Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Boršice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boršice

Apartmán Lenka

9,6

Apartmán Lenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Boršicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospůdka na Haldě

9,4

Hospůdka na Haldě

Ubytování (Penzion) Hospůdka na Haldě. Hospůdka na Haldě se nachází v Boršicích, 15 km od Uherského Hradiště a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hospůdka na Haldě se nachází ve městě Boršice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hospůdka na Haldě má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Hospůdka na Haldě momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Lenka II

Apartmán Lenka II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lenka II. Apartmán Lenka II se nachází v Boršicích a nabízí Wi-Fi zdarma. Tento apartmán je klimatizovaný a má TV s plochou obrazovkou, 2 ložnice a kuchyň. Ubytování Apartmán Lenka II se nachází ve městě Boršice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)