Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Uherský Ostroh

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Uherský Ostroh

Relax21

9,2

Relax21

Ubytování (Penzion) Relax21. Relax21 se nachází v Uherském Ostrohu. Nabízí lázeňské a wellness centrum, restauraci, bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací, posezením, vlastní koupelnou... Ubytování Relax21 se nachází ve městě Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax21 má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Relax21 momentálně evidujeme 118 recenzí.

Prázdninový dům

Prázdninový dům

Ubytování (Venkovský dům) Prázdninový dům. Located in Uherský Ostroh, Prázdninový dům features accommodation with free WiFi and a kitchen. Some units include a dining area and/or a terrace. Ubytování Prázdninový dům se nachází ve městě Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Prázdninový dům nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra

Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra

Ubytování (Vila) Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra. Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra se nachází v budově z roku 1920 v Uherském Ostrohu. Ubytování Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra se nachází ve městě Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.