Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velehrad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velehrad

Apartmán Velehrad

9

Apartmán Velehrad

UbytováníApartmán Velehrad. Apartmán Velehrad se nachází ve Velehradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Velehrad se nachází ve městě Velehrad (Česko - Zlínský kraj).

Hotel SKANZEN

8,9

Hotel SKANZEN

Ubytování (Hotel) Hotel SKANZEN. Hotel Skanzen se nachází v turistickém Archeoskanzenu Modrá a výstavním areálu Živá Voda, 1 km od poutního místa Velehrad. Ubytování Hotel SKANZEN se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel SKANZEN má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel SKANZEN momentálně evidujeme 194 recenzí.

Hotel SKANZEN Depandance

8,2

Hotel SKANZEN Depandance

Ubytování (Hotel) Hotel SKANZEN Depandance. Hotel SKANZEN Depandance se nachází v obci Velehrad ve Zlínském kraji, 24 km od Zlína, a nabízí dětské hřiště a výhled na jezero. Ubytování Hotel SKANZEN Depandance se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel SKANZEN Depandance má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel SKANZEN Depandance momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Mlyn Velehrad

8,2

Hotel Mlyn Velehrad

Ubytování (Hotel) Hotel Mlyn Velehrad. Hotel Mlýn Velehrad se nachází v bývalém mlýně, který je součástí cisterciáckého kláštera ze 13. století. Ubytování Hotel Mlyn Velehrad se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Mlyn Velehrad má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Mlyn Velehrad momentálně evidujeme 449 recenzí.

Salaš Mlýn

7,2

Salaš Mlýn

UbytováníSalaš Mlýn. Salaš Mlýn se nachází ve Velehradu a nabízí zahradu a sdílený lounge. K dispozici je sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Salaš Mlýn se nachází ve městě Velehrad (Česko - Zlínský kraj).

Salaš Mlýn

Salaš Mlýn

Ubytování (Penzion – hostinec) Salaš Mlýn. Penzion Salaš Mlýn se nachází ve Velehradě a nabízí restauraci, zahradu a rodinné pokoje. Pokoje mají rychlovarnou konvici a lednici. Ubytování Salaš Mlýn se nachází ve městě Velehrad (Česko - Zlínský kraj).