Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kroměříž

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kroměříž

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytování (Penzion) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ranč Milovice se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Velké náměstí

9,6

Apartmány Velké náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké náměstí. Apartmány Velké náměstí se nachází v Kroměříži, pouhých 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké náměstí se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kubesa - Adults Only

9,4

Penzion U Kubesa - Adults Only

Ubytování (Penzion) Penzion U Kubesa - Adults Only. Certifikovaný Penzion U Kubesa - pouze pro dospělé prošel na podzim roku 2015 kompletní rekonstrukcí. Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Kubesa - Adults Only momentálně evidujeme 604 recenzí.

Hotel Harmony Medical & Wellness

9,4

Hotel Harmony Medical & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Harmony Medical & Wellness. Harmonie Medical & Wellness se nachází na klidném místě na okraji Kroměříže, 2,5 km od centra města, a nabízí lázně a wellness centrum se soláriem,... Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Harmony Medical & Wellness momentálně evidujeme 342 recenzí.

Ubytování U Svobodů

9,2

Ubytování U Svobodů

Ubytování (Privát) Ubytování U Svobodů. Ubytování U Svobodů se nachází v Kroměříži, 46 km od Luhačovic. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Svobodů se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jewish

9,2

Apartment Jewish

Ubytování (Apartmán) Apartment Jewish. Apartment Jewish nabízí apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Jewish se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jewish má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Jewish momentálně evidujeme 97 recenzí.

Hotel Purkmistr

9,1

Hotel Purkmistr

Ubytování (Hotel) Hotel Purkmistr. Hotel Purkmistr sídlí v budově z 16. století, v těsném sousedství arcibiskupského zámku s parkem. Ubytování Hotel Purkmistr se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Purkmistr má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Purkmistr momentálně evidujeme 447 recenzí.

Penzion Menšík

9

Penzion Menšík

Ubytování (Penzion) Penzion Menšík. Penzion Menšík se nachází v historickém centru města Kroměříže, 50 metrů od Podzámecké zahrady a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Penzion Menšík se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Menšík má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Menšík momentálně evidujeme 424 recenzí.

Hotel Octarna

9

Hotel Octarna

Ubytování (Hotel) Hotel Octarna. Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Kroměříže. Ubytování Hotel Octarna se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Octarna má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Octarna momentálně evidujeme 327 recenzí.

prázdninový domeček Zlámanka

8,9

prázdninový domeček Zlámanka

Ubytování (Prázdninový dům) prázdninový domeček Zlámanka. Prázdninový domeček Zlámanka se nachází v Kroměříži ve Zlínském kraji, 26 km od Uherského Hradiště. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování prázdninový domeček Zlámanka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

La Fresca

8,9

La Fresca

Ubytování (Hotel) La Fresca. La Fresca stojí v centru Kroměříže, 200 metrů od Arcibiskupského zámku se zahradami, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování La Fresca se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Fresca má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel La Fresca momentálně evidujeme 526 recenzí.

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

8,8

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

Ubytování (Penzion) Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž. Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází v historickém městě Kroměříž. Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž momentálně evidujeme 473 recenzí.

Hotel Hvězda

8,7

Hotel Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Hvězda. Hotel Hvězda se nachází v Kroměříži a nabízí sdílený lounge. Ubytování Hotel Hvězda se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hvězda má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Hvězda momentálně evidujeme 264 recenzí.

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

8,7

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

Ubytování (Penzion) Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion. Tříhvězdičkový hotel a penzion Černý Orel - Pivovar, Hotel, Penzion se nachází v historickém centru Kroměříže, pouhých 200 metrů od věhlasného zámku se... Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion momentálně evidujeme 429 recenzí.

Penzion Kroměříž

8,7

Penzion Kroměříž

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Kroměříž. Penzion Kroměříž se nachází v Kroměříži, 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Olomouc je vzdálená 48 km a Zlín je 36 km daleko. Ubytování Penzion Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a Vinoteka Hrozen

8,6

Penzion a Vinoteka Hrozen

Ubytování (Penzion) Penzion a Vinoteka Hrozen. Penzion a Vinotéka Hrozen se nachází v klidné lokalitě v centru Kroměříže a svým hostům nabízí ubytování v tradičně zařízených pokojích se satelitní TV,... Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Vinoteka Hrozen momentálně evidujeme 328 recenzí.

Apartments Kroměříž

8,6

Apartments Kroměříž

Ubytování (Apartmán) Apartments Kroměříž. Apartmány Kroměříž se nachází v Kroměříži. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu. Ubytování Apartments Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Kroměříž má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Kroměříž momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

8,6

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování (Hotel) Hotel a hostel U Zlatého kohouta. Hotel a hostel U Zlatého kohouta má výhodnou polohu na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí moderní ubytování v pokojích s výhledem do centra města a na... Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel a hostel U Zlatého kohouta momentálně evidujeme 467 recenzí.

Hotel Bouček

8,5

Hotel Bouček

Ubytování (Hotel) Hotel Bouček. Hotel Bouček se nachází na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí pokoje s výhledem na arcibiskupský palác, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Bouček se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bouček má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Bouček momentálně evidujeme 234 recenzí.

Penzion Karolinka

8,4

Penzion Karolinka

Ubytování (Penzion) Penzion Karolinka. Penzion Karolinka se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, sdílený salonek, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Penzion Karolinka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Malý Val

8,3

Penzion Malý Val

Ubytování (Penzion) Penzion Malý Val. Penzion Malý Val se nachází v Kroměříži, hned vedle zámku a 10 minut chůze od Květné zahrady, a nabízí vlastní restauraci, solárium a masáže. Ubytování Penzion Malý Val se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Malý Val má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Malý Val momentálně evidujeme 266 recenzí.

Ranč Kostelany

8,1

Ranč Kostelany

Ubytování (Hotel) Ranč Kostelany. Jedinečný Ranč Kostelany se nachází na území nádherné chráněné krajinné oblasti Chřiby a nabízí ubytování s tematikou divokého západu, 2 bowlingové dráhy,... Ubytování Ranč Kostelany se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranč Kostelany má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Ranč Kostelany momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

7,9

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Jízdárně. Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází v Kroměříži, 34 km od Olomouce, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Jízdárně momentálně evidujeme 199 recenzí.

Bezměrovský dvůr Kroměříž

7,8

Bezměrovský dvůr Kroměříž

Ubytování (Hotel) Bezměrovský dvůr Kroměříž. Tříhvězdičkový hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a pokojovou službu. Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž momentálně evidujeme 206 recenzí.

Domek

Domek

Ubytování (Hotel) Domek. Domek je hotel situovaný v Kroměříži. Nabízí sezonní venkovní bazén a masážní služby. K dispozici je i vířivka a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Domek se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Domek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Tarani

Tarani

Ubytování (Apartmán) Tarani. Apartmán Tarani se nachází v Kroměříži, 35 km od Olomouce. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, kuchyň a 1 koupelnu s vanou. Ubytování Tarani se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Tarani nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hostel U Zlatého kohouta

Hostel U Zlatého kohouta

Ubytování (Hostel) Hostel U Zlatého kohouta. Hostel U Zlatého kohouta se nachází v Kroměříži a nabízí restauraci, bar, sdílené posezení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostel U Zlatého kohouta se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)