Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Loučná nad Desnou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Loučná nad Desnou

Apartmány Nový Svět

9,7

Apartmány Nový Svět

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nový Svět. Apartmány Nový Svět se nachází v Loučné nad Desnou v České republice. Ubytování Apartmány Nový Svět se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nový Svět má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Nový Svět momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmán U Zámku

9,7

Apartmán U Zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zámku. Apartmán U Zámku se nachází v Loučné nad Desnou, 100 metrů od místního zámku. Je vzdálený 1,7 km od lyžařského areálu Kouty a nabízí turistické informace. Ubytování Apartmán U Zámku se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Zámku má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Zámku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Liščí potok

9,7

Apartmány Liščí potok

Ubytování (Apartmán) Apartmány Liščí potok. Apartmány Liščí potok se nachází v Loučné nad Desnou, 7 km od Jelení. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. K dispozici je koupelna. Ubytování Apartmány Liščí potok se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Liščí potok má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Liščí potok momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Pod Medvědí horou

9,6

Apartmán Pod Medvědí horou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Medvědí horou. Apartmán Pod Medvědí horou se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od vleku Jelení, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Pod Medvědí horou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod Medvědí horou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pod Medvědí horou momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Jarabáček

9,6

Chata Jarabáček

Ubytování (Chata) Chata Jarabáček. Chata Jarabáček se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od vleku Jelení a 11 km od vleku D a F, a nabízí ubytování s výhledem na hory a na řeku. Ubytování Chata Jarabáček se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Jarabáček má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Jarabáček momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou

9,5

Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou

Ubytování (Apartmán) Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou. Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od lanovky Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně i od lyžařského... Ubytování Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán k pronájmu - Loučná nad Desnou momentálně evidujeme 8 recenzí.

Mezonetový apartmán Isabela

9,5

Mezonetový apartmán Isabela

Ubytování (Apartmán) Mezonetový apartmán Isabela. Mezonetový apartmán Isabela se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od lanovky Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Ubytování Mezonetový apartmán Isabela se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eliška Červenohorské sedlo

9,5

Apartmán Eliška Červenohorské sedlo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška Červenohorské sedlo. Apartmán Eliška Červenohorské sedlo se nachází v Loučné nad Desnou, pouhých 300 metrů od lyžařských vleků C a F, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartmán Eliška Červenohorské sedlo se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Eliška Červenohorské sedlo má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Eliška Červenohorské sedlo momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chalupa Loučná

9,5

Chalupa Loučná

Ubytování (Chata) Chalupa Loučná. Chalupa Loučná se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Ubytování Chalupa Loučná se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Loučná má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa Loučná momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartments Světluška

9,5

Apartments Světluška

Ubytování (Apartmán) Apartments Světluška. Apartments Světluška se nachází v Loučné nad Desnou, 300 metrů od lanovky Jelení, 7 km od lyžařského areálu Kouty a 15 km od vleku Lift D. Ubytování Apartments Světluška se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Světluška má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Světluška momentálně evidujeme 23 recenzí.

S4 Resort Kouty

9,4

S4 Resort Kouty

Ubytování (Apartmán) S4 Resort Kouty. S4 Resort Kouty se nachází v Loučné nad Desnou, nedaleko skiareálu Kouty. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování S4 Resort Kouty se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování S4 Resort Kouty má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán S4 Resort Kouty momentálně evidujeme 266 recenzí.

a34

9,4

a34

Ubytování (Apartmán) a34. Apartmán a34 sídlí v budově z roku 2011, 7 km od vleku Jelení, a nabízí výhled na hory, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi Apartmán má obývací... Ubytování a34 se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování a34 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán a34 momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán 77

9,4

Apartmán 77

Ubytování (Apartmán) Apartmán 77. Apartmán 77 se nachází v Loučné nad Desnou, 6 km od lyžařského vleku Jelení a 14 km od vleků Lift F a Lift C. Ubytování Apartmán 77 se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Valdes

9,4

Hotel Valdes

Ubytování (Hotel) Hotel Valdes. Hotel Valdes se nachází v Loučné nad Desnou. Nabízí snack bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách, lyžárnu, úschovu jízdních kol, společný... Ubytování Hotel Valdes se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Valdes má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Valdes momentálně evidujeme 367 recenzí.

Apartmany Agatha

9,4

Apartmany Agatha

Ubytování (Apartmán) Apartmany Agatha. Apartmány Agatha se nachází v Loučné nad Desnou a nabízí venkovní bazén, apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Agatha se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Agatha má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Agatha momentálně evidujeme 16 recenzí.

Aparmány Loučná nad Desnou

9,3

Aparmány Loučná nad Desnou

Ubytování (Apartmán) Aparmány Loučná nad Desnou. Apartmány Loučná nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od Jelení. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Aparmány Loučná nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparmány Loučná nad Desnou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Aparmány Loučná nad Desnou momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán Loučná

9,3

Apartmán Loučná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Loučná. Apartmán Loučná se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od Jelení, 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně a 14 km od vleku D. Ubytování Apartmán Loučná se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Loučná má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Loučná momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Dlouhé stráně

9,3

Apartmán Dlouhé stráně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dlouhé stráně. Apartmán Dlouhé stráně se nachází v Loučné nad Desnou, pouhých 5 km od Jelení a 11 km od vleků D a F. Nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Dlouhé stráně se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Dlouhé stráně má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Dlouhé stráně momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chata Loučná nad Desnou

9,3

Chata Loučná nad Desnou

Ubytování (Chata) Chata Loučná nad Desnou. Chata Loučná nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, 3,8 km od lanovky Jelení a 12 km od vleku D, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata Loučná nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Loučná nad Desnou má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Loučná nad Desnou momentálně evidujeme 24 recenzí.

Chata H&D Červenohorské Sedlo

9,3

Chata H&D Červenohorské Sedlo

Ubytování (Penzion) Chata H&D Červenohorské Sedlo. Chata H&D Červenohorské Sedlo se nachází v Koutech v Olomouckém kraji, 31 km od města Ladek-Zdrój. nabízí saunu a přístup na lyžích až k budově. Ubytování Chata H&D Červenohorské Sedlo se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata H&D Červenohorské Sedlo má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Chata H&D Červenohorské Sedlo momentálně evidujeme 129 recenzí.

Chata u Cecila

9,3

Chata u Cecila

Ubytování (Chata) Chata u Cecila. Chata u Cecila se nachází v Loučné nad Desnou, 3,7 km od lanovky Jelení. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Chata u Cecila se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Cecila má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata u Cecila momentálně evidujeme 78 recenzí.

Horský Apartmán Kouty

9,2

Horský Apartmán Kouty

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Kouty. Horský Apartmán Kouty se nachází v Loučné nad Desnou, ve skiareálu Kouty, 11 km od Pradědu na místě s výhledem na hory. Ubytování Horský Apartmán Kouty se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Apartmán Kouty má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Horský Apartmán Kouty momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmánový Dům Pasťák

9,2

Apartmánový Dům Pasťák

Ubytování (Apartmán) Apartmánový Dům Pasťák. Apartmánový Dům Pasťák se nachází v Loučné nad Desnou v Olomouckém kraji, 350 metrů od lyžařského areálu Kouty a 3 km od Jelení, a nabízí sezónní venkovní... Ubytování Apartmánový Dům Pasťák se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový Dům Pasťák má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmánový Dům Pasťák momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmán Loučná nad Desnou

9,2

Apartmán Loučná nad Desnou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Loučná nad Desnou. Apartmán Loučná nad Desnou se nachází v centru Loučné nad Desnou, 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Apartmán Loučná nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Loučná nad Desnou má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Loučná nad Desnou momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chata pod Mravenečníkem

9,1

Chata pod Mravenečníkem

Ubytování (Chata) Chata pod Mravenečníkem. Chata pod Mravenečníkem se nachází v Loučné nad Desnou v Olomouckém kraji, 7 km od lanovky Jelení. Ubytování Chata pod Mravenečníkem se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Winkelberg

9,1

Holiday Home Winkelberg

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Winkelberg. Holiday Home Winkelberg se nachází v budově z roku 2014 v Loučné nad Desnou, 4,4 km od Jelení, 11 km od vleku D a F. Ubytování Holiday Home Winkelberg se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Winkelberg má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Holiday Home Winkelberg momentálně evidujeme 31 recenzí.

Chata Eliška

9,1

Chata Eliška

Ubytování (Apartmán) Chata Eliška. Chata Eliška se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od vleku Jelení, a nabízí ubytování se saunou. Ubytování Chata Eliška se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Eliška má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Chata Eliška momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány Rysí skála

9

Apartmány Rysí skála

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rysí skála. Apartmány Rysí skála se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Rysí skála se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rysí skála má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Rysí skála momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Jeseníky

9

Apartmány Jeseníky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jeseníky. Apartmány Jeseníky se nacházejí se v obci Loučná nad Desnou ve ski areálu Kouty a nabízejí restauraci. Ubytování Apartmány Jeseníky se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Jeseníky má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Jeseníky momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmany Kouty Mezonet

9

Apartmany Kouty Mezonet

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kouty Mezonet. Apartmány Kouty Mezonet se nacházejí přímo u skiareálu Kouty v Loučné nad Desnou a nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Apartmany Kouty Mezonet se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kouty Mezonet má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmany Kouty Mezonet momentálně evidujeme 51 recenzí.

Studio Kouty Jeseniky

8,9

Studio Kouty Jeseniky

Ubytování (Apartmán) Studio Kouty Jeseniky. Studio Kouty Jeseníky nabízí ubytování v Loučné nad Desnou, na výhodném místě v lyžařském středisku Kouty. Jelení je od apartmánu vzdálené 3,8 km. Ubytování Studio Kouty Jeseniky se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Kouty Jeseniky má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Studio Kouty Jeseniky momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzion Trombly

8,9

Penzion Trombly

Ubytování (Penzion) Penzion Trombly. Penzion Trombly se nachází v Loučné nad Desnou, 800 metrů od lyžařského areálu Kouty nad Desnou. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion Trombly se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Trombly má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Trombly momentálně evidujeme 166 recenzí.

U dvou studní

8,8

U dvou studní

Ubytování (Penzion) U dvou studní. U dvou studní se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně a 2,7 km od lyžařského areálu Kouty, a nabízí restauraci, zahradu,... Ubytování U dvou studní se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánové ubytování v Koutech

8,7

Apartmánové ubytování v Koutech

Ubytování (Apartmán) Apartmánové ubytování v Koutech. Apartmánové ubytování v Koutech nabízí apartmány a apartmá s možností vlastního stravování v obci Loučná nad Desnou, 800 metrů od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Apartmánové ubytování v Koutech se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánové ubytování v Koutech má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmánové ubytování v Koutech momentálně evidujeme 337 recenzí.

Apartmány Kouty - Jeseníky

8,7

Apartmány Kouty - Jeseníky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kouty - Jeseníky. Apartmány Kouty - Jeseníky se nacházejí v Loučné nad Desnou, 7 km od Jelení a 9 km od vleku D. Nabízejí Wi-Fi zdarma a restauraci. Ubytování Apartmány Kouty - Jeseníky se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kouty - Jeseníky má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmány Kouty - Jeseníky momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmany Kouty

8,5

Apartmany Kouty

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kouty. Apartmány Kouty se nachází v Loučné nad Desnou v lyžařském areálu Kouty. Asi 50 metrů od objektu najdete několik restaurací, bar a pizzerii. Ubytování Apartmany Kouty se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kouty má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmany Kouty momentálně evidujeme 180 recenzí.

Penzion Kouty

8,5

Penzion Kouty

Ubytování (Penzion) Penzion Kouty. Penzion Kouty je situován v lyžařském areálu Kouty v Olomouckém kraji a nabízí prodej skipasů a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Kouty se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kouty má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Kouty momentálně evidujeme 229 recenzí.

Relax Centrum Gól

8,4

Relax Centrum Gól

Ubytování (Penzion) Relax Centrum Gól. Penzion Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků a nabízí celou řadu sportovních aktivit včetně bowlingu, fotbalu a tenisu. Ubytování Relax Centrum Gól se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax Centrum Gól má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Relax Centrum Gól momentálně evidujeme 216 recenzí.

Turistická chata Švýcarna

8,3

Turistická chata Švýcarna

Ubytování (Horské chaty) Turistická chata Švýcarna. Turistická chata Švýcárna se nachází na Jesenické magistrále, 2 km od Pradědu a 5 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Ubytování Turistická chata Švýcarna se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský apartmán přímo u sjezdovky

8,2

Horský apartmán přímo u sjezdovky

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán přímo u sjezdovky. Horský apartmán přímo u sjezdovky se nachází v lyžařském středisku Kouty nad Desnou v obci Loučná nad Desnou, 400 metrů od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Horský apartmán přímo u sjezdovky se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský apartmán přímo u sjezdovky má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Horský apartmán přímo u sjezdovky momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Dlouhé Stráně

8,1

Hotel Dlouhé Stráně

Ubytování (Hotel) Hotel Dlouhé Stráně. Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Kouty nad Desnou, pouhých 400 metrů od lyžařského vleku Kareš, představuje ideální výchozí bod pro pěší i cyklistické... Ubytování Hotel Dlouhé Stráně se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dlouhé Stráně má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Dlouhé Stráně momentálně evidujeme 333 recenzí.

Hostel Loučná nad Desnou

7,8

Hostel Loučná nad Desnou

Ubytování (Hostel) Hostel Loučná nad Desnou. Hostel Loučná nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, 6 km od Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Ubytování Hostel Loučná nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Loučná nad Desnou má celkové hodnocení 7,8. Pro Hostel Hostel Loučná nad Desnou momentálně evidujeme 83 recenzí.

Family Paradise Kouty

7,6

Family Paradise Kouty

Ubytování (Chata) Family Paradise Kouty. Family Paradise Kouty nabízí bezplatná kola a zahradu s terasou i grilem na klidném místě v Loučné nad Desnou. Ubytování Family Paradise Kouty se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Paradise Kouty má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Family Paradise Kouty momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Červenohorské sedlo

7,6

Hotel Červenohorské sedlo

Ubytování (Hotel) Hotel Červenohorské sedlo. Hotel Červenohorské sedlo se nachází v Loučné nad Desnou, 200 metrů od vleku F a 300 metrů od vleků C a D. Ubytování Hotel Červenohorské sedlo se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Červenohorské sedlo má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Červenohorské sedlo momentálně evidujeme 437 recenzí.

Hotel Pod Jedlovým vrchem

7,6

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Jedlovým vrchem. Hotel Pod Jedlovým vrchem stojí na okraji chráněné krajinné oblasti Jeseníky obklopen hlubokým lesem. Ubytování Hotel Pod Jedlovým vrchem se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Jedlovým vrchem má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Pod Jedlovým vrchem momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmán v horách pod lanovkou

Apartmán v horách pod lanovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán v horách pod lanovkou. Apartmán v horách pod lanovkou se nachází v Loučné nad Desnou, kousek od lyžařského areálu Kouty. Ubytování Apartmán v horách pod lanovkou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata v Lesíku

Chata v Lesíku

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Lesíku. Situated just 7 km from Jeleni, Chata v Lesíku features accommodation in Loučná nad Desnou with access to free bikes, a shared lounge, as well as a shared... Ubytování Chata v Lesíku se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatička u řeky - Kouty nad Desnou

Chatička u řeky - Kouty nad Desnou

Ubytování (Chata) Chatička u řeky - Kouty nad Desnou. Chatička u řeky - Kouty nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od vodní přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Ubytování Chatička u řeky - Kouty nad Desnou se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma FARA

Apartma FARA

Ubytování (Apartmán) Apartma FARA. Apartma FARA se nachází v Loučné nad Desnou, 5 km od Jelení a 13 km od vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Tento apartmán nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartma FARA se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartma FARA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Na Staré Poště

Penzion Na Staré Poště

Ubytování (Penzion) Penzion Na Staré Poště. Located in Loučná nad Desnou, 13 km from Dlouhé Stráně Hydro Plant, Penzion Na Staré Poště provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Penzion Na Staré Poště se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Mountain Loft Loučná - Horský Apartmán Loučná

The Mountain Loft Loučná - Horský Apartmán Loučná

Ubytování (Apartmán) The Mountain Loft Loučná - Horský Apartmán Loučná. Mountain Loft Loučná – Horský Apartmán Loučná nabízí ubytování v Loučné nad Desnou, 3,4 km od lyžařského areálu Kouty a 5 km od vodní elektrárny Dlouhé... Ubytování The Mountain Loft Loučná - Horský Apartmán Loučná se nachází ve městě Loučná nad Desnou (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)