Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Uherské Hradiště

Ubytování v městech v okrese Uherské Hradiště

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Uherské Hradiště

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Uherské Hradiště

Vila ANA

10

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 46 km od Opatije. Nabzí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila ANA se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila ANA má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vila ANA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ateliér sklep

9,9

Ateliér sklep

Ubytování (Privát) Ateliér sklep. Ateliér sklep se nachází v Uherském Hradišti, 34 km od Skalice. Nabízí patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ateliér sklep se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytko 96 Tučapy

9,8

Ubytko 96 Tučapy

Ubytování (Venkovský dům) Ubytko 96 Tučapy. Ubytko 96 Tučapy se nachází v Uherském Hradišti. Nabízí sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytko 96 Tučapy se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytko 96 Tučapy má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Ubytko 96 Tučapy momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Lenka

9,6

Apartmán Lenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Boršicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery

9,6

Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery

Ubytování (Apartmán) Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery. Vinařství Medek se nachází v Uherském Hradišti ve vinařském regionu Moravské Slovácko. Nabízí studio a apartmán s výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery momentálně evidujeme 60 recenzí.

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

9,4

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku. Restaurant penzion u Buchlovského zámku se nachází v Buchlovicích, 100 metrů od Buchlovského zámku a nabízí 3hvězdičkové ubytování, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion – hostinec Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku momentálně evidujeme 154 recenzí.

Polyfunkční dům Pasát

9,4

Polyfunkční dům Pasát

Ubytování (Penzion) Polyfunkční dům Pasát. Polyfunkční dům Pasát se nachází v Uherském Brodě. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Polyfunkční dům Pasát se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Polyfunkční dům Pasát má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Polyfunkční dům Pasát momentálně evidujeme 437 recenzí.

Penzion Na Dlouhé

9,4

Penzion Na Dlouhé

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Na Dlouhé. Penzion Na Dlouhé se nachází v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na snídani si můžete zajít do nedaleké kavárny. Ubytování Penzion Na Dlouhé se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Dlouhé má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzion Na Dlouhé momentálně evidujeme 313 recenzí.

Apartmány Hradební

9,4

Apartmány Hradební

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hradební. Apartmány Hradební jsou pohodlné apartmány a pokoje s Wi-Fi zdarma situované v historickém městském domě v centru Uherského Hradiště, 46 km od slovenského... Ubytování Apartmány Hradební se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hradební má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Hradební momentálně evidujeme 443 recenzí.

Apartment Andre

9,4

Apartment Andre

Ubytování (Apartmán) Apartment Andre. Apartmán Andre se nachází v centru Uherského Hradiště, 23 km od Zlína a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Apartment Andre se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Andre má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Andre momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Amfík Bukovina

9,4

Penzion Amfík Bukovina

Ubytování (Penzion) Penzion Amfík Bukovina. Penzion Amfík Bukovina se nachází v obci Popovice. Nabízí terasu, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Amfík Bukovina se nachází ve městě Popovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Amfík Bukovina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Amfík Bukovina momentálně evidujeme 6 recenzí.

Villa Rozárka

9,4

Villa Rozárka

Ubytování (Penzion) Villa Rozárka. Villa Rozárka ve Starém městě u Uherského Hradiště nabízí ubytování v pokojích pestrých barev s vlastní koupelnou, vybavením pro přípravu čaje a kávy,... Ubytování Villa Rozárka se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Rozárka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Rozárka momentálně evidujeme 268 recenzí.

Penzion Patrik

9,4

Penzion Patrik

Ubytování (Prázdninový areál) Penzion Patrik. V rodinném penzionu Patrik se hosté mohou ubytovat v hlavní budově, nebo samostatných chatách. Ubytování Penzion Patrik se nachází ve městě Starý Hrozenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Patrik má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový areál Penzion Patrik momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Maxi

9,4

Hotel Maxi

Ubytování (Hotel) Hotel Maxi. Hotel Maxi stojí v historickém centru Uherského Hradiště, 2 minuty chůze od Slováckého divadla a místní synagogy. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Hotel Maxi se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Maxi má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Maxi momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hospůdka na Haldě

9,4

Hospůdka na Haldě

Ubytování (Penzion) Hospůdka na Haldě. Hospůdka na Haldě se nachází v Boršicích, 15 km od Uherského Hradiště a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hospůdka na Haldě se nachází ve městě Boršice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hospůdka na Haldě má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Hospůdka na Haldě momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Hluk

9,4

Penzion Hluk

Ubytování (Penzion) Penzion Hluk. Tříhvězdičkový Penzion Hluk se nachází v Hluku. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bankomat a business centrum. Ubytování Penzion Hluk se nachází ve městě Hluk (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hluk má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Hluk momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány Havlíčkova

9,3

Apartmány Havlíčkova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Havlíčkova. Apartmány Havlíčkova se nacházejí v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmány Havlíčkova se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koníček

9,3

Hotel Koníček

Ubytování (Hotel) Hotel Koníček. Hotel Koníček se nachází pouhých 2,5 km od centra Uherského Hradiště, v kamenném domě s klenutými sklepy. Ubytování Hotel Koníček se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koníček má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koníček momentálně evidujeme 180 recenzí.

Penzion Malovaný

9,2

Penzion Malovaný

Ubytování (Penzion) Penzion Malovaný. Penzion Malovaný se nachází u lyžařského areálu v Osvětimanech, 20 km od Uherského Hradiště. Je od něho přímý přístup na cyklostezku. Ubytování Penzion Malovaný se nachází ve městě Osvětimany (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Malovaný má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Malovaný momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion U Zámku

9,2

Penzion U Zámku

Ubytování (Penzion) Penzion U Zámku. Penzion U Zámku se nachází v Ořechově a nabízí terasu a bar. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a placená doprava na letiště. Ubytování Penzion U Zámku se nachází ve městě Ořechov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zámku má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Zámku momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Mlynska

9,2

Hotel Mlynska

Ubytování (Hotel) Hotel Mlynska. Tento hotel se nachází v centru Uherského Hradiště. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, kabelovou a satelitní TV, minibarem a trezorem. Ubytování Hotel Mlynska se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mlynska má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Mlynska momentálně evidujeme 222 recenzí.

Hotel Buchlovice

9,2

Hotel Buchlovice

Ubytování (Hotel) Hotel Buchlovice. Tento elegantní hotel se nachází v Buchlovicích na úpatí malebného pohoří Chřiby a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, satelitní TV a minibarem. Ubytování Hotel Buchlovice se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Buchlovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Buchlovice momentálně evidujeme 446 recenzí.

Relax21

9,2

Relax21

Ubytování (Penzion) Relax21. Relax21 se nachází v Uherském Ostrohu. Nabízí lázeňské a wellness centrum, restauraci, bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací, posezením, vlastní koupelnou... Ubytování Relax21 se nachází ve městě Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax21 má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Relax21 momentálně evidujeme 118 recenzí.

Penzion Bílý dům

9,1

Penzion Bílý dům

Ubytování (Penzion) Penzion Bílý dům. Penzion Bílý dům se nachází v Uherském Hradišti a nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a společnou kuchyní. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Penzion Bílý dům se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bílý dům má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Bílý dům momentálně evidujeme 148 recenzí.

Penzion V Koutě

9

Penzion V Koutě

Ubytování (Penzion) Penzion V Koutě. Penzion V Koutě se nachází ve Zlechově. Nabízí terasu, přepážku s turistickými informacemi, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion V Koutě se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion V Koutě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Koutě momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion Pod Kaštanem

9

Penzion Pod Kaštanem

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Pod Kaštanem. Penzion Pod Kaštanem se nachází v obci Nedakonice a hostům poskytuje zahradu, bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pod Kaštanem se nachází ve městě Nedakonice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bobule

9

Penzion Bobule

Ubytování (Penzion) Penzion Bobule. Penzion Bobule se nachází ve Starém Městě, 7 km od Uherského Hradiště a 8 km od zámku Buchlovice, a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Penzion Bobule se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bobule má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Bobule momentálně evidujeme 243 recenzí.

Penzion Modrá růže

9

Penzion Modrá růže

Ubytování (Penzion) Penzion Modrá růže. Penzion Modrá růže se nachází v Uherském Hradišti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Soukromé parkoviště je k dispozici zdarma. Ubytování Penzion Modrá růže se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Modrá růže má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Modrá růže momentálně evidujeme 392 recenzí.

Hotel Kopanice

9

Hotel Kopanice

Ubytování (Hotel) Hotel Kopanice. Hotel Kopanice v Žítkové nabízí útulné pokoje s výhledem na Bílé Karpaty, bazén, vířivku, saunu, bezplatné Wi-Fi připojení a skvělou kuchyni. Ubytování Hotel Kopanice se nachází ve městě Žítková (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kopanice má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Kopanice momentálně evidujeme 112 recenzí.

Wellness chata Jana

9

Wellness chata Jana

Ubytování (Hotel) Wellness chata Jana. Tříhvězdičkový hotel Wellness chata Jana se nachází v obci Lopeník a poskytuje sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness chata Jana se nachází ve městě Lopeník (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness chata Jana má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness chata Jana momentálně evidujeme 56 recenzí.

APARTMÁNY RYBNÍČEK

9

APARTMÁNY RYBNÍČEK

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY RYBNÍČEK. APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve Starém Městě, 30 km od Zlína, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán APARTMÁNY RYBNÍČEK momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel U Racka

8,9

Hotel U Racka

Ubytování (Hotel) Hotel U Racka. Hotel U Racka se nachází v lázeňské obci Ostrožská Nová Ves, 8 km od Uherského Hradiště. Ubytování Hotel U Racka se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lázeňský dům

8,9

Penzion Lázeňský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Lázeňský dům. Penzion Lázeňský dům se nachází v Buchlovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a bar. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Penzion Lázeňský dům se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lázeňský dům má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Lázeňský dům momentálně evidujeme 59 recenzí.

Hotel SKANZEN

8,9

Hotel SKANZEN

Ubytování (Hotel) Hotel SKANZEN. Hotel Skanzen se nachází v turistickém Archeoskanzenu Modrá a výstavním areálu Živá Voda, 1 km od poutního místa Velehrad. Ubytování Hotel SKANZEN se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SKANZEN má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel SKANZEN momentálně evidujeme 194 recenzí.

Hotel Fabrika

8,9

Hotel Fabrika

Ubytování (Hotel) Hotel Fabrika. Tříhvězdičkový hotel Fabrika se nachází v Uherském Hradišti. Nabízí klimatizované pokoje, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Fabrika se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Fabrika má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Fabrika momentálně evidujeme 220 recenzí.

Hotel Golf Jezera

8,8

Hotel Golf Jezera

Ubytování (Hotel) Hotel Golf Jezera. Hotel Golf Jezera se nachází v Ostrožské Nové Vsi a nabízí 9jamkové golfové hřiště a tréninkové lekce na vyžádání. Ubytování Hotel Golf Jezera se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Golf Jezera má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Golf Jezera momentálně evidujeme 93 recenzí.

Hotel Slunce

8,8

Hotel Slunce

Ubytování (Hotel) Hotel Slunce. Nově otevřený Hotel Slunce se nachází v jediné budově renesančního stylu v centru Uherského Hradiště a nabízí bezplatné připojení na internet a vybranou... Ubytování Hotel Slunce se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slunce má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Slunce momentálně evidujeme 121 recenzí.

Apartmán Dobrá Naděje

8,8

Apartmán Dobrá Naděje

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dobrá Naděje. Apartmán Dobrá naděje se nachází v Uherském Hradišti. Nabízí Wi-Fi zdarma, kuchyni a balkon. K dispozici je posezení a jídelní kout. Ubytování Apartmán Dobrá Naděje se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Dobrá Naděje má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Dobrá Naděje momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel U Hejtmana Šarovce

8,8

Hotel U Hejtmana Šarovce

Ubytování (Hotel) Hotel U Hejtmana Šarovce. Hotel U Hejtmana Šarovce se nachází v Uherském Hradišti na Slovácku. Hotel U Hejtmana Šarovce poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích. Ubytování Hotel U Hejtmana Šarovce se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Hejtmana Šarovce má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Hejtmana Šarovce momentálně evidujeme 457 recenzí.

BalonCentrum Břestek

8,8

BalonCentrum Břestek

Ubytování (Penzion) BalonCentrum Břestek. Hotel BalonCentrum se nachází na okraji města, nedaleko lesa a hradu Buchlov, je obklopený poklidnou vinařskou turistickou oblastí a jeho součástí je první... Ubytování BalonCentrum Břestek se nachází ve městě Břestek (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Holuba

8,7

Penzion U Holuba

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Holuba. Okouzlující penzion U Holuba se nachází v obci Hradčovice na jihovýchodě Moravy, mezi Uherským Hradištěm a Uherským Brodem, a nabízí kompletně... Ubytování Penzion U Holuba se nachází ve městě Hradčovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Holuba má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Penzion U Holuba momentálně evidujeme 77 recenzí.

Pod Břesteckou skalou

8,7

Pod Břesteckou skalou

Ubytování (Chata) Pod Břesteckou skalou. Chata Pod Břesteckou skalou se nachází v blízkosti souboru pískovcových skal Břestecká skála, na křižovatce turistických a cyklistických stezek, a nabízí... Ubytování Pod Břesteckou skalou se nachází ve městě Břestek (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod Břesteckou skalou má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Pod Břesteckou skalou momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytovna U Kašny

8,7

Ubytovna U Kašny

Ubytování (Hostel) Ubytovna U Kašny. Ubytovna U Kašny se nachází v Uherském Hradišti. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a Wi-Fi zdarma. Každé ráno se tu podává kontinentální... Ubytování Ubytovna U Kašny se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovna U Kašny má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Ubytovna U Kašny momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel U Brány

8,7

Hotel U Brány

Ubytování (Hotel) Hotel U Brány. Hotel U Brány se nachází v Uherském Brodě a nabízí 3hvězdičkové ubytování, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel U Brány se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Brány má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Brány momentálně evidujeme 229 recenzí.

Topolský pivovar, restaurace a penzion

8,6

Topolský pivovar, restaurace a penzion

Ubytování (Penzion) Topolský pivovar, restaurace a penzion. Topolský pivovar, restaurace a penzion se nachází v Topolné. Dále nabízí zahradu, dětské hřiště, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Topolský pivovar, restaurace a penzion se nachází ve městě Topolná (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Topolský pivovar, restaurace a penzion má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Topolský pivovar, restaurace a penzion momentálně evidujeme 389 recenzí.

Lovecký zámeček

8,6

Lovecký zámeček

Ubytování (Hotel) Lovecký zámeček. Lovecký zámeček se nachází v Buchlovicích a nabízí wellness centrum, saunu, restauraci a bowlingovou dráhu. Pokoje mají TV a koupelnu se sprchou. Ubytování Lovecký zámeček se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lovecký zámeček má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Lovecký zámeček momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion Na Stavidle

8,6

Penzion Na Stavidle

Ubytování (Penzion) Penzion Na Stavidle. Penzion Na Stavidle v centru Uherského Hradiště nabízí bezplatné soukromé parkování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Stavidle se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Stavidle má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Na Stavidle momentálně evidujeme 123 recenzí.

Hotel Buchlov

8,6

Hotel Buchlov

Ubytování (Hotel) Hotel Buchlov. Hotel Buchlov se nachází na poklidném místě u hradu Buchlov na Chřibsku ve Zlínském kraji. Ubytování Hotel Buchlov se nachází ve městě Buchlovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Buchlov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Buchlov momentálně evidujeme 70 recenzí.

Hotel Grand

8,5

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v centru Uherského Hradiště a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a café bar. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV a minibarem. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 333 recenzí.

Eurocamping Bojkovice

8,5

Eurocamping Bojkovice

Ubytování (Prázdninový areál) Eurocamping Bojkovice. Set in Bojkovice at the foot of the White Carpathian Mountains, this property features an outdoor pool, table tennis facilities and a sandpit for children. Ubytování Eurocamping Bojkovice se nachází ve městě Bojkovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Eurocamping Bojkovice má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový areál Eurocamping Bojkovice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion s wellness Uherské Hradiště

8,5

Penzion s wellness Uherské Hradiště

Ubytování (Penzion) Penzion s wellness Uherské Hradiště. Penzion s wellnes Uherské Hradiště se nachází v Uherském Hradišti, uprostřed vinařské oblasti. Ubytování Penzion s wellness Uherské Hradiště se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion s wellness Uherské Hradiště má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion s wellness Uherské Hradiště momentálně evidujeme 365 recenzí.