Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Staré Město

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Staré Město

Ubytování U Morisse

9,6

Ubytování U Morisse

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Morisse. Apartmán Ubytování U Morisse se nachází v budově z roku 2009, 2,5 km od lyžařského vleku Hájovna a 2,9 km od lanovky Triangl. Ubytování Ubytování U Morisse se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Morisse má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování U Morisse momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány Stříbrnice

9,5

Apartmány Stříbrnice

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Stříbrnice. Apartmány Stříbrnice se nachází ve Starém Městě v Olomouckém kraji, 3 km od Hájovny. Ubytování Apartmány Stříbrnice se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Junior

9,4

Chata Junior

Ubytování (Penzion) Chata Junior. Chata Junior se nachází ve Starém Městě, 600 metrů od lyžařského vleku Kunčice H 130, a nabízí možnost bezplatného půjčení kol, neplacené soukromé... Ubytování Chata Junior se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj).

Indiánské Teepee

9,3

Indiánské Teepee

Ubytování (Luxusní stan) Indiánské Teepee. Indiánské Teepee se nachází ve Starém Městě, 1 km od lanovky Triangl a 1,5 km od lanovky Hájovna v lyžařské oblasti. Ubytování Indiánské Teepee se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj).

Chata Paprsek

9,1

Chata Paprsek

Ubytování (Hotel) Chata Paprsek. Chata Paprsek se nachází ve Starém Městě, do 9 km od vleku Hájovna a Triangl, a nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Paprsek se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kralicak

9,1

Penzion Kralicak

Ubytování (Penzion) Penzion Kralicak. Penzion Kraličák se nachází v Hynčicích pod Sušinou spadajících pod Staré Město, poblíž lanovky Sušina a 11 km od vleku Hájovna. Ubytování Penzion Kralicak se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kralicak má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Kralicak momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion Pod Zvonem

8,9

Penzion Pod Zvonem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zvonem. Hotel Pod Zvonem se nachází v Hynčicích pod Sušinou, 20 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Penzion Pod Zvonem se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Zvonem má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pod Zvonem momentálně evidujeme 59 recenzí.

Chata Nová Seninka

8,8

Chata Nová Seninka

Ubytování (Penzion) Chata Nová Seninka. Chata Nová Seninka je zasazena do Jeseníků, 6 km od polských hranic. Ubytování Chata Nová Seninka se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospůdka u vleku

8,6

Hospůdka u vleku

Ubytování (Penzion) Hospůdka u vleku. Studia Hospůdka u vleku se nacházejí v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku v centru lyžařského areálu Kraličák, 100 metrů od dalších 4 vleků, a nabízí... Ubytování Hospůdka u vleku se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hospůdka u vleku má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Hospůdka u vleku momentálně evidujeme 65 recenzí.

Restaurace a ubytování Šenk

8,4

Restaurace a ubytování Šenk

Ubytování (Bed and breakfast) Restaurace a ubytování Šenk. Restaurace a ubytování Šenk nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Starém Městě, 2,9 km od vleku Hájovna. Ubytování Restaurace a ubytování Šenk se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a ubytování Šenk má celkové hodnocení 8,4. Pro Bed and breakfast Restaurace a ubytování Šenk momentálně evidujeme 28 recenzí.

Rekreacni stredisko u Kralicke chaty

8,3

Rekreacni stredisko u Kralicke chaty

Ubytování (Kemp) Rekreacni stredisko u Kralicke chaty. Rekreační středisko u Králické chaty nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se v tomto kempu podává snídaně formou bufetu. Ubytování Rekreacni stredisko u Kralicke chaty se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Rekreacni stredisko u Kralicke chaty má celkové hodnocení 8,3. Pro Kemp Rekreacni stredisko u Kralicke chaty momentálně evidujeme 23 recenzí.

Kralicka Chata

8

Kralicka Chata

Ubytování (Penzion) Kralicka Chata. Kralická Chata leží na okraji malé vesnice Stříbrnice, 4 km od Starého Města pod Sněžníkem a pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Kraličák. Ubytování Kralicka Chata se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kralicka Chata má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Kralicka Chata momentálně evidujeme 157 recenzí.

Horská Chata Návrší

8

Horská Chata Návrší

Ubytování (Penzion) Horská Chata Návrší. Horská Chata Návrší se nachází ve Starém Městě, 3,8 km od Hájovny, 4,3 km od vleku Triangl a 5 km od vleku Kunčice H 130, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu,... Ubytování Horská Chata Návrší se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská Chata Návrší má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Horská Chata Návrší momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Staré Město

7,9

Penzion Staré Město

Ubytování (Apartmán) Penzion Staré Město. Penzion Staré Město se nachází ve Starém Městě, 2,8 km od lyžařského vleku Hájovna, 3,3 km od lanovky Triangl a 3,6 km od lyžařského vleku Kunčice H 130. Ubytování Penzion Staré Město se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Staré Město má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Penzion Staré Město momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chalupa "Pod Lípou" Apartments

7,7

Chalupa "Pod Lípou" Apartments

Ubytování (Apartmán) Chalupa "Pod Lípou" Apartments. Chalupa "Pod lípou" se zahradou, saunou a dětským hřištěm se nachází ve Starém Městě, pouhých 74 km od polského lázeňského města Polanica-Zdrój. Ubytování Chalupa "Pod Lípou" Apartments se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa "Pod Lípou" Apartments má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmán Chalupa "Pod Lípou" Apartments momentálně evidujeme 16 recenzí.

La Bouda

La Bouda

Ubytování (Apartmány) La Bouda. Located in Staré Město, La Bouda provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování La Bouda se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunčice ubytování

Kunčice ubytování

Ubytování (Penzion) Kunčice ubytování. Kunčice ubytování se nachází ve Starém Městě, 200 metrů od stanice lanovky Triangl a 300 metrů od lyžařského vleku Hájovna, a nabízí ubytování s grilem a... Ubytování Kunčice ubytování se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Kunčice ubytování nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion pod Paprskem

Penzion pod Paprskem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Paprskem. Featuring a bar and free WiFi, Penzion pod Paprskem is set in Staré Město. All rooms boast a kitchenette and a shared bathroom. Ubytování Penzion pod Paprskem se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Profesora

Apartmán U Profesora

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Profesora. Apartmán U Profesora is situated in Staré Město. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartmán U Profesora se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Silvie

Chata Silvie

Ubytování (Chata) Chata Silvie. Chata Silvie se nachází ve Starém Městě, 10 km od lyžařských vleků Hájovna a Triangl. Nabízí přímý vstup na sjezdovku, gril a zahradu. Ubytování Chata Silvie se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Silvie nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinný penzion MARMAR

Rodinný penzion MARMAR

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion MARMAR. Rodinný penzion MARMAR se nachází ve Starém Městě, 90 metrů od lanovky Triangl, 300 metrů od vleku Kunčice H 130, 5 km od vleku McGregor – Staré Město pod... Ubytování Rodinný penzion MARMAR se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Rodinný penzion MARMAR nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování U Lípy

Ubytování U Lípy

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Lípy. Ubytování U Lípy is located in Staré Město. Free WiFi is provided. Ubytování Ubytování U Lípy se nachází ve městě Staré Město (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Stará Škola

Chata Stará Škola

Ubytování (Chata) Chata Stará Škola. Featuring mountain views, Chata Stará Škola features accommodation with ski-to-door access, water sports facilities and a garden, around 5 km from Sušina. Ubytování Chata Stará Škola se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Stará Škola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.