Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kopřivnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kopřivnice

Vintage apartments

9,7

Vintage apartments

Ubytování (Apartmán) Vintage apartments. Apartmány Vintage s výhledem do zahrady se nachází v Kopřivnici a nabízí ubytování s kuchyní. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Vintage apartments se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vintage apartments má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vintage apartments momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Vila Machů

9,2

Penzion Vila Machů

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Machů. Penzion Vila Machů se nachází v Kopřivnici a nabízí terasu, bar, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Vila Machů se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vila Machů má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Vila Machů momentálně evidujeme 163 recenzí.

Hotel Olympia

8,9

Hotel Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia. Hotel Olympia se nachází v centru Kopřivnice a nabízí komfortní pokoje a širokou škálu služeb pro turisty i hosty na služební cestě. Ubytování Hotel Olympia se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Olympia má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Olympia momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel LAGUNA

8,8

Hotel LAGUNA

Ubytování (Hotel) Hotel LAGUNA. Hotel LAGUNA se nachází v Kopřivnici. Nabízí restauraci, bar a prostor pro zavazadla. Ubytování Hotel LAGUNA se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel LAGUNA má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel LAGUNA momentálně evidujeme 170 recenzí.

Penzion pod Bílou Horou

8,4

Penzion pod Bílou Horou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Bílou Horou. Penzion pod Bílou Horou stojí v Kopřivnici a otevírá výhled na hřebeny Beskyd. Ubytování Penzion pod Bílou Horou se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Bílou Horou má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion pod Bílou Horou momentálně evidujeme 97 recenzí.

Interhotel Tatra

8,2

Interhotel Tatra

Ubytování (Hotel) Interhotel Tatra. Interhotel Tatra se nachází v centru Kopřivnice, jen pár kroků od Technického muzea Tatra. Ubytování Interhotel Tatra se nachází ve městě Kopřivnice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Interhotel Tatra má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Interhotel Tatra momentálně evidujeme 355 recenzí.

Kopřivnice

Kopřivnice

Ubytování (Apartmán) Kopřivnice. Kopřivnice nabízí ubytování v apartmánu a bar. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Do Těšína je to 45 km. Ubytování Kopřivnice se nachází ve městě Kopřivnice (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmá Tranovka

Apartmá Tranovka

Ubytování (Apartmán) Apartmá Tranovka. Apartmá Tranovka se nachází v Kopřivnici, 48 km od města Cieszyn. Ubytování Apartmá Tranovka se nachází ve městě Kopřivnice (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)