Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bystřice pod Hostýnem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bystřice pod Hostýnem

Penzion Rondo

9,4

Penzion Rondo

Ubytování (Penzion) Penzion Rondo. Penzion Rondo se nachází v klidné oblasti vedle veřejného parku, 15 minut chůze od centra města Bystřice pod Hostýnem a 9 km od lyžařského areálu Rusava. Ubytování Penzion Rondo se nachází ve městě Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rondo má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Rondo momentálně evidujeme 145 recenzí.

Pension Brusenka

9,3

Pension Brusenka

Ubytování (Penzion) Pension Brusenka. Penzion Brusenka se nachází v poklidném prostředí chráněné krajinné oblasti Hostýnských vrchů, a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a bezplatné... Ubytování Pension Brusenka se nachází ve městě Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Brusenka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Brusenka momentálně evidujeme 360 recenzí.

Sola Gratia

Sola Gratia

Ubytování (Penzion) Sola Gratia. Sola Gratia is located in Bystřice pod Hostýnem and has a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Sola Gratia se nachází ve městě Bystřice pod Hostýnem (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)