Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Koryčany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koryčany

DNM Inn

9,3

DNM Inn

Ubytování (Apartmán) DNM Inn. DNM Inn se nachází v Koryčanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování DNM Inn se nachází ve městě Koryčany (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování DNM Inn má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán DNM Inn momentálně evidujeme 43 recenzí.

Rybník Prokop

8,5

Rybník Prokop

Ubytování (Penzion) Rybník Prokop. Rybník Prokop se nachází v obci Koryčany a nabízí zařízení pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Na místě najdete také bankomat, restauraci a zahradu. Ubytování Rybník Prokop se nachází ve městě Koryčany (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rybník Prokop má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Rybník Prokop momentálně evidujeme 6 recenzí.

ReKrea Chřiby

ReKrea Chřiby

Ubytování (Prázdninový dům) ReKrea Chřiby. ReKrea Chřiby se nachází v Koryčanech. Nabízí sdílený obývací pokoj, zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled na město a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ReKrea Chřiby se nachází ve městě Koryčany (Česko - Zlínský kraj).