Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Holešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Holešov

Hotel Slavia Holešov

9,7

Hotel Slavia Holešov

Ubytování (Penzion) Hotel Slavia Holešov. Hotel Slavia Holešov se nachází v Holešově. Nabízí zahradu, terasu a některé také balkon s výhledem do zahrady. Pokoje mají koupelnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Slavia Holešov se nachází ve městě Holešov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Slavia Holešov má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Hotel Slavia Holešov momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Tacl

9,3

Hotel Tacl

Ubytování (Hotel) Hotel Tacl. Hotel Tacl se nachází v centru Holešova, 500 metrů od holešovského zámku. Nabízí hotelovou restauraci a klimatizované pokoje. Ubytování Hotel Tacl se nachází ve městě Holešov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Tacl má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Tacl momentálně evidujeme 137 recenzí.

Hotel Panský Pivovar

Hotel Panský Pivovar

Ubytování (Hotel) Hotel Panský Pivovar. Situated in Holešov, Hotel Panský pivovar has a restaurant, bar and garden. With free WiFi, this 4-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Panský Pivovar se nachází ve městě Holešov (Česko - Zlínský kraj).

Ubytovna v.i.p

Ubytovna v.i.p

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovna v.i.p. Ubytovna v.i.p se nachází v Holešově, 42 km od Uherského Hradiště. Nabízí sdílený lounge, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovna v.i.p se nachází ve městě Holešov (Česko - Zlínský kraj).