Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Buchlovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Buchlovice

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

9,4

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku. Restaurant penzion u Buchlovského zámku se nachází v Buchlovicích, 100 metrů od Buchlovského zámku a nabízí 3hvězdičkové ubytování, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion – hostinec Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku momentálně evidujeme 154 recenzí.

Hotel Buchlovice

9,2

Hotel Buchlovice

Ubytování (Hotel) Hotel Buchlovice. Tento elegantní hotel se nachází v Buchlovicích na úpatí malebného pohoří Chřiby a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, satelitní TV a minibarem. Ubytování Hotel Buchlovice se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Buchlovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Buchlovice momentálně evidujeme 446 recenzí.

Penzion Lázeňský dům

8,9

Penzion Lázeňský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Lázeňský dům. Penzion Lázeňský dům se nachází v Buchlovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a bar. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Penzion Lázeňský dům se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lázeňský dům má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Lázeňský dům momentálně evidujeme 59 recenzí.

Lovecký zámeček

8,6

Lovecký zámeček

Ubytování (Hotel) Lovecký zámeček. Lovecký zámeček se nachází v Buchlovicích a nabízí wellness centrum, saunu, restauraci a bowlingovou dráhu. Pokoje mají TV a koupelnu se sprchou. Ubytování Lovecký zámeček se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lovecký zámeček má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Lovecký zámeček momentálně evidujeme 111 recenzí.

Hotel Buchlov

8,6

Hotel Buchlov

Ubytování (Hotel) Hotel Buchlov. Hotel Buchlov se nachází na poklidném místě u hradu Buchlov na Chřibsku ve Zlínském kraji. Ubytování Hotel Buchlov se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Buchlov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Buchlov momentálně evidujeme 70 recenzí.

Chata Chřibalka

Chata Chřibalka

Ubytování (Chata) Chata Chřibalka. Chata Chřibalka se nachází v Buchlovicích a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a saunou. Ubytování Chata Chřibalka se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Chřibalka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52

APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52. APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52 se nachází v Buchlovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 37 km od Zlína a 42 km od Luhačovic. Ubytování APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52 se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chaty u Loveckého zámečku

Chaty u Loveckého zámečku

Ubytování (Chata) Chaty u Loveckého zámečku. Chaty u Loveckého zámečku se nachází v Buchlovicích, 36 km od Skalice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaty u Loveckého zámečku se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chata Lesalka

Chata Lesalka

Ubytování (Chata) Chata Lesalka. Situated in Buchlovice, Chata Lesalka offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Chata Lesalka se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Maco Buchlovice

Penzion Maco Buchlovice

Ubytování (Penzion) Penzion Maco Buchlovice. Penzion Maco Buchlovice features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Buchlovice. Ubytování Penzion Maco Buchlovice se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 4you

Apartmán 4you

Ubytování (Apartmán) Apartmán 4you. Monika se nachází v Buchlovicích. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Apartmán má vlastní koupelnu. Monika stojí 28 km od Zlína a 48 km od letiště Brno-Tuřany. Ubytování Apartmán 4you se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baloncentrum Břestek

Baloncentrum Břestek

Ubytování (Penzion) Baloncentrum Břestek. Located in Buchlovice, Baloncentrum Břestek features a bar, garden and terrace. A à la carte breakfast is available daily at the guest house. Ubytování Baloncentrum Břestek se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)