Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Staré Město

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Staré Město

Villa Rozárka

9,4

Villa Rozárka

Ubytování (Penzion) Villa Rozárka. Villa Rozárka ve Starém městě u Uherského Hradiště nabízí ubytování v pokojích pestrých barev s vlastní koupelnou, vybavením pro přípravu čaje a kávy,... Ubytování Villa Rozárka se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Villa Rozárka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Rozárka momentálně evidujeme 268 recenzí.

SALAŠKA penzion

9,1

SALAŠKA penzion

UbytováníSALAŠKA penzion. SALAŠKA penzion se nachází ve Starém Městě a nabízí bar. Ubytování SALAŠKA penzion se nachází ve městě Staré Město (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Bobule

9

Penzion Bobule

Ubytování (Penzion) Penzion Bobule. Penzion Bobule se nachází ve Starém Městě, 7 km od Uherského Hradiště a 8 km od zámku Buchlovice, a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Penzion Bobule se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Bobule má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Bobule momentálně evidujeme 243 recenzí.

APARTMÁNY RYBNÍČEK

9

APARTMÁNY RYBNÍČEK

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY RYBNÍČEK. APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve Starém Městě, 30 km od Zlína, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK se nachází ve městě Staré Město (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování APARTMÁNY RYBNÍČEK má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán APARTMÁNY RYBNÍČEK momentálně evidujeme 130 recenzí.