Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nový Jičín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nový Jičín

Chata Svinec

9,7

Chata Svinec

Ubytování (Penzion – hostinec) Chata Svinec. Chata Svinec se nachází v Novém Jičíně a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Chata Svinec se nachází ve městě Nový Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Luxury apartment in beautiful small town

9,4

Luxury apartment in beautiful small town

UbytováníLuxury apartment in beautiful small town. Luxury apartment in beautiful small town se nachází v Novém Jičíně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Luxury apartment in beautiful small town se nachází ve městě Nový Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Graphic Hotel

9,2

Graphic Hotel

Ubytování (Hotel) Graphic Hotel. Graphic Hotel v centru Nového Jičína nabízí restauraci a la carte, bar a tenisový kurt. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Graphic Hotel se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Graphic Hotel má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Graphic Hotel momentálně evidujeme 213 recenzí.

Apartmany Abacie

9,2

Apartmany Abacie

Ubytování (Apartmán) Apartmany Abacie. Apartmány Abácie se nachází v Novém Jičíně a nabízí zahradu, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Apartmany Abacie se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmany Abacie má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmany Abacie momentálně evidujeme 68 recenzí.

Zámeček Pod Hradem

9,2

Zámeček Pod Hradem

Ubytování (Hotel) Zámeček Pod Hradem. Hotel Zámeček Pod Hradem se nachází v klidné části Starého Jičína. Nabízí klimatizované pokoje i apartmá a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zámeček Pod Hradem se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Zámeček Pod Hradem má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Zámeček Pod Hradem momentálně evidujeme 180 recenzí.

Penzion Bocheta

9,2

Penzion Bocheta

Ubytování (Penzion) Penzion Bocheta. Penzion Bocheta se nachází na klidném místě na okraji Nového Jičína. Nabízí pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Bocheta se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Bocheta má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Bocheta momentálně evidujeme 93 recenzí.

Srub u Medvěda

9,2

Srub u Medvěda

Ubytování (Hotel) Srub u Medvěda. Srub u Medvěda je hotel situovaný v Novém Jičíně. Nabízí terasu, dětské hřiště a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Srub u Medvěda se nachází ve městě Nový Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Wellness Hotel ABÁCIE

8,9

Wellness Hotel ABÁCIE

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel ABÁCIE. Tento designový hotel 1 km od centra Nového Jičína nabízí lázně, fitness centrum a squashové kurty. Ubytování Wellness Hotel ABÁCIE se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Wellness Hotel ABÁCIE má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Wellness Hotel ABÁCIE momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion Lamberk

8,9

Penzion Lamberk

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Lamberk. Penzion Lamberk se nachází v Novém Jičíně a nabízí bezplatné půjčené jízdních kol, zahradu a terasu. Ubytování Penzion Lamberk se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Lamberk má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion – hostinec Penzion Lamberk momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion U Zvonu

8,8

Penzion U Zvonu

Ubytování (Penzion) Penzion U Zvonu. Rodinný penzion U Zvonu se nachází na klidném místě, na pěší zóně v Novém Jičíně. Nabízí restauraci s letní terasou, kde se podává česká kuchyně. Ubytování Penzion U Zvonu se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion U Zvonu má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Zvonu momentálně evidujeme 59 recenzí.

Penzion U Holubů Nový Jičín

8,8

Penzion U Holubů Nový Jičín

Ubytování (Penzion) Penzion U Holubů Nový Jičín. Rodinný penzion a kavárna U Holubů se nachází v historickém centru Nového Jičína. Nabízí studia s možností vlastního stravování a TV. Ubytování Penzion U Holubů Nový Jičín se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion U Holubů Nový Jičín má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Holubů Nový Jičín momentálně evidujeme 88 recenzí.

Nový Jičín - byt v rodinném domě

8,8

Nový Jičín - byt v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Nový Jičín - byt v rodinném domě. Nový Jičín - byt v rodinném domě se nachází v Novém Jičíně, 33 km od Frýdku-Místku. Hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nový Jičín - byt v rodinném domě se nachází ve městě Nový Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion-Hotel Starojícká Pizza

8,6

Penzion-Hotel Starojícká Pizza

Ubytování (Penzion) Penzion-Hotel Starojícká Pizza. Penzion-Hotel Starojícká Pizza se nachází na okraji Nového Jičína a nabízí bohatě zdobený interiér a vířivku. Poskytuje Wi-Fi a parkoviště, obojí zdarma. Ubytování Penzion-Hotel Starojícká Pizza se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion-Hotel Starojícká Pizza má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion-Hotel Starojícká Pizza momentálně evidujeme 36 recenzí.

Hotel Praha

8,5

Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Praha. Hotel Praha se nachází v historickém centru města, 5 minut pěšky od kostela Nejsvětější Trojice. Nabízí restauraci Wiener Kaffe a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Praha se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Praha má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Praha momentálně evidujeme 312 recenzí.

Chata Svinec

8,4

Chata Svinec

Ubytování (Penzion) Chata Svinec. Chata Svinec se nachází v Novém Jičíně a nabízí zahradu, restauraci, terasu a sdílený obývací prostor. Až před vchod lze dojet na lyžích. Ubytování Chata Svinec se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Svinec má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Chata Svinec momentálně evidujeme 67 recenzí.

Boutique REZIDENCE BAAR

7,9

Boutique REZIDENCE BAAR

Ubytování (Aparthotel) Boutique REZIDENCE BAAR. REZIDENCE BAAR s barem se nachází v Novém Jičíně. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a obývací pokoj s kabelovou TV s... Ubytování Boutique REZIDENCE BAAR se nachází ve městě Nový Jičín (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Na Skalkách

7,6

Hotel Na Skalkách

Ubytování (Prázdninový areál) Hotel Na Skalkách. Hotel Na Skalkách se nachází v CHKO Beskydy, 15 minut chůze od Nového Jičína. Nabízí tradiční českou restauraci a chalupy s terasou. Ubytování Hotel Na Skalkách se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Na Skalkách má celkové hodnocení 7,6. Pro Prázdninový areál Hotel Na Skalkách momentálně evidujeme 56 recenzí.

Penzion a kavárna U Dubu

Penzion a kavárna U Dubu

Ubytování (Penzion) Penzion a kavárna U Dubu. Penzion a kavárna U Dubu se nachází v Novém Jičíně. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion a kavárna U Dubu se nachází ve městě Nový Jičín (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Penzion a kavárna U Dubu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.