Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Šumperk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šumperk

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Šumperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmán v centru se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v centru má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán v centru momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí se nachází v Šumperku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od Olomouce. Ubytování Apartmány na náměstí se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany u stadionu

9,3

Apartmany u stadionu

Ubytování (Apartmány) Apartmany u stadionu. Apartmány u stadionu se nachází v Šumperku a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartmany u stadionu se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány ELISA

9,3

Apartmány ELISA

Ubytování (Apartmán) Apartmány ELISA. Apartmány ELISA se nachází v Šumperku a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s terasou, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány ELISA se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány ELISA má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány ELISA momentálně evidujeme 292 recenzí.

Penzion Stará sokolovna

9,2

Penzion Stará sokolovna

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará sokolovna. Penzion Stará Sokolovna se nachází v Šumperku, 2 km od centra města, a nabízí dobře zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi, à la carte restauraci, venkovní... Ubytování Penzion Stará sokolovna se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stará sokolovna má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Stará sokolovna momentálně evidujeme 240 recenzí.

Penzion G

8,9

Penzion G

Ubytování (Penzion) Penzion G. Penzion G se nachází v Šumperku, 500 metrů od centra a 50 metrů od bezplatného veřejného parkoviště. Ubytování Penzion G se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion G má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion G momentálně evidujeme 115 recenzí.

Hotel Pod Radnicí

8,8

Hotel Pod Radnicí

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Radnicí. Hotel Pod Radnicí se nachází v Šumperku, 11 km od termálních lázní Velké Losiny, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Hotel Pod Radnicí se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Radnicí má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Radnicí momentálně evidujeme 374 recenzí.

Hotel Elegance

8,2

Hotel Elegance

Ubytování (Hotel) Hotel Elegance. Tento elegantní hotel se nachází v centru Šumperku, 15 km od lázeňského města Velké Losiny. Ubytování Hotel Elegance se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Elegance má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Elegance momentálně evidujeme 49 recenzí.

Hotel Sport Šumperk

8,1

Hotel Sport Šumperk

Ubytování (Hotel) Hotel Sport Šumperk. Hotel Sport Šumperk se nachází v Šumperku a nabízí restauraci. Wi-Fi mohou všichni hosté využívat zdarma a k některým pokojům patří také balkon. Ubytování Hotel Sport Šumperk se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Sport Šumperk má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Sport Šumperk momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Černý Havran

8,1

Penzion Černý Havran

Ubytování (Penzion) Penzion Černý Havran. Penzion Černý Havran se nachází hned vedle parku v centru Šumperku. Ubytování Penzion Černý Havran se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Černý Havran má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Černý Havran momentálně evidujeme 169 recenzí.

Hostinec Peterka

7,9

Hostinec Peterka

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec Peterka. Hostinec Peterka se nachází v Petrově nad Desnou a má restauraci s nabídkou jídel české kuchyně a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Hostinec Peterka se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Peterka má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion – hostinec Hostinec Peterka momentálně evidujeme 321 recenzí.

Hotel Grand Šumperk

7,1

Hotel Grand Šumperk

Ubytování (Hotel) Hotel Grand Šumperk. Tento hotel nabízí nekuřácké pokoje s Wi-Fi a snack bar, který podává česká jídla. Disponuje letní zahrádkou s výhledem do parku. Ubytování Hotel Grand Šumperk se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Šárka

Apartmán Šárka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šárka. Apartmán Šárka se nachází v Šumperku, 42 km od vesnice Miedzygorze, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmán Šárka se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovna letiště Šumperk

Ubytovna letiště Šumperk

Ubytování (Hostel) Ubytovna letiště Šumperk. Ubytovna letiště Šumperk se nachází v Šumperku. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Pokoje v hostelu mají kávovar, koupelnu a posezení. Ubytování Ubytovna letiště Šumperk se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hostel Ubytovna letiště Šumperk nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.