Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Boršice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boršice

Apartmán Lenka

9,6

Apartmán Lenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Boršicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj).

Hospůdka na Haldě

9,4

Hospůdka na Haldě

Ubytování (Penzion) Hospůdka na Haldě. Hospůdka na Haldě se nachází v Boršicích, 15 km od Uherského Hradiště a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hospůdka na Haldě se nachází ve městě Boršice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hospůdka na Haldě má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Hospůdka na Haldě momentálně evidujeme 62 recenzí.

Ubytování v Tučapech 96

9,2

Ubytování v Tučapech 96

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v Tučapech 96. Ubytování v Tučapech 96 se nachází v Boršicích, Do 32 km od Zlína. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování v Tučapech 96 se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Lenka II

Apartmán Lenka II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka II. Apartmán Lenka II se nachází v Boršicích a nabízí Wi-Fi zdarma. Tento apartmán je klimatizovaný a má TV s plochou obrazovkou, 2 ložnice a kuchyň. Ubytování Apartmán Lenka II se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj).