanové dráhy Kopřivná a Dětského vleku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a hosté si mohou vychutnat... Ubytování Chata Sedmikraska se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Sedmikraska má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Sedmikraska momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion Mája

9,2

Penzion Mája

Ubytování (Penzion) Penzion Mája. Penzion Mája se nachází v obci Malá Morávka, 800 metrů od lanové dráhy Kopřivná, 4,1 km od Dětského vleku, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, sdílený... Ubytování Penzion Mája se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Mája má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mája momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Lukáš

9,2

Penzion Lukáš

UbytováníPenzion Lukáš. Penzion Lukáš se nachází v Malé Morávce, 17 km od Pradědu a 42 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Penzion Lukáš se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Wellness hotel Sauna

9,1

Wellness hotel Sauna

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Sauna. Wellness hotel Sauna se nachází v Malé Morávce, je obklopen horami a loukami, a nabízí restauraci podávající českou a mezinárodní kuchyni. Ubytování Wellness hotel Sauna se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Wellness hotel Sauna má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Wellness hotel Sauna momentálně evidujeme 456 recenzí.

U Toma

9,1

U Toma

UbytováníU Toma. U Toma se nachází asi 18 km od Pradědu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování U Toma se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Myšák

9

Chata Myšák

Ubytování (Penzion) Chata Myšák. Chata Myšák se nachází v Malé Morávce a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Chata Myšák se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Karlov pod Pradědem. Karlov

9

Chata Karlov pod Pradědem. Karlov

UbytováníChata Karlov pod Pradědem. Karlov. Chata Karlov pod Pradědem se může pochlubit zahradou a terasou. Ubytování Chata Karlov pod Pradědem. Karlov se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský Hotel Kopřivná

8,9

Horský Hotel Kopřivná

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Kopřivná. Horský hotel Kopřivná nabízí vlastní lyžařský areál a venkovní bazén. Stojí na odloučeném svahu, 1 km od Malé Morávky. Ubytování Horský Hotel Kopřivná se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horský Hotel Kopřivná má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Horský Hotel Kopřivná momentálně evidujeme 123 recenzí.

Orbit Karlov pod Pradědem

8,9

Orbit Karlov pod Pradědem

Ubytování (Privát) Orbit Karlov pod Pradědem. Orbit Karlov pod Pradědem se nachází v obci Malá Morávka, pouhých 800 metrů od vleku Pawlín Karlov I, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Orbit Karlov pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Orbit Karlov pod Pradědem má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Orbit Karlov pod Pradědem momentálně evidujeme 44 recenzí.

Chata Resort Na Horské

8,7

Chata Resort Na Horské

UbytováníChata Resort Na Horské. Chata Resort Na Horské se nachází 17 km od Pradědu a nabízí sdílený lounge, restauraci a sdílenou kuchyň. Ubytování Chata Resort Na Horské se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování u Nováků

8,6

Ubytování u Nováků

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Nováků. Ubytování U Nováků se nachází v obci Malá Morávka, 3,8 km od vleku Myšák. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem. Ubytování Ubytování u Nováků se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování u Nováků má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Ubytování u Nováků momentálně evidujeme 47 recenzí.

Kazmarka

8,6

Kazmarka

Ubytování (Chata) Kazmarka. Kazmarka se nachází v obci Malá Morávka, kousek od Myšáku, dětského vleku a vleku Praděd. Nabízí Wi-Fi zdarma a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Kazmarka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Kazmarka má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Kazmarka momentálně evidujeme 116 recenzí.

Horské apartmány Jeseníky

8,6

Horské apartmány Jeseníky

Ubytování (Apartmán) Horské apartmány Jeseníky. Horské apartmány Jeseníky se nacházejí přímo u lyžařských vleků v Malé Morávce a nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Horské apartmány Jeseníky se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horské apartmány Jeseníky má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Horské apartmány Jeseníky momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán Orbit

8,5

Apartmán Orbit

UbytováníApartmán Orbit. Apartmán Orbit se nachází v Malé Morávce, 47 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán Orbit se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský hotel Brans

8,5

Horský hotel Brans

UbytováníHorský hotel Brans. Horský hotel Brans se nachází v Malé Morávce, 13 km od Pradědu. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Horský hotel Brans se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Agroturistika Malá Morávka

8,5

Agroturistika Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Agroturistika Malá Morávka. Agroturistika Malá Morávka se nachází v Malé Morávce. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Agroturistika Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Agroturistika Malá Morávka má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Agroturistika Malá Morávka momentálně evidujeme 106 recenzí.

Apartmány Orbit Karlov

8,4

Apartmány Orbit Karlov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Orbit Karlov. Apartmány Orbit Karlov se nacházejí 800 metrů od lyžařského vleku Pawlín Karlov I, necelý 1 km od lyžařského vleku Pawlín Karlov H, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartmány Orbit Karlov se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Orbit Karlov má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány Orbit Karlov momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Kamzík ***

8,3

Hotel Kamzík ***

UbytováníHotel Kamzík ***. Hotel Kamzík *** se nachází v Malé Morávce a nabízí fitness centrum, zahradu, sdílený lounge a terasu. Tento 3hvězdičkový hotel má bar. Ubytování Hotel Kamzík *** se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Zátiší

8,1

Chata Zátiší

Ubytování (Penzion) Chata Zátiší. Chata Zátiší se nachází v obci Malá Morávka, asi 80 metrů od Olomoučáku, 1,2 km od lanovky Pawlín Karlov Lift I i od lyžařského vleku Pawlín Karlov H. Ubytování Chata Zátiší se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Zátiší má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Chata Zátiší momentálně evidujeme 140 recenzí.

Na Chaloupce

8

Na Chaloupce

Ubytování (Apartmán) Na Chaloupce. Na Chaloupce se nachází v Malé Morávce v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. 49 km od Olomouce. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Chaloupce se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Kamzik

7,8

Hotel Kamzik

Ubytování (Hotel) Hotel Kamzik. Hotel Kamzík v Malé Morávce se může pochlubit krytým bazénem a posilovnou. Ubytování Hotel Kamzik se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Kamzik má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Kamzik momentálně evidujeme 228 recenzí.

Apartment Malá Morávka

7,5

Apartment Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Apartment Malá Morávka. Apartmán Malá Morávka se nachází v Malé Morávce, 2,6 km od dětského vleku, 2,8 km od lyžařského vleku Myšák a 3,2 km od lyžařského vleku Praděd i lanové... Ubytování Apartment Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horská Chata Sabinka

7,2

Horská Chata Sabinka

UbytováníHorská Chata Sabinka. Horská Chata Sabinka se nachází v Malé Morávce, 3,8 km od Pradědu, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Horská Chata Sabinka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Pod Kloboukem

6,9

Chata Pod Kloboukem

Ubytování (Penzion) Chata Pod Kloboukem. Chata Pod Kloboukem se nachází v Malé Morávce, 600 metrů od vleků Praděd a Pawlín Karlov G a kousek od vleků Pawlín Karlov H, I a Katrák. Ubytování Chata Pod Kloboukem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Pod Kloboukem má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Chata Pod Kloboukem momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Na Rychtě

6,8

Penzion Na Rychtě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rychtě. Penzion Na Rychtě se nachází v Malé Morávce. Nabízí bar, zahradu a terasu. Část ubytování má balkon s výhledem na město. Pokoje v penzionu mají šatní... Ubytování Penzion Na Rychtě se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka

5,7

Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka. Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka se nachází v Karlově, 500 metrů od lanovky Pawlín Karlov L, 700 metrů od lanovky Pawlín Karlov J a... Ubytování Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán pod Pradědem Karlov

Apartmán pod Pradědem Karlov

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Pradědem Karlov. Apartmán pod Pradědem Karlov is set in Malá Morávka. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartmán pod Pradědem Karlov se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský Hotel Neptun

Horský Hotel Neptun

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Neptun. Horský Hotel Neptun features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a garden and fitness centre in Malá Morávka. Ubytování Horský Hotel Neptun se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Praděd

Apartmány Praděd

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Praděd. Apartmány Praděd se nacházejí v Malé Morávce, jen pár kroků od dětského vleku. Nabízejí Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. K dispozici je rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Praděd se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Aparthotel Apartmány Praděd nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Václavka pod Pradědem

Václavka pod Pradědem

Ubytování (Chata) Václavka pod Pradědem. Václavka pod Pradědem is situated in Malá Morávka and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Václavka pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).