Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jeseník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jeseník

Yes Dream apartment

10

Yes Dream apartment

Ubytování (Apartmán) Yes Dream apartment. Yes Dream apartment se nachází v Jeseníku a nabízí sdílený lounge. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Yes Dream apartment se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment Mlýnská

9,8

Apartment Mlýnská

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlýnská. Apartment Mlýnská se nachází v Jeseníku, 27 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Apartment Mlýnská se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment Mlýnská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Mlýnská momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Casia

9,8

Apartmán Casia

UbytováníApartmán Casia. Apartmán Casia se nachází v Jeseníku a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Casia se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány na hájovně

9,7

Apartmány na hájovně

Ubytování (Apartmán) Apartmány na hájovně. Apartmány na hájovně nabízí ubytování v Jeseníku, 800 metrů od wellness centra. Apartmán poskytuje výhled na hory. Ubytování Apartmány na hájovně se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány na hájovně má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány na hájovně momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Pavla

9,7

Apartman Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavla. Apartman Pavla se nachází v Jeseníku, přímo na sjezdovce, pouhých 600 metrů od vleku Na Smrťáku 1. Ubytování Apartman Pavla se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartman Pavla má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Pavla momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chata Tánička

9,7

Chata Tánička

Ubytování (Aparthotel) Chata Tánička. Chata Tánička se nachází v Jeseníku a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Tánička se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chata Tánička má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Chata Tánička momentálně evidujeme 25 recenzí.

Na stezce

9,7

Na stezce

UbytováníNa stezce. Na stezce se nachází v Jeseníku a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na stezce se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Vila ELIS

9,6

Vila ELIS

Ubytování (Penzion) Vila ELIS. Vila ELIS se nachází v Jeseníku a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory, dětské hřiště, parkoviště, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila ELIS se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Vila ELIS má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila ELIS momentálně evidujeme 199 recenzí.

6bits Apartments

9,6

6bits Apartments

Ubytování6bits Apartments. 6bits Apartments se nachází v Jeseníku v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování 6bits Apartments se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartma Panorama Jeseník

9,6

Apartma Panorama Jeseník

Ubytování (Apartmán) Apartma Panorama Jeseník. Apartmá Panorama Jeseník se nachází v lázeňském městě Jeseník a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartma Panorama Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartma Panorama Jeseník má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartma Panorama Jeseník momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmány u Petra Jeseník

9,6

Apartmány u Petra Jeseník

UbytováníApartmány u Petra Jeseník. Apartmány u Petra Jeseník se nacházejí v Jeseníku, 36 km od Pradědu, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u Petra Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán pod Lázněma

9,6

Apartmán pod Lázněma

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Lázněma. Apartmán pod Lázněma se nachází v Jeseníku, 2,6 km od Sjezdovky a 5 km od sjezdovky Na Smrťáku 1. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán pod Lázněma se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán pod Lázněma má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán pod Lázněma momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování ALJA

9,6

Ubytování ALJA

Ubytování (Privát) Ubytování ALJA. Ubytování ALJA se nachází v Jeseníku a nabízí pokoje s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubytování ALJA se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Ubytování ALJA má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytování ALJA momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán U Pomněnky

9,5

Apartmán U Pomněnky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Pomněnky. Apartmán U Pomněnky se nachází 400 metrů od Sjezdovky a asi 5 km od lyžařského areálu Na Smrťáku 1. Ubytování Apartmán U Pomněnky se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

u Vlastika

9,5

u Vlastika

Ubytování (Apartmán) u Vlastika. Apartmán U Vlastíka se nachází v Jeseníku, 1,8 km od sjezdovky Na Smrťáku 1. Ubytování u Vlastika se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Pod Křížovým Vrchem

9,5

Apartmány Pod Křížovým Vrchem

Ubytování (Privát) Apartmány Pod Křížovým Vrchem. Apartmány Pod Křížovým Vrchem se nachází v Jeseníku, 2,8 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1 a 6 km od lyžařského svahu Sjezdovka, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartmány Pod Křížovým Vrchem se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Pod Křížovým Vrchem má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartmány Pod Křížovým Vrchem momentálně evidujeme 109 recenzí.

Rezidence u Jezera

9,5

Rezidence u Jezera

Ubytování (Hotel) Rezidence u Jezera. Rezidence u Jezera stojí u jezera v Písečné, 10 minut jízdy od Jeseníku. Ubytování Rezidence u Jezera se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Rezidence u Jezera má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Rezidence u Jezera momentálně evidujeme 671 recenzí.

V Jeseníku

9,5

V Jeseníku

UbytováníV Jeseníku. V Jeseníku se nachází v Jeseníku, 35 km od Pradědu a 37 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování V Jeseníku se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmá v domě Vincenze Priessnitze

9,5

Apartmá v domě Vincenze Priessnitze

Ubytování (Apartmán) Apartmá v domě Vincenze Priessnitze. Apartmá se nachází v lázeňském městě Jeseník ve 2. patře domu, který patřil Vinzenzi Priessnitzovi, zakladateli místních lázní, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmá v domě Vincenze Priessnitze se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmá v domě Vincenze Priessnitze má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá v domě Vincenze Priessnitze momentálně evidujeme 84 recenzí.

Penzion Je-sen

9,4

Penzion Je-sen

Ubytování (Penzion) Penzion Je-sen. Penzion Je-sen se nachází v Jeseníku, 10 minut jízdy od skiareálu Lázeňský vrch. Ubytování Penzion Je-sen se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Je-sen má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Je-sen momentálně evidujeme 86 recenzí.

Vila Element

9,4

Vila Element

Ubytování (Apartmán) Vila Element. Vila Element obklopená horami Hrubého Jeseníku se nachází 10 minut chůze od centra města Jeseník. Ubytování Vila Element se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Vila Element má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Vila Element momentálně evidujeme 81 recenzí.

Na Mýtince 14

9,4

Na Mýtince 14

Ubytování (Penzion) Na Mýtince 14. Penzion Brabenec - Na Mýtince 14 se nachází v Jeseníku, na okraji chráněné přírodní oblasti. Ubytování Na Mýtince 14 se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Na Mýtince 14 má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Na Mýtince 14 momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmán Jeseník

9,4

Apartmán Jeseník

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jeseník. Apartmán Jeseník se nachází v Jeseníku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a 1 koupelnu. Ubytování Apartmán Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Křížový vrch

9,4

Hotel Křížový vrch

Ubytování (Hotel) Hotel Křížový vrch. Hotel Křížový vrch se nachází v Jeseníku. Nabízí rozhlednu, restauraci à la carte, kde se používají čerstvé regionální suroviny, bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Hotel Křížový vrch se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Křížový vrch má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Křížový vrch momentálně evidujeme 655 recenzí.

Penzion Jeseník

9,4

Penzion Jeseník

Ubytování (Penzion) Penzion Jeseník. Penzion Jeseník se nachází v Jeseníku, 2,4 km od Sjezdovky a 2,8 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Jeseník má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Jeseník momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmán U Ivanky

9,3

Apartmán U Ivanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Ivanky. Apartmán U Ivanky se nachází v Jeseníku. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město a terasu. V okolí se lze věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Ubytování Apartmán U Ivanky se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Mona

9,3

Penzion Mona

Ubytování (Penzion) Penzion Mona. Penzion Mona se nachází uprostřed venkovské krajiny na úpatí Pradědu v pohoří Hrubý Jeseník, 4 km od lyžařského areálu Miroslav a 7 km od lyžařského... Ubytování Penzion Mona se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Mona má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Mona momentálně evidujeme 99 recenzí.

Drátovna

9,3

Drátovna

Ubytování (Prázdninový dům) Drátovna. Drátovna se nachází v Jeseníku a nabízí sdílený lounge. 49 km od Kladska. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Drátovna se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Panorama Jeseník

9,3

Apartmány Panorama Jeseník

Ubytování (Penzion) Apartmány Panorama Jeseník. Apartmány Panorama Jeseník se nachází v Jeseníku, 2,9 km od sjezdovky a 3,9 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1. Na místě je dětské hřiště. Ubytování Apartmány Panorama Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Panorama Jeseník má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Apartmány Panorama Jeseník momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Peklo

9,2

Penzion Peklo

UbytováníPenzion Peklo. Penzion Peklo se nachází v Jeseníku, 38 km od Pradědu a 40 km od Muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Penzion Peklo se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Ranch Eden

9,2

Ranch Eden

Ubytování (Privát) Ranch Eden. Ranč Eden se nachází v budově z roku 1930 v Jeseníku, méně než 1 km od sjezdovky a 6 km od vleku Na Smrťáku 1. Ubytování Ranch Eden se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Ranch Eden má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ranch Eden momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán Jeseník

9,2

Apartmán Jeseník

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jeseník. Apartmán Jeseník se nachází v Jeseníku, 2,9 km od sjezdovky a 3,9 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1. Nabízí terasu, obývací pokoj s TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Jeseník se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Jeseník má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Jeseník momentálně evidujeme 36 recenzí.

Jeseník náměstí podkroví

9,2

Jeseník náměstí podkroví

Ubytování (Apartmán) Jeseník náměstí podkroví. Apartmán Jeseník náměstí podkroví se nachází v Jeseníku, 2,4 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1 a 3,6 km od sjezdovky, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Jeseník náměstí podkroví se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Jeseník náměstí podkroví má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Jeseník náměstí podkroví momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Emílie

9,1

Penzion Emílie

Ubytování (Penzion) Penzion Emílie. Penzion Emílie se nachází v Jeseníku, 2,5 km od vleku Sjezdovka a 3,3 km od vleku Na Smrťáku 1. Ubytování Penzion Emílie se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

9,1

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Ubytování (Rezort) Wellness & Spa hotel Villa Regenhart. Wellness & Spa hotel Vila Regenhart se nachází 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník v nově zrekonstruované budově, která se vyznačuje historickou... Ubytování Wellness & Spa hotel Villa Regenhart se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Wellness & Spa hotel Villa Regenhart má celkové hodnocení 9,1. Pro Rezort Wellness & Spa hotel Villa Regenhart momentálně evidujeme 468 recenzí.

Penzion Pohoda

9,1

Penzion Pohoda

Ubytování (Apartmán) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází v klidném prostředí u lesa, 30 minut chůze od centra města Jeseník a nabízí ubytování v apartmánech s vlastním vchodem, Wi-Fi... Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Pohoda momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmá V Oblouku

9,1

Apartmá V Oblouku

Ubytování (Apartmán) Apartmá V Oblouku. Apartmá V Oblouku se nachází v Jeseníku a nabízí zahradu s grilem a ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmá V Oblouku se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmá V Oblouku má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmá V Oblouku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Slunný Dvůr

9,1

Hotel Slunný Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Slunný Dvůr. Hotel Slunný Dvůr se nachází na jižním svahu přímo pod lázněmi Jeseník a nabízí panoramatický výhled na Hrubý Jeseník, restauraci, wellness centrum a... Ubytování Hotel Slunný Dvůr se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Slunný Dvůr má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Slunný Dvůr momentálně evidujeme 303 recenzí.

Apartmán v Jeseníku

9

Apartmán v Jeseníku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Jeseníku. Apartmán v Jeseníku se nachází v Jeseníku, nedaleko vleku Na Smrťáku 1 a 3,7 km od vleku Sjezdovka. Ubytování Apartmán v Jeseníku se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán v Jeseníku má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán v Jeseníku momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytování Lumik

9

Ubytování Lumik

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lumik. Ubytování Lumik nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Jeseníku, 1,5 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1. Ubytování Ubytování Lumik se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Ubytování Lumik má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování Lumik momentálně evidujeme 267 recenzí.

Apartmány Pod Chlumem

9

Apartmány Pod Chlumem

UbytováníApartmány Pod Chlumem. Apartmány Pod Chlumem se nacházejí v Jeseníku v Olomouckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod Chlumem se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Roubenka Strmá

9

Roubenka Strmá

Ubytování (Chata) Roubenka Strmá. Roubenka Strmá se nachází v Jeseníku. 48 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roubenka Strmá se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Šafrán

9

Penzion Šafrán

Ubytování (Penzion) Penzion Šafrán. Penzion Šafrán se nachází v České Vsi. Nabízí bar, mezinárodní restauraci a ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Penzion Šafrán se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Šafrán má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Šafrán momentálně evidujeme 88 recenzí.

Penzion U Lukáčů

9

Penzion U Lukáčů

Ubytování (Penzion) Penzion U Lukáčů. Penzion U Lukáčů se nachází v Jeseníku, 3,1 km od lyžařského vleku Na Smrťáku 1 a 6 km od Sjezdovky. Ubytování Penzion U Lukáčů se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion U Lukáčů má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Lukáčů momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel STARÝ MLÝN

8,9

Hotel STARÝ MLÝN

Ubytování (Hotel) Hotel STARÝ MLÝN. Hotel Starý Mlýn se nachází v Jeseníku v Olomouckém kraji, 28 km od města Lądek-Zdrój. Hotel má gril, dětské hřiště, restauraci i bar. Ubytování Hotel STARÝ MLÝN se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel STARÝ MLÝN má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel STARÝ MLÝN momentálně evidujeme 173 recenzí.

Hotel Koruna

8,9

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází v centru Jeseníku, jen 50 metrů od fitness centra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a parkování zdarma. Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 381 recenzí.

Hotel Slovan Comfort

8,9

Hotel Slovan Comfort

Ubytování (Hotel) Hotel Slovan Comfort. Tento hotel se nachází v malebném městečku Jeseník v Olomouckém kraji a nabízí bezplatné veřejné Wi-Fi a hlídané parkoviště zdarma. Ubytování Hotel Slovan Comfort se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Slovan Comfort má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Slovan Comfort momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán Fydorka

8,8

Apartmán Fydorka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Fydorka. Apartmán Fydorka se nachází v Jeseníku, je vybavený moderním nábytkem a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu, kde můžete relaxovat. Ubytování Apartmán Fydorka se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Fydorka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Fydorka momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chalupa U Jezu Bělá

8,8

Chalupa U Jezu Bělá

UbytováníChalupa U Jezu Bělá. Praděd se nachází 29 km od Pradědu. Chalupa U Jezu Bělá nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalupa U Jezu Bělá se nachází ve městě Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Čertovy Kameny

8,8

Penzion Čertovy Kameny

Ubytování (Penzion) Penzion Čertovy Kameny. Penzion Čertovy Kameny nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, dětské hřiště, restauraci, bar a bezplatné parkování. Jeseník je vzdálen 2,5 km. Ubytování Penzion Čertovy Kameny se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Čertovy Kameny má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Čertovy Kameny momentálně evidujeme 49 recenzí.

Pension Iva

8,8

Pension Iva

Ubytování (Penzion) Pension Iva. Pension Iva se nachází v obci Dětřichov, 3 km od centra města Jeseník, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na hory. Ubytování Pension Iva se nachází ve městě Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Pension Iva má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Iva momentálně evidujeme 49 recenzí.