Hledat

Ubytování

Olomoucký kraj

V regionu Olomoucký kraj (Česká republika) máme celkem 641 hotelů a ubytování.

Pro region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velké Losiny (34), Olomouc (122), Loučná nad Desnou (60), Jeseník (51), Ostružná (30), Staré Město (19), Bělá pod Pradědem (17), Prostějov (14), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Olomoucký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Olomoucký kraj

Škárkovic statek

10

Škárkovic statek

Ubytování (Farma) Škárkovic statek. Škárkovic statek se nachází v Hradci a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Nechybí ani lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Škárkovic statek se nachází ve městě Hradec-Nová Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Škárkovic statek má celkové hodnocení 10. Pro Farma Škárkovic statek momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rodinný penzion Barborka

10

Rodinný penzion Barborka

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Barborka. Rodinný penzion Barborka se nachází v Hranicích a nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se... Ubytování Rodinný penzion Barborka se nachází ve městě Hranice (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Esty

10

Chata Esty

Ubytování (Chata) Chata Esty. Chata Esty se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a 36 km od města Nysa, a nabízí sezonní venkovní bazén i možnost lyžování až k... Ubytování Chata Esty se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Esty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Esty momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán v historickém centru u parku

10

Apartmán v historickém centru u parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v historickém centru u parku. Apartmán v historickém centru u parku se nachází v Olomouci a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a turistické informace. Ubytování Apartmán v historickém centru u parku se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v historickém centru u parku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán v historickém centru u parku momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman IN

10

Apartman IN

Ubytování (Apartmán) Apartman IN. Apartman IN se nachází v Ostružné, nedaleko vleku Kaste Střední. Ubytování Apartman IN se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman IN má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman IN momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán v centru

10

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Olomouci, 1 km od Olomouckého hradu, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 500 metrů od radnice, 5 km od hlavního... Ubytování Apartmán v centru se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fajna farma

9,9

Fajna farma

Ubytování (Farma) Fajna farma. Fajna farma se nachází v Javorníku, 49 km od města Duszniki Zdrój. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Fajna farma se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jasmín

9,8

Apartmán Jasmín

Ubytování (Apartmány) Apartmán Jasmín. Apartmán Jasmín se nachází 2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,7 km od Olomouckého hradu a 2,5 km od Arcibiskupského paláce. Ubytování Apartmán Jasmín se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Vršku

9,8

Penzion Na Vršku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vršku. Penzion Na Vršku se nachází v Branné a poskytuje výhled na hory. Nabízí sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a slunnou terasu. Ubytování Penzion Na Vršku se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Vršku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Vršku momentálně evidujeme 44 recenzí.

Holiday Home U Ryšavých

9,8

Holiday Home U Ryšavých

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Ryšavých. Holiday Home U Ryšavých se nachází v obci Bušín v Olomouckém kraji, 28 km od Dolní Moravy. Hosté se mohou těšit na zahradu a ubytování s výhledem na hory. Ubytování Holiday Home U Ryšavých se nachází ve městě Bušín (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home U Ryšavých má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Ryšavých momentálně evidujeme 18 recenzí.

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Horský apartmán Vyhlídka se nachází v klidné části osady Rejvíz. Má výhled na vrcholky hor Orlík, Vozka a Keprník. Ubytování Horský apartmán Vyhlídka se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský apartmán Vyhlídka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Horský apartmán Vyhlídka momentálně evidujeme 19 recenzí.

AV Penzion

9,8

AV Penzion

Ubytování (Penzion) AV Penzion. Located in Olomouc, within 3.4 km of Olomouc Castle and 4. Ubytování AV Penzion se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování NAPOLI

9,8

Ubytování NAPOLI

Ubytování (Apartmán) Ubytování NAPOLI. Apartmán Ubytování NAPOLI se nachází v obci Stará Červená Voda a nabízí kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování NAPOLI se nachází ve městě Stará Červená Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování NAPOLI má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Ubytování NAPOLI momentálně evidujeme 26 recenzí.

Roubenka-Mila

9,8

Roubenka-Mila

Ubytování (Apartmán) Roubenka-Mila. Roubenka-Mila se nachází v Ostružné, jen pár kroků od Vleku 3 a 4. Nabízí Wi-Fi zdarma. K dispozici je myčka nádobí, sporák a rychlovarná konvice. Ubytování Roubenka-Mila se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenka-Mila má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Roubenka-Mila momentálně evidujeme 22 recenzí.

Desný Kout

9,8

Desný Kout

Ubytování (Chata) Desný Kout. Desný Kout se nachází v Koutech, 8 km od vleku E a vleku G a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Desný Kout se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Šumperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmán v centru se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v centru má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán v centru momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Eliška

9,8

Penzion Eliška

Ubytování (Penzion) Penzion Eliška. Penzion Eliška se nachází v Petříkově a nabízí zahradu i možnost lyžování až k budově. Ubytování Penzion Eliška se nachází ve městě (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Vasol

9,8

Apartmán Vasol

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vasol. Apartmán Vasol se nachází v Dolních Studénkách, 40 km od Ramzové. Ubytování Apartmán Vasol se nachází ve městě Dolní Studénky (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kozí Farma U Nýdrlů

9,8

Kozí Farma U Nýdrlů

Ubytování (Farma) Kozí Farma U Nýdrlů. Kozí Farma U Nýdrlů se nachází v obci Stará Červená Voda a poskytuje zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kozí Farma U Nýdrlů se nachází ve městě Stará Červená Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kozí Farma U Nýdrlů má celkové hodnocení 9,8. Pro Farma Kozí Farma U Nýdrlů momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Na Kiosku

9,8

Penzion Na Kiosku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Kiosku. Penzion Na kiosku se nachází na okraji Šternberku, 800 metrů od hradu Šternberk. Ubytování Penzion Na Kiosku se nachází ve městě Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Kiosku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Kiosku momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Neubauer

9,8

Penzion Neubauer

Ubytování (Penzion) Penzion Neubauer. Penzion Neubauer se nachází v Ostružné, 100 metrů od vleku Moby, nedaleko lanovek Ramzová-Čerňava a Čerňava-Šerák, 300 metrů od vleku Roby a 2,1 km od... Ubytování Penzion Neubauer se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Neubauer má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Neubauer momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartment Domasov

9,8

Apartment Domasov

Ubytování (Apartmán) Apartment Domasov. Apartmán Domašov se nachází v Bělé pod Pradědem, 6 km od centra Jeseníku a 4 km od lyžařského střediska Filipovice. Ubytování Apartment Domasov se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Domasov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Domasov momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartment Mlýnská

9,8

Apartment Mlýnská

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlýnská. Apartment Mlýnská se nachází v Jeseníku, 27 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Apartment Mlýnská se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Mlýnská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Mlýnská momentálně evidujeme 68 recenzí.

Chalupa Nové Losiny

9,8

Chalupa Nové Losiny

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nové Losiny. Chalupa Nové Losiny s terasou se nachází v Nových Losinách v Olomouckém kraji, pouhých 44 km od polského lázeňského města Lądek-Zdrój. Ubytování Chalupa Nové Losiny se nachází ve městě Hanušovice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Nové Losiny má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Nové Losiny momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Litovelská

9,8

Apartmány Litovelská

Ubytování (Apartmán) Apartmány Litovelská. Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Ubytování Apartmány Litovelská se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Litovelská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Litovelská momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Na Lontě

9,8

Apartmány Na Lontě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Lontě. Tento dům se nachází v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Nabízí ubytování v apartmánech, rybník a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Na Lontě se nachází ve městě Cotkytle (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Na Lontě má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Na Lontě momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytování ve dvoře

9,8

Ubytování ve dvoře

Ubytování (Apartmán) Ubytování ve dvoře. Ubytování ve dvoře se nachází v obci Charváty a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování ve dvoře se nachází ve městě Charváty (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování ve dvoře má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Ubytování ve dvoře momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán 4U Olomouc

9,8

Apartmán 4U Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartmán 4U Olomouc. Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným... Ubytování Apartmán 4U Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 4U Olomouc má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán 4U Olomouc momentálně evidujeme 128 recenzí.

Apartmán Jakubka

9,7

Apartmán Jakubka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jakubka. Apartmán Jakubka se nachází v Teplicích nad Bečvou v Olomouckém kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a zahradu. Ubytování Apartmán Jakubka se nachází ve městě Teplice nad Bečvou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jakubka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Jakubka momentálně evidujeme 50 recenzí.

U Tobiho

9,7

U Tobiho

Ubytování (Apartmány) U Tobiho. U Tobiho se nachází v Písařově v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování U Tobiho se nachází ve městě Písařov (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Nový Svět

9,7

Apartmány Nový Svět

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nový Svět. Apartmány Nový Svět se nachází v Loučné nad Desnou v České republice. Ubytování Apartmány Nový Svět se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nový Svět má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Nový Svět momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra se nachází v Lipové Lázni, 11 km od lyžařského vleku Art-Ski Bielice. Nabízí ubytování s grilem a balkonem. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Petra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Petra momentálně evidujeme 16 recenzí.

Statek u kapličky

9,7

Statek u kapličky

Ubytování (Penzion) Statek u kapličky. Statek u kapličky se nachází v obci Skalka a nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Na místě je také přepážka s turistickými informacemi. Ubytování Statek u kapličky se nachází ve městě Skalka (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek u kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Statek u kapličky momentálně evidujeme 87 recenzí.

U Sovy

9,7

U Sovy

Ubytování (Prázdninový dům) U Sovy. Ubytování U Sovy se nachází v Rapotíně v Olomouckém kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Sovy se nachází ve městě Rapotín (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Sovy má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům U Sovy momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán City Olomouc

9,7

Apartmán City Olomouc

Ubytování (Apartmán) Apartmán City Olomouc. Apartmán Olomouc se nachází přímo vedle tramvajové zastávky, 1,5 km od centra Olomouce se sloupem Nejsvětější Trojice, který je zapsaný na seznamu UNESCO,... Ubytování Apartmán City Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán City Olomouc má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán City Olomouc momentálně evidujeme 126 recenzí.

Apartment Věra

9,7

Apartment Věra

Ubytování (Apartmán) Apartment Věra. Apartmán Věra se zahradou s grilem se nachází v obci Lipová-lázně, pouhých 2,1 km od lyžařského areálu Miroslav a lyžařského vleku Miroslav C-Family. Ubytování Apartment Věra se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Věra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Věra momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán U Zámku

9,7

Apartmán U Zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zámku. Apartmán U Zámku se nachází v Loučné nad Desnou, 100 metrů od místního zámku. Je vzdálený 1,7 km od lyžařského areálu Kouty a nabízí turistické informace. Ubytování Apartmán U Zámku se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Zámku má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Zámku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Liščí potok

9,7

Apartmány Liščí potok

Ubytování (Apartmán) Apartmány Liščí potok. Apartmány Liščí potok se nachází v Loučné nad Desnou, 7 km od Jelení. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. K dispozici je koupelna. Ubytování Apartmány Liščí potok se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Liščí potok má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Liščí potok momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány na hájovně

9,7

Apartmány na hájovně

Ubytování (Apartmán) Apartmány na hájovně. Apartmány na hájovně nabízí ubytování v Jeseníku, 800 metrů od wellness centra. Apartmán poskytuje výhled na hory. Ubytování Apartmány na hájovně se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na hájovně má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány na hájovně momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Pavla

9,7

Apartman Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavla. Apartman Pavla se nachází v Jeseníku, přímo na sjezdovce, pouhých 600 metrů od vleku Na Smrťáku 1. Ubytování Apartman Pavla se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Pavla má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Pavla momentálně evidujeme 39 recenzí.

Ubytování u Rossniček Moravský kras

9,7

Ubytování u Rossniček Moravský kras

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Rossniček Moravský kras. Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází v Kulířově, 41 km od Brna. Ubytování Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází ve městě Kulířov (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New City Centre Apartment

9,7

New City Centre Apartment

Ubytování (Apartmán) New City Centre Apartment. New City Center Apartment se nachází v Olomouci, 1 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,2 km od Olomouckého hradu, 400 metrů od radnice a 1 km od Horního... Ubytování New City Centre Apartment se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování New City Centre Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán New City Centre Apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Ranč Orel

9,7

Ranč Orel

Ubytování (Apartmán) Ranč Orel. Ranč Orel nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v České Vsi u lesa. Lyžařské vleky se nacházejí ve vzdálenosti 15 km. Ubytování Ranč Orel se nachází ve městě Česká Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranč Orel má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ranč Orel momentálně evidujeme 43 recenzí.

Chata - Roubenka Ostružná

9,7

Chata - Roubenka Ostružná

Ubytování (Prázdninový dům) Chata - Roubenka Ostružná. Chata - Roubenka Ostružná se nachází v Ostružné, méně než 1 km od Vleku 1 a 11 minut pěšky od Vleku 3, a nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata - Roubenka Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata - Roubenka Ostružná má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chata - Roubenka Ostružná momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Tánička

9,7

Chata Tánička

Ubytování (Aparthotel) Chata Tánička. Chata Tánička se nachází v Jeseníku a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Tánička se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Tánička má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Chata Tánička momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí se nachází v Šumperku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od Olomouce. Ubytování Apartmány na náměstí se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studia Letců 2A

9,7

Studia Letců 2A

Ubytování (Apartmán) Studia Letců 2A. Studia Letců 2A nabízí ubytování v Olomouci, 2,3 km od centra města. Ubytování Studia Letců 2A se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia Letců 2A má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Studia Letců 2A momentálně evidujeme 155 recenzí.

Penzion Na Farmě

9,7

Penzion Na Farmě

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Farmě. Penzion Na Farmě se nachází v Tvrdkově v Olomouckém kraji, 34 km od Olomouce a 37 km od Jeseníku. Nabízí gril, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Farmě se nachází ve městě Tvrdkov (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Farmě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Na Farmě momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Edelštejn

9,7

Penzion Edelštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Edelštejn. Penzion Edelštejn nabízí ubytování s domácími mazlíčky v Petrovicích, 42 km od města Lądek-Zdrój. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Penzion Edelštejn se nachází ve městě Petrovice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Edelštejn má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Edelštejn momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartments 4U center + free parking

9,7

Apartments 4U center + free parking

Ubytování (Apartmán) Apartments 4U center + free parking. Apartments 4U centrum + free parking jsou studia s kuchyňským koutem, Wi-Fi zdarma a bezplatným parkováním situovaná v Olomouci. Ubytování Apartments 4U center + free parking se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments 4U center + free parking má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments 4U center + free parking momentálně evidujeme 280 recenzí.

Wintermill

9,7

Wintermill

Ubytování (Apartmán) Wintermill. Wintermill se nachází v obci Lazce v Olomouckém kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wintermill se nachází ve městě Lazníky (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wintermill má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Wintermill momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování v městech regionu Olomoucký kraj

Ubytování v městech regionu Olomoucký kraj

Ubytování v regionu Olomoucký kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 641 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Olomoucký kraj.

Pro region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velké Losiny (34), Olomouc (122), Loučná nad Desnou (60), Jeseník (51), Ostružná (30), Staré Město (19), Bělá pod Pradědem (17), Prostějov (14), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Olomoucký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Škárkovic statek (10*), Chata Esty (10*), Apartmán v historickém centru u parku (10*), Apartman IN (10*), Apartmán v centru (10*), Fajna farma (9,9*), Apartmán Jasmín (9,8*), Penzion Na Vršku (9,8*), Holiday Home U Ryšavých (9,8*), Horský apartmán Vyhlídka (9,8*).

Region Olomoucký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.