Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kroměříž

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kroměříž

Apartmány U Květné zahrady

10

Apartmány U Květné zahrady

UbytováníApartmány U Květné zahrady. Apartmány U Květné zahrady se nacházejí v Kroměříži, 46 km od Olomouckého hradu, 34 km od Dinoparku Vyškov a 44 km od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Apartmány U Květné zahrady se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytování (Penzion) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ranč Milovice se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány Velké náměstí

9,6

Apartmány Velké náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké náměstí. Apartmány Velké náměstí se nachází v Kroměříži, pouhých 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké náměstí se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Penzion U Kubesa - Adults Only

9,4

Penzion U Kubesa - Adults Only

Ubytování (Penzion) Penzion U Kubesa - Adults Only. Certifikovaný Penzion U Kubesa - pouze pro dospělé prošel na podzim roku 2015 kompletní rekonstrukcí. Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Kubesa - Adults Only momentálně evidujeme 604 recenzí.

Hotel Harmony Medical & Wellness

9,4

Hotel Harmony Medical & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Harmony Medical & Wellness. Harmonie Medical & Wellness se nachází na klidném místě na okraji Kroměříže, 2,5 km od centra města, a nabízí lázně a wellness centrum se soláriem,... Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Harmony Medical & Wellness momentálně evidujeme 342 recenzí.

Velký apartmán Zlámanka

9,3

Velký apartmán Zlámanka

UbytováníVelký apartmán Zlámanka. Velký apartmán Zlámanka se nachází v Kroměříži, 41 km od Dinoparku Vyškov, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Velký apartmán Zlámanka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

apartmán 1kk Zlámanka

9,3

apartmán 1kk Zlámanka

Ubytováníapartmán 1kk Zlámanka. Apartmán 1kk Zlámanka se nachází v Kroměříži. Ubytování se nachází 41 km od Dinoparku Vyskov a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartmán 1kk Zlámanka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Ubytování U Svobodů

9,2

Ubytování U Svobodů

Ubytování (Privát) Ubytování U Svobodů. Ubytování U Svobodů se nachází v Kroměříži, 46 km od Luhačovic. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Svobodů se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Apartment Jewish

9,2

Apartment Jewish

Ubytování (Apartmán) Apartment Jewish. Apartment Jewish nabízí apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Jewish se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartment Jewish má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Jewish momentálně evidujeme 97 recenzí.

Hotel Purkmistr

9,1

Hotel Purkmistr

Ubytování (Hotel) Hotel Purkmistr. Hotel Purkmistr sídlí v budově z 16. století, v těsném sousedství arcibiskupského zámku s parkem. Ubytování Hotel Purkmistr se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Purkmistr má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Purkmistr momentálně evidujeme 447 recenzí.

Penzion Menšík

9

Penzion Menšík

Ubytování (Penzion) Penzion Menšík. Penzion Menšík se nachází v historickém centru města Kroměříže, 50 metrů od Podzámecké zahrady a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Penzion Menšík se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Menšík má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Menšík momentálně evidujeme 424 recenzí.

Hotel Octarna

9

Hotel Octarna

Ubytování (Hotel) Hotel Octarna. Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Kroměříže. Ubytování Hotel Octarna se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Octarna má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Octarna momentálně evidujeme 327 recenzí.

La Fresca

8,9

La Fresca

Ubytování (Hotel) La Fresca. La Fresca stojí v centru Kroměříže, 200 metrů od Arcibiskupského zámku se zahradami, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování La Fresca se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování La Fresca má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel La Fresca momentálně evidujeme 526 recenzí.

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

8,8

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

Ubytování (Penzion) Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž. Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází v historickém městě Kroměříž. Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž momentálně evidujeme 473 recenzí.

Hotel Hvězda

8,7

Hotel Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Hvězda. Hotel Hvězda se nachází v Kroměříži a nabízí sdílený lounge. Ubytování Hotel Hvězda se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Hvězda má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Hvězda momentálně evidujeme 264 recenzí.

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

8,7

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

Ubytování (Penzion) Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion. Tříhvězdičkový hotel a penzion Černý Orel - Pivovar, Hotel, Penzion se nachází v historickém centru Kroměříže, pouhých 200 metrů od věhlasného zámku se... Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion momentálně evidujeme 429 recenzí.

Penzion Kroměříž

8,7

Penzion Kroměříž

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Kroměříž. Penzion Kroměříž se nachází v Kroměříži, 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Olomouc je vzdálená 48 km a Zlín je 36 km daleko. Ubytování Penzion Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Penzion a Vinoteka Hrozen

8,6

Penzion a Vinoteka Hrozen

Ubytování (Penzion) Penzion a Vinoteka Hrozen. Penzion a Vinotéka Hrozen se nachází v klidné lokalitě v centru Kroměříže a svým hostům nabízí ubytování v tradičně zařízených pokojích se satelitní TV,... Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Vinoteka Hrozen momentálně evidujeme 328 recenzí.

Apartments Kroměříž

8,6

Apartments Kroměříž

Ubytování (Apartmán) Apartments Kroměříž. Apartmány Kroměříž se nachází v Kroměříži. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu. Ubytování Apartments Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartments Kroměříž má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Kroměříž momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

8,6

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování (Hotel) Hotel a hostel U Zlatého kohouta. Hotel a hostel U Zlatého kohouta má výhodnou polohu na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí moderní ubytování v pokojích s výhledem do centra města a na... Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel a hostel U Zlatého kohouta momentálně evidujeme 467 recenzí.

Hotel Bouček

8,5

Hotel Bouček

Ubytování (Hotel) Hotel Bouček. Hotel Bouček se nachází na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí pokoje s výhledem na arcibiskupský palác, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Bouček se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Bouček má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Bouček momentálně evidujeme 234 recenzí.

Penzion Karolinka

8,4

Penzion Karolinka

Ubytování (Penzion) Penzion Karolinka. Penzion Karolinka se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, sdílený salonek, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Penzion Karolinka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Malý Val

8,3

Penzion Malý Val

Ubytování (Penzion) Penzion Malý Val. Penzion Malý Val se nachází v Kroměříži, hned vedle zámku a 10 minut chůze od Květné zahrady, a nabízí vlastní restauraci, solárium a masáže. Ubytování Penzion Malý Val se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Malý Val má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Malý Val momentálně evidujeme 266 recenzí.

Ranč Kostelany

8,1

Ranč Kostelany

Ubytování (Hotel) Ranč Kostelany. Jedinečný Ranč Kostelany se nachází na území nádherné chráněné krajinné oblasti Chřiby a nabízí ubytování s tematikou divokého západu, 2 bowlingové dráhy,... Ubytování Ranč Kostelany se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Ranč Kostelany má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Ranč Kostelany momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán 2kk Zlámanka

8

Apartmán 2kk Zlámanka

UbytováníApartmán 2kk Zlámanka. Apartmán 2kk Zlámanka nabízí ubytování v Kroměříži, 41 km od Dinoparku Vyškov. Nabízí výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 2kk Zlámanka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

7,9

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Jízdárně. Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází v Kroměříži, 34 km od Olomouce, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Jízdárně momentálně evidujeme 199 recenzí.

Bezměrovský dvůr Kroměříž

7,8

Bezměrovský dvůr Kroměříž

Ubytování (Hotel) Bezměrovský dvůr Kroměříž. Tříhvězdičkový hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a pokojovou službu. Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž momentálně evidujeme 206 recenzí.

Apartmán Charmant

Apartmán Charmant

UbytováníApartmán Charmant. Apartmán Charmant is set in Kroměříž, 45 km from Olomouc Castle, 35 km from Dinopark Vyskov, and 42 km from Main Bus Station Olomouc. Ubytování Apartmán Charmant se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Domek

Domek

Ubytování (Hotel) Domek. Domek je hotel situovaný v Kroměříži. Nabízí sezonní venkovní bazén a masážní služby. K dispozici je i vířivka a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Domek se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Hotel Domek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hostel U Zlatého kohouta

Hostel U Zlatého kohouta

Ubytování (Hostel) Hostel U Zlatého kohouta. Hostel U Zlatého kohouta se nachází v Kroměříži a nabízí restauraci, bar, sdílené posezení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostel U Zlatého kohouta se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Tarani

Tarani

Ubytování (Apartmán) Tarani. Apartmán Tarani se nachází v Kroměříži, 35 km od Olomouce. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, kuchyň a 1 koupelnu s vanou. Ubytování Tarani se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Apartmán Tarani nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.