Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostrožská Nová Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostrožská Nová Ves

Hotel U Racka

8,9

Hotel U Racka

Ubytování (Hotel) Hotel U Racka. Hotel U Racka se nachází v lázeňské obci Ostrožská Nová Ves, 8 km od Uherského Hradiště. Ubytování Hotel U Racka se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Golf Jezera

8,8

Hotel Golf Jezera

Ubytování (Hotel) Hotel Golf Jezera. Hotel Golf Jezera se nachází v Ostrožské Nové Vsi a nabízí 9jamkové golfové hřiště a tréninkové lekce na vyžádání. Ubytování Hotel Golf Jezera se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Golf Jezera má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Golf Jezera momentálně evidujeme 93 recenzí.

Hotel U lazni

7,9

Hotel U lazni

Ubytování (Hotel) Hotel U lazni. Hotel U lázní se nachází v Ostrožské Nové Vsi. Nabízí zahradu, terasu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel U lazni se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U lazni má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel U lazni momentálně evidujeme 18 recenzí.

AUTO-AQUA-CYCLOCAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

AUTO-AQUA-CYCLOCAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Ubytování (Kemp) AUTO-AQUA-CYCLOCAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES. Set in Ostrožská Nová Ves, 26 km from Luhačovice, AUTO-AQUA-CYCLOCAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES offers a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování AUTO-AQUA-CYCLOCAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slovácký dvůr s.r.o.

Slovácký dvůr s.r.o.

Ubytování (Prázdninový areál) Slovácký dvůr s.r.o.. Prázdninový areál Slovácký dvůr s.r.o. se nachází v obci Ostrožská Nová Ves a nabízí TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Slovácký dvůr s.r.o. se nachází ve městě Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Prázdninový areál Slovácký dvůr s.r.o. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.