Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Staré Město

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Staré Město

Villa Rozárka

9,4

Villa Rozárka

Ubytování (Penzion) Villa Rozárka. Villa Rozárka ve Starém městě u Uherského Hradiště nabízí ubytování v pokojích pestrých barev s vlastní koupelnou, vybavením pro přípravu čaje a kávy,... Ubytování Villa Rozárka se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Rozárka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Rozárka momentálně evidujeme 268 recenzí.

Penzion Bobule

9

Penzion Bobule

Ubytování (Penzion) Penzion Bobule. Penzion Bobule se nachází ve Starém Městě, 7 km od Uherského Hradiště a 8 km od zámku Buchlovice, a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Penzion Bobule se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bobule má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Bobule momentálně evidujeme 243 recenzí.

APARTMÁNY RYBNÍČEK

9

APARTMÁNY RYBNÍČEK

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY RYBNÍČEK. APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve Starém Městě, 30 km od Zlína, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán APARTMÁNY RYBNÍČEK momentálně evidujeme 130 recenzí.