Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostružná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostružná

BP Chata Ostružná

10

BP Chata Ostružná

UbytováníBP Chata Ostružná. BP Chata Ostružná se nachází v Ostružné a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BP Chata Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartman IN

10

Apartman IN

Ubytování (Apartmán) Apartman IN. Apartman IN se nachází v Ostružné, nedaleko vleku Kaste Střední. Ubytování Apartman IN se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartman IN má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman IN momentálně evidujeme 5 recenzí.

Roubenka-Mila

9,8

Roubenka-Mila

Ubytování (Apartmán) Roubenka-Mila. Roubenka-Mila se nachází v Ostružné, jen pár kroků od Vleku 3 a 4. Nabízí Wi-Fi zdarma. K dispozici je myčka nádobí, sporák a rychlovarná konvice. Ubytování Roubenka-Mila se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Roubenka-Mila má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Roubenka-Mila momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Neubauer

9,8

Penzion Neubauer

Ubytování (Penzion) Penzion Neubauer. Penzion Neubauer se nachází v Ostružné, 100 metrů od vleku Moby, nedaleko lanovek Ramzová-Čerňava a Čerňava-Šerák, 300 metrů od vleku Roby a 2,1 km od... Ubytování Penzion Neubauer se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Neubauer má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Neubauer momentálně evidujeme 61 recenzí.

Chata - Roubenka Ostružná

9,7

Chata - Roubenka Ostružná

Ubytování (Prázdninový dům) Chata - Roubenka Ostružná. Chata - Roubenka Ostružná se nachází v Ostružné, méně než 1 km od Vleku 1 a 11 minut pěšky od Vleku 3, a nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata - Roubenka Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chata - Roubenka Ostružná má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chata - Roubenka Ostružná momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmany Kolb

9,6

Apartmany Kolb

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kolb. Apartmány Kolb se nachází v Ramzové, 500 metrů od lyžařského areálu a nabízí vybavené ubytování i zahradu s grilem. Ubytování Apartmany Kolb se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmany Kolb má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmany Kolb momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartmány Racek

9,5

Apartmány Racek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Racek. Apartmány Racek leží na území lyžařského areálu Ramzová, pouhých 20 metrů od 2 lyžařských vleků a 7 minut chůze od železniční stanice Ramzová, a nabízí... Ubytování Apartmány Racek se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Haltmar

9,5

Penzion Haltmar

Ubytování (Penzion) Penzion Haltmar. Penzion Haltmar je ideálním místem pro pobyt v Ostružné v Jeseníkách. Nabízí pokoje se satelitní TV, posezením a psacím stolem. Ubytování Penzion Haltmar se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Haltmar má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Haltmar momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartmány Mondeková

9,5

Apartmány Mondeková

Ubytování (Apartmán) Apartmány Mondeková. Apartmány Mondeková se nachází v Ostružné, v těsné blízkosti lyžařských vleků Vlek 1, Vlek 3 a Vlek 4. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Mondeková se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Mondeková má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Mondeková momentálně evidujeme 8 recenzí.

Theresian Apartments

9,4

Theresian Apartments

Ubytování (Apartmán) Theresian Apartments. Apartmány Theresian se nacházejí v obci Ostružná v Olomouckém kraji, blízko lyžařských středisek Ostružná, Rámzová a Petříkov. Ubytování Theresian Apartments se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Theresian Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Theresian Apartments momentálně evidujeme 266 recenzí.

Chalupa Ramzová

9,4

Chalupa Ramzová

Ubytování (Chata) Chalupa Ramzová. Chalupa Ramzová se nachází v Ramzové, 500 metrů od lyžařského areálu Ski Arena R3. Ubytování Chalupa Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Relax Chata v Jeseníkách

9,4

Relax Chata v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Relax Chata v Jeseníkách. Chata Relax v Jeseníkách se nachází v Ostružné, nedaleko lyžařského vleku 1. Ubytování Relax Chata v Jeseníkách se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Relax Chata v Jeseníkách má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Relax Chata v Jeseníkách momentálně evidujeme 24 recenzí.

Horský apartmán Adel

9,4

Horský apartmán Adel

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Adel. Horský apartmán Adel se nachází v Ostružné, 100 metrů od lyžařského vleku č. 1, 200 metrů od lyžařských vleků č. 3 a č. 4 a 400 metrů od lyžařského vleku... Ubytování Horský apartmán Adel se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Horský apartmán Adel má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Horský apartmán Adel momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartments Haltmar

9,4

Apartments Haltmar

Ubytování (Apartmán) Apartments Haltmar. Nachází se v Ostružné, 400 metrů od vleku Moby, 500 metrů od vleku Ramzová-Čerňava i od vleku Čerňava-Šerák, a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Haltmar se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartments Haltmar má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Haltmar momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion pod Šerákem

9,3

Penzion pod Šerákem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Šerákem. Penzion pod Šerákem se nachází v obci Ostružná a nabízí sluneční terasu s bazénem i zahradu. Ubytování Penzion pod Šerákem se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion pod Šerákem má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion pod Šerákem momentálně evidujeme 120 recenzí.

Jonas Park Ostružná

9,3

Jonas Park Ostružná

Ubytování (Penzion) Jonas Park Ostružná. Jonas Park Ostružná se nachází v lyžařském rezortu Ostružná v okrese Jeseník a hosté se zde mohou těšit na saunu, vířivku a restauraci podávající jídla... Ubytování Jonas Park Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

PENZION U ŠTEFANA

9,3

PENZION U ŠTEFANA

Ubytování (Chata) PENZION U ŠTEFANA. PENZION U ŠTEFANA se nachází v Ostružné, 600 metrů od lyžařského vleku Moby, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování PENZION U ŠTEFANA se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování PENZION U ŠTEFANA má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata PENZION U ŠTEFANA momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Ramzová Kometa

9,2

Apartmán Ramzová Kometa

UbytováníApartmán Ramzová Kometa. Apartmán Ramzová Kometa se nachází v Ostružné, 27 km od muzea papíru Velké Losiny, 46 km od zlatého dolu Złoty Stok a 46 km od Pradědu. Ubytování Apartmán Ramzová Kometa se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Ostruznik

9,1

Penzion Ostruznik

Ubytování (Penzion) Penzion Ostruznik. Penzion Ostružník se nachází v Ostružné, 200 metrů od vleku 1 a 300 metrů od vleků 3 a 4. Ubytování Penzion Ostruznik se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Ostruznik má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Ostruznik momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion Skiland Petříkov

9,1

Penzion Skiland Petříkov

Ubytování (Penzion) Penzion Skiland Petříkov. Penzion Skiland Petříkov se nachází v Petříkově v Olomouckém kraji, 70 metrů od lyžařského vleku Petříkov Velký a 200 metrů od lyžařského vleku Petříkov... Ubytování Penzion Skiland Petříkov se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Skiland Petříkov má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Skiland Petříkov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Horský Hotel Skiland

9

Horský Hotel Skiland

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Skiland. Horský Hotel Skiland se nachází v obci Ostružná, 1 km od lyžařského areálu Ostružná, a nabízí ubytování s restaurací, tenisový kurt, kulečník, bowling a... Ubytování Horský Hotel Skiland se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Horský Hotel Skiland má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Horský Hotel Skiland momentálně evidujeme 135 recenzí.

Apartment Ostružná

9

Apartment Ostružná

Ubytování (Apartmán) Apartment Ostružná. Apartmán Ostružná se nachází v Ostružné, 1 km od Vleku 1, a nabízí gril, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment Ostružná má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Ostružná momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartmán Pavla

8,9

Apartmán Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pavla. Apartmán Pavla se nachází v Ostružné, pouhých 700 metrů od Vleku 1 a 800 metrů od Vleku 3, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Apartmán Pavla se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Pavla má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Pavla momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa Continental

8,9

Chalupa Continental

Ubytování (Chata) Chalupa Continental. Chalupa Continental se nachází nedaleko Vleku 1 v Ostružné. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmány mají kuchyň s lednicí a rychlovarnou konvicí. Ubytování Chalupa Continental se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chalupa Continental má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chalupa Continental momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata u Velryby

8,8

Chata u Velryby

Ubytování (Chata) Chata u Velryby. Chata u Velryby se nachází jen pár kroků od lyžařského vleku 4 a poskytuje ubytování s restaurací, sezónním venkovním bazénem, sdílenou kuchyní, bezplatným... Ubytování Chata u Velryby se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Rodinný penzion Skiland

8,8

Rodinný penzion Skiland

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Skiland. Rodinný penzion Skiland se nachází v Ostružné, 700 metrů od vleku 1. Nabízí mimo jiné zahradu s terasou a grilem. K zázemí patří sdílený lounge a bar. Ubytování Rodinný penzion Skiland se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Rodinný penzion Skiland má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Rodinný penzion Skiland momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány Ramzová

8,7

Apartmány Ramzová

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ramzová. Apartmány Ramzová se nacházejí v lyžařském středisku Ramzová na okraji přírodní rezervace Jeseníky. Ubytování Apartmány Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Andromeda

8,2

Hotel Andromeda

Ubytování (Hotel) Hotel Andromeda. Hotel Andromeda se nachází v Ramzové v pohoří Hrubý Jeseník, pouhých 100 metrů od sjezdovek, a nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci s českou kuchyní a terasu. Ubytování Hotel Andromeda se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Andromeda má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Andromeda momentálně evidujeme 172 recenzí.

Ramzová Pod Klínem

7,8

Ramzová Pod Klínem

UbytováníRamzová Pod Klínem. Ramzová Pod Klínem se nachází v Ostružné, pouhých 27 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Ramzová Pod Klínem se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment Areál Skiland Ostružná.1

Apartment Areál Skiland Ostružná.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Areál Skiland Ostružná.1. Apartment Areál Skiland Ostružná.1 in Ostružná offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Vlek 1, 800 metres from Vlek 3 and 800 metres from Vlek... Ubytování Apartment Areál Skiland Ostružná.1 se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán 14, Ramzová

Apartmán 14, Ramzová

Ubytování (Apartmán) Apartmán 14, Ramzová. Apartmán 14, Ramzová se nachází v budově z roku 2009 v Ostružné, 1 km od lyžařského vleku Kaste Střední, 1,1 km od vleku Kaste Velký a 2 km od Vleku 1. Ubytování Apartmán 14, Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Pension Sport Ostružná

Pension Sport Ostružná

UbytováníPension Sport Ostružná. Pension Sport Ostružná se nachází v Ostružné, 25 km od muzea papíru Velké Losiny a 47 km od zlatého dolu Złoty Stok. Ubytování Pension Sport Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Jerabina

Jerabina

Ubytování (Penzion) Jerabina. Penzion Jeřabina se nachází v Ostružné, jen pár kroků od Vleku 3 a Vleku 4, a nabízí nekuřácké ubytování, přepážku s turistickými informacemi, bezplatné... Ubytování Jerabina se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Penzion Jerabina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horský Apartmán Ramzová

Horský Apartmán Ramzová

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Ramzová. Horský Apartmán Ramzová is set in Ostružná and offers free bikes. The apartment features mountain views and is 20 km from Dolní Morava. Ubytování Horský Apartmán Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Petříkov

Apartmán Petříkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petříkov. Apartmán Petříkov se nachází v obci Ostružná, jen několik kroků od lyžařského vleku Kaste velký, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Petříkov se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Apartmán Apartmán Petříkov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmá Ráj v Ramzové

Apartmá Ráj v Ramzové

Ubytování (Apartmán) Apartmá Ráj v Ramzové. Apartmá Ráj v Ramzové se nachází v Ostružné a nabízí přímý přístup na sjezdovku. 36 km od Nysy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmá Ráj v Ramzové se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Chata Adéla Ostružná

Chata Adéla Ostružná

Ubytování (Apartmán) Chata Adéla Ostružná. Chata Adéla Ostružná is located in Ostružná and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Chata Adéla Ostružná se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Deluxe apartmán Ramzová B28

Deluxe apartmán Ramzová B28

Ubytování (Apartmán) Deluxe apartmán Ramzová B28. Deluxe apartmán Ramzová B28 is situated in Ostružná. The property is 34 km from Dolní Morava and free private parking is offered. Ubytování Deluxe apartmán Ramzová B28 se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Chata RELAX Petříkov

Chata RELAX Petříkov

Ubytování (Venkovský dům) Chata RELAX Petříkov. Chata RELAX Petříkov se nachází v Ostružné, jen 700 metrů od Vleku 1 a 800 metrů od Vleků 3 a 4. Nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chata RELAX Petříkov se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Venkovský dům Chata RELAX Petříkov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Ramzová

Chata Ramzová

Ubytování (Chata) Chata Ramzová. Chata Ramzová se nachází v Ostružné, 70 metrů od města Moby a 100 metrů od obce Ramzová-Čerňava. Nabízí výhled na hory. Ubytování Chata Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Chata Chata Ramzová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Zahálka Ramzová

Chata Zahálka Ramzová

UbytováníChata Zahálka Ramzová. Chata Zahálka Ramzová se nachází v Ostružné a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 26 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chata Zahálka Ramzová se nachází ve městě Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).