Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Kroměříž

Ubytování v městech v okrese Kroměříž

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kroměříž

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kroměříž

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytování (Penzion) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ranč Milovice se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slavia Holešov

9,7

Hotel Slavia Holešov

Ubytování (Penzion) Hotel Slavia Holešov. Hotel Slavia Holešov se nachází v Holešově. Nabízí zahradu, terasu a některé také balkon s výhledem do zahrady. Pokoje mají koupelnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Slavia Holešov se nachází ve městě Holešov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slavia Holešov má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Hotel Slavia Holešov momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa Chřiby

9,6

Chalupa Chřiby

Ubytování (Apartmány) Chalupa Chřiby. Chalupa Chřiby se nachází v Roštíně a nabízí bezplatné Wi-Fi, společný lounge i terasu. Ubytování Chalupa Chřiby se nachází ve městě Roštín (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Comfort

9,6

Apartmány Comfort

Ubytování (Apartmán) Apartmány Comfort. Apartmány Comfort se nachází v centru obce Střílky, nedaleko lesa a barokního hřbitova. Ubytování Apartmány Comfort se nachází ve městě Střílky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Comfort má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Comfort momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány Velké náměstí

9,6

Apartmány Velké náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké náměstí. Apartmány Velké náměstí se nachází v Kroměříži, pouhých 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké náměstí se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kubesa - Adults Only

9,4

Penzion U Kubesa - Adults Only

Ubytování (Penzion) Penzion U Kubesa - Adults Only. Certifikovaný Penzion U Kubesa - pouze pro dospělé prošel na podzim roku 2015 kompletní rekonstrukcí. Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kubesa - Adults Only má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Kubesa - Adults Only momentálně evidujeme 604 recenzí.

Hotel Harmony Medical & Wellness

9,4

Hotel Harmony Medical & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Harmony Medical & Wellness. Harmonie Medical & Wellness se nachází na klidném místě na okraji Kroměříže, 2,5 km od centra města, a nabízí lázně a wellness centrum se soláriem,... Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Harmony Medical & Wellness má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Harmony Medical & Wellness momentálně evidujeme 342 recenzí.

Penzion Rondo

9,4

Penzion Rondo

Ubytování (Penzion) Penzion Rondo. Penzion Rondo se nachází v klidné oblasti vedle veřejného parku, 15 minut chůze od centra města Bystřice pod Hostýnem a 9 km od lyžařského areálu Rusava. Ubytování Penzion Rondo se nachází ve městě Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rondo má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Rondo momentálně evidujeme 145 recenzí.

Pension Brusenka

9,3

Pension Brusenka

Ubytování (Penzion) Pension Brusenka. Penzion Brusenka se nachází v poklidném prostředí chráněné krajinné oblasti Hostýnských vrchů, a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a bezplatné... Ubytování Pension Brusenka se nachází ve městě Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Brusenka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Brusenka momentálně evidujeme 360 recenzí.

Chata Helena

9,3

Chata Helena

Ubytování (Chata) Chata Helena. Chata Helena se nachází ve Střílkách a nabízí soukromý bazén, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Helena se nachází ve městě Střílky (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chata Helena má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Helena momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Angusfarm

9,3

Pension Angusfarm

Ubytování (Penzion) Pension Angusfarm. Pension Angusfarm se nachází v malé obci Soběsuky, 3 km od Nepomuku. Nabízí pokoje zařízené v rustikálním stylu s dřevěným obložením a dřevěným nábytkem. Ubytování Pension Angusfarm se nachází ve městě Soběsuky (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Angusfarm má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Angusfarm momentálně evidujeme 15 recenzí.

DNM Inn

9,3

DNM Inn

Ubytování (Apartmán) DNM Inn. DNM Inn se nachází v Koryčanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování DNM Inn se nachází ve městě Koryčany (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování DNM Inn má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán DNM Inn momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hotel Tacl

9,3

Hotel Tacl

Ubytování (Hotel) Hotel Tacl. Hotel Tacl se nachází v centru Holešova, 500 metrů od holešovského zámku. Nabízí hotelovou restauraci a klimatizované pokoje. Ubytování Hotel Tacl se nachází ve městě Holešov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Tacl má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Tacl momentálně evidujeme 137 recenzí.

Ubytování U Svobodů

9,2

Ubytování U Svobodů

Ubytování (Privát) Ubytování U Svobodů. Ubytování U Svobodů se nachází v Kroměříži, 46 km od Luhačovic. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Svobodů se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jewish

9,2

Apartment Jewish

Ubytování (Apartmán) Apartment Jewish. Apartment Jewish nabízí apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Jewish se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jewish má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Jewish momentálně evidujeme 97 recenzí.

Hotel Purkmistr

9,1

Hotel Purkmistr

Ubytování (Hotel) Hotel Purkmistr. Hotel Purkmistr sídlí v budově z 16. století, v těsném sousedství arcibiskupského zámku s parkem. Ubytování Hotel Purkmistr se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Purkmistr má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Purkmistr momentálně evidujeme 447 recenzí.

Penzion Menšík

9

Penzion Menšík

Ubytování (Penzion) Penzion Menšík. Penzion Menšík se nachází v historickém centru města Kroměříže, 50 metrů od Podzámecké zahrady a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Penzion Menšík se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Menšík má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Menšík momentálně evidujeme 424 recenzí.

Penzion Pod Kaštany Kvasice

9

Penzion Pod Kaštany Kvasice

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Kaštany Kvasice. Penzion Pod Kaštany Kvasice se nachází v obci Kvasice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Pod Kaštany Kvasice se nachází ve městě Kvasice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Kaštany Kvasice má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod Kaštany Kvasice momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmány Pod Kaštany Kvasice

9

Apartmány Pod Kaštany Kvasice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Kaštany Kvasice. Apartmány Pod Kaštany Kvasice se nacházejí v Kvasicích. Nabízejí ubytování s TV, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Pod Kaštany Kvasice se nachází ve městě Kvasice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pod Kaštany Kvasice má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Pod Kaštany Kvasice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Octarna

9

Hotel Octarna

Ubytování (Hotel) Hotel Octarna. Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Kroměříže. Ubytování Hotel Octarna se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Octarna má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Octarna momentálně evidujeme 327 recenzí.

prázdninový domeček Zlámanka

8,9

prázdninový domeček Zlámanka

Ubytování (Prázdninový dům) prázdninový domeček Zlámanka. Prázdninový domeček Zlámanka se nachází v Kroměříži ve Zlínském kraji, 26 km od Uherského Hradiště. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování prázdninový domeček Zlámanka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

La Fresca

8,9

La Fresca

Ubytování (Hotel) La Fresca. La Fresca stojí v centru Kroměříže, 200 metrů od Arcibiskupského zámku se zahradami, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování La Fresca se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Fresca má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel La Fresca momentálně evidujeme 526 recenzí.

Chalupa Rusava

8,9

Chalupa Rusava

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Rusava. Chata Rusava se nachází v odlehlé oblasti, asi 15 minut chůze do centra města, a nabízí kachlová kamna a zastřešenou terasu s venkovním nábytkem, krbem a... Ubytování Chalupa Rusava se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Rusava má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Rusava momentálně evidujeme 15 recenzí.

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

8,8

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

Ubytování (Penzion) Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž. Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází v historickém městě Kroměříž. Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž momentálně evidujeme 473 recenzí.

Hotel Hvězda

8,7

Hotel Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Hvězda. Hotel Hvězda se nachází v Kroměříži a nabízí sdílený lounge. Ubytování Hotel Hvězda se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hvězda má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Hvězda momentálně evidujeme 264 recenzí.

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

8,7

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

Ubytování (Penzion) Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion. Tříhvězdičkový hotel a penzion Černý Orel - Pivovar, Hotel, Penzion se nachází v historickém centru Kroměříže, pouhých 200 metrů od věhlasného zámku se... Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion momentálně evidujeme 429 recenzí.

Penzion Kroměříž

8,7

Penzion Kroměříž

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Kroměříž. Penzion Kroměříž se nachází v Kroměříži, 34 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Olomouc je vzdálená 48 km a Zlín je 36 km daleko. Ubytování Penzion Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a Vinoteka Hrozen

8,6

Penzion a Vinoteka Hrozen

Ubytování (Penzion) Penzion a Vinoteka Hrozen. Penzion a Vinotéka Hrozen se nachází v klidné lokalitě v centru Kroměříže a svým hostům nabízí ubytování v tradičně zařízených pokojích se satelitní TV,... Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Vinoteka Hrozen má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Vinoteka Hrozen momentálně evidujeme 328 recenzí.

Apartments Kroměříž

8,6

Apartments Kroměříž

Ubytování (Apartmán) Apartments Kroměříž. Apartmány Kroměříž se nachází v Kroměříži. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu. Ubytování Apartments Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Kroměříž má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Kroměříž momentálně evidujeme 122 recenzí.

Chaty Kotárky

8,6

Chaty Kotárky

Ubytování (Apartmán) Chaty Kotárky. Chaty Kotárky nabízí ubytování vhodné pro hosty s domácími mazlíčky v Rusavě, 42 km od města Olomouc. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Chaty Kotárky se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Kotárky má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Chaty Kotárky momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

8,6

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytování (Hotel) Hotel a hostel U Zlatého kohouta. Hotel a hostel U Zlatého kohouta má výhodnou polohu na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí moderní ubytování v pokojích s výhledem do centra města a na... Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel a hostel U Zlatého kohouta má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel a hostel U Zlatého kohouta momentálně evidujeme 467 recenzí.

Hotel Bouček

8,5

Hotel Bouček

Ubytování (Hotel) Hotel Bouček. Hotel Bouček se nachází na hlavním náměstí v Kroměříži a nabízí pokoje s výhledem na arcibiskupský palác, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Bouček se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bouček má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Bouček momentálně evidujeme 234 recenzí.

Rybník Prokop

8,5

Rybník Prokop

Ubytování (Penzion) Rybník Prokop. Rybník Prokop se nachází v obci Koryčany a nabízí zařízení pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Na místě najdete také bankomat, restauraci a zahradu. Ubytování Rybník Prokop se nachází ve městě Koryčany (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rybník Prokop má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Rybník Prokop momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rekreační Areál Kamínka

8,4

Rekreační Areál Kamínka

Ubytování (Kemp) Rekreační Areál Kamínka. Rekreační Areál Kamínka se nachází v obci Roštín ve Zlínském kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Rekreační Areál Kamínka se nachází ve městě Roštín (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreační Areál Kamínka má celkové hodnocení 8,4. Pro Kemp Rekreační Areál Kamínka momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Karolinka

8,4

Penzion Karolinka

Ubytování (Penzion) Penzion Karolinka. Penzion Karolinka se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, sdílený salonek, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Penzion Karolinka se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesní Penzion Bunč

8,4

Lesní Penzion Bunč

Ubytování (Penzion) Lesní Penzion Bunč. Tříhvězdičkový Lesní Penzion Bunč se nachází v Jankovicích a nabízí terasu, pokojovou službu a dětské hřiště. Součástí penzionu je restaurace. Ubytování Lesní Penzion Bunč se nachází ve městě Jankovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lesní Penzion Bunč má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Lesní Penzion Bunč momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Rusava

8,3

Hotel Rusava

Ubytování (Hotel) Hotel Rusava. Hotel Rusava se nachází v Hostýnských vrších, méně než 2 km od centra města. Ubytování Hotel Rusava se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rusava má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Rusava momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzion Malý Val

8,3

Penzion Malý Val

Ubytování (Penzion) Penzion Malý Val. Penzion Malý Val se nachází v Kroměříži, hned vedle zámku a 10 minut chůze od Květné zahrady, a nabízí vlastní restauraci, solárium a masáže. Ubytování Penzion Malý Val se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Malý Val má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Malý Val momentálně evidujeme 266 recenzí.

Penzion U Raztoky

8,2

Penzion U Raztoky

Ubytování (Penzion) Penzion U Raztoky. Penzion U Raztoky se nachází v budově z počátku 20. století v klidné lokalitě u lesa v obci Rusava, 1,5 km od stejnojmenného lyžařského areálu, a nabízí... Ubytování Penzion U Raztoky se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Raztoky má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Raztoky momentálně evidujeme 91 recenzí.

Rekreační areál Na Trojáku

8,2

Rekreační areál Na Trojáku

Ubytování (Hotel) Rekreační areál Na Trojáku. Hotel Rekreační areál Na Trojáku obklopený svěží zelení se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Troják. Nabízí saunu a fitness centrum. Ubytování Rekreační areál Na Trojáku se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranč Kostelany

8,1

Ranč Kostelany

Ubytování (Hotel) Ranč Kostelany. Jedinečný Ranč Kostelany se nachází na území nádherné chráněné krajinné oblasti Chřiby a nabízí ubytování s tematikou divokého západu, 2 bowlingové dráhy,... Ubytování Ranč Kostelany se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranč Kostelany má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Ranč Kostelany momentálně evidujeme 31 recenzí.

Rekreační areál Pod Šaumburkem

8

Rekreační areál Pod Šaumburkem

Ubytování (Hotel) Rekreační areál Pod Šaumburkem. Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v přírodní rezervaci Hostýnské vrchy na úpatí Kelčských Javorníků. Nabízí ubytování ve stylu švýcarské chaty. Ubytování Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází ve městě Rajnochovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreační areál Pod Šaumburkem má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Rekreační areál Pod Šaumburkem momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

7,9

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Jízdárně. Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází v Kroměříži, 34 km od Olomouce, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Na Jízdárně má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Jízdárně momentálně evidujeme 199 recenzí.

Bezměrovský dvůr Kroměříž

7,8

Bezměrovský dvůr Kroměříž

Ubytování (Hotel) Bezměrovský dvůr Kroměříž. Tříhvězdičkový hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází v Kroměříži a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a pokojovou službu. Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž se nachází ve městě Kroměříž (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bezměrovský dvůr Kroměříž má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž momentálně evidujeme 206 recenzí.

Motel Jerry

7,4

Motel Jerry

Ubytování (Motel) Motel Jerry. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny pokoje v motelu Jerry mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování stojí 16 km od Zlína a 36 km od Olomouce. Ubytování Motel Jerry se nachází ve městě Hulín (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice

7,3

Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice. Penzion Zlobice se nachází 5 km od Kroměříže. Stojí uprostřed zelené zahrady s jezírkem v poklidné vesničce Zlobice. Ubytování Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice se nachází ve městě Zlobice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice momentálně evidujeme 251 recenzí.

Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou

Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou

Ubytování (Prázdninový dům) Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou. Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou se nachází v Roštíně ve Zlínském kraji, 49 km od Valtic, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou se nachází ve městě Roštín (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bližanovy

Penzion Bližanovy

Ubytování (Penzion) Penzion Bližanovy. Tříhvězdičkový Penzion Bližanovy se nachází v obci Plánice a nabízí terasu, společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Bližanovy se nachází ve městě Soběsuky (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Bližanovy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Panský Pivovar

Hotel Panský Pivovar

Ubytování (Hotel) Hotel Panský Pivovar. Situated in Holešov, Hotel Panský pivovar has a restaurant, bar and garden. With free WiFi, this 4-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Panský Pivovar se nachází ve městě Holešov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rusava chaty

Hotel Rusava chaty

Ubytování (Kemp) Hotel Rusava chaty. Set in Rusava, Hotel Rusava chaty offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Hotel Rusava chaty se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hájenka

Hájenka

Ubytování (Prázdninový dům) Hájenka. Located in Rajnochovice, Hájenka offers free bikes, a garden and a barbecue. The accommodation is 41 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytování Hájenka se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)