Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Břestek

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Břestek

BalonCentrum Břestek

8,8

BalonCentrum Břestek

Ubytování (Penzion) BalonCentrum Břestek. Hotel BalonCentrum se nachází na okraji města, nedaleko lesa a hradu Buchlov, je obklopený poklidnou vinařskou turistickou oblastí a jeho součástí je první... Ubytování BalonCentrum Břestek se nachází ve městě Břestek (Česko - Zlínský kraj).

Pod Břesteckou skalou

8,7

Pod Břesteckou skalou

Ubytování (Chata) Pod Břesteckou skalou. Chata Pod Břesteckou skalou se nachází v blízkosti souboru pískovcových skal Břestecká skála, na křižovatce turistických a cyklistických stezek, a nabízí... Ubytování Pod Břesteckou skalou se nachází ve městě Břestek (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Pod Břesteckou skalou má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Pod Břesteckou skalou momentálně evidujeme 105 recenzí.

Chata Nad Břesteckou skálou

Chata Nad Břesteckou skálou

Ubytování (Apartmán) Chata Nad Břesteckou skálou. Chata Nad Břesteckou skálou se nachází v Břestku, 40 km od Skalice. Nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a výhled do zahrady. Ubytování Chata Nad Břesteckou skálou se nachází ve městě Břestek (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány Břestek

Apartmány Břestek

UbytováníApartmány Břestek. Apartmány Břestek nabízí ubytování v Břesteku, 46 km od Dinoparku Vyskov. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Břestek se nachází ve městě Břestek (Česko - Zlínský kraj).