Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velehrad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velehrad

Penzion V Koutě

9

Penzion V Koutě

Ubytování (Penzion) Penzion V Koutě. Penzion V Koutě se nachází ve Zlechově. Nabízí terasu, přepážku s turistickými informacemi, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion V Koutě se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion V Koutě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Koutě momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel SKANZEN

8,9

Hotel SKANZEN

Ubytování (Hotel) Hotel SKANZEN. Hotel Skanzen se nachází v turistickém Archeoskanzenu Modrá a výstavním areálu Živá Voda, 1 km od poutního místa Velehrad. Ubytování Hotel SKANZEN se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SKANZEN má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel SKANZEN momentálně evidujeme 194 recenzí.

Hotel SKANZEN Depandance

8,2

Hotel SKANZEN Depandance

Ubytování (Hotel) Hotel SKANZEN Depandance. Hotel SKANZEN Depandance se nachází v obci Velehrad ve Zlínském kraji, 24 km od Zlína, a nabízí dětské hřiště a výhled na jezero. Ubytování Hotel SKANZEN Depandance se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SKANZEN Depandance má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel SKANZEN Depandance momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Mlyn Velehrad

8,2

Hotel Mlyn Velehrad

Ubytování (Hotel) Hotel Mlyn Velehrad. Hotel Mlýn Velehrad se nachází v bývalém mlýně, který je součástí cisterciáckého kláštera ze 13. století. Ubytování Hotel Mlyn Velehrad se nachází ve městě Velehrad (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mlyn Velehrad má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Mlyn Velehrad momentálně evidujeme 449 recenzí.

Salaš Mlýn

Salaš Mlýn

Ubytování (Penzion – hostinec) Salaš Mlýn. Penzion Salaš Mlýn se nachází ve Velehradě a nabízí restauraci, zahradu a rodinné pokoje. Pokoje mají rychlovarnou konvici a lednici. Ubytování Salaš Mlýn se nachází ve městě Velehrad (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)