Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bělá pod Pradědem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bělá pod Pradědem

Chata Esty

10

Chata Esty

Ubytování (Chata) Chata Esty. Chata Esty se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a 36 km od města Nysa, a nabízí sezonní venkovní bazén i možnost lyžování až k... Ubytování Chata Esty se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Esty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Esty momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartment Domasov

9,8

Apartment Domasov

Ubytování (Apartmán) Apartment Domasov. Apartmán Domašov se nachází v Bělé pod Pradědem, 6 km od centra Jeseníku a 4 km od lyžařského střediska Filipovice. Ubytování Apartment Domasov se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Domasov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Domasov momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartman U Hanicky

9,6

Apartman U Hanicky

Ubytování (Penzion) Apartman U Hanicky. Apartmán U Haničky se nachází v Bělé pod Pradědem a má zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartman U Hanicky se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman U Hanicky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Apartman U Hanicky momentálně evidujeme 52 recenzí.

Ubytování LENKA

9,6

Ubytování LENKA

Ubytování (Privát) Ubytování LENKA. Ubytování v soukromí Ubytování LENKA se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování LENKA se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování LENKA má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytování LENKA momentálně evidujeme 15 recenzí.

Hájenka Domašov

9,4

Hájenka Domašov

Ubytování (Privát) Hájenka Domašov. Hájenka Domašov stojí v obci Bělá pod Pradědem mezi Karlovou Studánkou a Jeseníkem. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hájenka Domašov se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hájenka Domašov má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Hájenka Domašov momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion U Rodinky

9,3

Penzion U Rodinky

Ubytování (Penzion) Penzion U Rodinky. Tříhvězdičkový Penzion U Rodinky se nachází v Bělé pod Pradědem. Nabízí sezónně otevřený venkovní bazén, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Penzion U Rodinky se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Rodinky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Rodinky momentálně evidujeme 186 recenzí.

Penzion Mlýnky

9,2

Penzion Mlýnky

Ubytování (Penzion) Penzion Mlýnky. Penzion Mlýnky se nachází v Bělé pod Pradědem. Nabízí zahradu, gril, terasu, sdílený lounge a bar. Do hotelové restaurace si můžete zajít na místní jídla. Ubytování Penzion Mlýnky se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mlýnky má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mlýnky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chalupa Hanička

9,1

Chalupa Hanička

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hanička. Tento samostatně stojící prázdninový dům s balkonem a zahardou s grilem se nachází v Bělé pod Pradědem v Olomouckém kraji, 28 km od města Ladek-Zdrój. Ubytování Chalupa Hanička se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hanička má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa Hanička momentálně evidujeme 10 recenzí.

MyResorts - Apartmány Filipovice

9

MyResorts - Apartmány Filipovice

Ubytování (Aparthotel) MyResorts - Apartmány Filipovice. My Resorts - Apartmány Filipovice se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí ubytování s kuchyní. K zázemí tohoto aparthotelu patří terasa. Ubytování MyResorts - Apartmány Filipovice se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Běla

8,8

Penzion Běla

Ubytování (Penzion) Penzion Běla. Penzion Běla se nachází v Bělé pod Pradědem, 29 km od města Ladek-Zdrój a nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma, wellness centrum, lyžárnu a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Běla se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Běla má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Běla momentálně evidujeme 115 recenzí.

Chata Eduard

8,7

Chata Eduard

Ubytování (Penzion) Chata Eduard. Chata Eduard se nachází 700 metrů nad mořem v chráněné krajinné oblasti Hrubý Jeseník v centru Bělé pod Pradědem a patří k ní venkovní bazén. Ubytování Chata Eduard se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chata Eduard má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata Eduard momentálně evidujeme 75 recenzí.

Chata Jiriho na Seraku

8,6

Chata Jiriho na Seraku

Ubytování (Hotel) Chata Jiriho na Seraku. Chata Jiřího na Šeráku se nachází v Bělé pod Pradědem. Nabízí sdílený salonek, restauraci a turistickou přepážku, kde si můžete naplánovat výlety. Ubytování Chata Jiriho na Seraku se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Jiriho na Seraku má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Chata Jiriho na Seraku momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Richard

8,6

Penzion Richard

Ubytování (Penzion) Penzion Richard. Penzion Richard nabízí zahradu a terasu v Bělé pod Pradědem. Zázemí hotelu zahrnuje sdílený lounge i bar. Ubytování Penzion Richard se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Richard má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Richard momentálně evidujeme 71 recenzí.

Hotel Stara Posta

8,5

Hotel Stara Posta

Ubytování (Hotel) Hotel Stara Posta. Hotel Stará Pošta se nachází pouhých 80 metrů od lyžařských vleků v obci Filipovice a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a masážním studiem. Ubytování Hotel Stara Posta se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem

7,9

Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem

Ubytování (Chata) Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem. Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem se nachází v obci Adolfovice v Olomouckém kraji, pouhých 5 km od Jeseníku. Ubytování Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u sjezdovky Filipovice

Apartmán u sjezdovky Filipovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán u sjezdovky Filipovice. Apartmán u sjezdovky se nachází ve Filipovicích, 9 km od Jeseníku, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán u sjezdovky Filipovice se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Bělá pod Pradědem

Vila Bělá pod Pradědem

Ubytování (Vila) Vila Bělá pod Pradědem. Set in Bělá pod Pradědem, Vila Bělá pod Pradědem provides a private pool. This property offers access to a balcony. Ubytování Vila Bělá pod Pradědem se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Fanynka

Chata Fanynka

Ubytování (Chata) Chata Fanynka. Situated in Bělá pod Pradědem, Chata Fanynka features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 8 km from Jeseník. Ubytování Chata Fanynka se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa ÚLET

Chalupa ÚLET

Ubytování (Apartmán) Chalupa ÚLET. Chalupa ÚLET is set in Bělá pod Pradědem. The apartment features garden views and is 39 km from Nysa. Ubytování Chalupa ÚLET se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Štempel Karol

Ubytování Štempel Karol

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Štempel Karol. Ubytování Štempel Karol se nachází v Bělé pod Pradědem, 6 km od Podlesí. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Štempel Karol se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán A1 Filipovice

Apartmán A1 Filipovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán A1 Filipovice. Apartmán A1 Filipovice se nachází v obci Filipovice, 9 km od Jeseníku. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartmán A1 Filipovice se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maly rodiny Penzion

Maly rodiny Penzion

Ubytování (Apartmán) Maly rodiny Penzion. Malý rodinný Penzion se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí gril a zahradu. Z apartmánu je výhled na hory. Do města Lądek-Zdrój je to odtud 27 km. Ubytování Maly rodiny Penzion se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Maly rodiny Penzion nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka U Svahu

Roubenka U Svahu

Ubytování (Chata) Roubenka U Svahu. Roubenka U Svahu se nachází v osadě Filipovice, jen 300 metrů od lyžařského vleku Filipovice. Ubytování Roubenka U Svahu se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj).

Bela pod Pradedem

Bela pod Pradedem

Ubytování (Apartmán) Bela pod Pradedem. Apartmán Bělá pod Pradědem se nachází v Bělé pod Pradědem, 27 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí zázemí pro grilování a výhled do zahrady. Ubytování Bela pod Pradedem se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Bela pod Pradedem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Úlet

Chalupa Úlet

Ubytování (Chata) Chalupa Úlet. Chalupa Úlet is located in Bělá pod Pradědem. The accommodation is 37 km from Jarnołtówek. Ubytování Chalupa Úlet se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 63 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata U Janka

Chata U Janka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata U Janka. Located in Bělá pod Pradědem, Chata U Janka offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Chata U Janka se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata U Rychlých

Horská chata U Rychlých

Ubytování (Apartmány) Horská chata U Rychlých. Situated in Bělá pod Pradědem, 37 km from Jarnołtówek, Horská chata U Rychlých features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Horská chata U Rychlých se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Vyhlídkou - Filipovice

Nad Vyhlídkou - Filipovice

Ubytování (Vila) Nad Vyhlídkou - Filipovice. Nad Vyhlídkou - Filipovice se nachází v Bělé pod Pradědem. Tato vila má terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Nad Vyhlídkou - Filipovice se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupy Vichrovky

Chalupy Vichrovky

Ubytování (Chata) Chalupy Vichrovky. Chalupy Vichrovky s výhledem na hory se nachází v Bělé pod Pradědem a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradní gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupy Vichrovky se nachází ve městě Bělá pod Pradědem (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupy Vichrovky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.