Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Frenštát pod Radhoštěm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frenštát pod Radhoštěm

Vilka Marticus

9,8

Vilka Marticus

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka Marticus. Prázdninový dům Vilka Marticus se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm a nabízí zázemí pro grilování, zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu a ubytování s... Ubytování Vilka Marticus se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Vilka Marticus má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Vilka Marticus momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány v Beskydech

9,7

Apartmány v Beskydech

UbytováníApartmány v Beskydech. Apartmány v Beskydech se nacházejí ve Frenštátě pod Radhoštěm v Moravskoslezském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány v Beskydech se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Na Dolině

9,5

Hotel Na Dolině

Ubytování (Hotel) Hotel Na Dolině. Hotel Na Dolině se nachází na úpatí Beskyd v obci Trojanovice. Nabízí 1 krytý a 2 venkovní tenisové kurty. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Na Dolině se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Na Dolině má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Na Dolině momentálně evidujeme 451 recenzí.

Penzion Planiska

9,4

Penzion Planiska

Ubytování (Penzion) Penzion Planiska. Penzion Planiska se nachází v klidné lokalitě, 2 km od centra Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytování Penzion Planiska se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Planiska má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Planiska momentálně evidujeme 225 recenzí.

Country House Zdenko s wellness

9,3

Country House Zdenko s wellness

Ubytování (Venkovský dům) Country House Zdenko s wellness. Venkovský dům Zdenko s wellness se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a wellness centrum. Ubytování Country House Zdenko s wellness se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Country House Zdenko s wellness má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Country House Zdenko s wellness momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Zdenko

9,3

Penzion Zdenko

Ubytování (Penzion) Penzion Zdenko. Penzion Zdenko se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí ubytování se soukromým balkonem, rodinné pokoje, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Penzion Zdenko se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Na Helštýně

9,3

Na Helštýně

UbytováníNa Helštýně. Hotel se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm, pouhých 45 km od národní kulturní památky. Ubytování Na Helštýně se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Edvard

9,2

Hotel Edvard

UbytováníHotel Edvard. Hotel Edvard se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm, 42 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel Edvard se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Bartoš

9,2

Hotel Bartoš

Ubytování (Hotel) Hotel Bartoš. Hotel Bartoš se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí tenisový kurt, zahradu, terasu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Bartoš se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Bartoš má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Bartoš momentálně evidujeme 180 recenzí.

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

9,1

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

Ubytování (Apartmán) V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytování v soukromí V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na... Ubytování V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm momentálně evidujeme 14 recenzí.

Koliba-Juřena

9

Koliba-Juřena

Ubytování (Penzion – hostinec) Koliba-Juřena. Koliba-Juřena se nachází ve Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje mají rychlovarnou konvici, posezení a koupelnu. Ubytování Koliba-Juřena se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Koliba-Juřena má celkové hodnocení 9. Pro Penzion – hostinec Koliba-Juřena momentálně evidujeme 28 recenzí.

Hotel U Dobrého Lva

9

Hotel U Dobrého Lva

Ubytování (Hotel) Hotel U Dobrého Lva. Hotel U Dobrého Lva ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel U Dobrého Lva se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel U Dobrého Lva má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Dobrého Lva momentálně evidujeme 92 recenzí.

Areál U Můstku

9

Areál U Můstku

Ubytování (Penzion) Areál U Můstku. Areál U Můstku se nachází v klidné oblasti ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách, bezplatné soukromé parkoviště... Ubytování Areál U Můstku se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Areál U Můstku má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Areál U Můstku momentálně evidujeme 40 recenzí.

Replay apartmány

8,9

Replay apartmány

UbytováníReplay apartmány. 43 km od Národní kulturní památky Replay apartmány se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí ubytování s přístupem do fitness centra. Ubytování Replay apartmány se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Kutil Trojanovice

8,7

Penzion Kutil Trojanovice

Ubytování (Apartmány) Penzion Kutil Trojanovice. Penzion Kutil Trojanovice se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením, vlastní minimarket, bezplatné soukromé... Ubytování Penzion Kutil Trojanovice se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Liščí Mlýn

8,7

Liščí Mlýn

Ubytování (Prázdninový areál) Liščí Mlýn. Liščí Mlýn stojí v přírodě na klidném místě v Bystrém, 2 km od centra Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytování Liščí Mlýn se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Liščí Mlýn má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový areál Liščí Mlýn momentálně evidujeme 41 recenzí.

Ubytování v soukromí Frenštát

8,4

Ubytování v soukromí Frenštát

Ubytování (Apartmán) Ubytování v soukromí Frenštát. Ubytování v soukromí Frenštát se nachází ve Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Frenštát se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování v soukromí Frenštát má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ubytování v soukromí Frenštát momentálně evidujeme 30 recenzí.

Bungalov v Beskydech

8

Bungalov v Beskydech

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalov v Beskydech. Offering free WiFi and garden views, Bungalov v Beskydech is an accommodation located in Frenštát pod Radhoštěm. This holiday home offers a terrace. Ubytování Bungalov v Beskydech se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

hotel U lip Trojanovice

8

hotel U lip Trojanovice

Ubytování (Hotel) hotel U lip Trojanovice. Hotel U lip Trojanovice se nachází v Trojanovicích nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm a nabízí fitness centrum a zahradu s terasou. Ubytování hotel U lip Trojanovice se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování hotel U lip Trojanovice má celkové hodnocení 8. Pro Hotel hotel U lip Trojanovice momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion Rozkvet

8

Penzion Rozkvet

Ubytování (Penzion) Penzion Rozkvet. Penzion Rozkvět se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí pokoje s vlastní koupelnou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion Rozkvet se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Rozkvet má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Rozkvet momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování Janďák

Ubytování Janďák

Ubytování (Privát) Ubytování Janďák. Ubytování Janďák is situated in Frenštát pod Radhoštěm. Guests may enjoy the free WiFi. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ubytování Janďák se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ubytování (Privát) Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

chalupa PA

chalupa PA

Ubytování (Chata) chalupa PA. Chalupa PA is situated in Frenštát pod Radhoštěm and offers a garden and a terrace. The chalet features garden views and is 11 km from Rožnov pod... Ubytování chalupa PA se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Zdenko-Turistický pokoj

Zdenko-Turistický pokoj

Ubytování (Privát) Zdenko-Turistický pokoj. Zdenko-Turistický pokoj se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zdenko-Turistický pokoj se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán 2 Zdenko 2kk

Apartmán 2 Zdenko 2kk

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2 Zdenko 2kk. Situated in Frenštát pod Radhoštěm in the Moravia-Silesia region, Apartmán 2 Zdenko features a terrace. The accommodation is 32 km from Ostrava. Ubytování Apartmán 2 Zdenko 2kk se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa U Zvonka

Chalupa U Zvonka

Ubytování (Apartmán) Chalupa U Zvonka. Chalupa U Zvonka se nachází ve Frenštátu pod Radhoštěm a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Chalupa U Zvonka se nachází ve městě Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Apartmán Chalupa U Zvonka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.