Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nezdenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nezdenice

Wellness apartmán Apawell

8,7

Wellness apartmán Apawell

Ubytování (Apartmán) Wellness apartmán Apawell. Wellness apartmán Apawell se nachází v Nezdenicích a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Wellness apartmán Apawell se nachází ve městě Nezdenice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rudice romantický apartmán

Rudice romantický apartmán

Ubytování (Apartmán) Rudice romantický apartmán. Rudice romantický apartmán is set in Nezdenice and offers a bar and a garden. The property is 13 km from Luhačovice and free private parking is featured. Ubytování Rudice romantický apartmán se nachází ve městě Nezdenice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán

Apartmán

Ubytování (Apartmán) Apartmán. Apartmán se nachází v Nezdenicích ve Zlínském kraji a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Do Trenčína je to 29 km. Ubytování Apartmán se nachází ve městě Nezdenice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)