Hledat

Ubytování

Olomoucký kraj

V regionu Olomoucký kraj (Česká republika) máme celkem 641 hotelů a ubytování.

Pro region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velké Losiny (34), Olomouc (122), Loučná nad Desnou (60), Jeseník (51), Ostružná (30), Staré Město (19), Bělá pod Pradědem (17), Prostějov (14), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Olomoucký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Olomoucký kraj

Ubytování Rapotín

10

Ubytování Rapotín

UbytováníUbytování Rapotín. Ubytování Rapotín se nachází v Rapotíně, pouhých 43 km od hradu Bouzov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 4,8 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Ubytování Rapotín se nachází ve městě Rapotín (Česko - Olomoucký kraj).

Villa Lena s bazénem

10

Villa Lena s bazénem

UbytováníVilla Lena s bazénem. Villa Lena s bazénem se nachází ve Velkých Losinách a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Lena s bazénem se nachází ve městě Velké Losiny (Česko - Olomoucký kraj).

Chata Hynčická pekárna

10

Chata Hynčická pekárna

UbytováníChata Hynčická pekárna. Chata Hynčická pekárna se nachází v Hynčicích pod Sušinou, 31 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí saunu. Ubytování Chata Hynčická pekárna se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Sedmidvory

10

Chalupa Sedmidvory

UbytováníChalupa Sedmidvory. Chalupa Sedmidvory se nachází ve Vernířovicích a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na řeku. Ubytování Chalupa Sedmidvory se nachází ve městě Vernířovice (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Stella

10

Apartmán Stella

UbytováníApartmán Stella. Apartmán Stella se nachází v Prostějově, 23 km od Olomouckého hradu, 21 km od radnice a 21 km od Horního náměstí. Ubytování Apartmán Stella se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Rodinný penzion Barborka

10

Rodinný penzion Barborka

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Barborka. Rodinný penzion Barborka se nachází v Hranicích a nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se... Ubytování Rodinný penzion Barborka se nachází ve městě Hranice (Česko - Olomoucký kraj).

Škárkovic statek

10

Škárkovic statek

Ubytování (Farma) Škárkovic statek. Škárkovic statek se nachází v Hradci a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Nechybí ani lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Škárkovic statek se nachází ve městě Hradec-Nová Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Škárkovic statek má celkové hodnocení 10. Pro Farma Škárkovic statek momentálně evidujeme 6 recenzí.

Horské apartmány Rejvíz - Borůvka a Brusinka

10

Horské apartmány Rejvíz - Borůvka a Brusinka

UbytováníHorské apartmány Rejvíz - Borůvka a Brusinka. Horské apartmány Rejvíz - Borůvka se nachází v Rejvízu v Olomouckém kraji. Ubytování Horské apartmány Rejvíz - Borůvka a Brusinka se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Plischke

10

Apartmány Plischke

UbytováníApartmány Plischke. Apartmány Plischke se nacházejí v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, 33 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské... Ubytování Apartmány Plischke se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment Odrlice

10

Apartment Odrlice

UbytováníApartment Odrlice. Apartmán Odrlice se nachází v Senici na Hané, 19 km od Olomouckého hradu a 18 km od hradu Bouzov, a nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Apartment Odrlice se nachází ve městě Senice na Hané (Česko).

Apartmány U stezek

10

Apartmány U stezek

UbytováníApartmány U stezek. Apartmány U stezek se nachází v obci Lipová-lázně, 32 km od muzea papíru Velké Losiny, 39 km od zlatého dolu Złoty Stok a 40 km od Pradědu, a nabízí... Ubytování Apartmány U stezek se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

ChataTrucovna, wellness,sauna, vířivka,klid,relax,

10

ChataTrucovna, wellness,sauna, vířivka,klid,relax,

UbytováníChataTrucovna, wellness,sauna, vířivka,klid,relax,. ChataWellness, sauna Trucovna, vířivka, relax, se nachází v Lipové Lázních a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled na hory. Ubytování ChataTrucovna, wellness,sauna, vířivka,klid,relax, se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Na3 Černá Voda

10

Chalupa Na3 Černá Voda

UbytováníChalupa Na3 Černá Voda. Chalupa Na3 Černá Voda se nachází v Černé Vodě, 29 km od zlatého dolu Złoty Stok a 50 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Na3 Černá Voda se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán v historickém centru u parku

10

Apartmán v historickém centru u parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v historickém centru u parku. Apartmán v historickém centru u parku se nachází v Olomouci a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a turistické informace. Ubytování Apartmán v historickém centru u parku se nachází ve městě Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán v historickém centru u parku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán v historickém centru u parku momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Esty

10

Chata Esty

Ubytování (Chata) Chata Esty. Chata Esty se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a 36 km od města Nysa, a nabízí sezonní venkovní bazén i možnost lyžování až k... Ubytování Chata Esty se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chata Esty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Esty momentálně evidujeme 14 recenzí.

Byt 1+1

10

Byt 1+1

UbytováníByt 1+1. Byt 1+1 se nachází v Hrabůvce, 4,3 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice, 8,6 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 2,3 km od Ostravar Arény. Ubytování Byt 1+1 se nachází ve městě Hrabůvka (Česko - Moravskoslezský kraj).

BP Chata Ostružná

10

BP Chata Ostružná

UbytováníBP Chata Ostružná. BP Chata Ostružná se nachází v Ostružné a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BP Chata Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa u Šrámků - rodinné ubytování v Moravském krasu

10

Chalupa u Šrámků - rodinné ubytování v Moravském krasu

UbytováníChalupa u Šrámků - rodinné ubytování v Moravském krasu. Chalupa u Šrámků - rodinné ubytování v Moravském krasu se nachází v Bousínu, 41 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 42 km od Olomouckého hradu, a nabízí... Ubytování Chalupa u Šrámků - rodinné ubytování v Moravském krasu se nachází ve městě Bousín (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Procyon

10

Apartmán Procyon

UbytováníApartmán Procyon. Apartmán Procyon se nachází v Prostějově, 21 km od Olomouckého hradu, 19 km od radnice a 19 km od Horního náměstí. Ubytování Apartmán Procyon se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Dobré místo

10

Dobré místo

UbytováníDobré místo. Dobré místo se nachází asi 6,7 km od muzea papíru Velké Losiny a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Dobré místo se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion U Křížové Cesty

10

Penzion U Křížové Cesty

UbytováníPenzion U Křížové Cesty. Penzion U Křížové Cesty se nachází v Tvrdkově, 37 km od Olomouckého hradu a 44 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a... Ubytování Penzion U Křížové Cesty se nachází ve městě Tvrdkov (Česko - Olomoucký kraj).

Lucy's Apartments

10

Lucy's Apartments

UbytováníLucy's Apartments. Lucy's Apartments is situated in Olomouc, 400 metres from Olomouc Castle, 1.2 km from Holy Trinity Column, and 400 metres from Archbishop's Palace. Ubytování Lucy's Apartments se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

MEZI PAŘEZY, ubytování v jedinečné přírodě Jeseníků

10

MEZI PAŘEZY, ubytování v jedinečné přírodě Jeseníků

UbytováníMEZI PAŘEZY, ubytování v jedinečné přírodě Jeseníků. MEZI, ubytování v jedinečné přírodě Jeseníků se nachází v Mikulovicích, 44 km od zlatého dolu Złoty Stok, a nabízí saunu. Ubytování MEZI PAŘEZY, ubytování v jedinečné přírodě Jeseníků se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).

aPARTment chLEEW (1844)

10

aPARTment chLEEW (1844)

Ubytování (Apartmán) aPARTment chLEEW (1844). APARTment chLEEW (1844) se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí zahradu a gril. 48 km od Kladska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování aPARTment chLEEW (1844) se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj).

Wolkerovka Olomouc

10

Wolkerovka Olomouc

Ubytování (Apartmán) Wolkerovka Olomouc. Wolkerovka Olomouc se nachází v Olomouci, necelý 1 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,9 km od Olomouckého hradu a 1 km od Horního náměstí. Ubytování Wolkerovka Olomouc se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Nocleh U Kapličky

10

Nocleh U Kapličky

UbytováníNocleh U Kapličky. Nocleh U Kapličky se nachází v Grygově, 10 km od sloupu Nejsvětější Trojice a Olomouckého hradu, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Nocleh U Kapličky se nachází ve městě Grygov (Česko).

Mallorca

10

Mallorca

UbytováníMallorca. Mallorca se nachází 19 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. 17 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Mallorca se nachází ve městě Držovice (Česko - Olomoucký kraj).

5 luxusních apartmánů v srdci Jeseniků

10

5 luxusních apartmánů v srdci Jeseniků

Ubytování5 luxusních apartmánů v srdci Jeseniků. 5 luxusních apartmánů v srdci Jeseníků se nachází v Loučné nad Desnou, 6,7 km od muzea papíru Velké Losiny a 20 km od Pradědu. Ubytování 5 luxusních apartmánů v srdci Jeseniků se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj).

Chata na konci světa

10

Chata na konci světa

UbytováníChata na konci světa. Chata na konci světa se nachází v Javorníku, 41 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj a 8,4 km od zlatého dolu Złoty Stok. Ubytování Chata na konci světa se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Yes Dream apartment

10

Yes Dream apartment

Ubytování (Apartmán) Yes Dream apartment. Yes Dream apartment se nachází v Jeseníku a nabízí sdílený lounge. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Yes Dream apartment se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytování Rejvíz

10

Ubytování Rejvíz

Ubytování (Penzion) Ubytování Rejvíz. Ubytování Rejvíz se nachází ve Zlatých Horách. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada. Ubytování Ubytování Rejvíz se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán v centru

10

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Olomouci, 1 km od Olomouckého hradu, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 500 metrů od radnice, 5 km od hlavního... Ubytování Apartmán v centru se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Apartman IN

10

Apartman IN

Ubytování (Apartmán) Apartman IN. Apartman IN se nachází v Ostružné, nedaleko vleku Kaste Střední. Ubytování Apartman IN se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartman IN má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman IN momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Staroměstská romance

10

Apartmány Staroměstská romance

UbytováníApartmány Staroměstská romance. Apartmány Staroměstská romance features garden views, free WiFi and free private parking, located in Staré Město, 29 km from Museum of Paper Velké Losiny. Ubytování Apartmány Staroměstská romance se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj).

VagusBouda/ &Fogo

10

VagusBouda/ &Fogo

UbytováníVagusBouda/ &Fogo. VagusBouda/ Fogo se nachází v Loučné nad Desnou, pouhých 11 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování VagusBouda/ &Fogo se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán U řeky

10

Apartmán U řeky

UbytováníApartmán U řeky. Apartmán U řeky se nachází v České Vsi, pouhých 38 km od Pradědu, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartmán U řeky se nachází ve městě Česká Ves (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán U Satoshiho

9,9

Apartmán U Satoshiho

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Satoshiho. Apartmán U Satoshiho se nachází v Olomouci, jen 1,1 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Satoshiho se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Fajna farma

9,9

Fajna farma

Ubytování (Farma) Fajna farma. Fajna farma se nachází v Javorníku, 49 km od města Duszniki Zdrój. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Fajna farma se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Chata Jarabáček

9,9

Chata Jarabáček

UbytováníChata Jarabáček. Chata Jarabáček se nachází v Loučné nad Desnou a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Chata Jarabáček se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Kraš

9,9

Apartmány Kraš

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kraš. Na místě je zahrada. Tento apartmán má 1 samostatnou ložnici, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout a 1 koupelnu. Ubytování Apartmány Kraš se nachází ve městě Velká Kraš (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion - Apartman Přestavlky

9,9

Penzion - Apartman Přestavlky

UbytováníPenzion - Apartman Přestavlky. Penzion - Apartman Přestavlky se nachází v Tršicích, 14 km od Olomouckého hradu a 11 km od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Penzion - Apartman Přestavlky se nachází ve městě Tršice (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Jasmín

9,8

Apartmán Jasmín

Ubytování (Apartmány) Apartmán Jasmín. Apartmán Jasmín se nachází 2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,7 km od Olomouckého hradu a 2,5 km od Arcibiskupského paláce. Ubytování Apartmán Jasmín se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Na Vršku

9,8

Penzion Na Vršku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vršku. Penzion Na Vršku se nachází v Branné a poskytuje výhled na hory. Nabízí sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a slunnou terasu. Ubytování Penzion Na Vršku se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Na Vršku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Vršku momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán Jako doma

9,8

Apartmán Jako doma

UbytováníApartmán Jako doma. Apartmán Jako doma se nachází v Olomouci, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,6 km od Olomouckého hradu a 1,4 km od radnice. Ubytování Apartmán Jako doma se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Remedy

9,8

Apartmán Remedy

UbytováníApartmán Remedy. Apartmán Remedy se nachází v Loučné nad Desnou, pouhých 12 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán Remedy se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán ve školce

9,8

Apartmán ve školce

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve školce. Apartmán ve školce se nachází v Olomouci a nabízí terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán ve školce se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Relax house Zámecká

9,8

Relax house Zámecká

Ubytování (Prázdninový dům) Relax house Zámecká. Apartmán Zámecká se nachází v Mohelnici, 31 km od Olomouce, a nabízí ubytování se soukromým bazénem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Relax house Zámecká se nachází ve městě Mohelnice (Česko - Olomoucký kraj).

AV Penzion

9,8

AV Penzion

Ubytování (Penzion) AV Penzion. Located in Olomouc, within 3.4 km of Olomouc Castle and 4. Ubytování AV Penzion se nachází ve městě Olomouc (Česko - Olomoucký kraj).

Holiday Home U Ryšavých

9,8

Holiday Home U Ryšavých

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Ryšavých. Holiday Home U Ryšavých se nachází v obci Bušín v Olomouckém kraji, 28 km od Dolní Moravy. Hosté se mohou těšit na zahradu a ubytování s výhledem na hory. Ubytování Holiday Home U Ryšavých se nachází ve městě Bušín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Holiday Home U Ryšavých má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Ryšavých momentálně evidujeme 18 recenzí.

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Horský apartmán Vyhlídka se nachází v klidné části osady Rejvíz. Má výhled na vrcholky hor Orlík, Vozka a Keprník. Ubytování Horský apartmán Vyhlídka se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Horský apartmán Vyhlídka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Horský apartmán Vyhlídka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chaloupka Kunčice

9,8

Chaloupka Kunčice

UbytováníChaloupka Kunčice. Chaloupka Kunčice se nachází v obci Velké Losiny, 32 km od muzea papíru, a nabízí zahradu, gril, sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Chaloupka Kunčice se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytování v městech regionu Olomoucký kraj

Ubytování v městech regionu Olomoucký kraj

Ubytování v regionu Olomoucký kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 641 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Olomoucký kraj.

Pro region Olomoucký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velké Losiny (34), Olomouc (122), Loučná nad Desnou (60), Jeseník (51), Ostružná (30), Staré Město (19), Bělá pod Pradědem (17), Prostějov (14), Šumperk (13), Zlaté Hory (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Olomoucký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Škárkovic statek (10*), Chata Esty (10*), Apartmán v historickém centru u parku (10*), Apartman IN (10*), Apartmán v centru (10*), Fajna farma (9,9*), Apartmán Jasmín (9,8*), Penzion Na Vršku (9,8*), Holiday Home U Ryšavých (9,8*), Horský apartmán Vyhlídka (9,8*).

Region Olomoucký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.