Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Prostějov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prostějov

Apartmán Stella

10

Apartmán Stella

UbytováníApartmán Stella. Apartmán Stella se nachází v Prostějově, 23 km od Olomouckého hradu, 21 km od radnice a 21 km od Horního náměstí. Ubytování Apartmán Stella se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Procyon

10

Apartmán Procyon

UbytováníApartmán Procyon. Apartmán Procyon se nachází v Prostějově, 21 km od Olomouckého hradu, 19 km od radnice a 19 km od Horního náměstí. Ubytování Apartmán Procyon se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Frikulin

9,7

Frikulin

Ubytování (Penzion) Frikulin. Frikulin se nachází v Prostějově a nabízí ubytování s barem, zahradou a terasou. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Frikulin se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Beautiful 2 Bedroom Apartment

9,3

Beautiful 2 Bedroom Apartment

UbytováníBeautiful 2 Bedroom Apartment. Beautiful 2 Bedroom Apartment se nachází v Prostějově, 23 km od Olomouckého hradu, 21 km od radnice a 21 km od Horního náměstí. Ubytování Beautiful 2 Bedroom Apartment se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Motorest U Kola

9,2

Motorest U Kola

Ubytování (Penzion) Motorest U Kola. Motorest U Kola se nachází v Prostějově a nabízí ubytování se zahradou, barem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Motorest U Kola se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Motorest U Kola má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Motorest U Kola momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Stella

9

Penzion Stella

Ubytování (Penzion) Penzion Stella. Penzion Stella se nachází v Prostějově a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Stella se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Stella má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Stella momentálně evidujeme 70 recenzí.

Penzion U Paroháče

8,8

Penzion U Paroháče

Ubytování (Penzion) Penzion U Paroháče. Penzion U Paroháče se nachází v Prostějově a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion U Paroháče se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion U Paroháče má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Paroháče momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Ema B&B

8,8

Penzion Ema B&B

Ubytování (Penzion) Penzion Ema B&B. Penzion Ema B&B se nachází v Prostějově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Ema B&B se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Ema B&B má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Ema B&B momentálně evidujeme 539 recenzí.

Penzion a Restaurace u Konicka

8,8

Penzion a Restaurace u Konicka

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace u Konicka. Penzion u Koníčka se nachází na klidném místě, 300 metrů od centra Prostějova. Ubytování Penzion a Restaurace u Konicka se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion a Restaurace u Konicka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion a Restaurace u Konicka momentálně evidujeme 369 recenzí.

Hotel Plumlov

8,6

Hotel Plumlov

Ubytování (Hotel) Hotel Plumlov. Hotel Plumlov se nachází v Prostějově a nabízí vybavení pro vodní sporty, bezplatnou službu půjčení jízdních kol a zázemí pro grilování. Ubytování Hotel Plumlov se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Plumlov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Plumlov momentálně evidujeme 58 recenzí.

Ubytovani-prostejov

8,5

Ubytovani-prostejov

Ubytování (Apartmány) Ubytovani-prostejov. Ubytování-prostějov se zahradou se nachází v Prostějově. K dispozici je plně vybavená koupelna se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Apartmán má... Ubytování Ubytovani-prostejov se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Avion

8,4

Hotel Avion

Ubytování (Hotel) Hotel Avion. Hotel Avion se nachází v moderní budově v historickém centru města Prostějov. Ubytování Hotel Avion se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Avion má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Avion momentálně evidujeme 229 recenzí.

Hotel Tennis Club

7,9

Hotel Tennis Club

Ubytování (Hotel) Hotel Tennis Club. Hotel Tennis Club v Prostějově se může pochlubit 21 tenisovými kurty, 3 kurty na squash a krytým bazénem. Ubytování Hotel Tennis Club se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Tennis Club má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Tennis Club momentálně evidujeme 133 recenzí.

Hotel Gól Prostějov

7,9

Hotel Gól Prostějov

Ubytování (Hotel) Hotel Gól Prostějov. Hotel Gól, zrekonstruovaný v roce 2013, se nachází ve sportovní zóně v Prostějově. Má restauraci s barem a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Hotel Gól Prostějov se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Gól Prostějov má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Gól Prostějov momentálně evidujeme 132 recenzí.

Penzion U Chmelů

7,5

Penzion U Chmelů

Ubytování (Penzion) Penzion U Chmelů. Rodinný Penzion U Chmelů se nachází 800 metrů od centra Prostějova. Ubytování Penzion U Chmelů se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion u Antonicka

7,3

Penzion u Antonicka

Ubytování (Penzion) Penzion u Antonicka. Penzion U Antoníčka sídlí v budově ze 16. století v Prostějově, naproti obchodnímu domu Zlatá Brána a 60 metrů od kostela svatého Kříže. Ubytování Penzion u Antonicka se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion u Antonicka má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion u Antonicka momentálně evidujeme 292 recenzí.

UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK

UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK

Ubytování (Privát) UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK. UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK is situated in Prostějov. The accommodation is 46 km from Brno. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytování UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK se nachází ve městě Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

ubytování u parku

ubytování u parku

Ubytování (Penzion) ubytování u parku. Ubytování u parku is offering accommodation in Prostějov. The guest house has a ski pass sales point. Ubytování ubytování u parku se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Penzion ubytování u parku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.